Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΛΟΠΗΣ - ALERT

Προς όλα τα μέλη και τους επισκέπτες του σάιτ. Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Ο Καιρός ήταν καλός και παρασυρμένος από τη ζέστη, προχωρούσα με ξεκούμπωτο το μπουφάν και την μπανάνα γύρω από τη μέση μου σε κοινή θέα. Το πεζοδρόμιο της Σωκράτους, δεξιά όπως ανεβαίνουμε, μετά τη διασταύρωση με την Ξούθου και πριν από τη διασταύρωση με την Σατωβριάνου, στενεύει αρκετά. Τύπος πάνω στο οδόστρωμα, με ανοιχτή μεζούρα στο χέρι, τάχα μετράει την απόσταση από το πεζοδρόμιο μέχρι τον απέναντι τοίχο και μου λέει χαμογελαστά ...περάστε... Ευτυχώς το δευτερογενές κέντρο στο υπογάστριο έδωσε το συνηθισμένο σήμα του, τις πεταλούδες να χορεύουν, κι αυτόματα έβαλα το αριστερό χέρι πάνω στην μπανάνα αφού δεν προλάβαινα να κουμπωθώ και κατέβηκα από το πεζοδρόμιο. Διακινδύνευσα γρήγορες ματιές πίσω μου και αριστερά μου, δεν υπήρχε κάποιος άλλος συνεργός. Συνέχισα το δρόμο μου κοιτώντας τον συνεχώς. Καμιά σαρανταριά, γκρίζο μαλλί, λεπτός. Δεν μπορώ να φανταστώ τη συνέχεια της σκηνής, αν δηλαδή η μεζούρα ήταν απλά για να μου αποσπάσει την προσοχή ή θα τη χρησιμοποιούσε και σαν εργαλείο, ή οτιδήποτε άλλο. Δεν έχω ξαναακούσει κάτι παρόμοιο, το επισημαίνω. Ας είμαστε πάντα σε επιφυλακή, το μυαλό των απατεώνων είναι πάντα ένα βήμα μπροστά
%CE%BC%CE%B5%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B1-5m-25mm-rebel.jpg
Αδερφέ ο άνθρωπος μάλλον έκανε άπλα την δουλειά του....δεν χρειάζεται να τον στιγματήσουμε...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.897
Πόντοι
266
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΛΟΠΗΣ - ALERT

Προς όλα τα μέλη και τους επισκέπτες του σάιτ. Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Ο Καιρός ήταν καλός και παρασυρμένος από τη ζέστη, προχωρούσα με ξεκούμπωτο το μπουφάν και την μπανάνα γύρω από τη μέση μου σε κοινή θέα. Το πεζοδρόμιο της Σωκράτους, δεξιά όπως ανεβαίνουμε, μετά τη διασταύρωση με την Ξούθου και πριν από τη διασταύρωση με την Σατωβριάνου, στενεύει αρκετά. Τύπος πάνω στο οδόστρωμα, με ανοιχτή μεζούρα στο χέρι, τάχα μετράει την απόσταση από το πεζοδρόμιο μέχρι τον απέναντι τοίχο και μου λέει χαμογελαστά ...περάστε... Ευτυχώς το δευτερογενές κέντρο στο υπογάστριο έδωσε το συνηθισμένο σήμα του, τις πεταλούδες να χορεύουν, κι αυτόματα έβαλα το αριστερό χέρι πάνω στην μπανάνα αφού δεν προλάβαινα να κουμπωθώ και κατέβηκα από το πεζοδρόμιο. Διακινδύνευσα γρήγορες ματιές πίσω μου και αριστερά μου, δεν υπήρχε κάποιος άλλος συνεργός. Συνέχισα το δρόμο μου κοιτώντας τον συνεχώς. Καμιά σαρανταριά, γκρίζο μαλλί, λεπτός. Δεν μπορώ να φανταστώ τη συνέχεια της σκηνής, αν δηλαδή η μεζούρα ήταν απλά για να μου αποσπάσει την προσοχή ή θα τη χρησιμοποιούσε και σαν εργαλείο, ή οτιδήποτε άλλο. Δεν έχω ξαναακούσει κάτι παρόμοιο, το επισημαίνω. Ας είμαστε πάντα σε επιφυλακή, το μυαλό των απατεώνων είναι πάντα ένα βήμα μπροστά
%CE%BC%CE%B5%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B1-5m-25mm-rebel.jpg
Χαλαρωσε, ρε
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αδερφέ ο άνθρωπος μάλλον έκανε άπλα την δουλειά του....δεν χρειάζεται να τον στιγματήσουμε...
Ίσως έχεις δίκιο, κι ο άνθρωπος ήταν Τοπογράφος - Μηχανικός με ΤΕΡΑΣΤΙΑ αίσθηση του καθήκοντος και ήθελε να μετρήσει το πλάτος του πεζοδρομίου τα μεσάνυχτα, ώστε πρωί - πρωί να έλθει κλιμάκιο για εργασίες. Μάλλον τον παρεξήγησα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
όχι, ποτέ δεν είμαι χαλαρός όταν κατεβαίνω στο τρίγωνο, ακόμα κι αν είναι μέρα μεσημέρι. Και ειδικά όταν φεύγω από το δωμάτιο είμαι σε πλήρη συναγερμό. Τότε είναι η πιο επικίνδυνη στιγμή, όταν έχεις αδειάσει κι είσαι ικανοποιημένος
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
όχι, ποτέ δεν είμαι χαλαρός όταν κατεβαίνω στο τρίγωνο, ακόμα κι αν είναι μέρα μεσημέρι. Και ειδικά όταν φεύγω από το δωμάτιο είμαι σε πλήρη συναγερμό. Τότε είναι η πιο επικίνδυνη στιγμή, όταν έχεις αδειάσει κι είσαι ικανοποιημένος
συμφωνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καμια πρεζου ρε εχετε δει, οποτε κατεβαινω δν υπαρχει τπτ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
συμφωνω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καμια πρεζου ρε εχετε δει, οποτε κατεβαινω δν υπαρχει τπτ
Ναι, το Σύμπαν συνωμότησε για να πάρεις απάντηση, δες ρεπορτάζ
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Απογευματινή Καταδρομική στο τρίγωνο. Είχα όρεξη για Κινέζικο, αλλά οι δύο που προτιμώ δεν ήταν στο πόστο τους, ήταν οι άλλες δύο πολύ χειρότερες. Ούτε η Κασσάνδρα, ούτε η Ευγενία από την Ουκρανία, την τελευταία τη βρίσκω σπάνια. Σκέφτηκα να κάνω καλτίλα, η Σάντυ ήταν στη θέση της αλλά έχει γίνει σαν την Μάγισσα Μιμ, Αξιοθρήνητη τελείως. Είδα λοιπόν απέναντι από το Κριστιάνα πρεζάκι κοντό, ανορεξικό, με τα μισά δόντια, κασκέτο, χάλια μαύρα. Το ρώτησα τι κάνει, μου είπε ότι θες, της ανταπάντησα με το συνηθισμένο ποίημα. Θα γδυθεί τελείως, θα πλύνει καλά μουνί και κώλο, δεν θα σηκώσει τηλέφωνο, θα έχουμε δακτυλοσκόπηση σε όλες τις τρύπες με λιπαντικό. Συμφώνησε με τις προδιαγραφές, και τα 10€ που ζήτησε ήταν καλά. Στα του αγώνα. Δήλωσε Ευτυχία, της είπα το πορνοόνομα που έχω για την περίπτωση, πλύθηκε πολύ καλά, δεν είχε την παραμικρή τρίχα στο σώμα της, το βυζί της ήταν ανύπαρκτο. Μέτρια πίπα, πολύ σφιχτός κώλος, για τα 10€ ήταν τίμια. Τη ρώτησα το ωράριό της, μου είπε 8 το πρωί με 8 το απόγευμα, και φύγαμε κι οι δυό μας
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια πιάτσα που να συχνάζουν φοιτήτριες. Ευχαριστώ πολύ!
γιατί συνεχίζετε αυτή την μπαρούφα; ΟΧΙ, ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΚΠΟΡΝΕΥΟΝΤΑΙ, ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΠΙΑΤΣΑ. Θα το κάνουν σε πολύ στενό κύκλο, με απόλυτη εχεμύθεια και με υψηλό κασέ. Ακόμα κι αν κάποιο μέλος γνωρίζει κάτι, ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να δώσει τηλέφωνο, ελπίζω να το κατανόησες
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια πιάτσα που να συχνάζουν φοιτήτριες. Ευχαριστώ πολύ!
εχει μια πιατσα στο κεντρο,αλλα εναι μονο με φητητριες της φιλισοφικης Αθηνων...
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ δάσκαλε, μιας και τα ξέρεις καλύτερα από ολους μας. Ψάχνω να δώσω καμία πιπα φθηνή, όχι κανένα 20€50€. Γνωρίζεις που μπορώ να βρω βράδυ καμία καλή;

Ξέρω μόνο την πιάτσα στο ΦΙΞ το πάρκο που έχει μαύρες , αλλά τις παλιά και βαρέθηκα
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.934
Κριτικές
60
Like
24.330
Πόντοι
20.486
Καλησπέρα! Ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια πιάτσα που να συχνάζουν φοιτήτριες. Ευχαριστώ πολύ!
Των καλών τεχνών θέλεις ή βολεύεσαι και με της φιλοσοφικής ... :think:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
@ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ δάσκαλε, μιας και τα ξέρεις καλύτερα από ολους μας. Ψάχνω να δώσω καμία πιπα φθηνή, όχι κανένα 20€50€. Γνωρίζεις που μπορώ να βρω βράδυ καμία καλή;

Ξέρω μόνο την πιάτσα στο ΦΙΞ το πάρκο που έχει μαύρες , αλλά τις παλιά και βαρέθηκα
πήγαινε επί της Σωκράτους, στο κομμάτι από Βερανζέρου μέχρι Σατωβριάνδου. Διάλεξε κάποια που θα σου φανεί πρεζού (πολύ λεπτή, απεριποίητη, η εικόνα είναι σαφής) και ξηγήσου τι ακριβώς θέλεις και πόσα πληρώνεις. Έχω πάρει τουλάχιστον τρεις οι οποίες κάνουν τα πάντα με 10€, κάθονται μισή ώρα στο ξενοδοχείο, η τιμή είναι πολύ καλή νομίζω
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
ξέρεται πιάτσα με μαύρες? πέρα από πάρκο φιξ?
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.817
Πόντοι
2.256
Απογευματινή Καταδρομική στο τρίγωνο. Είχα όρεξη για Κινέζικο, αλλά οι δύο που προτιμώ δεν ήταν στο πόστο τους, ήταν οι άλλες δύο πολύ χειρότερες. Ούτε η Κασσάνδρα, ούτε η Ευγενία από την Ουκρανία, την τελευταία τη βρίσκω σπάνια. Σκέφτηκα να κάνω καλτίλα, η Σάντυ ήταν στη θέση της αλλά έχει γίνει σαν την Μάγισσα Μιμ, Αξιοθρήνητη τελείως. Είδα λοιπόν απέναντι από το Κριστιάνα πρεζάκι κοντό, ανορεξικό, με τα μισά δόντια, κασκέτο, χάλια μαύρα. Το ρώτησα τι κάνει, μου είπε ότι θες, της ανταπάντησα με το συνηθισμένο ποίημα. Θα γδυθεί τελείως, θα πλύνει καλά μουνί και κώλο, δεν θα σηκώσει τηλέφωνο, θα έχουμε δακτυλοσκόπηση σε όλες τις τρύπες με λιπαντικό. Συμφώνησε με τις προδιαγραφές, και τα 10€ που ζήτησε ήταν καλά. Στα του αγώνα. Δήλωσε Ευτυχία, της είπα το πορνοόνομα που έχω για την περίπτωση, πλύθηκε πολύ καλά, δεν είχε την παραμικρή τρίχα στο σώμα της, το βυζί της ήταν ανύπαρκτο. Μέτρια πίπα, πολύ σφιχτός κώλος, για τα 10€ ήταν τίμια. Τη ρώτησα το ωράριό της, μου είπε 8 το πρωί με 8 το απόγευμα, και φύγαμε κι οι δυό μας
Γεια και χαρά!!! Εκτός από τις 2 κινέζες που κάνουν πιάτσα έξω από το μαγαζί (απέναντι από Ορφέα) και δεν είναι του γούστου μου, υπάρχει άλλη μία με γυαλιά που κάνει πιάτσα στο κτίριο δίπλα από τον Ορφέα. Φοράει πάντα μάσκα!!! Δύο φορές την έχω δει (αργά μεσημέρι) και τις δύο μόλις είχα γαμήσει κάποια άλλη και την είδα τελευταία στιγμή, δεν με έπαιρνε να φρενάρω με τη μηχανή. Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω;;; Κανένα τηλέφωνο ίσως;;;
Ευχαριστώ.
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.897
Πόντοι
266
Γεια και χαρά!!! Εκτός από τις 2 κινέζες που κάνουν πιάτσα έξω από το μαγαζί (απέναντι από Ορφέα) και δεν είναι του γούστου μου, υπάρχει άλλη μία με γυαλιά που κάνει πιάτσα στο κτίριο δίπλα από τον Ορφέα. Φοράει πάντα μάσκα!!! Δύο φορές την έχω δει (αργά μεσημέρι) και τις δύο μόλις είχα γαμήσει κάποια άλλη και την είδα τελευταία στιγμή, δεν με έπαιρνε να φρενάρω με τη μηχανή. Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω;;; Κανένα τηλέφωνο ίσως;;;
Ευχαριστώ.
H γνωστή Φαν-φα....μετρια πραματα
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.817
Πόντοι
2.256
Πρόσφατα είχα εμπειρία με μια μιλφ (νομίζω Βαλεντίνα) που συνήθως πιατσάρει έξω από το Πορτοκάλι.Μιλάω για μεσημέρι. Έξυπνο μούτρο και καλοστεκούμενη. Τα μαλλιά προς το ξανθό. Βουλγάρα μου είπε, μιλούσε πολύ καλά Ελληνικά. Μου δήλωσε 47 χρονών αλλά το σώμα της έδειχνε παραπάνω. Στο κρεββάτι ήταν πολύ πρόθυμη και με εξυπηρέτησε πολύ όμορφα με 20 ευρώ. +10 το liberty. Θα έλεγα πως ήταν μια μέτρια προς καλή εμπειρία. Συνήθως δε διαλέγω την ίδια λόγω ποικιλίας αλλά είναι μια περίπτωση που το σκέφτεσαι αν υπάρχει ξεραΐλα στην πιάτσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom