Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.815
Πόντοι
2.256
Πριν από λίγο καιρό πήρα από Σατωβριάνδου, αριστερά όπως ανεβαίνουμε, μια Μαροκινή (είπε η ίδια) Σαμίρα το όνομα. Είχε τεράστια Κωλάρα!!! Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η επιδερμίδα της που ήταν πάρα πολύ απαλή για την ηλικία της!!! Η κωλάρα της ήταν από άλλο πλανήτη!!! Γαμήθηκε σε δύο στάσεις αλλά το μουνί της στέγνωσε αρκετά γρήγορα και δεν είχε μαζί της gel. Την έβαλα να με τελειώσει με χέρι και πίπα. Λίγα Ελληνικά (μάλλον το έπαιζε) και φτωχή συνεννόηση. Πήρε 20άρικο που δεν θα ξαναδεί εννοείται. Μόλις τελειώσαμε, θυμήθηκε τα Ελληνικά και ζητούσε ένα ευρώ να αγοράσει red bull.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Γεια και χαρά!!! Εκτός από τις 2 κινέζες που κάνουν πιάτσα έξω από το μαγαζί (απέναντι από Ορφέα) και δεν είναι του γούστου μου, υπάρχει άλλη μία με γυαλιά που κάνει πιάτσα στο κτίριο δίπλα από τον Ορφέα. Φοράει πάντα μάσκα!!! Δύο φορές την έχω δει (αργά μεσημέρι) και τις δύο μόλις είχα γαμήσει κάποια άλλη και την είδα τελευταία στιγμή, δεν με έπαιρνε να φρενάρω με τη μηχανή. Μήπως ξέρεις κάτι παραπάνω;;; Κανένα τηλέφωνο ίσως;;;
Ευχαριστώ.
Οχι, δεν την έχω πάρει
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.815
Πόντοι
2.256
Πριν αρκετό καιρό, το γράφω επειδή πιατσάρει ακόμα και είναι γνωστή, μέσα στην ξεραΐλα και την απελπισιά πήρα τη Μαριλένα ή Μαριαλένα. Μιλάω πάντα για μεσημέρι. Σχετικά ψηλή με ωραία πόδια αλλά στραβή μύτη. Είναι χαρακτηριστική η μύτη της. Φοράει μάσκα, σουλατσάρει συνέχεια από Αριστοτέλους μέχρι πλ. Λαυρίου, δεν την έχω πετύχει ποτέ σταθερή και ρωτάει "παρέα;;;;" Υπόσχεται τα πάντα στο πεζοδρόμιο. Στο δωμάτιο είχε ένα απλανές βλέμμα, σα χαμένη. (junkie???) πιθανό!!! Δε μου είπε όχι σε κάτι αλλά ήταν αλλού! Όπως και να την πήδαγα νόμιζα πως ήταν πεθαμένη. Σε μία αλλαγή στάσης που έβαλα το χέρι μου κοντά για να βρω τρύπα, το χέρι μου μύρισε άσχημα. Πιθανόν κάποιος μύκητας;;;; Ξενέρωσα. Τη ρώτησα να τη βγάλω μερικές φωτογραφίες χωρίς πρόσωπο και να της δώσω άλλο ένα δεκάρικο, το σκέφτηκε και συμφώνησε με το ίδιο χαμένο βλέμμα αλλά το μετάνιωσα εγώ. Πλύθηκα καλά και τον έπαιξα μέχρι να χύσω ενώ αυτή με κοιτούσε με ύφος τελείωνε να φύγουμε. Την έδιωξα πρώτη, δε θυμάμαι να πλύθηκε στο τέλος και αργότερα έφυγα εγώ με προσοχή την ώρα που έβγαινα από το χοτέλ, πάντα σε ετοιμότητα και στο μυαλό πως είμαι ξάδερφος του Μπρουσλή.
 

Bill1995

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
58
Like
96
Πόντοι
0
Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς αυτή η Μαρία η Ρουμανία μαυρομαλα με τατού πίσω στο μπούτι αν δεν κάνω λάθος ξέρουμε που είναι έχω καιρό να την πετύχω ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.815
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση αν γνωρίζει κανείς αυτή η Μαρία η Ρουμανία μαυρομαλα με τατού πίσω στο μπούτι αν δεν κάνω λάθος ξέρουμε που είναι έχω καιρό να την πετύχω ευχαριστώ εκ των προτέρων
Μία που πιατσάρει σχετικά νωρίς στη γωνία του lito;;;; 3ης Σεπτεμβρίου και Καποδιστρίου;;;;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.815
Πόντοι
2.256
Πριν από λίγο καιρό πήρα από Σατωβριάνδου, αριστερά όπως ανεβαίνουμε, μια Μαροκινή (είπε η ίδια) Σαμίρα το όνομα. Είχε τεράστια Κωλάρα!!! Αυτό που μου έκανε εντύπωση ήταν η επιδερμίδα της που ήταν πάρα πολύ απαλή για την ηλικία της!!! Η κωλάρα της ήταν από άλλο πλανήτη!!! Γαμήθηκε σε δύο στάσεις αλλά το μουνί της στέγνωσε αρκετά γρήγορα και δεν είχε μαζί της gel. Την έβαλα να με τελειώσει με χέρι και πίπα. Λίγα Ελληνικά (μάλλον το έπαιζε) και φτωχή συνεννόηση. Πήρε 20άρικο που δεν θα ξαναδεί εννοείται. Μόλις τελειώσαμε, θυμήθηκε τα Ελληνικά και ζητούσε ένα ευρώ να αγοράσει red bull.
Σατωβριάνδου ;;;; Ψέματα!!! Χαλκοκονδύλη αλλά αριστερά, απέναντι από τα gilf.
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
13
Like
6.111
Πόντοι
2.046
Γνώμες για την Αντζελα ; αξίζει ;
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
162
Like
154
Πόντοι
1
Εχει δει κανενας τωρα τελευταια αντζελα αλβανιδοκολαρα?οτι πιο τιμιο κυκλοφορει εκει
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Εχει δει κανενας τωρα τελευταια αντζελα αλβανιδοκολαρα?οτι πιο τιμιο κυκλοφορει εκει
κι έλεγα, δεν θα φανεί κάποιος προμότορας; γράφτηκες πριν ένα μήνα για να μας διαφημίσεις μια ληγμένη, τάχα ότι είναι το πιο τίμιο που κυκλοφορεί. Δεν βαριέσαι, όλο και κάποιος θα σε πιστέψει
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
162
Like
154
Πόντοι
1
κι έλεγα, δεν θα φανεί κάποιος προμότορας; γράφτηκες πριν ένα μήνα για να μας διαφημίσεις μια ληγμένη, τάχα ότι είναι το πιο τίμιο που κυκλοφορεί. Δεν βαριέσαι, όλο και κάποιος θα σε πιστέψει
Ακου φιλε πλεον λογω δουλειας σκαω εκει στις 6 και δε τη βλεπω πλεον...δε ξερω τι ωρες δουλευει?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Ακου φιλε πλεον λογω δουλειας σκαω εκει στις 6 και δε τη βλεπω πλεον...δε ξερω τι ωρες δουλευει?
οτι ώρες και να δουλεύει, δεν αξίζει πια τα λεφτά της. Έχω πάρει ποπ κορν και περιμένω τον επόμενο
 

AlexPap13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
64
Like
32
Πόντοι
0
Πήγα χθες Σάββατο στις δεκα στο βραδυ, παρκαρα λιγο πιο πισω απεντατι απο το λαστιχάδικο, επεξα τα φώτα και σε 5 λεπτα ηρθαν 2 γυφτισες εμφανησημες θα ελεγα, ζητουσαν 30 ευρω να διαλεξω αλλα οταν ρωτησα ηλικια η μια ειναι 17 και η αλλη 23 ,κόμπλαρα για λιγο και μετα έφυγα για μεταξουργείο
Τι ώρα τις έχεις δει ;
 

rays

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2021
Μηνύματα
70
Κριτικές
2
Like
352
Πόντοι
20
Καλησπέρα συναγωνιστές. Τώρα τελευταία τις βραδινές ώρες βλέπω ένα μελαχρινό στην αρχή της Πέτρου Ράλλη λίγο πιο πέρα από το γήπεδο του Ρουφ με κατεύθυνση προς νίκαια, αιγάλεω κτλπ. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω; Ευχαριστώ
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.171
Like
15.815
Πόντοι
2.256
Καλησπέρα συναγωνιστές. Τώρα τελευταία τις βραδινές ώρες βλέπω ένα μελαχρινό στην αρχή της Πέτρου Ράλλη λίγο πιο πέρα από το γήπεδο του Ρουφ με κατεύθυνση προς νίκαια, αιγάλεω κτλπ. Ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω; Ευχαριστώ
Δεν ξέρω αν είναι η ίδια πάντως μία που ήταν πέρυσι εκεί είναι στα ΔΕΝ.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
1ον. Ακριβώς όπως το προφήτευσα. Τύπος που γράφηκε πριν ένα μήνα στο σάιτ, μου ζητάει το τηλέφωνο της πρώην Αλβανιδοκωλάρας, νυν πατσαβούρας, σε προσωπικό μήνυμα. Και νομίζουν ότι οι προμότορες θα δημιουργήσουν τεχνητή ζήτηση με αυτό τον τρόπο
2ον. Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Εμφανίστηκε στη διασταύρωση Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη νεαρή μαυρούλα, φορούσε σκούρο μπλε πάνω με κουκούλα. Την πλησίασα, της είπα hellow κι αυτή σηκώθηκε κι έφυγε. ίσως με πέρασε για αστυνομικό, δεν ξέρω, μάλλον φοβήθηκε. Στη συνέχεια με εξυπηρέτησε η Ειρήνη, μάλλον πρεζού χωρίς δόντια ανύπαρκτο στήθος (το δικό μου ήταν μεγαλύτερο), αλλά αξιοπρεπή πίπα και πολύ σφιχτό κώλο, καλή απόδοση για τα 10€ που πήρε. Δουλεύει από 12 το μεσημέρι μέχρι τις 8 το βράδυ, απλά χτες δεν είχε δουλειά κι είχε κάτσει μέχρι αργά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom