Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Επιστροφή από Καταδρομική στο τρίγωνο. Εμφανίστηκε νεαρά, ύψος γύρω στο 1,65 + - , μακριά μαύρα μαλλιά, γεμάτη τατού, όμορφο πρόσωπο. Την πήρα για 15€, κι έκλαψα τα λεφτά μου. Εκτός του ότι μίλαγε συνεχώς αμπελοφιλοσοφώντας, δεν έδωσε κώλο, κι ας είχε πει ότι το κάνει, δεν βολευόταν καθόλου από μπροστά και η πίπα της ήταν κάτω από μέτρια. Τε΄λος πάντων, ειδοποιώ τα μέλη να μην την πατήσουν
Μάλλον την έχω ξαναπετύχει, άλλαξε hair style
Ήταν ξανθιά προηγουμένως
 

FatB0y37

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2020
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Επίσκεψη μεσημέρι στο τρίγωνο όπου με μεγάλη μου χαρά συνάντησα την Αιμιλία από Ορφέα.

Είναι κοντή προς μέτρια σε ύψος, μελαχρινή τσιγγανοβουλγάρα με μακρυά μαλλιά, καλό πρόσωπο και σώμα.
Την είχα πάρει μόνο από μουνί για 25€+5€ και όταν αυτή την φορά την ρώτησα πόσο για +κώλο μου είπε +20€ για 20'.

Συμφώνησα και ανεβήκαμε στον όροφο όπου περιμέναμε να αδειάσουν τα 10 (!!!!) μπουκάλια μπύρες και 1 τσίπουρο από το δωμάτιο που ήταν ο προηγούμενος και να φύγει η μπόχα! Τι διάολο να γαμήσει πήγε ή να γίνει σκατά;

Αφού γδυθήκαμε και μου έκανε μια αερόπιπα, την πήρα ιεραποστολικά και στα τέσσερα όπου στηνότανε ωραία και ευχαριστιόμουνα τη φάση.

Μετά προσπάθησα να μπω «στεγνά» στον κώλο της αλλά πονούσε. Η κοπέλα δεν είχε κρέμα μαζί της αλλά ως έμπειρος έδωσα την λύση βγάζοντας από το βαλιτσάκι του πορν-μπίλυ το κωλοσωτήριο σκεύασμα-τζελ.

Αφού έβαλε τζελ στην πίσω τρύπα της μου είπε ότι θέλει άλλα 20€ και συμφώνησα χωρίς να το σκεφτώ (με το πάνω κεφάλι).

Την πήρα από κώλο ιεραποστολικά όπου σιγά σιγά τον έβαλα όλο μέσα. Είχε ωραία αίσθηση αλλά επειδή καταλάβαινα ότι θα τελείωνα γρήγορα, της ζήτησα να στηθεί στα τέσσερα. Εκεί δεν στηνόταν τόσο καλά και προς το τέλος στήθηκε ακόμη χειρότερα και αναγκάστηκα να την κρατήσω για να μείνω μέσα της όσο έχυνα.

Χαιρετηθήκαμε και χωρίσαμε.
Φεύγοντας ο ρεσεψιονίστ μου ζήτησε άλλα 5€ επειδή έκανα μία ώρα (αντί για μισή που υποθέτω είναι το αναμενόμενο).

Σκεπτόμενος ψύχραιμα και με το πάνω κεφάλι τώρα, συμπεραίνω ότι από συμπεριφορά ήταν χειρότερη από την πρώτη φορά που την συνάντησα, αφού σε σχέση με πριν ήθελε να παίρνει συνεχώς περισσότερα και να δίνει συνεχώς λιγότερα αλλάζοντας τα συμφωνημένα.
Αν δεν βρω κάτι καλύτερο όμως θα ξαναπάρω την συγκεκριμένη γιατί μέχρι που της ζήτησα τον κώλο στης στα τέσσερα πέρασα καλά.
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
Επιστροφή από Καταδρομική στο τρίγωνο. Εμφανίστηκε νεαρά, ύψος γύρω στο 1,65 + - , μακριά μαύρα μαλλιά, γεμάτη τατού, όμορφο πρόσωπο. Την πήρα για 15€, κι έκλαψα τα λεφτά μου. Εκτός του ότι μίλαγε συνεχώς αμπελοφιλοσοφώντας, δεν έδωσε κώλο, κι ας είχε πει ότι το κάνει, δεν βολευόταν καθόλου από μπροστά και η πίπα της ήταν κάτω από μέτρια. Τε΄λος πάντων, ειδοποιώ τα μέλη να μην την πατήσουν
συμφωνώ με μπόκολο, η κοπέλα αν και όμορφη για πρεζάκι που είναι και αδυναμία μου, είναι ότι χειρότερο
λέει στην αρχή ναί σε όλα και στο δωμάτιο το παίζει τρελίτσα
μακριά πεταμένα λεφτά
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Καλησπέρα μάγκες! Πέρασα να δω μια που είχα τσεκάρει με το αμάξι στην πλατεία Λαυρίου, πρόκειται για τη Μαρία τη Ρουμάνα, την οποία οι περισσότεροι θα ξέρετε. Για όσους δεν τη γνωρίζουν, η Μαρία είναι γύρω στα 45, μελαχρινή, κάπου στιο 1,65, όμορφο πρόσωπο για τα γούστα μου. Στο σώμα, είναι σε κανονικά κιλά αλλά μάλλον πλαδαρή. Σε όλα τα άλλα κομπλέ η Μαρία, μου έπλυνε το πουλί στην ντουζιέρα για πίπα ακά, με την οποία θα μπορούσα να είχα τελειώσει, γλωσσόφιλα φουλ και κώλος τον οποίο έσφιγγε όταν τελείωνα για να στραγγίξω για τα καλά - σε αντίθεση με κάτι κάρχιες που ακόμα χύνεις και σε αφήνουν με το πουλί στο χέρι. 20 η κοπέλα και 10 το χοτέλι, θα τη βρείτε από νωρίς το πρωί έως τις 6-7 το απόγευμα επάνω στην πλατεία Λαυρίου, σε μία από τις δύο γωνίες. Σε όποιον αρέσει η εμφάνιση, τη συστήνω ανεπιφύλακτα. Για τους μερακλήδες, όπως με ενημέρωσε κάνει και στραπόν :confused:
Η Μαρία για μένα είναι η καλύτερη και η πιο τίμια του τριγώνου, έχει γίνει το στάνταρ ακινήτου μου
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Σήμερα βόλτα στο τρίγωνο ανάμεσα στα σοβιετικά γκρανη νεαρή με πιασίματα ξανθιά, γλυκό πρόσωπο το μόνο κακό μεγάλη κοιλιά
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Σήμερα καταδρομική στις 12.00 το μεσημέρι. Τρισάθλιοι τράβελοι, αδιάφορες αλλοδαπές μπροστά στον Ορφέα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω, αλλά μια ξανθιά ψιλοπατσαβούρα με πλησίασε, στυλ ψάχνεις παρέα κλπ. Δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, αλλά μου δήλωσε ότι θα προσπαθήσει να δώσει και κώλο, δεν το κάνει συχνά, αν πονάει να τον βγάλω κλπ, τιμή 10€. Δήλωσε Δήμητρα από Αθήνα. Είπα το γνωστό ποιηματάκι, ότι αν περάσουμε καλά θα την παίρνω συνεχώς, ότι έχω καμιά 10ριά φίλους και θα την διαφημίσω κλπ για να δώσει καλή παράσταση. Το αστείο της υπόθεσης είναι πως μόλις την ξεβράκωσα είδα την κωλοτρυπίδα της σαν να έχει ανατείλει ο ήλιος, ακτινωτή και καλοδουλεμένη. Τη λίπανα με ΚΥ, αρχικά ο αντίχειρας, μετά δύο δάχτυλα, τρία δάχτυλα, όλη η παλάμη. Δεν έδειξε καν να ζορίζεται, κατά τα άλλα δεν το κάνει συχνά από πίσω. Γι άλλη μια φορά αποδείχτηκε η απίστευτη τάχα σεμνοτυφία. Είναι πουτάνα, ο κώλος της είναι ορθάνοιχτος, αλλά μου δήλωσε ότι δεν τον δίνει συχνά, και φοβόταν μήπως την πονέσω. Τέλος πάντων, έκανε μπάνιο και πριν και μετά, αξιοπρεπής πίπα, καλή συμμετοχή, ρώγες ερεθισμένες, τα άξιζε τα 10€
 

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
144
Like
195
Πόντοι
1
Σταθερή παρουσία, αλλά έχει γεράσει πια κι αυτή. Όταν την πρωτοπήρα πρέπει να ήταν πριν 10 χρόνια. Μετά είχε λείψει για καμμιά πενταετία και τα τελευταία 3 χρόνια είναι πάλι στο τρίγωνο. Πρόσωπο, χε΄ρια και πόδια είναι πια πολύ ρυτιδιασμένα, μόνο το στήθος κρατιέται σε σχετικά καλό επίπεδο. Πράγματι ο τρόπος που ντύνεται ξεχωρίζει από τις άλλες πατσαβούρες, χωρίς να κάνει κάτι εξεζητημένο αποπνέει κάποια κομψότητα και θηλυκότητα. Ηλικιακά φαίνεται να πρέπει να πλησιάζει τα 68-70 (αν δεν τάχει ξεπεράσει).
Φίλε μου αυτή η γκόμενα που την βρίσκουμε;;;Σε ποια οδό συχνάζει;;;
 

Teo84

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
157
Like
330
Πόντοι
21
Τέλος εβδομάδας η Μαρία η ρουμανα φεύγει για 1,5 μήνα οποίος προλαβει
 
  • Like
Αντιδράσεις: lesa.l

pidixtarasnick

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
50
Like
49
Πόντοι
0
Αν έχει κάποιος κανένα τηλέφωνο από κοπέλα της πιάτσας και θέλει και μπορεί να το μοιραστεί, ας μου στείλει pm.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Αν έχει κάποιος κανένα τηλέφωνο από κοπέλα της πιάτσας και θέλει και μπορεί να το μοιραστεί, ας μου στείλει pm.
Τυπε έχε το νου σου μήπως σου σκάσει κανένας ενεργητικός τραβελος από το τηλέφωνο και βάλεις την όπισθεν.
 

salahedin

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2014
Μηνύματα
19
Like
14
Πόντοι
0
Σήμερα καταδρομική στις 12.00 το μεσημέρι. Τρισάθλιοι τράβελοι, αδιάφορες αλλοδαπές μπροστά στον Ορφέα. Ήμουν έτοιμος να την κάνω, αλλά μια ξανθιά ψιλοπατσαβούρα με πλησίασε, στυλ ψάχνεις παρέα κλπ. Δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο, αλλά μου δήλωσε ότι θα προσπαθήσει να δώσει και κώλο, δεν το κάνει συχνά, αν πονάει να τον βγάλω κλπ, τιμή 10€. Δήλωσε Δήμητρα από Αθήνα. Είπα το γνωστό ποιηματάκι, ότι αν περάσουμε καλά θα την παίρνω συνεχώς, ότι έχω καμιά 10ριά φίλους και θα την διαφημίσω κλπ για να δώσει καλή παράσταση. Το αστείο της υπόθεσης είναι πως μόλις την ξεβράκωσα είδα την κωλοτρυπίδα της σαν να έχει ανατείλει ο ήλιος, ακτινωτή και καλοδουλεμένη. Τη λίπανα με ΚΥ, αρχικά ο αντίχειρας, μετά δύο δάχτυλα, τρία δάχτυλα, όλη η παλάμη. Δεν έδειξε καν να ζορίζεται, κατά τα άλλα δεν το κάνει συχνά από πίσω. Γι άλλη μια φορά αποδείχτηκε η απίστευτη τάχα σεμνοτυφία. Είναι πουτάνα, ο κώλος της είναι ορθάνοιχτος, αλλά μου δήλωσε ότι δεν τον δίνει συχνά, και φοβόταν μήπως την πονέσω. Τέλος πάντων, έκανε μπάνιο και πριν και μετά, αξιοπρεπής πίπα, καλή συμμετοχή, ρώγες ερεθισμένες, τα άξιζε τα 10€
Φίλε μου ξέρουμε όνομα;
 

Boy-rdelo99

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Λίγο νωρίτερα 12-12:10, περνούσα βιαστικός από λεωφόρο Καβάλας. Λίγο μετά την έξοδο του κηφισου προς Πειραιά είδα 2 κοπέλες. Η μια ξανθιά κοντό μαλλί με διχτυωτό καλσόν. Ξέρουμε τίποτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom