Νέα

Μεγαλώνει το αιδοίο της γυναίκας με την ηλικία;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Δ
Εγγρ.
9 Ιουν 2024
Μηνύματα
111
Like
440
Πόντοι
21
Καλημερα , της είπα μετά την παρότρυνση κάποιον από εσάς να κάνει σεξ με κάποιον μπροστά μου . Δεν ήταν και πολύ θετική αλλά δεν το έκοψε και δεν θύμισε μπορώ να πω
 

ΚΥΡΙΟΣ36

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
197
Πόντοι
0
Καλημερα , της είπα μετά την παρότρυνση κάποιον από εσάς να κάνει σεξ με κάποιον μπροστά μου . Δεν ήταν και πολύ θετική αλλά δεν το έκοψε και δεν θύμισε μπορώ να πω
Ψήνετε το κορίτσι, εγω θα σου ελεγα να της προτείνεις ν φέρεις έναν μασέρ στο σπιτι μονο για μασάζ και καλα και ότι κατσει!
 

sfigokolarios

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
133
Κριτικές
3
Like
57
Πόντοι
1
Καλέ μου φίλε εγώ ειμαι 52 και ακόμη και τώρα ο πούτσος μου το ίδιο σε μέγεθος ειναι αλλά και εχω και της ίδιες αντοχές.Μη σου πω και περισσότερες . Έκτος και αν εχεις πάρει κιλά ,,έτσι ο πούτσος σου χάνει πόντους ..Στη βάση εννοώ..
Κιλα δεν εχω παρει, τσιγαρα, ξενυχτια, σταματησα να γυμναζομα . Αλλα δεν νομιζω να εχουν να κανουν με το μεγεθος αυτα, απλα ρωτησα αν καποιος ειχε ιδεα σχετικα...
Στητικα δεν εχω θεματα...
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.758
Πόντοι
8.346
Δούλευε μου είπε και την ρώτησα αν είχε κάποιον εκεί γκόμενο αλλά είπε Οχι , μόνο με γάμο κάνουν σεξ μου είπε
....αληθεια σου ειπε δεν ειχε γκομενο, πελατες ηταν ολοι!!!! :confused::confused::confused:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.927
Κριτικές
5
Like
7.996
Πόντοι
2.306

wrimi62wrimos62

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
72
Like
346
Πόντοι
20
Ρε παιδες, δεν ξερω αν ξεχειλωνει το μουνι. Αυτο που ξερω ειναι οτι μετα τα 42 ο πουτσος μεσα σε 5 χρονια εχει χασει τουλαχιστον 2 ποντους.
Απο 15αρης που πηγαινε σε super καβλες 17. Τωρα ειμαι στο 13 , ξερει κανεις πως αντιμετωπιζεται η φαση?
Χωρις εγχειρηρη η' μεθοδο προκρουστη εννοειτε!!
Μια από τα ίδια αφού μας σηκώνετε όλα οκ κάθε ηλικία έχει τα αρνητικά της και τα θετικά της μόνο με εσωτερική αντλία αντιμετωπίζετε πατάς το μπουτόν και γίνεται τσίτα και αφήνεις την άλλη να κτυπιέται μέχρι να βαρεθεί εσύ όμως δεν έχεις ούτε το ένα τέταρτο της αίσθησης που είχες πριν για αυτό το βάζουν μόνο όσοι δεν τους σηκώνετε με τίποτα πιά συν αλλά προβλήματα που προκύπτουν.
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.102
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Με τα πηδηματα και τα διαχρονικα γαμησια σιγουρα,οπως και με τα κιλα λογικο.Αλλα εχουμε και δυσαναλογα μουνια μεγαλυτερα η μικροτερα σε σωματα αλλα τα σωματα τοςυ ηταν διαφορετικα.Για μενα τα μουνοχειλακια και γενικως τα μουνοχειλα καθορζουν τα μεγεθη εκει ειναι ολη η ιστορια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom