Νέα

Έχετε πει σε γκόμενά σας ότι πηγαίνατε σε μπουρδέλα και ποιά ήταν η αντίδρασή της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 88
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
179
Like
1.048
Πόντοι
201
Εγώ σε όσες το έχω πει (είτε γκόμενες είτε γνωστές) έλαβα συντριπτικά αρνητικές αντιδράσεις.* Παρόλαυτα δεν είναι κάτι για το οποίο ντρέπομαι και ούτε πρόκειται να πω ψέματα. Προφανώς και τις πιο χοντρές λεπτομέρεις θα τις αποκρύψω (π.χ. τα ακάποτα γαμήσια στο Μεταξουργείο) ή τη συχνότητα με την οποία πάω, όμως δεν θα καταντήσω ποτέ (ελπίζω) τόσο δειλός και φοβικός.

*Μόνο μία μου είχε πει ''θέλω να με γαμήσεις όπως γαμάς τις πουτάνες σου'', όμως ήταν διπολική οπότε δεν ξέρω κατά πόσο μετράει η γνώμη της. Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις δέχτηκα από ένα ηθικοπλαστικό κήρυγμα για την εκμετάλλευση των καημένων γυναικών μέχρι ξεκάθαρη αηδία και αποστροφή στο βλέμμα τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.666
Κριτικές
62
Like
45.435
Πόντοι
9.297
To πεις - δεν το πεις θα το καταλάβει οτι κάτι τρέχει.... είτε από μηνυματα, είτε από τηλέφωνα είτε από εσκορτ σάιτ που κάθε τρεις και λίγο θα κοιτάς, είτε από συζητήσεις που ανοίγεις είτε επειδή θέλεις να το παίξεις ξύπνιος - εμπειρος - περπατημένος- ψημένος από τη ζωη και θέλεις να δείξεις οτι ξέρεις πολλά κάτι θα σου ξεφύγει. Βέβαια υπάρχουν και κάποιες που το θεωρούν δεδομένο οτι πας με πουτάνες είτε περιστασιακά είτε σε καθημερινή βάση οπότε εκεί δεν χρειάζεται να εξηγήσεις κάτι. Η κατηγορία βέβαια που τα σπάει είναι εκείνη που η γκόμενα είναι γατόνι και σε ψαρεύει και εσύ σα χάνος κάθεσαι και την ακούς και συμφωνείς μαζί της. Εκεί πιάνεσαι στα πράσα. Και αν δεν είναι αυτή γατόνι θα είναι καμία θεια της καμιά φίλη της καμία ξαδέλφη της κοκ... Βεβαια και πως να μη σιχαίνονται μετά εφόσον ξέρουν οτι θα απατηθούν με μια εσκορτ (στην καλύτερη περίπτωση) ή από μια μπουρδελιάρα του 10ευρου (στη χειρότερη)!!!
Ετσι είναι όμως, όπως μας βγάζουν εκείνες το λάδι μέχρι να τον φάνε.
Αν την αφήνεις να κοιτάει το κινητό σου πολύ φυσικό να τα μαθαίνει όλα.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Εσυ σωστα τα λες, αυτη μου ελεγε οτι αντρας που πληρωνει για σεξ, εκμεταλευεται τα κοριτσια και κατι αλλα φεμινιστικα. Εγω της εξηγουσα οτι ποτε δεν πιεσα καποια να το κανουμε. Ολες που ειχα πηδηξει θελανε πελατες. Αλλα αντε να της εξηγησεις, Αστα.
Δεν συζητας αυτα τα πραγματα ποτε με ανθρωπους ασχετους με το χωρο...δε θα καταλαβουν
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
696
Πόντοι
80
Εμένα με ρώτησε η γυναίκα μου αν έχω πάει και πως ήταν τις το είπα και της άρεσε και της λέω το βράδυ θα μου κάνεις ότι έκαναν εκείνες και της έλεγα τα βήματα που κάνανε και τα κάναμε μαζί γουσταρε την φάση περάσαμε καλα
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.094
Πόντοι
2.666
Εμένα με ρώτησε η γυναίκα μου αν έχω πάει και πως ήταν τις το είπα και της άρεσε και της λέω το βράδυ θα μου κάνεις ότι έκαναν εκείνες και της έλεγα τα βήματα που κάνανε και τα κάναμε μαζί γουσταρε την φάση περάσαμε καλα
Ειναι στον ανθρωπο πως θα το παρει, η γυναικα σου προφανως δε το πηρε στραβα γιατι σε εχει επιλεξει και ξερει με ποιον εχει να κανει, προφανως καταλαβε πως για εναν αντρα ελευθερο τοτε ηταν μια επιλογη παντελως φυσιολογικη.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.943
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
Δεν λες ποτε τετοιο πραγμα σε γκομενα:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.168
Κριτικές
16
Like
14.348
Πόντοι
3.246
μικρα κοριτσια σε υπογεια στην κινα φτιαχνουν τα μπλουζακια και φορεματακια που φοραει η τυπισσα σου,εκει δεν παιζει εκμεταλλευ
ση;
ακριβώς! αυτό με την εκμετάλλευση είναι άκυρο επιχείρημα
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
696
Πόντοι
80
Ειναι στον ανθρωπο πως θα το παρει, η γυναικα σου προφανως δε το πηρε στραβα γιατι σε εχει επιλεξει και ξερει με ποιον εχει να κανει, προφανως καταλαβε πως για εναν αντρα ελευθερο τοτε ηταν μια επιλογη παντελως φυσιολογικη.
Γουστάρει κιόλας ήθελε και λεπτομέρειες ακριβώς..ανάλογα και την γυναίκα πως θα το πάρει
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.727
Κριτικές
34
Like
4.657
Πόντοι
7.195
Όχι. Αυτά δε λέγονται, σε καμιά περίπτωση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom