Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
741
Πόντοι
6.135
Η μαυρουλα η Κασσανδρα εξω απο τον Ορφέα που από ότι διαβάζω ειναι οκ περίπτωση ξέρετε τι ωρα αρχίζει να ειναι στο πόστο μπας και περάσω σήμερα καμια βόλτα
Χθες πέρασα στις 14:30 και ήταν εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Krish

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Προχτές απόγευμα ε θεαθεί τρελό τραβελι απέναντι από την πλατεία Βάθης ακριβός με κοντό σορτς με ξοβυζο μπλουζάκι …πρησμένα χειλοι !! Λίγο πιο κάτω Μαυρούλα πολύ δυνατο κομμάτι έψαχνε για πελάτη ακριβός απέναντι φρικιό γριά Κινέζα έψαχνε επισης πελάτη ….έφυγα τρέχοντας …
Σε ποια περιοχή και τι ώρα η Μαυρούλα; Από ποια μεριά του δρόμου; Από εμφάνιση πως ήταν;
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.973
Like
4.973
Πόντοι
506
Οχι φιλε μου καθολου, απλα απορια
Για ποια θεία λες τη μεσημεριανή η τη Βραδυνή?
Εγώ θα έλεγα πως η μεσημεριανή είναι όντως θεία η Βραδυνή με αν και με ωραία χαρακτηριστικά προσώπου κωλο τριαξονικο φορτηγου
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
αν δεν σου έκανε κλικ κι αυτή, είναι πολύ χλωμές οι πιθανότητες να βρεις κάτι που να σε καλύπτει
Το ξέρω όχι απλά δύσκολο αλλά 1 της 1000ης που λέμε μεταφορικά …!! Εποχή 2014 είχα κοληση με μια μαυρουλα αλλά ήταν μοντέλαρα δεν ξέρω αν θυμάσαι … έχω και φωτό της να σου στείλω !! Την είχα πάρει πολλές φορές και ήταν αστέρι !!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Τι γνώμη έχεις για την Αντζελα ; αξίζει ; εχω ακούσει οτι δεν βγάζει σουτιέν
Δεν την έχω πάρει. Κάτι έχει πάνω της που με απωθεί. Κι όσες φορές δεν ακολούθησα το ένστικτό μου, την πάτησα
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Το ξέρω όχι απλά δύσκολο αλλά 1 της 1000ης που λέμε μεταφορικά …!! Εποχή 2014 είχα κοληση με μια μαυρουλα αλλά ήταν μοντέλαρα δεν ξέρω αν θυμάσαι … έχω και φωτό της να σου στείλω !! Την είχα πάρει πολλές φορές και ήταν αστέρι !!
αμέτρητες υπήρχαν τύπε. Νιώθω πολύ τυχερός που έζησα τη φάση με τις γαζέλες. Υπέροχα σώματα, βυζάρες, κωλάρες, άγρια σεξουαλικότητα αν σε εμπιστεύονταν. Κι ας είχαν κλειτορειδεκτομή
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Που ακριβώς την βρίσουμε αυτήν, πέρασα με το αμάξι σήμερα και υπήρχαν 1-2 καλές περιπτώσεις?

Αξιοπρεπή πίπα ακά?
Διασταύρωση Σωκράτους και Χαλκοκονδύλη, πηγαινοέρχεται. Ακάποτη πίπα δε δέχομαι να μου κάνουν
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
αμέτρητες υπήρχαν τύπε. Νιώθω πολύ τυχερός που έζησα τη φάση με τις γαζέλες. Υπέροχα σώματα, βυζάρες, κωλάρες, άγρια σεξουαλικότητα αν σε εμπιστεύονταν. Κι ας είχαν κλειτορειδεκτομή
Με μια μόνο μαύρη έφαγα σκάλωμα και την γαμησα πάνω από 50 φορές σε 2 χρόνια επι της 3 Σεπτεμβρίου πάντα αραζε …
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Πέρασμα από ένα + ένα , Π.Ράλλη, Τζέσικα...
Ξεγελάστηκα, είχα και καιρό και την πήρα στα 50 στο Πριβέ (αντί 30 στο αμάξι). Σώμα μαυρισμένο μάλλον από γυφτοβουλγαρία. Βυζί πεσμένο, 1,5άρι, σακουλιασμενο. Δεν ήθελε να βγάλει το σουτιέν. Το έβγαλε μετά από πίεση. Μου ήρθε βαριά μυρωδιά και την έβαλα να κάνει ντους χωρίς θεαματικό αποτέλεσμα. Μύριζε ακόμη. Πίπα με προφυλακτικό. Ήθελε 20άρικο για άνευ. Μου είπε δεν κάνει χωρίς γιατί έχει 2 παιδιά και άντρα. Με 20 όμως... κάνει. Χα.
Τον έπαιξα και έχυσα στην κοιλιά της. Την έκανα γρήγορα. Χρόνος 15 λεπτά με τα ντούς. Μου ζήτησε 100 για να κάτσει μία ώρα..... Ποτέ ξανά...
Προς ενημέρωση σας.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
936
Κριτικές
31
Like
10.018
Πόντοι
3.436
Με μια μόνο μαύρη έφαγα σκάλωμα και την γαμησα πάνω από 50 φορές σε 2 χρόνια επι της 3 Σεπτεμβρίου πάντα αραζε ....
Σε νοιώθω bro.... ειχα φαει και γω ενα παρομοιο σκαλωμα με μια απο το Κονγκο... Ετσι και αρχισει και αισθανεται ανετα μαζι σου η μαυρουλα και ξεκλειδωθει, τα γαμησια που κανεις μαζι της δεν τα κανεις με καμια αλλη......σε στελνει στα ουρανια.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
126
Like
7.736
Πόντοι
7.885
Σε νοιώθω bro.... ειχα φαει και γω ενα παρομοιο σκαλωμα με μια απο το Κονγκο... Ετσι και αρχισει και αισθανεται ανετα μαζι σου η μαυρουλα και ξεκλειδωθει, τα γαμησια που κανεις μαζι της δεν τα κανεις με καμια αλλη......σε στελνει στα ουρανια.....
Άλλη αίσθηση ο ακα κρεμπιες με μαύρη τυπε.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.660
Πόντοι
41.129
Άλλη αίσθηση ο ακα κρεμπιες με μαύρη τυπε.
εχω εμπειρια μυστη, ειχα χυσει μεσα ακα μια μαυρη πιο παλια στο τριγωνο, οταν ετρεξε ο κρεμπιες αναμεσα στα ποδια της ειχε παρει χρωμα σα μιλκο ειχε γινει σκουρο καφε, δεν ξερω πως να το εξηγησω αυτο.. :think::think::think:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Σε νοιώθω bro.... ειχα φαει και γω ενα παρομοιο σκαλωμα με μια απο το Κονγκο... Ετσι και αρχισει και αισθανεται ανετα μαζι σου η μαυρουλα και ξεκλειδωθει, τα γαμησια που κανεις μαζι της δεν τα κανεις με καμια αλλη......σε στελνει στα ουρανια.....
Όπως ακριβός το είπες μπρο , έτσι και μια μαύρη νιώσει άνετα μαζί σου μετά σου κάνει κάτι πιπαρες και κάτι γαμησια κάτι καλά στησίματα όλα τα λεφτά !! Στο 20 αρικο την γαμουσα και πάντα της έδινα 40 πάντα όμως !! Μου είχε δώσει και το κινητό της !! Το πιο τρελό σκηνικό μαζί της ένα βράδυ στις 21:30 είχε παντού άστυνομια και γυρίσαμε μαζί γύρο γύρο την 3 Σεπτεμβρίου μέσα στα στενάκια τελικά την πείρα σε άλλο ξενοδοχείο από το συνηθισμένο για να μην μας δέσουν ..δένε είχε καν χαρτιά η συγκεκριμένη μαυρουλα ….
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Το ξέρω όχι απλά δύσκολο αλλά 1 της 1000ης που λέμε μεταφορικά …!! Εποχή 2014 είχα κοληση με μια μαυρουλα αλλά ήταν μοντέλαρα δεν ξέρω αν θυμάσαι … έχω και φωτό της να σου στείλω !! Την είχα πάρει πολλές φορές και ήταν αστέρι !!
Ανέβασε φωτό να δούμε να θαυμάσουμε
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Τι γνώμη έχεις για την Αντζελα ; αξίζει ; εχω ακούσει οτι δεν βγάζει σουτιέν
Πολύ προστυχόλογα και θεατρινίστικα επιφωνήματα, προσπαθεί να το παίξει PSE αλλά βγαίνει προς το κωμικό.
Παλιά που έδινε και κώλο την έπαιρνα πιο συχνά, εμφανισιακά πιστεύω πως είναι από τις πιο καλές του τριγώνου.
Το σουτιέν δεν το έβγαζε (μόνο μια φορά μου το έκανε) αλλά και πάλι να το βγάλει το στήθος της είναι ΄ανύπαρκτο. Μπορεί να ξέρει ότι χάνει από αυτό, γι αυτό δεν το βγάζει. Κανονικά ισχυρίζεται ότι δεν μπορεί να της ενοχλούν τη ρώγα.
Από τη μέση και κάτω είναι πολύ δυνατή με πολύ καλή κολάρα και γενικά η υγιεινή της φαίνεται προσεγμένη χωρίς μυρωδιές.
Για ξεχαρμάνιασμα είναι καλή αλλά αν θα γίνει εύκολα στανταράκι δεν μπορώ να το πω (εμένα πάντως δεν έγινε, αλλά είμαι σίγουρος ότι έχει μαζέψει πολλούς αγαπούληδες).
 
Τελευταία τροποποίηση:

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Όπως ακριβός το είπες μπρο , έτσι και μια μαύρη νιώσει άνετα μαζί σου μετά σου κάνει κάτι πιπαρες και κάτι γαμησια κάτι καλά στησίματα όλα τα λεφτά !! Στο 20 αρικο την γαμουσα και πάντα της έδινα 40 πάντα όμως !! Μου είχε δώσει και το κινητό της !! Το πιο τρελό σκηνικό μαζί της ένα βράδυ στις 21:30 είχε παντού άστυνομια και γυρίσαμε μαζί γύρο γύρο την 3 Σεπτεμβρίου μέσα στα στενάκια τελικά την πείρα σε άλλο ξενοδοχείο από το συνηθισμένο για να μην μας δέσουν ..δένε είχε καν χαρτιά η συγκεκριμένη μαυρουλα ….
Είχα περάσει κι εγώ αντίστοιχες φάσεις με τις μαύρες, μου φαινόντουσαν τελείως εξωτικές τότε.
Τώρα που τα βλέπω πιο ψύχραιμα, πράγματι τα σώματά τους είναι απίστευτα σε σχέση με τις λευκές, ειδικά ο κώλος τους και η σκληρότητα του κορμιού τους.
Τα πρόσωπά τους στην πλειοψηφία είναι χάλια, χωρίς να σημαίνει ότι δεν μπορείς να βρεις και πολύ ωραία μουτρα΄κια.
Υστερούν πολύ σε σε θέματα υγιεινής και στην πλειοψηφία τους είναι μεγαλύτερες ξεπέτες από τις λευκές. Μπορεί να φταίει η νοοτροπία αλλά και οι κλειτοριδεκτομές που πολλές από αυτές τις βάζουν από μικρές να κάνουν με αποτέλεσμα να χάνουν ένα μεγάλο κομμάτι της όποιας σαρκικής απόλαυσης που μπορεί να έχουν σε τέτοιες καταστάσεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Είχα περάσει κι εγώ αντίστοιχες φάσεις με τις μαύρες, μου φαινόντουσαν τελείως εξωτικές τότε.
Τώρα που τα βλέπω πιο ψύχραιμα, πράγματι τα σώματά τους είναι απίστευτα σε σχέση με τις λευκές, ειδικά ο κώλος τους και η σκληρότητα του κορμιού τους.
Τα πρόσωπά τους στην πλειοψηφία είναι χάλια, χωρίς να σημαίνει ότι δεν μπορείς να βρεις και πολύ ωραία μουτρα΄κια.
Υστερούν πολύ σε σε θέματα υγιεινής και στην πλειοψηφία τους είναι μεγαλύτερες ξεπέτες από τις λευκές. Μπορεί να φταίει η νοοτροπία αλλά και οι κλειτοριδεκτομές που πολλές από αυτές τις βάζουν από μικρές να κάνουν με αποτέλεσμα να χάνουν ένα μεγάλο κομμάτι της όποιας σαρκικής απόλαυσης που μπορεί να έχουν σε τέτοιες καταστάσεις
Ένας φίλος μου που εργαζόταν σε καφέ take away πήγαιναν εκεί οι μαύρες με μπουκάλια με γάλα , αγόραζαν σπραιτ , καο έβαζαν σε ποτήρια γάλα με σπραιτ για να φουσκώνουν και νΑ μην νιώθουν την πείνα τους ….έτσι πολύ οικονομικά χόρτεναν … δούλευαν σαν πορνες ακούραστα και όσα φράγκα έβγαζαν τα κράταγαν στην τσέπη τους … οι πιο πολλές όντως έχουν άγριο πρόσωπο έως τραγικό …. Αυτή που πήδαγα εγώ ήταν κοντή αρκετά 1.60 το πολύ !! Είχε μπουταρες και κωλαρα μέση δαχτυλίδι και βυζαρα 2.5 αρα σφιχτο φυσικό με ρογαρες μαύρες και πεταχτές με έντονο χρωμα και γεμάτες ρογες !! Αν βρω την φωτό θα στην στείλω αλλά είναι από το γκουκλε μάπς ! Ναι τόσο κολο φάρδος χαχα
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Ένας φίλος μου που εργαζόταν σε καφέ take away πήγαιναν εκεί οι μαύρες με μπουκάλια με γάλα , αγόραζαν σπραιτ , καο έβαζαν σε ποτήρια γάλα με σπραιτ για να φουσκώνουν και νΑ μην νιώθουν την πείνα τους ….έτσι πολύ οικονομικά χόρτεναν … δούλευαν σαν πορνες ακούραστα και όσα φράγκα έβγαζαν τα κράταγαν στην τσέπη τους … οι πιο πολλές όντως έχουν άγριο πρόσωπο έως τραγικό …. Αυτή που πήδαγα εγώ ήταν κοντή αρκετά 1.60 το πολύ !! Είχε μπουταρες και κωλαρα μέση δαχτυλίδι και βυζαρα 2.5 αρα σφιχτο φυσικό με ρογαρες μαύρες και πεταχτές με έντονο χρωμα και γεμάτες ρογες !! Αν βρω την φωτό θα στην στείλω αλλά είναι από το γκουκλε μάπς ! Ναι τόσο κολο φάρδος χαχα
Αυτό (με τη σπράιτ) κι αν είναι η ΑΗΔΙΑ. Πλέον δεν πολυασχολούμαι μαζί τους, στην πραγματικότητα τις αποφεύγω, δεν αντέχω τη βρώμα τους και την ξεπέτα τους. Αν και τώρα τελευταία διαβάζοντας τους συναγωνιστές @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ και @kafearkoudas (που να χάθηκε αυτός...) μπορεί να ξαναδοκιμάσω κάποια συγκεκριμένη.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.516
Πόντοι
3.656
Αυτό (με τη σπράιτ) κι αν είναι η ΑΗΔΙΑ. Πλέον δεν πολυασχολούμαι μαζί τους, στην πραγματικότητα τις αποφεύγω, δεν αντέχω τη βρώμα τους και την ξεπέτα τους. Αν και τώρα τελευταία διαβάζοντας τους συναγωνιστές @ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΚΟΛΟΣ και @kafearkoudas (που να χάθηκε αυτός...) μπορεί να ξαναδοκιμάσω κάποια συγκεκριμένη.
μια και μόνο αξίζει τύπε πια. Και αυτές που ξεκλείδωσα τότε, τις διάλεξα πολύ προσεκτικά, έρχονταν στο σπίτι μου, ένιωσαν σίγουρες και χαλάρωσαν. Αλλά με τις σημερινές συνθήκες, είναι αδύνατον να επαναληφθεί κάτι παρόμοιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom