Νέα

Έχετε πει σε γκόμενά σας ότι πηγαίνατε σε μπουρδέλα και ποιά ήταν η αντίδρασή της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.184
Κριτικές
2
Like
2.689
Πόντοι
456
Συγνώμη φίλε μου δλδ η κοπέλα ,η σχέση σου σου την είδε στραβά επειδή υπήρξες μπουρδελιάρης ,εσκορτάκιας σε περίοδο που δεν είχατε γνωριστεί ? Το παρελθον είναι παρελθόν και κανείς δεν είναι άξιος να μας κρίνει για αυτό πέραν του εαυτού μας . Δεν ξέρω πως το χειρίστηκες το θέμα ,όπως κ να το χειρίστηκες για όφελος σου καλά έκανες αλλά εγώ θα της τον έκοβα τον βήχα μια κ καλή εφόσον θα ήμουν σωστός απέναντι της .
Ωραία τα λες αλλά εσένα θα σου άρεσε η γκόμενά σου να είναι πρώην πουτάνα;
Πάντως την πλειοψηφία εδώ μέσα θα τη χάλαγε.
 

Sotomayor

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
172
Like
662
Πόντοι
81
Εγώ το ανέφερα στη γυναίκα μου ένα βράδυ, μετά το γαμησι, όταν με ρώτησε πώς ήταν η πρώτη μου φορά.. της είπα σε μπουρδέλο, και πολύ λίγες λεπτομέρειες..
Σας πληροφορώ, ότι το πρωί με ξύπνησε αυτή, μες την κάβλα και με κάβλωσε για να την γαμησω, λέγοντας μου ότι με σκεφτόταν να γαμάω την πουτανα, και έχει φτιαχτεί...
Γυναίκα που αν με δει να κοιτάω άλλη, θα με χτυπήσει...
Άβυσσος το μουνί της γυναίκας..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.914
Like
17.931
Πόντοι
3.656
Οι γυναίκες δεν μπορούν να καταλάβουν 2 πράγματα.

1ον ότι οι άντρες έχουν πολύ μεγαλύτερες ορμές απ'αυτές και

2ον δεν έχουν τις επιλογές που έχουν αυτές.

Το ότι και η τελευταια μπαζόλα μπορεί να αλλάζει τους γκομενους σαν τις κυλότες της,αυτο δεν συμβαίνει και στους άντρες

Ρωτηστε τες γιατί δεν υπάρχουν μπουρδέλα και γι'αυτές,να δούμε τι θ'απαντήσουν
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.735
Κριτικές
1
Like
6.954
Πόντοι
1.056
Στα 45 μου πια,παρά πολλές με έχουν ρωτήσει και απανταγα τελείως φυσιολογικά γιατί πρώτον,ήταν κάτι που όντως συνέβη και δεύτερον "τι ρωτάς ρε καργιολα αν δεν αντέχεις την απάντηση";

Θα πρέπει να μάθουν να είναι πιο υποτακτικές από αυτές του χώρου αν θέλουν να μας κρατησουν
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
178
Κριτικές
3
Like
422
Πόντοι
21
παντως σε μια που εψηνα ειπε...μου αρεσει ενας αντρας να ειναι περπατημενος
Προφανώς εννοούσε να έχει κάνει πολλές σχέσεις όχι να γαμάει με 20€.Άβυσος η ψυχή της γυναίκας...
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
178
Κριτικές
3
Like
422
Πόντοι
21
Δηλαδή άμα ακούσουν για κανα FKK, ούτε θέλω να φανταστώ…
Εδώ φίλος όταν του είπα πως είχα σκοπό να πάω σε FKK στη Γερμανία που θα πήγαινα ταξίδι,με άρχισε στις μαλακίες του τύπου "εκεί πάνε οι μαλάκες,οι ανώμαλοι "κλπ.Πήγα στη Γερμανία αλλά τελικά δεν κατάφερα λόγω προγράμματος να πάω σε FKK.Μόλις επέστρεψα με έπαιρνε τηλέφωνο για να πάμε για καφέ και δεν το σήκωνα.Τον έκοψα με τη μία...Αυτός ήταν παρθένος μέχρι τα 28 του που βρήκε μια χοντρέλο.Τόσο μαλάκας δηλαδή...
 

Wolf21

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
178
Κριτικές
3
Like
422
Πόντοι
21
Ωραία τα λες αλλά εσένα θα σου άρεσε η γκόμενά σου να είναι πρώην πουτάνα;
Πάντως την πλειοψηφία εδώ μέσα θα τη χάλαγε.
Δεν είναι το ίδιο.Όσοι πάμε στα μπουρδέλα δεν είμαστε ζιγκολό να γαμάμε την κάθε μία επειδή πληρώνει.Αν η γκόμενα πριν σε γνωρίσει είχε πηδηχτεί με 300 άντρες που γνώριζε στα clubs ή στο δρόμο γιατί να σε ενδιαφέρει;Αν το έκανε επαγγελματικά,είναι άλλο θέμα,προσωπικά δεν ξέρω αν το δεχόμουν ή όχι.
 

Hawkeye Argill

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
619
Κριτικές
10
Like
2.821
Πόντοι
736
Σε γκομενα που εψηνα,ειπα πως αφου δεν θες ακομα εσυ σεξ,εγω πηγαινω επι πληρωμη αντι να την πεφτω σε αλλες.Εκαμψε τις αντιστασεις της γρηγοροτερα :wink::wink::wink::wink:
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.314
Like
1.934
Πόντοι
216
Eδώ είχα πει σε κάτι χαζο-γκόμενες μέτριου επιπέδου (πριν από χρόνια όταν ήμουν καλά στην υγεία μου) ότι είμαι μέλος εδώ στο μπου.κομ και με κοιτάζανε υποτιμητικά...!!!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
7
Like
5.110
Πόντοι
736
Ωραία τα λες αλλά εσένα θα σου άρεσε η γκόμενά σου να είναι πρώην πουτάνα;
Πάντως την πλειοψηφία εδώ μέσα θα τη χάλαγε.
Δεν διαφωνώ αλλά ούτε συμφωνώ σε αυτό που γράφεις, ο καθένας μας κάνει τις επιλογές του . Συγκλινω περισσότερο καλύτερα να ήταν εκδιδόμενη στο σώμα παρά εκδιδόμενη στην ψυχή .
 

AssMaster

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
288
Κριτικές
66
Like
1.153
Πόντοι
6.830
Είναι μαλακία η ερώτηση εκτός και αν είσαι άβγαλτος 15 χρονών.Έσενα σου έχει πει ποτέ γυναίκα (ελληνίδα) οτι γαμιέται με αγνωστους που γνωρίζει σε μπαρ ή κανει και παρτούζες;
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
81
Like
93
Πόντοι
0
Ωραία τα λες αλλά εσένα θα σου άρεσε η γκόμενά σου να είναι πρώην πουτάνα;
Πάντως την πλειοψηφία εδώ μέσα θα τη χάλαγε.
Ρε άνθρωπε τι σύγκριση κάνεις δεν λέει ήταν επαγγελματίας ο άνθρωπος είχε πάει "πελάτης" άλλο το ένα άλλο το άλλο
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.161
Κριτικές
16
Like
1.787
Πόντοι
4.655
Ποια η διαφορά από το να πεις σε γκομενο-σχέση ότι πηδούσες μία αλλη γκόμενα? Τί σημασία έχει άμα πλήρωσες εντος ξενοδοχείου (ιερόδουλη) ή εκτός (γκομενίτσα)?

Είναι λάθος να περιγράφεις τις παλιές περιπέτειές σου σε καινούργιο αμόρε. Θα σε σκίσει!

Π
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
450
Like
809
Πόντοι
81
Σε όσες ανέφερα στο παρελθόν αν και είχα επαφές μέσω αγοραίου ήταν σχεδόν όλες οι περιπτώσεις από ερωτήσεις που μου έκαναν αυτές πρώτα για περιέργεια όπως έλεγαν.Ολες εκδήλωσαν αποστροφή και όταν τους έλεγα ότι οι καλύτερες περιπτώσεις ήταν με μεγάλες ηλικιακά δεν θα ξεχάσω του γουρλωτα μάτια τους να κοιτάνε στο υπερπέραν!Εν τω μεταξύ στις παρέες και εκεί έξω υπάρχουν ωραίες νέες όπως υπάρχουν και νέες μπαλότσες που ανέκαθεν προτιμούσα 1000 φορές μια 60αρα καλοστεκουμενη από αυτές.Ε αυτό δεν το έχουν συνειδητοποιήσει και ούτε πρόκειται.Ειτε από συμφέρον και πληγωμένο εγωισμό δεν το παραδέχονται ότι μια 20χρονη 100 κιλά,με ροζ μαλλιά,σκουλαρίκια στην μύτη και 30 τατουάζ δεν εχει μέλλον μπροστά σε μια κυρία,σεξουαλική,με ωραίο ντύσιμο, τρόπους και νοοτροπία παλιάς εποχής (πάλι καλά).
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.509
Κριτικές
1
Like
7.558
Πόντοι
2.306
Προφανώς εννοούσε να έχει κάνει πολλές σχέσεις όχι να γαμάει με 20€.Άβυσος η ψυχή της γυναίκας...
δες το και αναποδα.
αν σου πει μια γυναικα οτι ειχε αρκετες σχεσεις στη ζωη της ενω μια αλλη σου πει οτι ειχε λιγοτερες αλλα σε ολες επαιρνε αντιτιμο για τις υπηρεσιες της, με ποια θα ηθελες να εισαι?
τη πρωτη θα την πεις περπατημενη, τη δευτερη πουτανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom