Νέα

Μεγαλώνει το αιδοίο της γυναίκας με την ηλικία;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

poutsolis

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
466
Κριτικές
22
Like
1.101
Πόντοι
4.360
ναι μεγαλώνει και στο τέλος γίνεται σα σκουλήκι της άμμου του Αρράκις και καταπίνει αυτοκίνητα, μπουλντόζες, ανθρώπους και spice
Κι έλεγα τι μου θυμίζουν τα σκουλήκια του Dune :2funny:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Α-Ω

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.883
Like
8.293
Πόντοι
1.056
πολλές χαλάνε με το πέρασμα της ηλικίας και ειδικά αφότου γίνουν μανούλες. Έτσι έχω καταλάβει εγώ, ας μιλήσουν κι οι υπόλοιποι συνάδελφοι.
Καλημέρα καλέ μου φίλε ...Άλλο το να χαλάσουν σωματικά και άλλο να χάσουν τη διάθεση για σεξ η και έρωτα με τον άντρα τους η τον γκόμενο...Γιατί αυτό είπαμε πριν..
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.941
Πόντοι
7.865
Όσο μεγαλύτερη ηλικιακά γυναίκα παίρνεις τόσα χιλιόμετρα θα έχει γράψει; Ειδικά αν έχει διατελέσει φοιτήτρια, δούλευε νύχτα κλπ. Αν μπεις στο τρυπάκι να ψάξεις τι έκανε πριν την γάμησες. Ανοίγει μια δίνη που σε ρουφάει και θα σε ξεράσει με πολλά ψυχολογικά. Οι γυναίκες εννοείται ότι 100% λένε ψέματα για το τι έχουν κάνει ή παραλείπουν μεγάλες αλήθειες. Βέβαια όλοι το περνάμε κάποια στιγμή αυτό και παίρνεις το μάθημα και εκπαιδεύεσαι.
Να πω γρήγορα τις πιο συνηθισμένες ιστορίες. Μετά το πτυχίο οι περισσότερες σοβαρεύονται. Αν όχι αμέσως, μόλις κόψουν από τη φοιτητική ζωή τελείως και πάψουν να εργάζονται νύχτα. Μια τύπισα που είναι ζάντα κάθε μέρα, δεν θυμάται καν με ποιον έχει πάει και με πόσους μαζί ταυτόχρονα θα έρθει η μέρα που θα βρει δουλειά γραφείου και ξαφνικά θα σοβαρέψει τελείως λες και δεν υπήρξε ποτέ το προηγούμενο. Τώρα θα το μάθεις αυτό; Από τη ματιά και την συμπεριφορά καταλαβαίνεις πολλά για μια γυναίκα.
Προσωπικά το πρόβλημά μου δεν είναι να έχει πάει με πολλούς ή να έχει κάνει παρτούζες ή να έχει ξεφτιλιστεί, αρκεί να μη φάω τη παραμύθα. Δηλαδή να εμφανιστεί ως αγνή παρθένα και ανακαλύψω ότι ήταν το μεγαλύτερο τσόλι της γης. Το οποίο ναι παίζει πολύ. Χαρακτηριστικό παράδειγμα φοιτήτρια που έκανε βίζιτες και ξαφνικά την είδα αγκαλιά με έναν κουφιοκέφαλο. Δηλαδή τι θα του πει, ξέρεις έκανα βίζιτες κι έχω στην άκρη 30k; Σπουδάζω-σπούδαζα ένα κορίτσι είμαι κι εγώ. Υπάρχουν χάπατα εκεί έξω. Αλλιώς ο κόσμος αυτός δεν θα υπήρχε πλέον ή θα είχαν πεθάνει στη ψάθα αρκετός. Αν η γυναίκα μου φαίνεται να έχει γράψει το κοντέρ, απλά θα έχει λιγότερα όρια και προνόμια από εμένα. Τόσο απλά. Δεν θα πάρει την ίδια αγάπη η πόρνη της γ' σεπτεμβρίου με το κοριτσάκι που δούλευε να βοηθήσει το σπίτι της και σεβόταν τον εαυτό της. Σε ποιον αρέσει να προχωράς στο δρόμο και να χαιρετάτε γαμιάδες;
Αρτια τοποθέτηση. ΕΠίσης αυτά δεν είναι νέες μόδες, συναγωνιστές. Απο την δική μου εποχή πολλές ξεσκίζονταν και μετά το έπαιζαν μετ'ευγενών και πριγκήπων. Οι βίζιτες πήγαιναν τότε τάπα, αν και δεν υπήρχε η δυνατότητα προβολής όπως τώρα. Συνήθως δουλευαν λουλουδουδες ή σε κανένα μπάρ και πήγαινε στόμα με στόμα η φάση. Σημερινές 60άρες που το παίζουν ιστορία, έχουν κάνει τα αίσχη και μετά πλασσάρονταν σαν αγνές και αμόλυντες. Καλό είναι να μην σκαλίζετε το παρελθόν , αν δεν το αντέχετε, μύστες. Μπορεί εύκολα η μέση γυναίκα να κατεβάσει ρολά και όχι απλά να σοβαρέψει, αλλά να ξινήσει κιόλας. Και ναι, στα αρχίδια μου πόσο ξεφτιλίστικε. Ας την έπαιρναν παρτούζες κάθε μέρα. Το πρόβλημα είναι το δούλεμα που πέφτει μετά και όντως έπαιζε πολύ παλιότερα, αλλά εξακολουθεί και θα εξακολουθεί να παίζει.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.156
Πόντοι
9.846
Το μόνο που πήρα εγω κιλά , από τα 70 που ήμουνα έγινα 98 . Οικονομικά ποτέ δεν ήμασταν πλούσιοι αλλά περνάμε καλά . Λες ότι την πηδάει άλλος δηλαδή ; Το σκέφτηκα κι εγω μερικές φορές αλλά δε θέλω να το αποδεχτώ μάλλον
Μόνο 28 κιλά πήρες; Εντάξει μωρέ, έχεις περιθώριο για τα 140! Τραβά σε κάνα γυμναστήριο ρε συ. Βάλε λίγο φρένο στο φαι! Όλοι γουστάρουμε να τρώμε αλλά δεν είναι τα πράγματα τόσο ρόδινα. Η γυναίκα σου είναι προτιμότερο να σε κερατωνει παρά να σε βλέπει και να σε σιχαίνεται. Κάθε πρωί που ξυπναει βλέπει έναν χοντρό δίπλα της με πατσαδες παντού και λέει "που έμπλεξα...!" Αυτή είναι η αλήθεια κι ας ποναει φίλε. Αν αγαπάς πιο πολύ τη ζωή της καλοπέρασης τότε συνέχισε έτσι και άσε τη γυναίκα σου να σε βλέπει και να αναγουλιαζει. Αν όχι ξεκινα προσπάθεια περίπου 2 ετών για να χάσεις τα κιλά σου.
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
111
Like
440
Πόντοι
21
καπου πρεπει να εχει ξαναγραφτει μια ιδια ιστορια η' παρομοια, αν οχι ιδια.:coffee:
Μόνο 28 κιλά πήρες; Εντάξει μωρέ, έχεις περιθώριο για τα 140! Τραβά σε κάνα γυμναστήριο ρε συ. Βάλε λίγο φρένο στο φαι! Όλοι γουστάρουμε να τρώμε αλλά δεν είναι τα πράγματα τόσο ρόδινα. Η γυναίκα σου είναι προτιμότερο να σε κερατωνει παρά να σε βλέπει και να σε σιχαίνεται. Κάθε πρωί που ξυπναει βλέπει έναν χοντρό δίπλα της με πατσαδες παντού και λέει "που έμπλεξα...!" Αυτή είναι η αλήθεια κι ας ποναει φίλε. Αν αγαπάς πιο πολύ τη ζωή της καλοπέρασης τότε συνέχισε έτσι και άσε τη γυναίκα σου να σε βλέπει και να αναγουλιαζει. Αν όχι ξεκινα προσπάθεια περίπου 2 ετών για να χάσεις τα κιλά σου.
Χθες της είπα αν θέλει να φέρω κάποιο να τη πηδήξει μπροστά μου , γιατί βλέπω δε της κάνω εγω πλέον . Με αρχησε στα φιλια και μου πήρε τσιμπουκι όπως παλιά . Μου είπε ότι δε θέλει να με απάντηση μετά και με αγαπάει


Θα προσπαθησω μα χάσω κιλά , μου το είπε και εκείνη πολλές φορές
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.276
Κριτικές
33
Like
29.156
Πόντοι
9.846
Χθες της είπα αν θέλει να φέρω κάποιο να τη πηδήξει μπροστά μου , γιατί βλέπω δε της κάνω εγω πλέον . Με αρχησε στα φιλια και μου πήρε τσιμπουκι όπως παλιά . Μου είπε ότι δε θέλει να με απάντηση μετά και με αγαπάει


Θα προσπαθησω μα χάσω κιλά , μου το είπε και εκείνη πολλές φορές
Ε ναι ρε συ. Η γυναίκα σου λογικα σε αγαπάει αλλά τόσα χρόνια κάνει προσπάθεια για να μην παχύνει γιατί αυτή είναι η φυσική εξέλιξη των ανθρώπων που μεγαλώνουν. Αλλάζει ο μεταβολισμός. Αν είσαι 35 χρόνων ακόμα έχεις καλό μεταβολισμό. Με αερόβια άθληση σιγά σιγά και μετά από κάνα μήνα πιο έντονη θα γίνεις σε 8-9 μήνες πολύ καλός. Ενδείκνυται η ζέστη γιατί χάνουμε πιο εύκολα κιλά και δεν έχουμε όρεξη να φάμε κιόλας. Είσαι πολύ μικρός ακόμα για να είσαι κοιλιοδουλος. Όλοι γουστάρουμε να πίνουμε και να τρώμε τον κωλο μας. Κι εγώ πρώτος παρόλο που ειμαι 46 χρόνων, 173 cm και 68 κιλα. Ξέρεις πόσες φορές θέλω να φάω σαν τον πουστη αλλά φρενάρω; Και παχαινω πολύ εύκολα σε διαβεβαιώ. Προσπάθησε να κόψεις το βραδυνό. Εκεί γίνεται η ζημια. Σου αρεσει που σε κοιτάει όλος ο κόσμος παράξενα (εσύ υπέρβαρος και η γυναίκα σου κορμάρα) όταν βγαίνεις με τη γυναίκα σου που λες ότι είναι κορμάρα δε σε πειράζει; Φιλοσοφησε την ζωή αλλιώς αδερφέ.
 

Dilfaros

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2024
Μηνύματα
332
Like
843
Πόντοι
81
Χθες της είπα αν θέλει να φέρω κάποιο να τη πηδήξει μπροστά μου , γιατί βλέπω δε της κάνω εγω πλέον . Με αρχησε στα φιλια και μου πήρε τσιμπουκι όπως παλιά . Μου είπε ότι δε θέλει να με απάντηση μετά και με αγαπάει


Θα προσπαθησω μα χάσω κιλά , μου το είπε και εκείνη πολλές φορές

Έχουμε ξεφύγει από τα σκουλήκια του Αρράκις και περάσαμε περήφανα στις διαστημικές σκουληκότρυπες...
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
Ρε παιδες, δεν ξερω αν ξεχειλωνει το μουνι. Αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τα 42 ο πουτσος μεσα σε 5 χρονια εχει χασει τουλαχιστον 2 ποντους.
Απο 15αρης που πηγαινε σε super καβλες 17. Τωρα ειμαι στο 13 , ξερει κανεις πως αντιμετωπιζεται η φαση?
Χωρις εγχειρηρη η' μεθοδο προκρουστη εννοειτε!!
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.585
Κριτικές
1
Like
5.500
Πόντοι
2.356

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
434
Like
793
Πόντοι
81
Ρε παιδες, δεν ξερω αν ξεχειλωνει το μουνι. Αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τα 42 ο πουτσος μεσα σε 5 χρονια εχει χασει τουλαχιστον 2 ποντους.
Απο 15αρης που πηγαινε σε super καβλες 17. Τωρα ειμαι στο 13 , ξερει κανεις πως αντιμετωπιζεται η φαση?
Χωρις εγχειρηρη η' μεθοδο προκρουστη εννοειτε!!
Υπάρχει και πιο απλή μέθοδος αλλά θέλει γερά χέρια.
 

Συνημμένα

  • 61NSLZMzfxL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    61NSLZMzfxL._AC_UF1000,1000_QL80_.jpg
    67,5 KB · Εμφανίσεις: 25

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.064
Κριτικές
49
Like
5.241
Πόντοι
2.846
Καλημέρα καλέ μου φίλε ...Άλλο το να χαλάσουν σωματικά και άλλο να χάσουν τη διάθεση για σεξ η και έρωτα με τον άντρα τους η τον γκόμενο...Γιατί αυτό είπαμε πριν..
το χαλάνε δεν το εννοούσα μόνο σωματικά. Συμβαίνει κι αυτό αλλά πολλές χαλάνε γενικότερα, πάνε για απόσυρση.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.828
Like
12.816
Πόντοι
2.606
Ρε παιδες, δεν ξερω αν ξεχειλωνει το μουνι. Αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τα 42 ο πουτσος μεσα σε 5 χρονια εχει χασει τουλαχιστον 2 ποντους.
Απο 15αρης που πηγαινε σε super καβλες 17. Τωρα ειμαι στο 13 , ξερει κανεις πως αντιμετωπιζεται η φαση?
Χωρις εγχειρηρη η' μεθοδο προκρουστη εννοειτε!!
κλεισε το αρκοντισιο οταν τον μετρας τυπε:confused:
 

xristospap

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.883
Like
8.293
Πόντοι
1.056
Ρε παιδες, δεν ξερω αν ξεχειλωνει το μουνι. Αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τα 42 ο πουτσος μεσα σε 5 χρονια εχει χασει τουλαχιστον 2 ποντους.
Απο 15αρης που πηγαινε σε super καβλες 17. Τωρα ειμαι στο 13 , ξερει κανεις πως αντιμετωπιζεται η φαση?
Χωρις εγχειρηρη η' μεθοδο προκρουστη εννοειτε!!
Καλέ μου φίλε εγώ ειμαι 52 και ακόμη και τώρα ο πούτσος μου το ίδιο σε μέγεθος ειναι αλλά και εχω και της ίδιες αντοχές.Μη σου πω και περισσότερες . Έκτος και αν εχεις πάρει κιλά ,,έτσι ο πούτσος σου χάνει πόντους ..Στη βάση εννοώ..
 

panoss602

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2023
Μηνύματα
20
Κριτικές
10
Like
333
Πόντοι
280
Ρε παιδες, δεν ξερω αν ξεχειλωνει το μουνι. Αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τα 42 ο πουτσος μεσα σε 5 χρονια εχει χασει τουλαχιστον 2 ποντους.
Απο 15αρης που πηγαινε σε super καβλες 17. Τωρα ειμαι στο 13 , ξερει κανεις πως αντιμετωπιζεται η φαση?
Χωρις εγχειρηρη η' μεθοδο προκρουστη εννοειτε!!
Δεν νομιζω να ειναι φυσιολογικο αυτο που λες. Με τις εξελιξεις στην ιατρικη πιστευω πως σε μερικα χρονια η μεγενθυνση θα γινει πραγματικοτητα
 

mpountalas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
1
Πόντοι
0
το μουνι και το χταποδι
οσο το χτυπας απλωνει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom