Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Freiburger

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
278
Πόντοι
20
Πήγα χθες Σάββατο στις δεκα στο βραδυ, παρκαρα λιγο πιο πισω απεντατι απο το λαστιχάδικο, επεξα τα φώτα και σε 5 λεπτα ηρθαν 2 γυφτισες εμφανησημες θα ελεγα, ζητουσαν 30 ευρω να διαλεξω αλλα οταν ρωτησα ηλικια η μια ειναι 17 και η αλλη 23 ,κόμπλαρα για λιγο και μετα έφυγα για μεταξουργείο
Ενδιαφέρον. Θα πάω κάποια στιγμή να τσεκάρω. Ειδικά εφόσον είναι και εμφανισιμες. Ελπίζω μόνο να μην με κυκλώσει ολόκληρος ο καταυλισμός.
 

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
λογικα το ξενοδοχειο θα ειναι εξτρα στη τιμη δε νομιζω οτι ειδικα αυτες οι γυφτισσες του δρομου με 30 ευρω να σου παρεχουν και ξενοδοχειο το πολυ να σου παραχωρουν χωρο στη καροτσα του ντατσουν στη αρχικη τιμη που συμφωνειτε τις πληρωνεις και κανεις τη δουλεια σου επιτοπου. Απλα πιστευω οτι 30 ειναι πολλα γι αυτες πιστευω γυρω στα 10-15 πρεπει να δινουμε το πολυ !
 

DomForFem

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Εχτές το βράδυ κατά της 11 κατέβηκα βόλτα στο Τρίγωνο, νεκρα τελείως, πέτυχα την Κασσάνδρα και είπα να δοκιμάσω μια κ ακούω καλά λόγια, πλησιάζω την ρωτάω μου λέει 25 πίπα μουνι, την ρωτάω για κώλο και μου λέει για κώλο θέλει 40, γύρισα να φύγω και μου είπε αν θέλεις να πάμε τώρα δώσε 25 και κώλο μαζί,, επειδή δεν μου αρέσουν αυτές η πονηριές απλά γύρισα και έφυγα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Εχτές το βράδυ κατά της 11 κατέβηκα βόλτα στο Τρίγωνο, νεκρα τελείως, πέτυχα την Κασσάνδρα και είπα να δοκιμάσω μια κ ακούω καλά λόγια, πλησιάζω την ρωτάω μου λέει 25 πίπα μουνι, την ρωτάω για κώλο και μου λέει για κώλο θέλει 40, γύρισα να φύγω και μου είπε αν θέλεις να πάμε τώρα δώσε 25 και κώλο μαζί,, επειδή δεν μου αρέσουν αυτές η πονηριές απλά γύρισα και έφυγα
και πολύ καλά έκανες
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
λογικα το ξενοδοχειο θα ειναι εξτρα στη τιμη δε νομιζω οτι ειδικα αυτες οι γυφτισσες του δρομου με 30 ευρω να σου παρεχουν και ξενοδοχειο το πολυ να σου παραχωρουν χωρο στη καροτσα του ντατσουν στη αρχικη τιμη που συμφωνειτε τις πληρωνεις και κανεις τη δουλεια σου επιτοπου. Απλα πιστευω οτι 30 ειναι πολλα γι αυτες πιστευω γυρω στα 10-15 πρεπει να δινουμε το πολυ !
τι να σου πω τύπε. Η Τιμή των 30 ευρώ για αμάξι μου φαίνεται υπερβολική. Δύο γύφτισσες που πήδαγα τους δίνω 10€ και άλλα 5 στο ξενοδοχείο
 

DomForFem

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
και πολύ καλά έκανες
Κατά την γνώμη μου μάλλον έχει καταλάβει ότι από υπηρεσίες και εμφάνιση είναι η καλύτερη εκεί πέρα και έχει ξεκινήσει να το εκμεταλλεύεται πιστεύω
* Κρίμα και ήθελα να της καρφώσω τη σουφρα όπως την είδα με το λεοπαρ κολάν*
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Εχτές το βράδυ κατά της 11 κατέβηκα βόλτα στο Τρίγωνο, νεκρα τελείως, πέτυχα την Κασσάνδρα και είπα να δοκιμάσω μια κ ακούω καλά λόγια, πλησιάζω την ρωτάω μου λέει 25 πίπα μουνι, την ρωτάω για κώλο και μου λέει για κώλο θέλει 40, γύρισα να φύγω και μου είπε αν θέλεις να πάμε τώρα δώσε 25 και κώλο μαζί,, επειδή δεν μου αρέσουν αυτές η πονηριές απλά γύρισα και έφυγα
Όμορφη; Από σώμα πως είναι;
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Ρε φίλε υπάρχουν άλλα υπάρχουν και γύφτοι.Και επίσης δεν έχω καταλάβει που ακριβώς παρκάρει ο τύπος
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
Ρε φίλε υπάρχουν άλλα υπάρχουν και γύφτοι.Και επίσης δεν έχω καταλάβει που ακριβώς παρκάρει ο τύπος

απο εκει και περα οπου μπορεσεις αρκει να μην ειναι χαμηλωμενο το αμαξι
 
Τελευταία τροποποίηση:

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
λογικα το ξενοδοχειο θα ειναι εξτρα στη τιμη δε νομιζω οτι ειδικα αυτες οι γυφτισσες του δρομου με 30 ευρω να σου παρεχουν και ξενοδοχειο το πολυ να σου παραχωρουν χωρο στη καροτσα του ντατσουν στη αρχικη τιμη που συμφωνειτε τις πληρωνεις και κανεις τη δουλεια σου επιτοπου. Απλα πιστευω οτι 30 ειναι πολλα γι αυτες πιστευω γυρω στα 10-15 πρεπει να δινουμε το πολυ !
ετσι ξεκιναν απο 30 μεχρι να κανεις παζαρι για 20 η 15 ευρω, και εχουν ενα κρυφο σημειο απεναντι στο νεκροταφειο μου ειχε πει η γυφτισσα για σεξ αλλα μονο για βραδυ που δεν εχει ψυχη. κατα τη γνωμη μου ξενοδοχειο εκει κοντα εχει μονο στο περιβολακι στη νικαια για γαμηστρονα . το σαββατο που κομπλαρα και δε πηγα πηγα λοιπον σημερα κατα τις 11 το βραδυ επαιξα τα φωτα αλλα δεν ηρθε, μαλλον την πηγε συναγονηστης οποτε εφυγα.
Υποσημειωση

Οι 2 νεαρες γυφτισες απο Αγιου μελετιου φαναρι εθνικης τραπεζα , το πρωι βρισκοντε κατα τις 11 που περασα απο το φαναρι προς μεταξουργειο πριν τα ελαστικα τασσος
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.972
Κριτικές
1
Like
4.770
Πόντοι
456
Πριν μισή ώρα ήμουν στο σημείο έπαιξα τα φώτα αλλά τίποτα δεν ήρθε καμια
Το ίδιο και εγώ τύπε, βαρέθηκα να παίζω συνέχεια τα φώτα και τον έπαιξα.

Τουλάχιστον την έβγαλα στο τζάμπα.
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Χθεσινή εμπειρία για δεύτερη φορά με Κασσάνδρα, όλα κύλησαν μια χαρά, η κοπέλα αντέχει στο σφυροκοπημα χωρίς μα και μου, είναι όμορφη για τα γούστα μου 20 μουνακι +5 το ξενοδοχείο. Από ότι κατάλαβα έχει μεγάλη δημοτικότητα να δούμε πως θα το διαχειριστεί .
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Όποιος δει η μάθει κάτι καινούριο για τις γυφτισσες Πέτρου Ράλλη και Θηβών λέει.Εγω που πέρασα έχει όντως δύο τρία καλά αλλά ρε φίλε έχει πολλούς γύφτους.Το θεωρώ επικίνδυνο να παίξεις με φώτα και έτσι.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
ετσι ξεκιναν απο 30 μεχρι να κανεις παζαρι για 20 η 15 ευρω, και εχουν ενα κρυφο σημειο απεναντι στο νεκροταφειο μου ειχε πει η γυφτισσα για σεξ αλλα μονο για βραδυ που δεν εχει ψυχη. κατα τη γνωμη μου ξενοδοχειο εκει κοντα εχει μονο στο περιβολακι στη νικαια για γαμηστρονα . το σαββατο που κομπλαρα και δε πηγα πηγα λοιπον σημερα κατα τις 11 το βραδυ επαιξα τα φωτα αλλα δεν ηρθε, μαλλον την πηγε συναγονηστης οποτε εφυγα.
Υποσημειωση

Οι 2 νεαρες γυφτισες απο Αγιου μελετιου φαναρι εθνικης τραπεζα , το πρωι βρισκοντε κατα τις 11 που περασα απο το φαναρι προς μεταξουργειο πριν τα ελαστικα τασσος
οι εν λόγω δεν πηγαίνουν σε ξενοδοχείο;
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
144
Like
195
Πόντοι
1
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
Καβαντζα ποτε φιλε μου!!!Μακριά!!πολύ καλή η ενημέρωση σου πάντως!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
πριν από λίγο στο τρίγωονο, η Κασσάνδρα άξιζε και λογικά κανα 2 Βουλγάρες που οκ από εμφάνιση. Γενικά φτωχά τα πράγματα.
επίσης εκεί πλέον κάνει πιάτσα η ρουμάνα με το λίγο "χαλασμένο" πρόσωπο από το Μετάξι που τώρα ΔΕΝ μπορώ να ακακαλέσω το όνομά της!
ΜΑΝΤΕΨΤΕ....η αστυνομία την ΜΑΖΕΞΕ και οι άλλες την έκαναν! τιμή και λόξα στην αστρονομία (ούφο του κερατά κάτι βορειοελλαδίτες κριάρια με "προσόντα" δίπλωμα μηχανής και ειδικές δυνάμεις)
Πόσο μα πόσο θα θελα να τους τις βρέξω...ΑΝ ΚΕΡΔΊΣΩ (Ναι θα κερδίσω) να πάω σπίτι μου χωρίς να με πάρει στο κατώφλι όλη η ΕΛ.ΑΣ! Τι σου κάνει ένα σήμα...κοινωνική ασυλία ...
Το highlight της μέρας....Τσίπουρο 250ml από τον Πακιστανό της γειτονιάς (ψιλικά)! Τιμή 1.20 ευρώ μέθη ανεκτίμητη!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
ΠΡΟΣΟΧΗ - ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΚΛΟΠΗΣ - ALERT

Προς όλα τα μέλη και τους επισκέπτες του σάιτ. Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Ο Καιρός ήταν καλός και παρασυρμένος από τη ζέστη, προχωρούσα με ξεκούμπωτο το μπουφάν και την μπανάνα γύρω από τη μέση μου σε κοινή θέα. Το πεζοδρόμιο της Σωκράτους, δεξιά όπως ανεβαίνουμε, μετά τη διασταύρωση με την Ξούθου και πριν από τη διασταύρωση με την Σατωβριάνου, στενεύει αρκετά. Τύπος πάνω στο οδόστρωμα, με ανοιχτή μεζούρα στο χέρι, τάχα μετράει την απόσταση από το πεζοδρόμιο μέχρι τον απέναντι τοίχο και μου λέει χαμογελαστά ...περάστε... Ευτυχώς το δευτερογενές κέντρο στο υπογάστριο έδωσε το συνηθισμένο σήμα του, τις πεταλούδες να χορεύουν, κι αυτόματα έβαλα το αριστερό χέρι πάνω στην μπανάνα αφού δεν προλάβαινα να κουμπωθώ και κατέβηκα από το πεζοδρόμιο. Διακινδύνευσα γρήγορες ματιές πίσω μου και αριστερά μου, δεν υπήρχε κάποιος άλλος συνεργός. Συνέχισα το δρόμο μου κοιτώντας τον συνεχώς. Καμιά σαρανταριά, γκρίζο μαλλί, λεπτός. Δεν μπορώ να φανταστώ τη συνέχεια της σκηνής, αν δηλαδή η μεζούρα ήταν απλά για να μου αποσπάσει την προσοχή ή θα τη χρησιμοποιούσε και σαν εργαλείο, ή οτιδήποτε άλλο. Δεν έχω ξαναακούσει κάτι παρόμοιο, το επισημαίνω. Ας είμαστε πάντα σε επιφυλακή, το μυαλό των απατεώνων είναι πάντα ένα βήμα μπροστά
%CE%BC%CE%B5%CE%B6%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B1-5m-25mm-rebel.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom