Νέα

Ποιά ήταν τα καλύτερα σας χρόνια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.733
Like
14.281
Πόντοι
3.506
Τα καλύτερα χρόνια της ζωής για έναν άνθρωπο είναι όταν καταφέρει να βρει ισορροπία μέταξύ σώματος και πνεύματος !! Το έλεγαν και οι αρχαίοι άλλωστε ! Οι δυο μεγάλες αντικροούμενες δυνάμεις, το ορατό και το μη ορατό, κάθε μια έχει τις δικές της επιθυμίες και ανάγκες και καθόλη την διάρκεια της ζωής μας αντιμάχεται η μια την άλλη ! Σκοπός είναι να καταφέρουμε να σταματήσουμε αυτό τον ''εσωτερικό πόλεμο''και να πετύχουμε την ''ένωση'' τότε και μόνο θα βρούμε ειρήνη και γαλήνη μέσα μας ! :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

ButtLicker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2014
Μηνύματα
538
Κριτικές
8
Like
1.812
Πόντοι
366
2009-2011 γαμουσα ταυτοχρονα 2 γκομενες, η μια τα καταπινε , η αλλη ηταν για γουτσου-γουτσου
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Φίλε Jimmy Gang όταν με ρωτάνε σε ποια ηλικία θα ήθελα να γυρίσω και σε ποια χρονική στιγμή λέω στα 18 τη μέρα που πήρα το απολυτήριο λυκείου......Γιατί είσαι ελεύθερος και έχεις όλη τη ζωή μπροστά σου........Δε μπορώ όμως να σε συμβουλέψω σε πολλά θέματα γιατί απλά δεν υπάρχει συνταγή......Ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και θέλει εντελώς διαφορετικούς συνδυασμούς πραγμάτων.....Απλά θα πω να βρεις μια κοπελιά να περνάς καλά και μετά αν δεις ότι το'χεις, βρες και δεύτερη και τρίτη ταυτόχρονα......Δεν θα ξαναγίνεις ούτε 18, ούτε 20, ούτε 25......Προσοχή όμως στις αντροπαρέες.....Αν δεν το χειριστείς σωστά θα κωλοβαράς μια ζωή με αυτούς που δε γαμάνε και θα γκρινιάζετε επειδή δε σας θέλουν οι γυναίκες και δε σας εκτιμάνε κλπ κλπ......Εγώ ευτυχώς γλύτωσα από τέτοιες παρέες, το κατάλαβα νωρίς και αποχώρησα......Το μικρό χρονικό διάστημα που τους έκανα παρέα, γκόμενα δε με κοιτούσε ούτε μέσα από γυαλιά ηλίου.....
Η συνταγή για μένα μέχρι να φτιάξεις μια καριέρα και να βγάλεις κάποια λεφτά παραπάνω είναι να περνάς καλά και να είσαι ευτυχισμένος με τα απλά πράγματα στη ζωή, μια σχέση, μπύρες και πλάκα με φίλους, μουσική γήπεδο, κάποιες φορές η ευτυχία είναι κρυμμένη στα απλά μερακληδικα πράγματα και στη καλή παρέα
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Ούτως η άλλως αυτό που μένει στο τέλος είναι οι στιγμές και οι αναμνήσεις
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
2000-2010 Λονδίνο - DC - Βαρκελώνη. Όταν εργαζόμουν σε γραφείο με international artists. Bookings και tour manager τα καθήκοντα μου. Djs, live act +++ boat parties στην ibiza, burning man,Berghain, miami etc και γαμώ τα χρόνια ρε αλάνια.
Εσύ γύρισες όλο το κόσμο ρε τυχερέ
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ειναι δύναμη για έναν άνδρα να έχει συναισθήματα και κατα συνέπια να είναι ευάλλωτος γνωρίζοντας ότι μπορεί να γκρεμιστεί !!
οχι τυπάρα μου....δυστυχως διαφωνω.Δεν λεω να ειναι καποιος αναίσθητος βεβαια μην παρεξηγηθω.Εγω αλλου το παω.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι εμπειρίες που θέλω τουλάχιστον τα πρώτα χρόνια είναι φάσεις μόνο, με συνομήλικες η μικρότερες
για μενα τη καλυτερη δουλεια θα κανεις.Δεν θα σου πω ποιο ειναι το σωστο και το λάθος γιατι δεν υπάρχει.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Λέω για τους επαγγελματίες μπακούρια, τις παρέες όπου επικρατεί γκρίνια, κακομοιριά και απαισιοδοξία
αυτους τους τυπους καλο ειναι να τους αποφευγει καποιος ειτε εχει να κανει στο θεμα γυναικών ειτε οχι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τα καλύτερα χρόνια της ζωής για έναν άνθρωπο είναι όταν καταφέρει να βρει ισορροπία μέταξύ σώματος και πνεύματος !! Το έλεγαν και οι αρχαίοι άλλωστε ! Οι δυο μεγάλες αντικροούμενες δυνάμεις, το ορατό και το μη ορατό, κάθε μια έχει τις δικές της επιθυμίες και ανάγκες και καθόλη την διάρκεια της ζωής μας αντιμάχεται η μια την άλλη ! Σκοπός είναι να καταφέρουμε να σταματήσουμε αυτό τον ''εσωτερικό πόλεμο''και να πετύχουμε την ''ένωση'' τότε και μόνο θα βρούμε ειρήνη και γαλήνη μέσα μας ! :hi:

Εγώ την βρίσκω όταν πιω δυο τρια ποτά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.733
Like
14.281
Πόντοι
3.506

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
:confused: :confused: :confused: :confused:
:confused: :confused: :confused: :confused:

Ευχαριστημένος με την επιλογή σου, Admiral? :think:

Δεν έκανα τέτοια κίνηση, ακόμα και η Ζιζέλ να 'μου ρχόταν δώρο απ' τον Τζίζας. :confused: :2funny:
Ναι ρε φίλε...Κάποια στιγμή βρίσκεις το κατάλληλο "λιμάνι" για να "αγκυροβολήσεις"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom