Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Μαυρούλες ξέρουμε που έχει; Σταμάτησαν από το πάρκο ΦΙΞ;

Εχω να βγω από Σεπτέμβρη στο δρόμο .
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Βόλτα νωρίς το απόγευμα από τριγωνο, πέτυχα και πήρα πρώτη φορά την μιγαδα Κασσάνδρα, 25 για κωλαράκι συν 5 στον Ορφέα. Στον αγώνα τώρα, δεν έβγαζε την μπλούζα ήθελε 5 ευρώ, μόλις είδε ότι τα πήρα την έβγαλε, και μου λέει, είμαι καλό κορίτσι. Ήταν υπομονετική γιατί άργησα να τελειώσω και ανέχεται και τα σκαμπιλια στα κολομαγουλα. Έχει ωραίο σώμα από τις πατσαβούρες εκεί γύρω ξεχωρίζει.
Στον Ορφέα το έχουν πάρει όλες σαν μόδα 5 ευρώ για το σουτιέν, καμία έξυπνη το σκέφτηκε και είδε ότι έπιασε με κάποιους και άρχισαν όλες να το κανουν
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Φίλε μου αυτή η γκόμενα που την βρίσκουμε;;;Σε ποια οδό συχνάζει;;;
Στη Χαλκοκονδύλη, κοντά στη διασταύρωση με Σωκράτους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τέλος εβδομάδας η Μαρία η ρουμανα φεύγει για 1,5 μήνα οποίος προλαβει
καλό ταξίδι πες της και να ξανάρθει
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Τέλος εβδομάδας η Μαρία η ρουμανα φεύγει για 1,5 μήνα οποίος προλαβει
καλό ταξίδι πες της και να ξανάρθει
Σήμερα βόλτα στο τρίγωνο ανάμεσα στα σοβιετικά γκρανη νεαρή με πιασίματα ξανθιά, γλυκό πρόσωπο το μόνο κακό μεγάλη κοιλιά
πρέπει να είναι βουλγαρογύφτισα
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Βόλτα νωρίς το απόγευμα από τριγωνο, πέτυχα και πήρα πρώτη φορά την μιγαδα Κασσάνδρα, 25 για κωλαράκι συν 5 στον Ορφέα. Στον αγώνα τώρα, δεν έβγαζε την μπλούζα ήθελε 5 ευρώ, μόλις είδε ότι τα πήρα την έβγαλε, και μου λέει, είμαι καλό κορίτσι. Ήταν υπομονετική γιατί άργησα να τελειώσω και ανέχεται και τα σκαμπιλια στα κολομαγουλα. Έχει ωραίο σώμα από τις πατσαβούρες εκεί γύρω ξεχωρίζει.
Μια αδυνατουλα petit μελαχροινή Βουλγάρα που τη λένε Ράντα η Ρόντα τι λέει;
Την έχει πάρει κάποιος;
Πιατσαρει εκεί έξω από τον Ορφέα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καταδρομική σήμερα το απόγευμα στο τρίγωνο. Πούτσες μπλε καραμελέ. Ευτυχώς εμφανίστηκε η Κασσάνδρα με σορτσάκι, τοπάκι, έξω τον αφαλό, ένα ποίημα σε σχέση με τις υπόλοιπες πατσαβούρες. Βρήκα την ευκαιρία όμως και την πρόγκηξα.
- Μωρό μου μ' έκανες να φανώ ηλίθιος
- Γιατί;
- Σε έχω διαφημίσει ότι είσαι η καλύτερη από όλες. Όμορφο πρόσωπο, πολύ καλό σώμα, θερμό σεξ, πολύ καθαρή. Κι ένας τύπος έγραψε ότι του ζήτησες 5€ για να βγάλεις το σουτιέν σου. Γιατί;
- Το κάνω σε όσους θέλουν να μου δώσουν 20€. Σε όσους μου δίνουν 25€ δεν το κάνω. Σου έχω ζητήσει ποτέ περισσότερα για να βγάλω το σουτιέν;
- Όχι, τέλος πάντων θα το γράψω
Μετέφερα επακριβώς τη συζήτηση. Πάντως, εκτός από τη συγκεκριμένη περίπτωση, οποτεδήποτε παίρνω κάποια σεξεργάτρια για πρώτη φορά της κάνω ΚΑΘΑΡΗ εξήγηση, πριν ανεβούμε στο δωμάτιο.
1. Θα πλύνει το μουνί της και τον κώλο της
2. Θα γδυθεί τελείως
3. Δεν θα σηκώσει το τηλέφωνο αν χτυπήσει
4. Χάδια σε όλο το σώμα και δάχτυλα σε όλες τις τρύπες, με λιπαντικό εξυπακούεται.
Μόνο αφού αποδεχτεί όλα τα παραπάνω, ανεβαίνω στο δωμάτιο
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Καταδρομική σήμερα το απόγευμα στο τρίγωνο. Πούτσες μπλε καραμελέ. Ευτυχώς εμφανίστηκε η Κασσάνδρα με σορτσάκι, τοπάκι, έξω τον αφαλό, ένα ποίημα σε σχέση με τις υπόλοιπες πατσαβούρες. Βρήκα την ευκαιρία όμως και την πρόγκηξα.
- Μωρό μου μ' έκανες να φανώ ηλίθιος
- Γιατί;
- Σε έχω διαφημίσει ότι είσαι η καλύτερη από όλες. Όμορφο πρόσωπο, πολύ καλό σώμα, θερμό σεξ, πολύ καθαρή. Κι ένας τύπος έγραψε ότι του ζήτησες 5€ για να βγάλεις το σουτιέν σου. Γιατί;
- Το κάνω σε όσους θέλουν να μου δώσουν 20€. Σε όσους μου δίνουν 25€ δεν το κάνω. Σου έχω ζητήσει ποτέ περισσότερα για να βγάλω το σουτιέν;
- Όχι, τέλος πάντων θα το γράψω
Μετέφερα επακριβώς τη συζήτηση. Πάντως, εκτός από τη συγκεκριμένη περίπτωση, οποτεδήποτε παίρνω κάποια σεξεργάτρια για πρώτη φορά της κάνω ΚΑΘΑΡΗ εξήγηση, πριν ανεβούμε στο δωμάτιο.
1. Θα πλύνει το μουνί της και τον κώλο της
2. Θα γδυθεί τελείως
3. Δεν θα σηκώσει το τηλέφωνο αν χτυπήσει
4. Χάδια σε όλο το σώμα και δάχτυλα σε όλες τις τρύπες, με λιπαντικό εξυπακούεται.
Μόνο αφού αποδεχτεί όλα τα παραπάνω, ανεβαίνω στο δωμάτιο
Μαλακιες σου έλεγε δεν έκανα ποτέ παζάρι, ότι μού είπε από την αρχή συμφώνησα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Μαλακιες σου έλεγε δεν έκανα ποτέ παζάρι, ότι μού είπε από την αρχή συμφώνησα.
οκ, δεν μπορώ να πάρω θέση. Αλλά δες το σαν μάθημα. Ποτέ μην ανεβείς στο δωμάτιο αν δεν έχεις ρητή διαβεβαίωση ότι θα κάνει όλα όσα θέλεις
 

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
οκ, δεν μπορώ να πάρω θέση. Αλλά δες το σαν μάθημα. Ποτέ μην ανεβείς στο δωμάτιο αν δεν έχεις ρητή διαβεβαίωση ότι θα κάνει όλα όσα θέλεις
Φίλε μου, δεν χρειάζεται να πάρω μάθημα ξέρω καλά τι παίζει. Τώρα γιατί ενήργησε έτσι, άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου. ΥΓ πάντως θα την ξαναπάρω.
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Παραλιακή έξω από μαρίνα Φλοίσβου είναι δύο μιλφ..μετά κοντά στην στάση του τραμ απέναντι από μια σελ είναι άλλες 3-4 ξενες ...και είναι και άλλες δύο διπλα από ένα καφέ νοτος λέγεται ...έχει πάρεις κάποιος κάποια από αυτές ????βασικά και στην Γλυφάδα Πλατεία Βεργωτή είναι μια από ότι έχω δει ....
 

nikosvl21

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
50
Like
102
Πόντοι
0
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη τοβρα

Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
Εχεις κανει παιχνιδι φιλέ μου;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Καταδρομική σήμερα το απόγευμα στο τρίγωνο. Πούτσες μπλε καραμελέ. Ευτυχώς εμφανίστηκε η Κασσάνδρα με σορτσάκι, τοπάκι, έξω τον αφαλό, ένα ποίημα σε σχέση με τις υπόλοιπες πατσαβούρες. Βρήκα την ευκαιρία όμως και την πρόγκηξα.
- Μωρό μου μ' έκανες να φανώ ηλίθιος
- Γιατί;
- Σε έχω διαφημίσει ότι είσαι η καλύτερη από όλες. Όμορφο πρόσωπο, πολύ καλό σώμα, θερμό σεξ, πολύ καθαρή. Κι ένας τύπος έγραψε ότι του ζήτησες 5€ για να βγάλεις το σουτιέν σου. Γιατί;
- Το κάνω σε όσους θέλουν να μου δώσουν 20€. Σε όσους μου δίνουν 25€ δεν το κάνω. Σου έχω ζητήσει ποτέ περισσότερα για να βγάλω το σουτιέν;
- Όχι, τέλος πάντων θα το γράψω
Μετέφερα επακριβώς τη συζήτηση. Πάντως, εκτός από τη συγκεκριμένη περίπτωση, οποτεδήποτε παίρνω κάποια σεξεργάτρια για πρώτη φορά της κάνω ΚΑΘΑΡΗ εξήγηση, πριν ανεβούμε στο δωμάτιο.
1. Θα πλύνει το μουνί της και τον κώλο της
2. Θα γδυθεί τελείως
3. Δεν θα σηκώσει το τηλέφωνο αν χτυπήσει
4. Χάδια σε όλο το σώμα και δάχτυλα σε όλες τις τρύπες, με λιπαντικό εξυπακούεται.
Μόνο αφού αποδεχτεί όλα τα παραπάνω, ανεβαίνω στο δωμάτιο
Καλο βραδυ !! για την τεταρτη (4) επισημανση ισχυει και για την Κασσανδρα ??? , ευχαριστω .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Καλο βραδυ !! για την τεταρτη (4) επισημανση ισχυει και για την Κασσανδρα ??? , ευχαριστω .
Φυσικά. Όλες όσες έχω πλησιάσει τους έχω πει το ίδιο ποίημα. Αυτονόητο ότι πλένω τα χέρια μου επιδεικτικά, για να δουν ότι είναι καθαρά πριν προβώ σε δακτυλοσκόπηση, και πριν κατέβω στο τρίγωνο έχω ρίξει οινόπνευμα στα χέρια μου για να βεβαιωθώ ότι δεν έχω κάποια εκδορά / αμυχή. Η Κασσάνδρα όμως από μόνη της είναι πεντακάθαρη. Έχει πάντα δικό της λιπαντικό, και κάθε φορά που της ζητάω πίπα αφού την έχω πηδήξει από το μουνί, αλλάζει προφυλακτικό και μου το φοράει. Καμία άλλη σεξεργάτρια δεν το κάνει. Δυό - τρεις μάλιστα το παίρνουν κατ' ευθείαν από τον κώλο τους στο στόμα τους, ίσως τους αρέσει η γεύση
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Junax

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Μαύρες έχει Λιοσίων στην Αμερικής;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
257
Κριτικές
2
Like
595
Πόντοι
81
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
Γράψε αν θες φίλε μου στο forum έχει πάρεις γυφτισσα γιατί σίγουρα εκεί είμαστε αυτοί που ενδιαφερόμαστε περισσότερο για γυφτισσες ! Ν ανταλλάσουμε πληροφορίες
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
Ισχύει αυτό για Αγίου Μελετίου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom