Νέα

Συχνότητα σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis.mt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο συχνά κάνετε σεξ με τη σύζυγο ή σύντροφό

  • Καθόλου

    Ψήφοι: 11 12,5%
  • Κάθε μέρα

    Ψήφοι: 8 9,1%
  • 1-3 τη βδομαδα

    Ψήφοι: 46 52,3%
  • 1-3 το μήνα

    Ψήφοι: 23 26,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    88

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
702
Κριτικές
26
Like
1.924
Πόντοι
1.196
Μα μακάρι να είχαν γκόμενο,δε μπορεί να διανοηθεί ο νουςου πως μια γυναίκα 52 χρόνων από τα 48 δε θέλει καθόλου σεξ? Ας πάει με γκόμενο, χαλάλι.
Αδελφέ, κάποιος που δε σκέφτεται καθόλου το σεξ για μεγάλο διάστημα χωρίς να έχει πρόβλημα υγείας είναι σε χοντρό ψυχολογικό λούκι (π.χ. χρόνιο στρες). Τέτοια θέματα συχνά λύνονται με psy βοήθεια αλλά στην Ελλάδα πολύς κόσμος ντρέπεται να μιλήσει με ειδικό.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.252
Κριτικές
7
Like
38.010
Πόντοι
10.411
Κάθε μέρα ... Βέβαια όταν βάζεις και γυναίκα είναι άλλο πράμα :confused:
dkKahQa.gif
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
4
Like
9.074
Πόντοι
2.306
Το σκεφτομαι οτι αν παντρευτω πως θα ειναι.Θελω να πω οτι ολοι λεμε οκ θα γαμας σταθερα αλλα οταν δεν?Συχνοτητα θα πω 3-4 τη βδομαδα αν οχι 2 καθημερινα σε ζευγαρι που θελει ο ενας τον αλλον γιατι ειναι που βαριομαστε απο οσα καταλαβαινω απο διαχρονικα ζευγαρια.Απο την αλλη σκεφτομαι εμεις θα χουμε καυλες εκεινες τι κανουν,απο αυτες φαινεται ηα ρχη του τελους και απο μας αν τα αδειαζουμε'αδειασουμε αλλου.
Τυπε και γενικά όσοι σκέφτεστε έτσι, δεν είναι όπως δείχνουν τα πράγματα..
Ειναι άλλη κατάσταση ο γάμος.
Αν νομίζεις ότι όπως είσαι σε σχέση που βρίσκεσαι περιστασιακά θα είσαι και στο γάμο, πλανάσαι.
Επίσης όπως μπορεί να γνωρίζεις επίσης, μεγάλο ποσοστό ζευγαριών που είναι σε σχέση χωρίζει μόλις συζησει πριν παντρεύτει..
Έχουν χιλιοειπωθει αυτά..
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
788
Κριτικές
1
Like
2.179
Πόντοι
446
Οσο περισσοτερο σεξ κανει το ζευγαρι τοσο περισσοτερο ξεκλειδωνετε. Αυτο ειπε μια γυναικα σε ενα βιντεο.
 

Haris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2021
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
332
Πόντοι
300
Τυπε και γενικά όσοι σκέφτεστε έτσι, δεν είναι όπως δείχνουν τα πράγματα..
Ειναι άλλη κατάσταση ο γάμος.
Αν νομίζεις ότι όπως είσαι σε σχέση που βρίσκεσαι περιστασιακά θα είσαι και στο γάμο, πλανάσαι.
Επίσης όπως μπορεί να γνωρίζεις επίσης, μεγάλο ποσοστό ζευγαριών που είναι σε σχέση χωρίζει μόλις συζησει πριν παντρεύτει..
Έχουν χιλιοειπωθει αυτά..
Στη δικιά μου περίπτωση δεν άλλαξε τίποτα με τον γάμο. Σαν κουνέλια πριν :boff:σαν κουνέλια και μετά. Μετά τα παιδιά έπεσε κατά πολυ η συχνότητα. Και ειδικά μετα το 2ο που έβαλε και τα ψυχολογικά μεσα (δεν ηταν εύκολη γέννα) πέρα απο τα κιλά που δεν έφυγαν ποτέ. :undecided-old:
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
702
Κριτικές
26
Like
1.924
Πόντοι
1.196
Στη δικιά μου περίπτωση δεν άλλαξε τίποτα με τον γάμο. Σαν κουνέλια πριν :boff:σαν κουνέλια και μετά. Μετά τα παιδιά έπεσε κατά πολυ η συχνότητα. Και ειδικά μετα το 2ο που έβαλε και τα ψυχολογικά μεσα (δεν ηταν εύκολη γέννα) πέρα απο τα κιλά που δεν έφυγαν ποτέ. :undecided-old:
Κάντε κανένα couple therapy αδελφέ, βοηθάει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Haris

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.137
Πόντοι
2.356
Το σκεφτομαι οτι αν παντρευτω πως θα ειναι.Θελω να πω οτι ολοι λεμε οκ θα γαμας σταθερα αλλα οταν δεν?
Σύμφωνα με την ψηφοφορία, το 55% των χρηστών του bou γαμάει 1-3 φορές την εβδομάδα.

Προχώρα άνετα σε γάμο, τύπε. :coffee:
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Παλι τα ιδια…
τα ειπαμε ρε τυποι…
ο γάμος ειναι για οικογενεια, παιδια , κανενα διαμερισμα, δανειο, υποχρεωσεις κλπ.
Και αυτα στους καλους γαμους, τους ταιριαστους…στους αλλους κερατα, διαζυγια κοκ.
Ο γαμος δεν είναι για να πλακωθεις στο σεξ, αυτα αλλου…
Αντε τα πρωτα δυο τρια ( και πεντε να σου πω) χρονια να φας καλα, μετα επερχεται η βαρεμάρα.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.418
Κριτικές
1
Like
7.376
Πόντοι
2.306
Σύμφωνα με την ψηφοφορία, το 55% των χρηστών του bou γαμάει 1-3 φορές την εβδομάδα.

Προχώρα άνετα σε γάμο, τύπε. :coffee:
Καλα τυπε , απογοητευτηκαν ολοι οι γαμηκουλες εδω…
δεν θα παντρευτουν τωρα, θα πανε κομπρεσερ μεχρι τα 70 τους….:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geooeo

Elampra

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
270
Πόντοι
20
Είτε σε σταθερή μακροχρόνια σχέση, είτε σε γάμο, από την δική μου τουλάχιστον εμπειρία.

Πρωτοι 6-9 μηνες: Άρρωστα γαμήσια, 2-3-4-5 φορές την εβδομάδα. Ακόμα η φλόγα καίει, το μουνί είναι φρέσκο και υπάρχει πείνα.

6 με 9 - 24 μήνες: Σαφής διόρθωση ως προς τις φορές. 1-2 την εβδομάδα. Ίσως πιο πολύ σε διακοπές. Το σεξ πιο αραιά αλλά πιο ποιοτικό γιατί ξέρει ο ένας τον άλλον.

18 μηνες - όσο πάει: Σεξ 1 φορά την εβδομάδα αν όχι ανα δύο. Λογικό επακόλουθο της συνήθειας της τριβής κτλ.

Τα παραπάνω είναι απο προσωπικά μου βιώματα γιαυτό και πηγαίνοντας προς τα 40 ψάχνω για άλλα χαρακτηριστικά σε μακροχρόνιες σχέσεις. Η καύλα και η φλόγα θα σβήσει με την καθημερινότητα και την τριβή.

Αλλά για αυτά έχουμε τις λαδοκόρες και τις εταίρες.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.821
Κριτικές
21
Like
10.887
Πόντοι
3.346
Χαλαρώστε ρε τύποι. Έχετε θεοποιήσει το γαμήσι και το έχετε κάνει ζωτικής σημασίας λες και είναι νερό...:confused:
 
OP
OP
Giannis.mt

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Χαλαρώστε ρε τύποι. Έχετε θεοποιήσει το γαμήσι και το έχετε κάνει ζωτικής σημασίας λες και είναι νερό...:confused:
Νομίζω σε μια σχέση είναι από τα βασικά .Αν έχεις να κάνεις σεξ 4 χρόνια ούτε θα αγκαλιάζεις τον άλλο μιλάμε για βασικά πράγματα
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: satov1
OP
OP
Giannis.mt

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Παλι τα ιδια…
τα ειπαμε ρε τυποι…
ο γάμος ειναι για οικογενεια, παιδια , κανενα διαμερισμα, δανειο, υποχρεωσεις κλπ.
Και αυτα στους καλους γαμους, τους ταιριαστους…στους αλλους κερατα, διαζυγια κοκ.
Ο γαμος δεν είναι για να πλακωθεις στο σεξ, αυτα αλλου…
Αντε τα πρωτα δυο τρια ( και πεντε να σου πω) χρονια να φας καλα, μετα επερχεται η βαρεμάρα.
Ποιος έμεινε με καποιον για να γαμαει μόνο ? Το να είσαι με κάποιον απλα περικλείει κι αυτό ,αν το θες.Αμα μένεις με κάποιον για αυτό λογικά κάποια στιγμή θα τελειώσει άδοξα.Ουτε ο γάμος είναι παιδιά σπίτια κλπ.Ο γάμος είναι μενω με αυτόν που γουστάρω και τα βρίσκω και περνάω καλά κι άμα αγαπάμε και οι 2 τα παιδιά κάνουμε.Τα παιδιά και τα σπίτια και το σεξ δεν είναι κουτάκια που τα συμπληρώνουμε για να περάσουμε το τεστ της ζωης
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.537
Κριτικές
40
Like
24.709
Πόντοι
11.096
Παλιό αλλά καλό.

Ρωτάει ό γιος τόν πατέρα.
Ρε πατέρα μου αρέσουν δύο γυναίκες ή μία κάνει καλό σεξ καί ή άλλη τά καλύτερα σουτζουκάκια, ποια από τις δύο νά πάρω ;

Πατέρας: ψωμί για την παπάρα μήν ξεχάσεις νά πάρεις.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.490
Like
11.459
Πόντοι
2.256
Είτε σε σταθερή μακροχρόνια σχέση, είτε σε γάμο, από την δική μου τουλάχιστον εμπειρία.

Πρωτοι 6-9 μηνες: Άρρωστα γαμήσια, 2-3-4-5 φορές την εβδομάδα. Ακόμα η φλόγα καίει, το μουνί είναι φρέσκο και υπάρχει πείνα.

6 με 9 - 24 μήνες: Σαφής διόρθωση ως προς τις φορές. 1-2 την εβδομάδα. Ίσως πιο πολύ σε διακοπές. Το σεξ πιο αραιά αλλά πιο ποιοτικό γιατί ξέρει ο ένας τον άλλον.

18 μηνες - όσο πάει: Σεξ 1 φορά την εβδομάδα αν όχι ανα δύο. Λογικό επακόλουθο της συνήθειας της τριβής κτλ.

Τα παραπάνω είναι απο προσωπικά μου βιώματα γιαυτό και πηγαίνοντας προς τα 40 ψάχνω για άλλα χαρακτηριστικά σε μακροχρόνιες σχέσεις. Η καύλα και η φλόγα θα σβήσει με την καθημερινότητα και την τριβή.

Αλλά για αυτά έχουμε τις λαδοκόρες και τις εταίρες. Και τις λοιπές παράνομες.
Στο συμπλήρωσα κάπως.
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Με την εμμηνόπαυση κοβεται η ορεξη για σεξ γενικα η κοβεται η ορεξη για σεξ με τον συζυγο? Γιατι εκει εξω γινεται του καραξεσκισματος με 40αρες, 50αρες, 60αρες, παντρεμενες/χωρισμενες αλλα με εμμηνόπαυση..

Παρακαλω να παρουν θεση οι οσοι εθιξαν το θεμα της εμμηνόπαυσης...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα, Τετάρτη για όσους αναρωτιούνται αν είναι Κυριακή.Σε μια συζήτηση που είχα έπεσα από τα σύννεφα όταν 52αρης γνωστος μου είπε ότι έχουν να κάνουν σεξ με τη γυναίκα του από την εμμηνόπαυση,πάνω από 4 χρόνια .Το είπα στη γυναίκα μου και μου είπε ότι και μια γνωστή της έχουν να κάνουν σεξ πάνω από 5 χρόνια (51 ετών)με τον άντρα της γιατί δεν έχει όρεξη.Εμεινα πολύ ώρα άφωνος , υπάρχουν δηλαδή ζευγάρια που μένουν μαζί και δεν κάνουν σεξ ?
Δεν κανουν μαζι κανουν με αλλους.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα, Τετάρτη για όσους αναρωτιούνται αν είναι Κυριακή.Σε μια συζήτηση που είχα έπεσα από τα σύννεφα όταν 52αρης γνωστος μου είπε ότι έχουν να κάνουν σεξ με τη γυναίκα του από την εμμηνόπαυση,πάνω από 4 χρόνια .Το είπα στη γυναίκα μου και μου είπε ότι και μια γνωστή της έχουν να κάνουν σεξ πάνω από 5 χρόνια (51 ετών)με τον άντρα της γιατί δεν έχει όρεξη.Εμεινα πολύ ώρα άφωνος , υπάρχουν δηλαδή ζευγάρια που μένουν μαζί και δεν κάνουν σεξ ?
ακριβώς. Υπάρχουμε ζευγάρια που μένουμε μαζί σαν αδελφάκια. Ας είναι καλά οι σεξεργάτριες :grin:
 

Rodin

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2024
Μηνύματα
34
Like
64
Πόντοι
0
Καπως έτσι τύποι . Και απο την αγαμία και απο τη σπασαρχιδία
IMG-c430c00918edecd2c121bad4215bb5d1-V.jpg
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Σύμφωνα με την ψηφοφορία, το 55% των χρηστών του bou γαμάει 1-3 φορές την εβδομάδα.

Προχώρα άνετα σε γάμο, τύπε. :coffee:
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom