Νέα

Έχετε πει σε γκόμενά σας ότι πηγαίνατε σε μπουρδέλα και ποιά ήταν η αντίδρασή της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
531
Πόντοι
36
Ο τύπος ήθελε να χωρίσεις για να σου φάει τη γκόμενα ή κάνεις παρέα με κάποιον τόσο ηλίθιο;
Αποδειχτηκε οτι ηταν ηλιθιος οπως το ειπες. Δεν ηταν ο σκοπος του να μας χωρισει γαι να την παρει αυτος.
 

PAPARIAMANTOLES

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
0
Παιδιά η συμπεριφορά μας επί του θέματος , είναι καθορισμένη με αυστηρότητα από τις διατάξεις του νόμου του Piker. Μελέτη του site χρειάζεται. Και στα σοβαρά τώρα , μην είστε τόσο χαλβάδες και τα λέτε όλα . Ότι χρειάζεται μόνο.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Εγω δεν το ειπα σε μια σοβαρη σχεση που ειχα περιπου τρια χρονια. Αλλα ενας απο τους μ@λ@κες φιλους μου, το ανεφερε απεξω απεξω μια μερα που ημασταν για καφε με παρεα. Η δικια μου το επιασε αμεσως και απο εκεινη την ημερα και μετα ειχαμε γκρινιες, τσακωμους κλπ. Μου ελεγε οτι δεν το περιμενε αυτο απο μενα, και οτι τελικα δεν με ξερει καθολου. Επισης οτι δεν ειμαι αντρας για σοβαρη σχεση, αφου πληρωνα κοπελες για σεξ και αλλα τετοια. Μου εκανε μεγαλη ζημια ο φιλος. Τελικα ηρεμησε η αλλη , αλλα παντα πετουσε σποντες. Να μην θυμαμαι την γκρινια της. Ποτε ξανα δεν λεω σε γκομενα .
Με αντρα ηθελε να τα χει η με αδερφη? Ενταξει καλυτερα να μη ξερουν...αλλα αν ειναι ενας αντρας μονος τι το πιο φυσιολογικο να ζηταει σεξ? Ειναι κι αυτος ενας τροπος για εκτονωση...Δηλαδη αν μεινει καποιος 2 χρονια χωρις κοπελα...σεξ δε πρεπει να κανει? Το περιεργο ειναι να μη κανει τιποτα...και να δοξαζει τη χουφτα του...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
531
Πόντοι
36
Με αντρα ηθελε να τα χει η με αδερφη? Ενταξει καλυτερα να μη ξερουν...αλλα αν ειναι ενας αντρας μονος τι το πιο φυσιολογικο να ζηταει σεξ? Ειναι κι αυτος ενας τροπος για εκτονωση...Δηλαδη αν μεινει καποιος 2 χρονια χωρις κοπελα...σεξ δε πρεπει να κανει? Το περιεργο ειναι να μη κανει τιποτα...και να δοξαζει τη χουφτα του...
Συμφωνω απολυτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.458
Κριτικές
14
Like
4.593
Πόντοι
746
Για τις γυναικες, αντρας που γαμαει σε μπουρδελα, εχει εητζ, ηπατητιδα, ολα τα στελεχη του hpv και εμπολα


Αντε τώρα να εξηγήσεις ότι διεσχησες ωκεανους για να γαμισεις μουνια
από Λατινική Αμερική... μέχρι Asia Pacific ...!

Είναι σαν να καλεις το υγειονομικό για ελενχο σε καντίνα ... :grin:
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.332
Κριτικές
7
Like
5.110
Πόντοι
736
Εγω δεν το ειπα σε μια σοβαρη σχεση που ειχα περιπου τρια χρονια. Αλλα ενας απο τους μ@λ@κες φιλους μου, το ανεφερε απεξω απεξω μια μερα που ημασταν για καφε με παρεα. Η δικια μου το επιασε αμεσως και απο εκεινη την ημερα και μετα ειχαμε γκρινιες, τσακωμους κλπ. Μου ελεγε οτι δεν το περιμενε αυτο απο μενα, και οτι τελικα δεν με ξερει καθολου. Επισης οτι δεν ειμαι αντρας για σοβαρη σχεση, αφου πληρωνα κοπελες για σεξ και αλλα τετοια. Μου εκανε μεγαλη ζημια ο φιλος. Τελικα ηρεμησε η αλλη , αλλα παντα πετουσε σποντες. Να μην θυμαμαι την γκρινια της. Ποτε ξανα δεν λεω σε γκομενα .
Συγνώμη φίλε μου δλδ η κοπέλα ,η σχέση σου σου την είδε στραβά επειδή υπήρξες μπουρδελιάρης ,εσκορτάκιας σε περίοδο που δεν είχατε γνωριστεί ? Το παρελθον είναι παρελθόν και κανείς δεν είναι άξιος να μας κρίνει για αυτό πέραν του εαυτού μας . Δεν ξέρω πως το χειρίστηκες το θέμα ,όπως κ να το χειρίστηκες για όφελος σου καλά έκανες αλλά εγώ θα της τον έκοβα τον βήχα μια κ καλή εφόσον θα ήμουν σωστός απέναντι της .
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Παιδιά η συμπεριφορά μας επί του θέματος , είναι καθορισμένη με αυστηρότητα από τις διατάξεις του νόμου του Piker. Μελέτη του site χρειάζεται. Και στα σοβαρά τώρα , μην είστε τόσο χαλβάδες και τα λέτε όλα . Ότι χρειάζεται μόνο.
Εμ...η πολλη ειλικρινεια βλαπτει...οχι τιποτα αλλο...αλλα μπορει να φτασουν λογια απο τριτους στα αυτια καμιας κοπελας που ενδιαφερεσαι και να τη χασεις...γι αυτο...και να στη " φαει" κανας αλλος...που μπορει να χει κανει τρισχειροτερα απ το να γαμαει αντρικια και ξηγημενα απλως σε οικους...
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Αντε τώρα να εξηγήσεις ότι διεσχησες ωκεανους για να γαμισεις μουνια
από Λατινική Αμερική... μέχρι Asia Pacific ...!

Είναι σαν να καλεις το υγειονομικό για ελενχο σε καντίνα ... :grin:
Αφου τα γαμας αυτα διασχιζοντας μονο καμια συγγρου , λεωφορο αθηνων και καμια βουλιαγμενης...γιατι να παμε τοσο μακρια εμεις οι number 1?
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
831
Κριτικές
26
Like
2.195
Πόντοι
1.196
θελω τις εμπειριες σας
Έχω ξεχάσει κάρτα από massage parlour (αγγλικό μασατζίδικο που γαμάς) σε εμφανές σημείο στο σπίτι και τη βρήκε γκόμενα με την οποία χτιζόταν κατάσταση. Με άρχισε στις ερωτήσεις, πήγα να το μπαλώσω αλλά δε μπαλώθηκε.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Μα και έτσι πρέπει ,πολύ σωστή η τυπισα.
Καλο ειναι να χεις εμπειριες...δε σημαινει οτι ο περπατημενος ειναι και...σαπιος η ακαταλληλος για σχεση...απεναντιας ο σωστα παντα περπατημενος ειναι συλλεκτης εμπειριων ξερει να κρινει και να προσφερει καλυτερα στην εκαστοτε συντροφο του.
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
59
Like
45
Πόντοι
0
Έχω ξεχάσει κάρτα από massage parlour (αγγλικό μασατζίδικο που γαμάς) σε εμφανές σημείο στο σπίτι και τη βρήκε γκόμενα με την οποία χτιζόταν κατάσταση. Με άρχισε στις ερωτήσεις, πήγα να το μπαλώσω αλλά δε μπαλώθηκε.
δεν μπαλωθηκε γιατι απολογηθηκες φιλε οχι γιατι πηγες σε μασαζ.ποτε μην απολογησε για τις πραξεις σου σε γκομενα
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.895
Like
531
Πόντοι
36
Συγνώμη φίλε μου δλδ η κοπέλα ,η σχέση σου σου την είδε στραβά επειδή υπήρξες μπουρδελιάρης ,εσκορτάκιας σε περίοδο που δεν είχατε γνωριστεί ? Το παρελθον είναι παρελθόν και κανείς δεν είναι άξιος να μας κρίνει για αυτό πέραν του εαυτού μας . Δεν ξέρω πως το χειρίστηκες το θέμα ,όπως κ να το χειρίστηκες για όφελος σου καλά έκανες αλλά εγώ θα της τον έκοβα τον βήχα μια κ καλή εφόσον θα ήμουν σωστός απέναντι της .
Εσυ σωστα τα λες, αυτη μου ελεγε οτι αντρας που πληρωνει για σεξ, εκμεταλευεται τα κοριτσια και κατι αλλα φεμινιστικα. Εγω της εξηγουσα οτι ποτε δεν πιεσα καποια να το κανουμε. Ολες που ειχα πηδηξει θελανε πελατες. Αλλα αντε να της εξηγησεις, Αστα.
 
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
59
Like
45
Πόντοι
0
Εσυ σωστα τα λες, αυτη μου ελεγε οτι αντρας που πληρωνει για σεξ, εκμεταλευεται τα κοριτσια και κατι αλλα φεμινιστικα. Εγω της εξηγουσα οτι ποτε δεν πιεσα καποια να το κανουμε. Ολες που ειχα πηδηξει θελανε πελατες. Αλλα αντε να της εξηγησεις, Αστα.
μικρα κοριτσια σε υπογεια στην κινα φτιαχνουν τα μπλουζακια και φορεματακια που φοραει η τυπισσα σου,εκει δεν παιζει εκμεταλλευ
ση;
 

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
831
Κριτικές
26
Like
2.195
Πόντοι
1.196
δεν μπαλωθηκε γιατι απολογηθηκες φιλε οχι γιατι πηγες σε μασαζ.ποτε μην απολογησε για τις πραξεις σου σε γκομενα
Ρε αδελφέ, μόνος μου έμενα, είδε κάρτα από ΜP, τα τρία σενάρια θα ήταν ότι ή πήγα σε ΜP, ή την κάρτα την φύτεψαν πράκτορες της Scotland Yard για να με δυσφημίσουν ή την έφερε ένα ρακούν. Η γκόμενα δεν είχε IQ 25 και κατάλαβε.
Είπα ότι πήγα μια φορά και ήταν παλιά η κάρτα μήπως το πάρει πιο χαλαρά αλλά τζίφος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
59
Like
45
Πόντοι
0
Ρε αδελφέ, μόνος μου έμενα, είδε κάρτα από ΜP, τα τρία σενάρια θα ήταν ότι ή πήγα σε ΜP, ή την κάρτα την φύτεψαν πράκτορες της Scotland Yard για να με δυσφημίσουν ή την έφερε ένα ρακούν. Η γκόμενα δεν είχε IQ 25 και κατάλαβε.
Είπα ότι πήγα μια φορά και ήταν παλιά η κάρτα μήπως το πάρει πιο χαλαρά αλλά τζίφος.π

Ρε αδελφέ, μόνος μου έμενα, είδε κάρτα από ΜP, τα τρία σενάρια θα ήταν ότι ή πήγα σε ΜP, ή την κάρτα την φύτεψαν πράκτορες της Scotland Yard για να με δυσφημίσουν ή την έφερε ένα ρακούν. Η γκόμενα δεν είχε IQ 25 και κατάλαβε.
Είπα ότι πήγα μια φορά και ήταν παλιά η κάρτα μήπως το πάρει πιο χαλαρά αλλά τζίφος.
να μην ειναι περιεργη πες της
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.176
Πόντοι
24.806
Κάποια πράγματα πρέπει να τα κρατάς για τον εαυτό σου... Όπως σε κανέναν δεν θα άρεσε να του πει η κοπέλα του ότι έχει κάνει παρτούζες και one night stand. Έτσι το βλέπουν και αυτές ! Ειλικρίνεια μέχρι ένα όριο γιατί μπορεί να χαλάσει από μαλακία η σχέση..
 

menounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
105
Κριτικές
6
Like
577
Πόντοι
301
Δηλαδή άμα ακούσουν για κανα FKK, ούτε θέλω να φανταστώ…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom