Νέα

Μεγαλώνει το αιδοίο της γυναίκας με την ηλικία;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

el toro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2013
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
1.267
Πόντοι
216
BD54CF26-C62A-476C-9B8E-9F6FF14956A6.jpeg

Εμένα είναι η δεύτερη
Μην ακους τι γραφουν .Χορευτριες ειναι οι κοπελες σε καποιο κεντρο διασκεδασης στα Εμιρατα.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Καμμια σκουπα δεν βαζει η κυρια?
ασε που με το σπαγκατο, οσο να ’ ναι ανοιγει η αυλαια…
Οριστε, σου βρηκα την εξηγηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Καλά τύπε ο μπογιατζής λέμε για πολλά κλοτσίδια .

Έχει κάνει όλο το σοφατεπί σαν το γκώλο του ο παπάρας :confused:
Ειχε αλλη δουλεια ο μπογιατζής τυπε, ειχε αλλα να βαψει…
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
111
Like
440
Πόντοι
21
Καμμια σκουπα δεν βαζει η κυρια?
ασε που με το σπαγκατο, οσο να ’ ναι ανοιγει η αυλαια…
Οριστε, σου βρηκα την εξηγηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ειχε αλλη δουλεια ο μπογιατζής τυπε, ειχε αλλα να βαψει…
Δεν είναι σπίτι φίλε , εκεί στο Μαροκο νομίζω είναι αυτή
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.033
Κριτικές
123
Like
50.767
Πόντοι
21.661
καπου πρεπει να εχει ξαναγραφτει μια ιδια ιστορια η' παρομοια, αν οχι ιδια.:coffee:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Και από τι κάλε μου φίλε μπορεί να την χάσουν???Έκτος από επιλόχεια καταθλίψει..
πολλές χαλάνε με το πέρασμα της ηλικίας και ειδικά αφότου γίνουν μανούλες. Έτσι έχω καταλάβει εγώ, ας μιλήσουν κι οι υπόλοιποι συνάδελφοι.
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
351
Πόντοι
20
To Dubai einai ligo ypopto leo ego oxi oti to Maroko paei piso etsi ,,,,ego pisteyo oti ti xalarosei tou mouniou tis tin epathe sto Maroko eimai sigouros gia ayto giati sto Dubai mono merenda na efage kai xrysi sampania na roufixse....
 

Redmagic969

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2024
Μηνύματα
133
Like
198
Πόντοι
1
Καλημέρα σας , είναι κάποιο θέμα που δε μπορώ να συζητήσω με φίλους προφανώς .

Δε ρώτησα ποτέ τι γυναίκα μου ευθεος με πόσους έχει πάει .

Την γνώρισα στα 31 της και κάναμε σεξ στο 2ο ραντεβού .εγώ τότε ειμούνε 20 χρ. Χωρίς πολλές εμπειριες. Μου έκανε πολύ καλά τσιμπουκια στην αρχή , με τέχνη που έκανα ώρα να τελιωσω και άλλοτε τον έπερναι βαθιά όλο μέσα . « 16 πόντους μην νομίζετε κάτι τεράστιο» αλλά καλό σε πάχος . Το μουνί τις πάντα περιποιημένο , σε ροζ χρώμα , με μια τουφιτσα κοντοκουρεμένα καστανά μαλλάκια από πάνω . Τα χείλη μικρά που με το πρώτο άγγιγμα άφηναν την πύλη και άνοιγαν , κρέμαζαν κάτω δείχνοντας το δρόμο προς την απόλαυση αν και ένιωθα το μουνακι της κάπως χαλαρό κάποιες φορές , δε γνώριζα αν ήταν φυσιολογικό η όχι αφού δεν είχα εμπειρίες . Κι αυτό ήταν κάτι που με δυσκόλευε στο να τελειώσω .ιδιαίτερα όταν έβγαζε υγρά . Να είχε το πιο όμορφο μουνακι , που σε διαγωνισμό ομορφιάς και καλεσθεισιας μουνιών θα έβγαινε πρώτο . Εκείνη όμως προσπαθούσε , ποτέ δε με αφήνε έτσι . Έσφιγγε τους μυς του μουνιού της με δεξιοτεχνία σε τέτοιες περιπτώσεις για να βοηθήσει κι εμένα να τελειώσω . Αυτό γινότανε συχνά , πρώτη φορά ένιωθα να με σφίγγει ένα μουνί στην Τρίτη φορά που τη πηδούσα , ενώ πριν λίγο σχεδόν δεν ένιωθα τα τοιχώματα του γύρο από τη πουτσα μου , ήταν κάτι το μοναδικό , κάτι που το λάτρευα . Κανονικά ήταν αρκετά ανοικτό μουνί , αφού έβαλα από τις πρώτες μας φορές 5 δάχτυλα μέσα της . Αυτό δε το γνώριζα όμως αφού ήταν η πρώτη μου ( δεν ήξερα αν αυτό είναι κάτι φυσιολογικό ή όχι )

εκείνη δούλευε σε ξενοδοχείο ήταν εδώ 4 μήνες όταν τι γνώρισα . Μου είπαι ότι δεν είχε κάποιο φιλο αυτό το διάστημα που ήταν εδώ . Δεν την αμφισβήτησα και γιατί αλλοστε .είχε σχέση μου είπε την προηγούμενη χρόνια που ήταν εδώ με ένα υπάλληλο από Αλβανία . Εκείνος στα 42 χρ .

Πρέπει να ήταν πολύ καιρό μαζί γιατί όταν πήγα Ουκρανία είχε άλμπουμ ολοκληρο με αυτόν από διάφορους τόπους στην Ελλάδα.

Ήταν ψιλός γεροδεμένος , ενώ η γυναίκα μου ήταν 1.62 48 kg .

Πάντα μιλάω ότι Ελλάδα ήταν για 6 μήνες κάθε φορά . 2 φορές ήρθε .

Πριν δούλευε σε Μαρόκο τέσσερα χρόνια «για 6 μήνες το χρόνο»

και για μερικές εβδομάδες πήγαινε στο Ντουμαι ( 4 φορές στο σύνολο )



Την ρώτησα αν είχε κάποιον εκεί που να είχε σχέση η αν έκανε σεξ με κάποιον « απάντησε αρνητικά . Δεν μπορούν να κάνουν σεξ εκτός γάμου μου είπε εκεί . Αν και μια φίλη τις μου είπε πριν 2χρονια πάνω στο μεθύσι ότι άκουγε τη γυναίκα μου να φωνάζει πολύ πανω στο γαμιση .

Όταν ήταν μαζί Μαροκο . Και με ρώτησε αν ακόμη ουρλιάζει έτσι . Παντρεμένη και αυτή με έλληνα είπε ότι ο άντρας τις έχει μικρό πουτσο και δεν τον ένιωθε όταν την πηδούσε. Αν και μιλάμε για μια κοπέλα 160 ύψος και αρκετά πιο λεπτή από τη δικιά μου. Μετά από καιρό έμαθα από τον άντρα της ότι ο άντρας της τον είχε 15 πόντους και ότι εκείνη τον άφηνε να τι γαμαει δυο φορές τη βδομάδα για να μην χαλάσει όπως έλεγε το μουνι της .



Κι όμως εκείνος την αγαπούσε πολύ και της έκανε όλα τα χατίρια .



Τώρα 18 χρόνια είμαι μαζί με τη γυναίκα μου και πλέον τη γαμαω 1-2 φορές το μήνα . Εγώ έβαλα και κάποια κιλά με τον καιρό και μου λέει να προσπαθήσω να τα χάσω , αν και το βλέπω ακατόρθωτω . Εκείνη είναι ακόμη όπως ήταν και ακόμη πιο γοητευτική αφού πάντα γυμνάζεται .



Τώρα πλέον ούτε τσιμπούκι μου κάνει έχει δυο χρόνια και όλο βαριέται στο σεξ που γίνετε σπάνια και το μουνακι της είναι ακόμη πιο χαλάρωση αφού δεν παίζει να χύσω ενώ την γαμαω απεναντίας μου πέφτει κιόλας ενώ την γαμαω μπαίνοντας μέσα της σκληρός .



Θα ήθελα τη γνώμη σας



Υ.Γ. Κάποιες φορές σκέφτομαι να της πω να βρούμε κάποιον να την ικανοποια αφού εγω δεν το κάνω
Από τον κωλο την γαμας? Κανένα δονητη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πολλές χαλάνε με το πέρασμα της ηλικίας και ειδικά αφότου γίνουν μανούλες. Έτσι έχω καταλάβει εγώ, ας μιλήσουν κι οι υπόλοιποι συνάδελφοι.
Ναι συμφωνω... ανοίγει...κάνει για για φιστινγκ
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
232
Like
502
Πόντοι
81
Αν πέρασε από Ντουμπάι μέχρι και πούτσα καμήλας θα έγλειψε με την τεχνική να μη χύνει γρήγορα. Καλά να περνάς φίλε και να γαμάς κι εσύ πουθενά.
 

tzakomo

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2011
Μηνύματα
478
Like
123
Πόντοι
1
Φίλε δεν
Το μόνο που πήρα εγω κιλά , από τα 70 που ήμουνα έγινα 98 . Οικονομικά ποτέ δεν ήμασταν πλούσιοι αλλά περνάμε καλά . Λες ότι την πηδάει άλλος δηλαδή ; Το σκέφτηκα κι εγω μερικές φορές αλλά δε θέλω να το αποδεχτώ μάλλον
είναι κακο(Ολντ) αν σου αρέσει … σκέψου το
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Εχουν περασει 24 ωρες νηματοθετη…ξεχειλωσε κι’ αλλο?
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.673
Πόντοι
746
Εχουν περασει 24 ωρες νηματοθετη…ξεχειλωσε κι’ αλλο?
Τώρα είσαι μύστης εσύ; :think:
Δεν βλέπεις εκεί
ΚΟΓΙΟΤ ΚΟΥΤΣΗΣ ΜΑΡΙΑΣ ΑΝΤΙ ΜΑΡΙΑΣ ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΙΣΣΑΣ
ότι η λεγάμενη είναι σακατεμένη; Λες να της έκοψε το πόδι με κανένα τσεκούρι και τα ξημερώματα να βγουν οι μυτούδες με τις λοιπές τσιμπουκλούδες για γυναικοκτονία; :confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.603
Πόντοι
456
Πάντα είχα την απορία ο άντρας της πουτάνας πόσο βλάκας μπορεί να είναι;
Ευχαριστώ νηματοθέτη που μου έλυσες αυτή τη χρόνια απορία.
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
60
Like
24.119
Πόντοι
20.486

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom