Νέα

Ποιά ήταν τα καλύτερα σας χρόνια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Το 1990 ήξερα 18χρονους που πήγαιναν ταξίδι στις ΗΠΑ με γκόμενα. Βέβαια και τότε , οι παρθένοι μαλάκες που έκλαιγαν που δεν γεννήθηκαν πρίγκηπες ή γιοί μεγιστάνων , ήταν πολύ περισσότεροι.
Άμα πας ταξίδι ΗΠΑ μένεις και μόνιμα μετά, σε τραβάει αυτή η αχανής χώρα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Άμα πας ταξίδι ΗΠΑ μένεις και μόνιμα μετά, σε τραβάει αυτή η αχανής χώρα

Αν κάνεις τη ζωή του τύπου που έχω στα άβαταρ,συμφωνώ

Αλλά αν είναι να πας και να δουλεύεις όλη μέρα,ασ'το
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αν κάνεις τη ζωή του τύπου που έχω στα άβαταρ,συμφωνώ

Αλλά αν είναι να πας και να δουλεύεις όλη μέρα,ασ'το
Εμένα προσωπικά μου αρέσει η Ελλάδα δε θέλω να πάω αλλού εκτός αν φτάσω στο αμήν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εμένα προσωπικά μου αρέσει η Ελλάδα δε θέλω να πάω αλλού εκτός αν φτάσω στο αμήν

Άμα βολευτείς επαγγελματικά,καλά είναι κι εδώ

Το μεγάλο μείον είναι οι ελλεεινίδες,και δεν γνωρίζεις εύκολα και βλέπεις παντού μπάζα.Για όποιον έχει στα πρώτα κριτήρια και αυτό,το εξωτερικό είναι μονόδρομος
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Άμα βολευτείς επαγγελματικά,καλά είναι κι εδώ

Το μεγάλο μείον είναι οι ελλεεινίδες,και δεν γνωρίζεις εύκολα και βλέπεις παντού μπάζα.Για όποιον έχει στα πρώτα κριτήρια και αυτό,το εξωτερικό είναι μονόδρομος
γιατι τις λετε εδω στο φορουμ ολοι ελλεεινιδες? υπαρχουν και μια χαρα ανθρωποι ρε παιδια, λες να φταιει που δεν εχω κανει ποτε κατι με κοπελα και δεν εχω καθολου εμπειρια με αυτες?
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.641
Πόντοι
1.706
Tώρα που το σκέφτομαι... Τότε που γαμούσα τη μάνα ενός παιδιού από τη γειτονιά!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.641
Πόντοι
1.706
Της είχα ξεσκίσει τη σούφρα χαχαχα. Όλα ξεκίνησαν απ τη στιγμή που είχαμε παίξει σε ένα πάρτυ σκοτεινό δωμάτιο και άνοιξα το λάθος σιρτάρι και βρήκα κάτι δονητές. Το χα βάλει σκοπό με οποιοδήποτε τρόπο να το μαγειρέψω και να γίνει η ζημιά. Κι έγινε :fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Της είχα ξεσκίσει τη σούφρα χαχαχα. Όλα ξεκίνησαν απ τη στιγμή που είχαμε παίξει σε ένα πάρτυ σκοτεινό δωμάτιο και άνοιξα το λάθος σιρτάρι και βρήκα κάτι δονητές. Το χα βάλει σκοπό με οποιοδήποτε τρόπο να το μαγειρέψω και να γίνει η ζημιά. Κι έγινε :fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1::fuck1:
πρεπει να ηταν απ'τα καλυτερα παρτυ της ζωης σου αυτο, ισως και το καλυτερο
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.641
Πόντοι
1.706
Τώρα έχω βάλει στο μάτι μια άλλη φρεσκοχωρισμένη γειτόνισα, αλλά έχει παιδί. 35αρα για τρελά πράγματα!
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.641
Πόντοι
1.706
πρεπει να ηταν απ'τα καλυτερα παρτυ της ζωης σου αυτο, ισως και το καλυτερο
Ναι είχα αρρωστήσει. 1η και τελευταία φορά που είχα χύσει στον ύπνο μου. χαχαχα κωλοτριβόμουν στα σεντόνια δε πίστευα τι είχε συμβεί. Έκανα εικόνα τι μπορεί να έκανε η πορνόβια και είχα έναν μόνιμο κόμπο στο λαιμό για παρα πολύ καιρό.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ναι είχα αρρωστήσει. 1η και τελευταία φορά που είχα χύσει στον ύπνο μου. χαχαχα κωλοτριβόμουν στα σεντόνια δε πίστευα τι είχε συμβεί. Έκανα εικόνα τι μπορεί να έκανε η πορνόβια και είχα έναν μόνιμο κόμπο στο λαιμό για παρα πολύ καιρό.
λαστιχο θα στον ειχε κανει ολο το βραδυ χαχαχαχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τώρα έχω βάλει στο μάτι μια άλλη φρεσκοχωρισμένη γειτόνισα, αλλά έχει παιδί. 35αρα για τρελά πράγματα!
γυπας ψαχνει νεο θηραμα
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
Ιδιωτικός τομέας: δουλεύεις σαν σκυλί από τα είκοσι πέντε, οικογένεια στα τριάντα, αντιυπερτασικά στα τριάντα πέντε, σπασμένο πρόσωπο στα σαράντα, διαζύγιο στα σαράντα πέντε, εξόφληση δανείου στα πενήντα πέντε, μειωμένη σύνταξη στα εξήντα πέντε, εγκεφαλικό στα εβδομήντα. Τρελό δέλεαρ.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.641
Πόντοι
1.706
λαστιχο θα στον ειχε κανει ολο το βραδυ χαχαχαχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


γυπας ψαχνει νεο θηραμα
Θα της γαμήσω το κέρατο! Ανυπομονώ να τη πετύχω πουθενά τώρα που έμαθα τα νέα. Θα γίνει ευθύ πέσιμο και μετά θα το ξεκουραδιάσω
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ιδιωτικός τομέας: δουλεύεις σαν σκυλί από τα είκοσι πέντε, οικογένεια στα τριάντα, αντιυπερτασικά στα τριάντα πέντε, σπασμένο πρόσωπο στα σαράντα, διαζύγιο στα σαράντα πέντε, εξόφληση δανείου στα πενήντα πέντε, μειωμένη σύνταξη στα εξήντα πέντε, εγκεφαλικό στα εβδομήντα. Τρελό δέλεαρ.
εξαρταται τη δουλεια, αδερφος καθηγητη μου, 29 χρονων με 1200 το μηνα σα προγραμματιστης, εδω και 1 χρονο τουλαχιστον μονο καθημερινες δουλευει και παντα 8ωρο με διαλειμματα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Θα της γαμήσω το κέρατο! Ανυπομονώ να τη πετύχω πουθενά τώρα που έμαθα τα νέα. Θα γίνει ευθύ πέσιμο και μετά θα το ξεκουραδιάσω
προσεχε μονο μη κινησεις τιποτα υποψιες εκει στην γειτονια
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.641
Πόντοι
1.706
εξαρταται τη δουλεια, αδερφος καθηγητη μου, 29 χρονων με 1200 το μηνα σα προγραμματιστης, εδω και 1 χρονο τουλαχιστον μονο καθημερινες δουλευει και παντα 8ωρο με διαλειμματα
Πολύ τυχερός. Απ την άλλη κι ενας σερβιτόρος 1000 τα βγάζει και είναι και μέσα στο καλαμπούρι και τις γκόμενες.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Πολύ τυχερός. Απ την άλλη κι ενας σερβιτόρος 1000 τα βγάζει και είναι και μέσα στο καλαμπούρι και τις γκόμενες.
καλα τι σερβιτορος ειναι αυτος που βγαζει 1000? στο γκραντ Μπρετανια δουλευει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom