Νέα

Έχετε πει σε γκόμενά σας ότι πηγαίνατε σε μπουρδέλα και ποιά ήταν η αντίδρασή της;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gordor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
698
Πόντοι
80
Εμένα με ρώτησε η γυναίκα μου αν έχω πάει και πως ήταν τις το είπα και της άρεσε και της λέω το βράδυ θα μου κάνεις ότι έκαναν εκείνες και της έλεγα τα βήματα που κάνανε και τα κάναμε μαζί γουσταρε την φάση περάσαμε καλα
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
744
Κριτικές
59
Like
3.102
Πόντοι
2.666
Εμένα με ρώτησε η γυναίκα μου αν έχω πάει και πως ήταν τις το είπα και της άρεσε και της λέω το βράδυ θα μου κάνεις ότι έκαναν εκείνες και της έλεγα τα βήματα που κάνανε και τα κάναμε μαζί γουσταρε την φάση περάσαμε καλα
Ειναι στον ανθρωπο πως θα το παρει, η γυναικα σου προφανως δε το πηρε στραβα γιατι σε εχει επιλεξει και ξερει με ποιον εχει να κανει, προφανως καταλαβε πως για εναν αντρα ελευθερο τοτε ηταν μια επιλογη παντελως φυσιολογικη.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.943
Κριτικές
27
Like
4.297
Πόντοι
1.446
Δεν λες ποτε τετοιο πραγμα σε γκομενα:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
16
Like
14.372
Πόντοι
3.246
μικρα κοριτσια σε υπογεια στην κινα φτιαχνουν τα μπλουζακια και φορεματακια που φοραει η τυπισσα σου,εκει δεν παιζει εκμεταλλευ
ση;
ακριβώς! αυτό με την εκμετάλλευση είναι άκυρο επιχείρημα
 

Μκακ

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2024
Μηνύματα
41
Like
698
Πόντοι
80
Ειναι στον ανθρωπο πως θα το παρει, η γυναικα σου προφανως δε το πηρε στραβα γιατι σε εχει επιλεξει και ξερει με ποιον εχει να κανει, προφανως καταλαβε πως για εναν αντρα ελευθερο τοτε ηταν μια επιλογη παντελως φυσιολογικη.
Γουστάρει κιόλας ήθελε και λεπτομέρειες ακριβώς..ανάλογα και την γυναίκα πως θα το πάρει
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
543
Like
2.404
Πόντοι
446
Την στοιχειώδη νοημοσύνη αν έχει η κοπέλα θα το γνωρίζει είδη δεν χρειάζεται να το ακούσει αλλά όχι ρε παιδιά αυτό σε γυναίκα δεν λέγεται κάποια πράγματα τα κρατάμε για εμάς.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.829
Κριτικές
10
Like
2.578
Πόντοι
3.187
Αν την αφήνεις να κοιτάει το κινητό σου πολύ φυσικό να τα μαθαίνει όλα.
Μωράαααακιιιιιιι ε να μωρε, δώσε μου λιγάκι το κινητό σου γιατί το δικό μου είναι αφορτιστο και θέλω να πάρω την θειά μου τη Μαρίκα στη Μαγούλα να μου πει για κεινη τη συνταγή για το γιουβέτσι!!!
Πάρτο...... μωρό μου εσύ... Να έτσι ανοίγει....
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
789
Κριτικές
34
Like
5.204
Πόντοι
2.836
Πότε δεν λές τέτοιο πράγμα σε καμία γκόμενα είτε σταθερή είτε περιστασιακή είτε μελλοντική που προσπαθείς να τη διεκδικήσεις. Νόμος αυτό!

Εγώ σε μια παλιά δουλειά επειδή υπήρχαν 6-7 γυναίκες στο πόστο μου κ εγω υπεύθυνος τους είχαν καταλάβει ότι επισκέπτομαι ιεροδουλες γιατί μου έριχναν σπόντες. Εγώ ποτε δεν παραδέχτηκα κάτι ποτε αλλά δεν ένιωθα κ ενδοιασμούς αν το γνωρίζουν γιατί τις έβλεπα μόνο σαν συναδέλφους κ οχι σαν γυναίκες.....με άλλα λόγια δεν ήταν του γούστου μου.

Μια παντρεμένη ωραια για την ηλικία της μια φορά με ρώτησε αν θα έδινα 1000 ευρώ για 24h για μια γυναικα για βόλτα συντροφια σεξ καφέ φαγητό κτλ κτλ.?? Δεν ξέρω γιατί μου έκανε τέτοια ερώτηση..... άβυσσος η ψυχή της
Η απάντηση μου ήταν όχι.....αλλα σκέφτηκα να τις πω ότι μπορεί να έδινα 250×4 για 4 διαφορετικές σε 4 μέρες για μια ώρα για να έχουν όλες δουλειά ......αλλα κρατήθηκα κ δεν το είπα......
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.703
Κριτικές
62
Like
45.484
Πόντοι
9.297
Μωράαααακιιιιιιι ε να μωρε, δώσε μου λιγάκι το κινητό σου γιατί το δικό μου είναι αφορτιστο και θέλω να πάρω την θειά μου τη Μαρίκα στη Μαγούλα να μου πει για κεινη τη συνταγή για το γιουβέτσι!!!
Πάρτο...... μωρό μου εσύ... Να έτσι ανοίγει....
Σωστά...γιατί ο μαλακας που το κάνει αυτο δεν είναι απαραίτητο να φαίνεται μαλακας...πάνω από όλα ΕΙΝΑΙ!!:jerking:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.284
Κριτικές
95
Like
11.072
Πόντοι
17.885
τις πιάνει η ζήλια με τη λέξη μπουρδέλο. Θυμώνουν για τα λεφτά που βγάζουν οι πουτανες ενώ οι ίδιες υποαμοιβονται στις δουλειές τους, όταν έρχεται η ώρα της κουβέντας κλισέ: "πας εκεί γιατί δεν είσαι ικανός για σχέση" η απάντηση είναι ότι "αυτές είναι χειρότερες από πουτανες που ζητάνε τον έναστρο ουρανό να μας καθήσουν" και πληγωνονται-θυμωνουν. Τέλος ΤΟ ΜΟΝΟ που πουλάνε ως γυναίκες ο άντρας το βρίσκει φθηνά σε αυθονια κτλ και σκυλιάζουν όταν δεν τις έχεις ανάγκη. Την κουβέντα αυτή την ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ ή την κάνεις για να τους γαμησεις τα ράμματα.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.433
Πόντοι
566
Ποτέ δεν επιβεβαίωσα σε γυναίκα ότι πήγα με πουτάνες.

Μην μπερδεύουμε τις συζητήσεις που κάνουμε ως άνδρες, αυτά δεν τα συζητάμε με γυναίκες κατά τη γνώμη μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Hase

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
449
Like
814
Πόντοι
81
Που να τις πιάσεις ;Αν τους πεις ότι πήγαινες,θα σε πουν εκμεταλλευτή γυναικών, πρόστυχο,ανήθικο κτλ.Αν πάλι τους πεις ότι δεν έχεις εμπειρίες και έμεινες με την πενταδαχτυλη ,θα σε περάσουν για κρεμ μπουλέ, χαλβά.Για αυτό τι καθεστε και ασχολείστε; Ευτυχώς υπάρχει και μια μικρή μειοψηφία που καταλαβαίνει ότι όταν ο άλλος είναι ελεύθερος πρεπει να ικανοποιήσει κάποιες ανάγκες που αυτές δεν τις έχουν εκτός αν κρέμονται κάτι από κάτω τους.Αλλα επειδή δεν τα έχουν ,μπαίνουν στην θέση μας για να κρίνουν εξ ιδίων τα αλλότρια και να βγάλουν συμπέρασμα.Σαν να με βάλουν να αξιολογήσω πως νιώθει μια γκόμενα σε κατάσταση περιόδου ένα πράμα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973
OP
OP
gordor

gordor

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2016
Μηνύματα
60
Like
45
Πόντοι
0
μην ψαρωνετε με τις γκομενες.οι γυναικες εχουν μια εμφυτη βασει βιολογικης εξελιξης τάση να τεσταρουν τα αρσενικα αν ειναι δυνατα ή οχι προκειμενου να προχωρήσουν σε αναπαραγωγή.Απο την στιγμή που της λες πηγαινα με πουτανες στα νιατα μου ας πουμε το πρωτο πραγμα που θα σε ρωτησουν και το ειδα πολλές φορές να γραφετε εδω είναι ....δεν μπορουσες να κανεις σχέσεις.(μαλλον πηγαινανε ολες στο ιδιο σχολειο)Απο κει και πέρα αρχιζει το τεστ.Αν φανεις υπολογος και απολογητικος απετυχες αν φανεις οτι υπερασπιζεσαι τον ευατο σου και δεν δινεις λογο πετυχες στο τεστ.Αν η γκομενα ξερει οτι εισαι αρσενικο και πατας στα ποδια σου οτι και να της πεις θα το προσπερασει.Να προσεχετε την αντιδραση της ειναι ψευτικη.
ο δρακος του σειχ σου παπαχρονης βιαστης ηταν,αλλες τον επεκριναν αλλες του εστελναν ερωτικα γραμματα στην φυλακη.
ο πιλοτος που σκοτωσε την γυναικα του επισης λαμβανε ερωτικα γραμματα στην φυλακη
woman love evil
 
Τελευταία τροποποίηση:

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
82
Like
97
Πόντοι
0
Εγω δεν το ειπα σε μια σοβαρη σχεση που ειχα περιπου τρια χρονια. Αλλα ενας απο τους μ@λ@κες φιλους μου, το ανεφερε απεξω απεξω μια μερα που ημασταν για καφε με παρεα. Η δικια μου το επιασε αμεσως και απο εκεινη την ημερα και μετα ειχαμε γκρινιες, τσακωμους κλπ. Μου ελεγε οτι δεν το περιμενε αυτο απο μενα, και οτι τελικα δεν με ξερει καθολου. Επισης οτι δεν ειμαι αντρας για σοβαρη σχεση, αφου πληρωνα κοπελες για σεξ και αλλα τετοια. Μου εκανε μεγαλη ζημια ο φιλος. Τελικα ηρεμησε η αλλη , αλλα παντα πετουσε σποντες. Να μην θυμαμαι την γκρινια της. Ποτε ξανα δεν λεω σε γκομενα .
Ο φίλος σου ζήλευε την σχέση σας προφανώς και πέταξε την πατάτα του ασυνείδητα
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.049
Πόντοι
27.261
θελω τις εμπειριες σας
σε ερώτησή της, ναι το έχω πει.
αλλά όπως αναμενόταν δεν το πήρε και πολύ καλά, παρόλο που της το εξήγησα.
στην πορεία όμως, πήγαν όλα οκ.
νομίζω είναι το πρώτο "σοκ" (ας πούμε) που δέχεται γιατί δεν το περιμένει, αλλά μετά ψιλοκαλμάρει η κατάσταση, εφόσων σε γνωρίσει και καλύτερα κιόλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom