Νέα

Γκόμενες ανά πολιτικό κόμμα/ ιδεολογία: με ποιές έχετε περάσει καλύτερα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Οι γκόμενες από ποιον πολιτικό χώρο/κόμμα /ιδεολογία είναι οι καλύτερες;

  • Άκρα δεξιά /ΛΑΟΣ /ΧΑ/ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ/ΝΙΚΗ/ΕΠΕΝ/ΒΑΣΙΛΙΚΕΣ

    Ψήφοι: 5 10,4%
  • ΝΔ/ΠΟΛΑΝ/ΔΗΑΝΑ

    Ψήφοι: 22 45,8%
  • ΠΑΣΟΚ/ ΚΙΝΑΛ/ΕΛΙΑ/ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ

    Ψήφοι: 3 6,3%
  • ΣΥΡΙΖΑ/Παλιός Συνασπισμός/ΕΑΡ/ ΚΚΕ Εσωτερικού/ΠΛΕΥΣΗ/ΜΕΡΑ 25/ΚΟΔΗΣΟ/ΛΑ.Ε.

    Ψήφοι: 5 10,4%
  • ΚΚΕ/ΟΑΚΚΕ/ΑΝΤΑΡΣΥΑ/ΚΚΕΜΛ/ΜΛΚΚΕ

    Ψήφοι: 4 8,3%
  • Αναρχικές/Αντιεξουσιάστριες

    Ψήφοι: 9 18,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    48
  • Η ψηφοφορία θα κλείσει: .

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.908
Like
23.338
Πόντοι
6.056
η καλυτερη ηταν χρυσαυγητισα

βασικα τετοιο φασιστοσπερμα δεν πρεπει να εχει ξαναγεννηθει ...ο αδολφος μπροστα της ηταν ανδρεας παπανδρεου

αλλα ηταν καλο μουνι και εκανε παπαδες...

ας ειναι καλα οπου στο διαολο και αν ειναι τωρα :coffee:
 

O Mitsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2017
Μηνύματα
763
Κριτικές
6
Like
2.446
Πόντοι
726
και α και ου και ΔΑΠΝΔΦΚ

Τρελά γαμήσια με Δαπίτισσα.
 

PavlakisTheKid

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2023
Μηνύματα
192
Like
634
Πόντοι
81
Απάντηση: μετά από 45 χρόνια εμπειρίας έχω να πω:

1. Δεξιές με διαφορά

2. Άκρη αριστερά / αναρχία / τρελοροκατζούδες / φρικιά κλπ κωλάρες αλλά μέχρι εκεί, δε νιώθουν ιδιαίτερα...

Μετά από κει το χάος, ειδικά οι σοσιαλο-συριζαίες για τα βάζα!!!

Σημείωση: ιδεολογικά δεν υπάγομαι σε κανέναν από τους παραπάνω χώρους
 

Αρραχίων

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
582
Πόντοι
81
Μια φορα τραβιόμουν με ένα πιτσιρίκι το οποίο ανήκει στον πολύ συντηρητικό χώρο έχοντας μεγαλώσει με αρχές πατρίς θρησκεία οικογένεια από τους γονείς της. Δεδομένου ότι ήτανε της άποψης ότι ο άντρας μου είναι ο αφέντης μου ήτανε προγραμματισμένο να μου κάνει όλα τα χατίρια. Κατά συνέπεια ότι ζητούσα για εκείνη ήτανε εντολή και το εκτελούσε κατευθείαν.
Τι κελεπούρι βρήκες ρε τύπε ? , το αφησες και έφυγε ? , εγώ στην θέση σου θα την κατοχύρωνα με χίλιους τρόπους :sunglasses:.
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.115
Κριτικές
3
Like
4.080
Πόντοι
736

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.555
Κριτικές
9
Like
2.173
Πόντοι
736

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.726
Like
2.773
Πόντοι
456
Οι μικρές πάντως δεν πολυασχολουντε με πολιτική..είναι απολιτικ..όσες πάνε να ψηφίσουν,νομίζω ψηφίζουν νέα Δημοκρατία γιατι τους το είπε ο γκόμενος- χορηγος τους(που συνήθως έχει λεφτά,άρα είναι νεοδημοκρατης)..η επειδή άκουσαν στη τηλεόραση..ότι με το Κούλη..έχουμε ρεκόρ ανάπτυξης..και ως κλασικές ελλεινιδες πιστεύουνε εύκολα ότι ακούνε..εγώ δεν εχω δει ποτέ μικρή ελλεινιδα που να είναι κκε..η Χρυσή Αυγή ας πουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jockel

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.420
Κριτικές
8
Like
11.256
Πόντοι
3.786
Πάντως. σύμφωνα με τη δική μου σχετικά μικρή εμπειρία, οι γκόμενες του αναρχοαριστερού χώρου μια χαρά ξυρίζουν το μουνί τους και σκυλογαμιούνται και ας λένε ότι φεμινιστική σαχλαμάρα θέλουν. Αιντε στη χειρότερη να το τριμάρουν στις άκρες. Μουνί-θάμνος δεν παίζει πλέον πουθενά.
Δε ζούμε στο 1980 ρε τύπε. Οι φοιτήτριες που είναι ΚΚΕ και εξωκοινοβουλευτική αριστερά δεν είναι ότι δεν ξυρίζονται, απλά έχουν σαν ιδελογία ότι η γυναίκα δεν πρέπει να είναι "σκεύος ηδονής". Δηλαδή όχι δίαιτα, όχι γυμναστήριο, όχι θηλυκό ντύσιμο, όχι βάψιμο.
ΠΑΣΟΚτζούδς - ΣΥΡΙΖαίες μια χαρά βάφονται και ντύνονται σαν τις υπόλοιπες. Οι συριζαίες θα σου βγουν και εντεχνοκουλτουριάρες οπότε θα φας στη μάπα Μποφίλιου και Μπομπ Ντίλαν.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.435
Κριτικές
5
Like
5.583
Πόντοι
1.056
Σκέψεις που μου γέννησε το πολύ πλούσιο ποστ του @xamenos xamenos :
1 και 2: έχω εμπειρίες με δεξιές του Κυρίου και με βασιλόφρονες (πρόσθεσα και την κατηγορία ΒΑΣΙΛΙΚΕΣ στο πολ). Μία θυμάμαι ήταν στο ΥΠΕΞ και είχε μπει επί Κωστάκη Καραμανλή, άλλη ήταν βασιλική κατά δήλωσή της και σχεδόν ερωτευμένη με Νικόλαο Γλίξμπουρκ!
Και οι δύο της εκκλησίας και του Χριστούλη, σε φάση όμως ο δονητής στην ντουλάπα και το Ευαγγέλιο στο κομοδίνο!
Τη μία εκ των δύο την έβαλα να μου γλείψει κώλο και γούσταρε! :cheesy::cheesy::cheesy:
6 Γενικά αποφεύγω ΚΚΕδες αλλά υπάρχουν και πολύ ωραίες γυναίκες εκεί, με ωραία κορμιά και καλοντυμένες. Όντως είναι για πιώμα και για χαλαρή κουβέντα, δεν ακουμπάς σοβαρά πολιτικά θέματα μαζί τους. Αν το γυρίσουν οι ίδιες εκεί, τις αφήνεις να μιλάνε μόνες τους μέχρι να τις αρχίσεις στα γλωσσόφιλα ή στα τσιμπούκια!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.873
Like
3.688
Πόντοι
456
Το πιο ακραίο επίπεδο είναι να είσαι με κολλημένο αριστερό άτομο το οποίο δεν επηρεάζει ούτε τον ίδιο του τον εαυτό με τα πιστεύω του......

Οπότε δυστυχώς το πολιτικό κομμάτι δεν παίζει κανένα ρόλο. Συνήθως ή μάλλον πάντα, οι τέρμα μουνάρες δεν έχουν καν πολιτική άποψη.
Αλλά μιλάμε και για σελίδα που άτομα γαμάνε και εξάτμιση αυτοκινήτου. Συνπεπώς και γκόμενες που δεν ξεχωρίζουν και δεν είναι άξιες προσοχής με βάση την ομορφιά τους, άρα απευθείας γεννιούνται και οι πολιτικές ανυσηχίες αφού έχουν ελεύθερο χρόνο κλπ κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom