Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Η Μαρία για μένα είναι η καλύτερη και η πιο τίμια του τριγώνου, έχει γίνει το στάνταρ ακινήτου μου
Που περίπου κάνει πιάτσα η Μαρία και τι ώρες, κοντά Χαλκοκονδύλη ή Βερανζέρου? Απλά από τη περιγραφή δε μου θυμίζει κάτι (έχω και καιρό να περάσω).
 

lasusurela

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
178
Κριτικές
7
Like
665
Πόντοι
81
Πέρασα Κυριακή απο αγ Κωσταντίνου πολλά ρωσικά milf ψωνίζονται ? τι λέτε ?
 

Vagos1975

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
97
Like
91
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Λίγο νωρίτερα 12-12:10, περνούσα βιαστικός από λεωφόρο Καβάλας. Λίγο μετά την έξοδο του κηφισου προς Πειραιά είδα 2 κοπέλες. Η μια ξανθιά κοντό μαλλί με διχτυωτό καλσόν. Ξέρουμε τίποτα;
Που είναι αυτό ακριβώς σίγουρα Κάνανε πιάτσα
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Που περίπου κάνει πιάτσα η Μαρία και τι ώρες, κοντά Χαλκοκονδύλη ή Βερανζέρου? Απλά από τη περιγραφή δε μου θυμίζει κάτι (έχω και καιρό να περάσω).
Πλατεια Λαυρίου, αδύνατη ψηλή έχει τατουάζ πίσω στο πόδι ένα κόμπο είναι από 10 με,ρι 15:00-16:00
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Καλημέρα σε όλους. Λίγο νωρίτερα 12-12:10, περνούσα βιαστικός από λεωφόρο Καβάλας. Λίγο μετά την έξοδο του κηφισου προς Πειραιά είδα 2 κοπέλες. Η μια ξανθιά κοντό μαλλί με διχτυωτό καλσόν. Ξέρουμε τίποτα;
Δεν καταλάβαμε τιποτα σε ποιο σημείο λες
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Πέρασα Κυριακή απο αγ Κωσταντίνου πολλά ρωσικά milf ψωνίζονται ? τι λέτε ?
Δεν νομίζω , εκεί έχει πολλά ουκρανικα γραφεία που στέλνουν δέματα και πάνε εκδρομές εδώ Ελλάδα
 

10euro10lepta

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2023
Μηνύματα
69
Like
337
Πόντοι
20
Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση χθες πετυχα ένα πολύ ωραίο μωρό στον παράδρομο τις εθνικής κάθετα της Λένορμαν πριν το fast food ηθελα να σταματήσω απλά δεν είμαι καθόλου τις φάσης και δεν ξέρω πως πάει δηλαδή την παίρνεις από εκεί και πας ξενοδοχείο το κανεις στο αμάξι τα φώτα σας παρακαλώ
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
511
Πόντοι
81
Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση χθες πετυχα ένα πολύ ωραίο μωρό στον παράδρομο τις εθνικής κάθετα της Λένορμαν πριν το fast food ηθελα να σταματήσω απλά δεν είμαι καθόλου τις φάσης και δεν ξέρω πως πάει δηλαδή την παίρνεις από εκεί και πας ξενοδοχείο το κανεις στο αμάξι τα φώτα σας παρακαλώ
Κοίτα εγώ που είχα πάρει μια κοπέλα στα ΚΤΕΛ κοντά σε πάει σε μια καβάτζα και η φάση γίνεται σε αμάξι. Τώρα από εκεί πολύ πιθανό να γίνεται σε αμάξι. Αλλά άμα ξέρεις κάποιο ξενοδοχείο και είναι κοντά μπορεί να πάτε κιόλας. Ανάλογα πως δουλεύει κάθε κοπέλα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Παιδιά καλησπέρα μια ερώτηση χθες πετυχα ένα πολύ ωραίο μωρό στον παράδρομο τις εθνικής κάθετα της Λένορμαν πριν το fast food ηθελα να σταματήσω απλά δεν είμαι καθόλου τις φάσης και δεν ξέρω πως πάει δηλαδή την παίρνεις από εκεί και πας ξενοδοχείο το κανεις στο αμάξι τα φώτα σας παρακαλώ
Τυπε να διευκρινίζετε τα σημεία εκεί υπάρχει μόνο μία "κοπελα"
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Τυπε αν λες πριν το Mc ναι αν λες ακριβώς μετά τι ΚΤΕΛ οχι
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Γίνετε πιο συγκεκριμμένοι όταν δίνετε τοποθεσίες...
Κάποιοι δίνουν στίγμα ως εξής : Στον κηφισό λίγο πριν στρίψουμε για λενορμαν αριστερά όπως βγαίνεις στο ποτάμι αμέσως πριν την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων και απέναντι από τη γέφυρα στο αντίθετο ρεύμα που είναι το περίπτερο.... Και άντε να καταλάβεις με τέτοιες περιγραφές σε δρόμο δύο κατευθύνσεων....

Γράψτε ένα στον παράδρομο του Κηφισού λίγο μετά τα κτελ να τελειώνουμε...Τι αναφέρετε γκουντις, μακντοναλντς , τράπεζες, ονομασίες κάθετων δρόμων κλπ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.979
Πόντοι
506
Γίνετε πιο συγκεκριμμένοι όταν δίνετε τοποθεσίες...
Κάποιοι δίνουν στίγμα ως εξής : Στον κηφισό λίγο πριν στρίψουμε για λενορμαν αριστερά όπως βγαίνεις στο ποτάμι αμέσως πριν την αντιπροσωπεία αυτοκινήτων και απέναντι από τη γέφυρα στο αντίθετο ρεύμα που είναι το περίπτερο.... Και άντε να καταλάβεις με τέτοιες περιγραφές σε δρόμο δύο κατευθύνσεων....

Γράψτε ένα στον παράδρομο του Κηφισού λίγο μετά τα κτελ να τελειώνουμε...Τι αναφέρετε γκουντις, μακντοναλντς , τράπεζες, ονομασίες κάθετων δρόμων κλπ...
Ρε τυπε το θέμα είναι πως γράφει πχ ο αλλος " είδα στην Λαμιας μια ξανθιά είναι καλη ξέρετε?"
Στο μεταξύ η Λαμίας είναι 50 χλμ με 59 ξανθιές.
Το ΠΡΙΝ τα Mc που αναφέρθηκε είναι γνωστό σημείο ξανθιας τρανς
Πριν είναι και το Ravenna 4 χλμ πιο πριν βέβαια αλλά όταν κάποιος γράφει πριν υποτίθεται εννοεί ένα τετράγωνο πχ
 

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Ε ναι αυτό γράφω και εγώ....

Σκέψου να πανε να δόσουν και οδηγίες σε κάναν άνθρωπο που έχει χαθεί στο δρόμο και τους ρωτησει πως θα πάει...
 

Aggelos32

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
511
Πόντοι
81
Λοιπόν η κοπέλα που λέω εγώ που την είχα πάρει πριν 6 μήνες. Ήταν στο σημείο που θα ανεβάσω σε φωτό. Έμαθα ότι έχει πάει στο κέντρο αλλά δεν την βρίσκω πουθενα. Μαρία μου είχε συστηθεί Τώρα είναι μια ξανθιά λίγο γεματούλα και δεν με ψήνει.
Δεν ξέρω αν έχει κάποια άλλη ακόμα. Μπορεί να κάνω μια βόλτα σήμερα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-04-29-21-07-50-81_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg
    Screenshot_2023-04-29-21-07-50-81_3d9111e2d3171bf4882369f490c087b4.jpg
    977,4 KB · Εμφανίσεις: 105

Champ

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2021
Μηνύματα
58
Like
236
Πόντοι
20
Βόλτα νωρίς το απόγευμα από τριγωνο, πέτυχα και πήρα πρώτη φορά την μιγαδα Κασσάνδρα, 25 για κωλαράκι συν 5 στον Ορφέα. Στον αγώνα τώρα, δεν έβγαζε την μπλούζα ήθελε 5 ευρώ, μόλις είδε ότι τα πήρα την έβγαλε, και μου λέει, είμαι καλό κορίτσι. Ήταν υπομονετική γιατί άργησα να τελειώσω και ανέχεται και τα σκαμπιλια στα κολομαγουλα. Έχει ωραίο σώμα από τις πατσαβούρες εκεί γύρω ξεχωρίζει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Βόλτα νωρίς το απόγευμα από τριγωνο, πέτυχα και πήρα πρώτη φορά την μιγαδα Κασσάνδρα, 25 για κωλαράκι συν 5 στον Ορφέα. Στον αγώνα τώρα, δεν έβγαζε την μπλούζα ήθελε 5 ευρώ, μόλις είδε ότι τα πήρα την έβγαλε, και μου λέει, είμαι καλό κορίτσι. Ήταν υπομονετική γιατί άργησα να τελειώσω και ανέχεται και τα σκαμπιλια στα κολομαγουλα. Έχει ωραίο σώμα από τις πατσαβούρες εκεί γύρω ξεχωρίζει.
αυτό με τα 5€ για την μπλούζα δεν μου το έχει κάνει ποτέ, τι να πω, μου φαίνεται πολύ άσχημη κίνηση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom