Νέα

Ποιά ήταν τα καλύτερα σας χρόνια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Θες μια άποψη;Τώρα που τελειώνεις το σχολείο και όπως είπες πέρασες βαρετά σχολικά χρόνια,βρες κανα καλό συνομήλικο καυλάκι και για κανα χρόνο ασχολήσου μόνο μ'αυτήν.Γάμα,καντε κανα ταξίδι,πάτε για μπάνιο μαζί,γενικά προσπάθησε να καλύψεις κενά σ'αυτόν τον τομέα.Αφού δεν θα'χεις και νοίκια αν περάσεις Αθήνα,αν τελειώσεις και κανα χρόνο μετά δεν έγινε και τίποτα.

Αν σκέφτεσαι μόνο μαθήματα και εξόδους με ψωλαρίες,μετά θα λες και για βαρετά φοιτητικά χρόνια.
συμφωνω αλλα αν βγαινω με την ανδροπαρεα ομως (μαλλον αυτο ειναι η ψωλαρια που ανεφερες) σιγουρα θα τσιμπισουμε κατι, αφου κοριτσοπαρεες 17-18 ειναι σχεδον παντου, ειδικα το καλοκαιρι στα δικα μας μερη ολες εδω ερχονται, οποτε το ενα φερνει το αλλο, ο κυκλος που λες κι εσυ
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2022
Μηνύματα
31
Like
72
Πόντοι
0
2000-2010 Λονδίνο - DC - Βαρκελώνη. Όταν εργαζόμουν σε γραφείο με international artists. Bookings και tour manager τα καθήκοντα μου. Djs, live act +++ boat parties στην ibiza, burning man,Berghain, miami etc και γαμώ τα χρόνια ρε αλάνια.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
συμφωνω αλλα αν βγαινω με την ανδροπαρεα ομως (μαλλον αυτο ειναι η ψωλαρια που ανεφερες) σιγουρα θα τσιμπισουμε κατι, αφου κοριτσοπαρεες 17-18 ειναι σχεδον παντου, ειδικα το καλοκαιρι στα δικα μας μερη ολες εδω ερχονται, οποτε το ενα φερνει το αλλο, ο κυκλος που λες κι εσυ

Φρόντισε να έχεις μεικτές παρέες ή βρες άτομα που να έχουν επαφή με γκόμενες.Αν είσαι με άλλους 3-4 ψωλαραίους μόνοι σας συνέχεια,μην περιμένεις γκόμενες
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Φρόντισε να έχεις μεικτές παρέες ή βρες άτομα που να έχουν επαφή με γκόμενες.Αν είσαι με άλλους 3-4 ψωλαραίους μόνοι σας συνέχεια,μην περιμένεις γκόμενες
δεν γινεται τιποτα δηλαδη με βολτα και "αναζητηση"? παντως ξερω ατομα που εχουν επαφες, οποτε εχουμε ενα +
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
συμφωνω αλλα αν βγαινω με την ανδροπαρεα ομως (μαλλον αυτο ειναι η ψωλαρια που ανεφερες) σιγουρα θα τσιμπισουμε κατι, αφου κοριτσοπαρεες 17-18 ειναι σχεδον παντου, ειδικα το καλοκαιρι στα δικα μας μερη ολες εδω ερχονται, οποτε το ενα φερνει το αλλο, ο κυκλος που λες κι εσυ
κοιτα να αποκτήσεις οσο περισσότερες εμπειρίες μπορεις γυρω απο πολλους τομεις..να εχεις μια γευση απο πολλα πραγματα και καταστάσεις.,και παράλληλα αφιέρωσε χρονο σε σπουδες η σε κατι που γουστάρεις που θα σε κανουν αφεντικο του εαυτου σου.Για τις γυναίκες δε θα σου πω κατι γιατι ειναι σχετικα ολα.Εχει να κανει με τη παστα του καθενος.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
κοιτα να αποκτήσεις οσο περισσότερες εμπειρίες μπορεις γυρω απο πολλους τομεις..να εχεις μια γευση απο πολλα πραγματα και καταστάσεις.,και παράλληλα αφιέρωσε χρονο σε σπουδες η σε κατι που γουστάρεις που θα σε κανουν αφεντικο του εαυτου σου.Για τις γυναίκες δε θα σου πω κατι γιατι ειναι σχετικα ολα.Εχει να κανει με τη παστα του καθενος.
νομιζω πως οι γυναικες ειναι μεσα στις εμπειριες που αναφερεις
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Άμα πας ταξίδι ΗΠΑ μένεις και μόνιμα μετά, σε τραβάει αυτή η αχανής χώρα
Δεν νομίζω,πήγα με υποτροφία το 1983 και έφυγα μόλις τελείωσα το masters ενώ θα μπορούσα να μείνω έχοντας και πρόταση για δουλεια!
Αν εξαιρέσεις NY, frisko και LA,όλα τα άλλα είναι ένα μεγάλο χωριό!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
κοιτα τωρα εισαι μικρος....θα βρεις δηλ εκει ενα γκομενάκι,θα φας τη φλασια σου,τους ερωτες σου,την απογοητευση σου,θα τρως τα σκαλωματα σου,γιατι και γιατι και πως και ετσι μα,αφου,και πως...αφου περάσεις απο πολλα στάδια σιγα σιγα θα γίνεις πιο σκληρος και θα βρεις τον δρομο σου.Ομως θα σου πω κατι.Κατι που δεν ειναι στο χέρι σου να το αλλαξεις αλλα ουτε και εγω το εκανα.Να ξερεις οτι τα συναισθηματα αποδυναμωνουν εναν αντρα.Πρεπει να εισαι σκληρος για να εχεις τον ελεγχο της καταστασης με τις γυναικες.Εγω δεν ημουν,σιγα σιγα εγινα αυτος που έπρεπε.
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
ρε φιλε πιστεψε με φετος εχασα ολη μου την υπολοιπη ζωη γι'αυτες τις εξετασεις τις εξοδους μου τα χομπυ και γενικα παρα πολλα, επισης η πυροσβεστικη θελει υπερβολικα πολλα μορια, καταλαβαινω οτι το λες για καλο αλλα ειναι πολυ δυσκολο, και πες οτι περναω, δυο σχολες ταυτοχρονα θα ειναι το λιγοτερο εξουθενωτικο
Αν γουστάρεις πληροφορική μη το σκέφτεσαι, ο γιος μου τελείωσε το ceid στην Πάτρα το 2018 και βρίσκει κάθε χρόνο νέα δουλεια με καλυτερα λεφτα από την προηγούμενη!
Ξεκίνησε με 20Κ τον χρόνο!
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Φίλε Jimmy Gang όταν με ρωτάνε σε ποια ηλικία θα ήθελα να γυρίσω και σε ποια χρονική στιγμή λέω στα 18 τη μέρα που πήρα το απολυτήριο λυκείου......Γιατί είσαι ελεύθερος και έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου........Δε μπορώ όμως να σε συμβουλέψω σε πολλά θέματα γιατί απλά δεν υπάρχει συνταγή......Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και θέλει εντελώς διαφορετικούς συνδυασμούς πραγμάτων.....Απλά θα πω να βρεις μια κοπελιά να περνάς καλά και μετά αν δεις ότι το'χεις, βρες και δεύτερη και τρίτη ταυτόχρονα......Δεν θα ξαναγίνεις ούτε 18, ούτε 20, ούτε 25......Προσοχή όμως στις αντροπαρέες.....Αν δεν το χειριστείς σωστά θα κωλοβαράς μια ζωή με αυτούς που δε γαμάνε και θα γκρινιάζετε επειδή δε σας θέλουν οι γυναίκες και δε σας εκτιμάνε κλπ κλπ......Εγώ ευτυχώς γλύτωσα από τέτοιες παρέες, το κατάλαβα νωρίς και αποχώρησα......Το μικρό χρονικό διάστημα που τους έκανα παρέα, γκόμενα δε με κοιτούσε ούτε μέσα από γυαλιά ηλίου.....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Προσοχή όμως στις αντροπαρέες.
θα σταθω σε αυτο που λες..ολα τα αλλα σωστα (οχι οτι ειναι τελειως λάθος αυτο) το θεμα ειναι να κανεις παρεα αυτους που γουστάρεις.Αν αυτοι θελουν να παιζουν η να μη παιζουν με γκόμενες,δικαιωμα τους.Εσυ πρεπει να κανεις το καθηκον σου.Εχω ενα φιλο...(θα σου δωσω ενα πχ) καθε φορα που βγαινουμε 4-5 αντρες μαζι λεει "παλι μπακουροπαρεα θα βγουμε?" βρε μαλακα...τι σε νοιάζει τι γνωμη εχουν οι τριγυρω που δε σε ξερουν για σενα και τους αλλους και το πως φαινεσαι? αν θες εσυ να πας να παιξεις μπαλα,να πας ποιος σε εμποδιζει? αμα γουστάρει η αλλη να παιξει μαζι σου θα το κανει και ας εισαι με ολοκληρη ομαδα μαζι.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
θα σταθω σε αυτο που λες..ολα τα αλλα σωστα (οχι οτι ειναι τελειως λάθος αυτο) το θεμα ειναι να κανεις παρεα αυτους που γουστάρεις.Αν αυτοι θελουν να παιζουν η να μη παιζουν με γκόμενες,δικαιωμα τους.Εσυ πρεπει να κανεις το καθηκον σου.Εχω ενα φιλο...(θα σου δωσω ενα πχ) καθε φορα που βγαινουμε 4-5 αντρες μαζι λεει "παλι μπακουροπαρεα θα βγουμε?" βρε μαλακα...τι σε νοιάζει τι γνωμη εχουν οι τριγυρω που δε σε ξερουν για σενα και τους αλλους και το πως φαινεσαι? αν θες εσυ να πας να παιξεις μπαλα,να πας ποιος σε εμποδιζει? αμα γουστάρει η αλλη να παιξει μαζι σου θα το κανει και ας εισαι με ολοκληρη ομαδα μαζι.
Σαφώς... Εγω δε λέω για αυτού του τύπου τις αντροπαρεες... Λέω για τους επαγγελματίες μπακούρια, τις παρέες όπου επικρατεί γκρίνια, κακομοιριά και απαισιοδοξία και με το που πας να κάνεις κάτι με γκόμενα, λες και σου ρίχνουν κεραυνό γκαντεμιάς, το ραντεβού πάει άπατο....
 

billgun

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
5.052
Like
28.798
Πόντοι
5.956
Σαφώς... Εγω δε λέω για αυτού του τύπου τις αντροπαρεες... Λέω για τους επαγγελματίες μπακούρια, τις παρέες όπου επικρατεί γκρίνια, κακομοιριά και απαισιοδοξία και με το που πας να κάνεις κάτι με γκόμενα, λες και σου ρίχνουν κεραυνό γκαντεμιάς, το ραντεβού πάει άπατο....
Ναι σλλα για σκέψου Μια αντροπαρεα που είστε μαζί σπο το δημοτικό,που πρωτοπηγατε σε σπιτάκι μαζι που κάνατε καφριλικια στα νησια,που εισασταν όλοι μαζί στα bachelor του καθένα,που παιρνετε ακόμα και τωρα δύο ή και τρεις μαζί ένα ωραίο call girl!
Αξία ανεκτίμητη!
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Ναι σλλα για σκέψου Μια αντροπαρεα που είστε μαζί σπο το δημοτικό,που πρωτοπηγατε σε σπιτάκι μαζι που κάνατε καφριλικια στα νησια,που εισασταν όλοι μαζί στα bachelor του καθένα,που παιρνετε ακόμα και τωρα δύο ή και τρεις μαζί ένα ωραίο call girl!
Αξία ανεκτίμητη!
Γι'αυτό λέω ο καθένας μας είναι διαφορετικός.......Τα θέλω του καθενός ποικίλουν από άνθρωπο σε άνθρωπο....
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.733
Like
14.283
Πόντοι
3.506
κοιτα τωρα εισαι μικρος....θα βρεις δηλ εκει ενα γκομενάκι,θα φας τη φλασια σου,τους ερωτες σου,την απογοητευση σου,θα τρως τα σκαλωματα σου,γιατι και γιατι και πως και ετσι μα,αφου,και πως...αφου περάσεις απο πολλα στάδια σιγα σιγα θα γίνεις πιο σκληρος και θα βρεις τον δρομο σου.Ομως θα σου πω κατι.Κατι που δεν ειναι στο χέρι σου να το αλλαξεις αλλα ουτε και εγω το εκανα.Να ξερεις οτι τα συναισθηματα αποδυναμωνουν εναν αντρα.Πρεπει να εισαι σκληρος για να εχεις τον ελεγχο της καταστασης με τις γυναικες.Εγω δεν ημουν,σιγα σιγα εγινα αυτος που έπρεπε.
Ειναι δύναμη για έναν άνδρα να έχει συναισθήματα και κατα συνέπια να είναι ευάλλωτος γνωρίζοντας ότι μπορεί να γκρεμιστεί !!
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
19-37..
Πανεπιστημιο,Ναυτικό,Florida,γρήγορα αμαξια,Clubs,μπουζούκια,σκυλαδικα,γκομενες....
Μετά παντρευτηκα...
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αν γουστάρεις πληροφορική μη το σκέφτεσαι, ο γιος μου τελείωσε το ceid στην Πάτρα το 2018 και βρίσκει κάθε χρόνο νέα δουλεια με καλυτερα λεφτα από την προηγούμενη!
Ξεκίνησε με 20Κ τον χρόνο!
Μπράβο στον γιο σας και εις ανώτερα
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom