Νέα

Ποιά ήταν τα καλύτερα σας χρόνια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jimmy Gang
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Νομίζω τα πιο καλά χρονια είναι όταν αρχίζουν τα δεκαρια δηλαδή δεκατρία και πάνω και τελειώνουν πριν μπει το 3 στο πρώτο νούμερο δηλαδή στα 29..
Ναι κι εγώ πιστεύω 18-30 περίπου είναι τα καλύτερα
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.893
Like
1.430
Πόντοι
216
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.

Θεωρητικα, οταν εισαι νεοτερος.
Ο αντρας ομως, συνηθως οταν ειναι νεοτερος, δεν εχει ακομη προλαβει να 'φτιαχτει'.
Οικονομικα, επαγγελματικα, να βαλει τη ζωη του σε μια σειρα.
Αρα;

Εγω πιστευω οτι τα forties για εναν αντρα που εχει δρομολογησει σωστα τα βασικα πραγματα στη ζωη του,
ειναι η καλυτερη δεκαετια.
Πχ μια νορμαλ δουλεια που να μη σε ξεθεωνει, να εχεις καποιο ελευθερο χρονο, εναν νορμαλ μισθο,
ενα αμαξι, ει δυνατον ενα σπιτι χωρις ενοικιο,
να ξερεις να φερεσαι σε γυναικες και οχι μονο,
να αντιμετωπιζεις ωριμα τις καταστασεις,
να εχεις φτιαξει τη ζωη σου ετσι που να εχεις καποιες προοπτικες,
να εχεις καλη υγεια και γενικως καλη εμφανιση,
ε ναι, τοτε ειναι ισως τα καλυτερα χρονια.

Κατ'εμε, δεν ειναι μονοδιαστατο, πχ μονο λεφτα, μονο γυναικες κλπ.
Συνολικα πως στεκεσαι μες τη ζωη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.377
Κριτικές
62
Like
45.057
Πόντοι
9.297

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.093
Πόντοι
2.306
Καλύτερη ηλικία για μένα είναι κάπου στην κορυφοση του μεταβολισμου. Περίπου 33-35 αν δεν κάνω λάθος.
Εκεί οργανικά έχεις και εμπειρία και νιάτα.
ΣΥΝ τοις άλλοις λογικά είσαι και ανεξάρτητος οικονομικά, έχοντας επαφές με μεγαλύτερες και μικρότερες, άρα πληθώρα επιλογών.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Καλύτερη ηλικία για μένα είναι κάπου στην κορυφοση του μεταβολισμου. Περίπου 33-35 αν δεν κάνω λάθος.
Εκεί οργανικά έχεις και εμπειρία και νιάτα.
ΣΥΝ τοις άλλοις λογικά είσαι και ανεξάρτητος οικονομικά, έχοντας επαφές με μεγαλύτερες και μικρότερες, άρα πληθώρα επιλογών.
καλα τα λες και 35 μια χαρα ειναι δεν αντιλεγω, απλα στα 25 κανεις πιο πολλς τρελες και αυτο απ'τη μια εχει την φαση του, το θεμα ειναι να εχω βρει μεχρι τοτε μια καλη δουλεια, να τα πηγαινει καλυτερα η χωρα μεχρι τοτε
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Τώρα εχει 18χρονα-20χρονα που πάνε διακοπές και ταξίδια στο εξωτερικό με γκόμενα

Στα χρόνια μας τα'κανε κανένας αυτά;
που να τα βρω τα λεφτα για εξωτερικο, μεχρι Θεσσαλονικη και πολυ της ειναι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.377
Κριτικές
62
Like
45.057
Πόντοι
9.297
Τώρα εχει 18χρονα-20χρονα που πάνε διακοπές και ταξίδια στο εξωτερικό με γκόμενα

Στα χρόνια μας τα'κανε κανένας αυτά;
Λεφτά υπάρχουν...τα έλεγε ο Τζέφρυ και δεν τον πίστευε κανείς.
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
343
Like
768
Πόντοι
81
Αν και σχεσάκιας και με 3 γυναικες συνολικα για περιπου μια δεκαετία, τα καλυτερα μου χρονια τα εζησα τα διαστηματα που ημουν μονος... Δν το καταλαβαινα τότε αλλα... τότε ηταν τα καλυτερα χρόνια (διαστηματα). Πηγα ταξιδια με κολλητους, εκανα one night stands, μπουρδελοτσαρκες, και ο,τι αλλο μου αρεσε και δεν με δέσμευε. Οπότε θεωρω οτι η ηλικια δεν σε δεσμευει σε πολλα αν ξερεις να ζεις τη στιγμη και να κανεις αυτο που σε γεμιζει. Το τι σε γεμιζει ειναι υποκειμενικο καθως εμενα με γεμιζει μια μπουρδελότσαρκα, εσενα μια βολτα με το μικρο στην παιδικη χαρά. Σιγουρα στα 20+ ειχα πολλες περισσοτερες επιτυχιες απ οτι θα εχω στα 50+ αλλα θεωρω όπως προείπα οτι η ηλικια δεν εχει τόσο τεράστιο ρόλο αν μπορεις να τη ζεις οπως θες, όποτε θες!
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
Αν και σχεσάκιας και με 3 γυναικες συνολικα για περιπου μια δεκαετία, τα καλυτερα μου χρονια τα εζησα τα διαστηματα που ημουν μονος... Δν το καταλαβαινα τότε αλλα... τότε ηταν τα καλυτερα χρόνια (διαστηματα). Πηγα ταξιδια με κολλητους, εκανα one night stands, μπουρδελοτσαρκες, και ο,τι αλλο μου αρεσε και δεν με δέσμευε. Οπότε θεωρω οτι η ηλικια δεν σε δεσμευει σε πολλα αν ξερεις να ζεις τη στιγμη και να κανεις αυτο που σε γεμιζει. Το τι σε γεμιζει ειναι υποκειμενικο καθως εμενα με γεμιζει μια μπουρδελότσαρκα, εσενα μια βολτα με το μικρο στην παιδικη χαρά. Σιγουρα στα 20+ ειχα πολλες περισσοτερες επιτυχιες απ οτι θα εχω στα 50+ αλλα θεωρω όπως προείπα οτι η ηλικια δεν εχει τόσο τεράστιο ρόλο αν μπορεις να τη ζεις οπως θες, όποτε θες!
οπου πηγαινες ταξιδια εκανες one night stands ρε τρελε? ωραιος! αυτο ειναι ζωη, να βγαζεις γουστα!
 

Reddotkilling

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
327
Κριτικές
13
Like
726
Πόντοι
311
15-16-17 δουλεύαμε τα καλοκαίρια κρυφά από τους γονείς και τα καίγαμε κάθε Παρασκευή στα μπουρδελα αλητείες στις γειτονιές βάφαμε τοίχους πηγαίναμε γήπεδο αλλάζοντας 10 λεωφορεία μια αγνή ρομαντική εφηβεία
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ειναι υποκειμενικο το θεμα.

Θεωρητικα, οταν εισαι νεοτερος.
Ο αντρας ομως, συνηθως οταν ειναι νεοτερος, δεν εχει ακομη προλαβει να 'φτιαχτει'.
Οικονομικα, επαγγελματικα, να βαλει τη ζωη του σε μια σειρα.
Αρα;

Εγω πιστευω οτι τα forties για εναν αντρα που εχει δρομολογησει σωστα τα βασικα πραγματα στη ζωη του,
ειναι η καλυτερη δεκαετια.
Πχ μια νορμαλ δουλεια που να μη σε ξεθεωνει, να εχεις καποιο ελευθερο χρονο, εναν νορμαλ μισθο,
ενα αμαξι, ει δυνατον ενα σπιτι χωρις ενοικιο,
να ξερεις να φερεσαι σε γυναικες και οχι μονο,
να αντιμετωπιζεις ωριμα τις καταστασεις,
να εχεις φτιαξει τη ζωη σου ετσι που να εχεις καποιες προοπτικες,
να εχεις καλη υγεια και γενικως καλη εμφανιση,
ε ναι, τοτε ειναι ισως τα καλυτερα χρονια.

Κατ'εμε, δεν ειναι μονοδιαστατο, πχ μονο λεφτα, μονο γυναικες κλπ.
Συνολικα πως στεκεσαι μες τη ζωη.

Άντρας στα forties που τα έχει δρομολογήσει όλα αυτά,συνήθως είναι ήδη παντρεμένος με 1-2 παιδιά και με την ίδια γυναίκα 10+ χρόνια.Οπότε κατ'επιλογήν του έχει γίνει παντοφλάκιας απο καιρό.
 
OP
OP
J

Jimmy Gang

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
1.254
Like
516
Πόντοι
96
15-16-17 δουλεύαμε τα καλοκαίρια κρυφά από τους γονείς και τα καίγαμε κάθε Παρασκευή στα μπουρδελα αλητείες στις γειτονιές βάφαμε τοίχους πηγαίναμε γήπεδο αλλάζοντας 10 λεωφορεία μια αγνή ρομαντική εφηβεία
μετα τα 17?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.629
Like
17.766
Πόντοι
3.656
Άντρας στα forties που τα έχει δρομολογήσει όλα αυτά,συνήθως είναι ήδη παντρεμένος με 1-2 παιδιά και με την ίδια γυναίκα 10+ χρόνια.Οπότε κατ'επιλογήν του έχει γίνει παντοφλάκιας απο καιρό.
Εσύ είσαι παρθένος αυνάνας από ατυχία ; Επειδή δεν είχες πατέρα εφοπλιστή, να είσαι βλάκας και να σε παρακαλάνε μουνάρες να τις γαμάς ; Γιαυτό κλαίγεσαι ; Ο Σην που έχεις άβαταρ, γαμούσε και στη σειρά two and half men και στη ζωή του.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.629
Like
17.766
Πόντοι
3.656
Τώρα εχει 18χρονα-20χρονα που πάνε διακοπές και ταξίδια στο εξωτερικό με γκόμενα

Στα χρόνια μας τα'κανε κανένας αυτά;
Το 1990 ήξερα 18χρονους που πήγαιναν ταξίδι στις ΗΠΑ με γκόμενα. Βέβαια και τότε , οι παρθένοι μαλάκες που έκλαιγαν που δεν γεννήθηκαν πρίγκηπες ή γιοί μεγιστάνων , ήταν πολύ περισσότεροι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom