Νέα

Η αγαμία στις μέρες μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 494
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Επομένως με απλά μαθηματικά του στυλ 1+1=2 και με απλή λογική η αγαμία είναι πρόβλημα που αφορά τις γυναίκες περισσότερο και λιγότερο τους άντρες!

Η αγαμία στη μορφή που γίνεται αντιληπτή σε εμάς τους άνδρες, έχει την αιτία της σε αυτό ακριβώς το λόγο που αναφέρεις.
Στην ύπαρξη πολύ μεγάλου αριθμού παρθένων γυναικών σε ηλικία που θα έπρεπε να είναι σεξουλικά ενεργές. Ακούω συνεχώς για γυναίκες παρθένες στα 20 , 25 , 30 , 33 μέχρι που βρίσκουν κάποιον να παντρευτούν.
Αυτές δημιουγούν το πρόβλημα αγαμίας στους άνδρες.
 

ComodoLive

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κατά την γνώμη μου η αγαμία στις μέρες μας συνοψίζεται στο εξής απλό πράγμα :

Οι γυναίκες ψάχνουν κάποιον να τις "πηδήξει" στο μυαλό και οι άντρες ψάχνουν για κάποια να την πηδήξουν κανονικά.

Αν σας ενοχλεί το "πηδήξει" βάλτε "κάνει έρωτα". Είναι πιο ρομαντικό αλλά αν το σκεφτείτε θα δείτε ότι έτσι είναι.
Ας εκφράσουν οι γυναίκες του site την άποψή τους στο συγκεκριμένο. Νομίζω θα συμφωνήσουν στο μεγαλύτερο ποσοστό.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.000
Πόντοι
17.885
Η αγαμία στις μέρες μας βαράει κόκκινο! Γαμάτε γιατί χανόμαστε λέμε αλλά καμία δεν το παίρνει στα σοβαρά  :2funny:
 

Επισκέπτης
εγω παντως ξερω αρκετες γκομενες που ειναι αγαμητες για πολυ καιρο αφου περιμενουν το σουπερ κουκλο που θα τους την πεσει κ δεν βλεπουν τα χαλια τους κ δεν μιλω μονο για εμφανιση αλλα κ στο οτι ειναι ψυχικα κ συναισθηματικα αδειες
 

ComodoLive

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω και μαζί σου εν μέρει gandy αλλά ακόμα κι αυτές που λες περιμένουν τον κούκλο
να τις πηδήξει πρώτα στο μυαλό και μετά στα υπόλοιπα...
 

pipomaxos

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
εγω παντως ξερω αρκετες γκομενες που ειναι αγαμητες για πολυ καιρο αφου περιμενουν το σουπερ κουκλο που θα τους την πεσει κ δεν βλεπουν τα χαλια τους κ δεν μιλω μονο για εμφανιση αλλα κ στο οτι ειναι ψυχικα κ συναισθηματικα αδειες


Συμφωνώ και επαυξάνω... και η μαλακία είναι οτι δεν το καταλαβαίνουν!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.237
Κριτικές
46
Like
3.741
Πόντοι
4.365
Παρτε το χαμπαρι...
Οι Γυναικες θελουν περισσοτερο το σεξ απο οτι εμας...
απλα κρατιουντε περισσοτερο..και δεν το δειχνουν!!(σαν το 90% των ανδρων που μολις δουν μουνι κανουν σαν λιγουρια)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Παρτε το χαμπαρι...
Οι Γυναικες θελουν περισσοτερο το σεξ απο οτι εμας...
απλα κρατιουντε περισσοτερο..και δεν το δειχνουν!!(σαν το 90% των ανδρων που μολις δουν μουνι κανουν σαν λιγουρια)

ετσι μου φαινεται κι εμενα
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
εχω τη ν εντυπωση οτι εχει αυξηθει θεαματικα ο αριθμος των κοριτσιων στα 20 ηλικια γυρω που δεν επιθυμουν σχεση , οι λοογι δεν ειναι της στιγμης να εξηγηθουν.  Οσον αφορα την αγαμια οι νεαροι γαμουν πιο πολυ σημερα γιατι εχει αυξηθει σημαντικα ο αριθμος των ... νων , στουντιο μασαζ στριπ αγγελιες  , ρε μαγκες ολες αυτες τις επαγγελματιες ποιος τις γαμαει , αρα αγαμια δεν υπαρχει στους ανδρες και οι ελληνιδες εχουν μονο αγαμια
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Παρτε το χαμπαρι...
Οι Γυναικες θελουν περισσοτερο το σεξ απο οτι εμας...
απλα κρατιουντε περισσοτερο..και δεν το δειχνουν!!(σαν το 90% των ανδρων που μολις δουν μουνι κανουν σαν λιγουρια)
γενικα οι γυναικες αντεχουν περισσοτερο απο εμας
 

bazogamias

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
123
Like
0
Πόντοι
1
δεν ξερω γυναικα που να μη γαμιεται.........αντιθετως βλεπω πολλους αγαμητους.............
Ισχύει. Όμως ρε κοπελιά, διακρίνω μια εμπάθεια. Θα με κάνεις να νομίζω ο,τι είμαι περισσότερο άχρηστος από όσο είμαι, αν και... δε νομίζω να πάει πιο κάτω, απλά ξέρεις, θα ήταν καλό να υπήρχε λιγότερη εμπάθεια.

απλα οι γυναικες θελουν να ενδιαφερθει καποιος για τα "συναισθηματα" τους........αμα θελουν πουτσο τον εχουν
Όπως σωστά τόνισε κάποιος στην αρχή, θέλουν να ενδιαφερθεί για τα συναισθήματα τους, αυτός που αυτές θέλουν. Και ΟΚ, λογικό είναι. Απλά δε σημαίνει ο,τι όποιος ενδιαφερθεί πραγματικά για μια κοπέλα, όσο μαλάκας και αν είναι, αυτή θα τον ερωτευτεί. Π.χ. εγώ, μαλάκας/άχρηστος/καθυστερημένος/ανάξιος/λίγος/μη αρκετός/άσχημος έχω ερωτευτεί αρκετές φορές και το γνωστοποίησα στα εν λόγω πρόσωπα, όμως αυτές με απέρριψαν. Δε κατηγορώ καμιά. Απλά τονίζω τα πράγματα όπως τα ζω.
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Ναι ρε λεοντα συμφωνω , αλλα δες το και απο την αλλη πλευρα . Φταιει αυτη που κατα 99% θα σε αντιμετωπισει σαν ληγουρι ; Φταινει οι γυναικες που μολις τους πει μια καλημερα ο αντρας νομιζουν οτι θελει να τις γαμησει ; Ή φταιει ο αντρας που οντως κατα 99% θελει να τις γαμησει ; Τι θελει να μαθει ; Την ωρα ; Πλακα κανουμε
Δες τι γινεται εδω στο σαιτ κυριως στα τοπικ των ιεροδουλων που μολις σκασει μια μυτη , ορμανε τα ληγουρια. Και αυτες επειδη θελουν την πελατια ανταποκρινονται, αλλιως 'αι στο διαολο μαλακα ' θα απαντουσαν . Δε φταινε για ΟΛΑ πια οι ελληνιδες  :-
Φίλε μου, ουδέποτε υποστήριξα ότι δεν έχουν ένα μερίδιο ευθύνης και οι άντρες. Υπάρχουν λιγούρια, και ελεεινά λιγούρια κατά την άποψή μου, που είναι να ντρέπεσαι εξαιτίας τους που ανήκεις στο αντρικό φύλο. Από την άλλη πλευρά, το ότι υπάρχουν λιγούρια, τελικά είναι μία πρόφαση εν αμαρτίαις πολλές φορές. Τι σημαίνει ότι οι άντρες θέλουν κατά 99% να γαμήσουν μία γυναίκα;;; ας πούμε ότι εγώ πλησιάζω μία στο μπαρ, και θέλω να την γαμήσω, με το να έχει κλειστεί στο καβούκι της και λέγοντάς της καλησπέρα, πρέπει να μου πει και άι σιχτίρ, επειδή είναι βέβαιη ότι εγώ το μόνο που θέλω είναι να την δω πεσμένη ανάσκελα; ή να δώσει την ευκαιρία σε εμένα, ή κάποιον άλλο, να την προσεγγίσει και μετά βλέπουμε;
Από την άλλη πλευρά, υπάρχει μία τρομερή παρανόηση από τις γυναίκες:νομίζουν ότι εάν το παίξουν δύσκολες, θα κερδίσουν το σεβασμό μας. Ταλαιπωρώντας μας και παίζοντάς το κυρίες, εμείς θα τις σεβαστούμε περισσότερο, θα τις κυνηγάμε επί μακρόν, και εάν τελικώς κάνουμε σχέση μαζί τους, θα τις έχουμε θεές και θα είμαστε πραγματικά ερωτευμένοι μαζί τους και αιωνίως!!! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη παρανόηση των γυναικών από αυτήν!!! Εάν εγώ γουστάρω μία πραγματικά ως γυναίκα και ως άνθρωπο, πέρα από το σεξ, θα την γουστάρω είτε μου κάτσει από το πρώτο βράδυ, είτε μετά από ένα μήνα. Το ότι θα κάνει σεξ μαζί μου αμέσως, δεν θα με κάνει να τη δω αρνητικά, εγώ τουλάχιστον, και θα την θεωρήσω μάλλον ως συνειδητοποιημένη. Επίσης, εάν εγώ απλά θέλω να γαμήσω μία γυναίκα και τίποτε άλλο, όσο και να με ταλαιπωρήσει, δεν τρέχει μία. Μπορεί να την κυνηγάω, ενώ παίζω και με άλλες, και αφού την πηδήξω, από εκεί πάνε και οι άλλοι!!!! Επομένως, το να σε παιδεύσει η γυναίκα, δεν σημαίνει και κάτι καλό για αυτήν κατ' ανάγκην. Απλά, αυτό δεν το έχουν κατανοήσει.Και εξάλλου, τίποτε δεν είναι κλισέ σε αυτή τη ζωή. Μπορεί να ξεκινάς με όλην την καλή διάθεση σε μία ''σοβαρή'' σχέση, και να καταλήξει σε καραγκιοζιλίκι, ενώ μπορεί από ένα πήδημα να καταλήξεις σε μία σοβαρή σχέση..... Ποτέ μην λες ποτέ, και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...... Η ''σοβαρή'' σχέση, κρίνεται εκ του αποτελέσματος και όχι από τις όποιες προθέσεις....
 

nikos_al

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου, ουδέποτε υποστήριξα ότι δεν έχουν ένα μερίδιο ευθύνης και οι άντρες. Υπάρχουν λιγούρια, και ελεεινά λιγούρια κατά την άποψή μου, που είναι να ντρέπεσαι εξαιτίας τους που ανήκεις στο αντρικό φύλο. Από την άλλη πλευρά, το ότι υπάρχουν λιγούρια, τελικά είναι μία πρόφαση εν αμαρτίαις πολλές φορές. Τι σημαίνει ότι οι άντρες θέλουν κατά 99% να γαμήσουν μία γυναίκα;;; ας πούμε ότι εγώ πλησιάζω μία στο μπαρ, και θέλω να την γαμήσω, με το να έχει κλειστεί στο καβούκι της και λέγοντάς της καλησπέρα, πρέπει να μου πει και άι σιχτίρ, επειδή είναι βέβαιη ότι εγώ το μόνο που θέλω είναι να την δω πεσμένη ανάσκελα; ή να δώσει την ευκαιρία σε εμένα, ή κάποιον άλλο, να την προσεγγίσει και μετά βλέπουμε;
Από την άλλη πλευρά, υπάρχει μία τρομερή παρανόηση από τις γυναίκες:νομίζουν ότι εάν το παίξουν δύσκολες, θα κερδίσουν το σεβασμό μας. Ταλαιπωρώντας μας και παίζοντάς το κυρίες, εμείς θα τις σεβαστούμε περισσότερο, θα τις κυνηγάμε επί μακρόν, και εάν τελικώς κάνουμε σχέση μαζί τους, θα τις έχουμε θεές και θα είμαστε πραγματικά ερωτευμένοι μαζί τους και αιωνίως!!! Δεν υπάρχει μεγαλύτερη παρανόηση των γυναικών από αυτήν!!! Εάν εγώ γουστάρω μία πραγματικά ως γυναίκα και ως άνθρωπο, πέρα από το σεξ, θα την γουστάρω είτε μου κάτσει από το πρώτο βράδυ, είτε μετά από ένα μήνα. Το ότι θα κάνει σεξ μαζί μου αμέσως, δεν θα με κάνει να τη δω αρνητικά, εγώ τουλάχιστον, και θα την θεωρήσω μάλλον ως συνειδητοποιημένη. Επίσης, εάν εγώ απλά θέλω να γαμήσω μία γυναίκα και τίποτε άλλο, όσο και να με ταλαιπωρήσει, δεν τρέχει μία. Μπορεί να την κυνηγάω, ενώ παίζω και με άλλες, και αφού την πηδήξω, από εκεί πάνε και οι άλλοι!!!! Επομένως, το να σε παιδεύσει η γυναίκα, δεν σημαίνει και κάτι καλό για αυτήν κατ' ανάγκην. Απλά, αυτό δεν το έχουν κατανοήσει.Και εξάλλου, τίποτε δεν είναι κλισέ σε αυτή τη ζωή. Μπορεί να ξεκινάς με όλην την καλή διάθεση σε μία ''σοβαρή'' σχέση, και να καταλήξει σε καραγκιοζιλίκι, ενώ μπορεί από ένα πήδημα να καταλήξεις σε μία σοβαρή σχέση..... Ποτέ μην λες ποτέ, και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...... Η ''σοβαρή'' σχέση, κρίνεται εκ του αποτελέσματος και όχι από τις όποιες προθέσεις....

Πολύ εμπεριστατωμένη ανάλυση και τοποθέτηση. Το ρεζουμέ στο τέλος  :rockon: το κλείσιμο στις τελευταίες 5-6 γραμμές είναι όλη η ουσία και όλα τα λεφτά!!!
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
Πολύ εμπεριστατωμένη ανάλυση και τοποθέτηση. Το ρεζουμέ στο τέλος  :rockon: το κλείσιμο στις τελευταίες 5-6 γραμμές είναι όλη η ουσία και όλα τα λεφτά!!!

ΠΕΣΤΑ !!!!!  ΜΕΓΑΛΕ!!!

Nα πω  και  γω  την ταπεινή μου  γνώμη  με  μακρα παραμονή  στην Σουηδία..

Σε  γενικές  γραμμές  οι Ελληνίδες  νομίζουν  οτι  έχουν    κάτι  το μοναδικό  ....
και προσπαθούν να  το πουλήσουν  ακριβά  στο κάθε Ελληνάρα καγκουρα  ο οποιος συντηρεί  αυτή την κατάσταση !!(δυστυχώς) ..

  Οποτε έρχομαι στην Ελλάδα βλέπω:

  1) Φάτσες  ξυνισμένων  Ελληνίδων(πλην εξαιρέσεων)

  2) Μόνιμη  προσπάθεια  να δείξουν  οτι είναι κάποιες σπουδαίες  ... στην
    συζήτηση όμως  ο hard disk  δεν κατεβάζει  σχεδον τιποτα ...εκτος απο
    Ρουβά  και PRADA...
 
  3) Ψαρώνουν με  καραγκιοζιλίκια  ..(Cabrio  ...Και ακριβά ρούχα)

  4) Η κοινωνικές τους δεξιότητες , Networking , και κοινωνική παιδεία  είναι κάτω
    του μετρίου(σύνδρομο αποφυγής ρίσκου και  σύνδρομο παρεας)
 
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
ΠΕΣΤΑ !!!!!   ΜΕΓΑΛΕ!!!

Nα πω  και  γω  την ταπεινή μου  γνώμη  με  μακρα παραμονή  στην Σουηδία..

Σε  γενικές  γραμμές  οι Ελληνίδες  νομίζουν  οτι  έχουν    κάτι  το μοναδικό  ....
και προσπαθούν να  το πουλήσουν  ακριβά  στο κάθε Ελληνάρα καγκουρα  ο οποιος συντηρεί   αυτή την κατάσταση !!(δυστυχώς) ..

  Οποτε έρχομαι στην Ελλάδα βλέπω:

  1) Φάτσες  ξυνισμένων  Ελληνίδων(πλην εξαιρέσεων)

  2) Μόνιμη  προσπάθεια  να δείξουν  οτι είναι κάποιες σπουδαίες  ... στην
     συζήτηση όμως   ο hard disk  δεν κατεβάζει  σχεδον τιποτα ...εκτος απο
     Ρουβά  και PRADA...
 
  3) Ψαρώνουν με  καραγκιοζιλίκια  ..(Cabrio  ...Και ακριβά ρούχα)

  4) Η κοινωνικές τους δεξιότητες , Networking , και κοινωνική παιδεία  είναι κάτω
     του μετρίου(σύνδρομο αποφυγής ρίσκου και  σύνδρομο παρεας)
   
Φίλε μου, εάν μένεις στη Σουηδία, μπορείς να μου πεις κάτι απλό; εάν ρωτήσεις μία πληροφορία στο δρόμο από μία κοπέλα, για έναν δρόμο ας πούμε, θα σου απαντήσει;στην Ελλάδα κινδυνεύεις να φωνάξει κανέναν χωροφύλακα να σου κάνει μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση.....
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Το ότι θα κάνει σεξ μαζί μου αμέσως, δεν θα με κάνει να τη δω αρνητικά, εγώ τουλάχιστον, και θα την θεωρήσω μάλλον ως συνειδητοποιημένη. Επίσης, εάν εγώ απλά θέλω να γαμήσω μία γυναίκα και τίποτε άλλο, όσο και να με ταλαιπωρήσει, δεν τρέχει μία. Μπορεί να την κυνηγάω, ενώ παίζω και με άλλες, και αφού την πηδήξω, από εκεί πάνε και οι άλλοι!!!! Επομένως, το να σε παιδεύσει η γυναίκα, δεν σημαίνει και κάτι καλό για αυτήν κατ' ανάγκην. Απλά, αυτό δεν το έχουν κατανοήσει.Και εξάλλου, τίποτε δεν είναι κλισέ σε αυτή τη ζωή. Μπορεί να ξεκινάς με όλην την καλή διάθεση σε μία ''σοβαρή'' σχέση, και να καταλήξει σε καραγκιοζιλίκι, ενώ μπορεί από ένα πήδημα να καταλήξεις σε μία σοβαρή σχέση..... Ποτέ μην λες ποτέ, και ποτέ δεν ξέρεις τι γίνεται...... Η ''σοβαρή'' σχέση, κρίνεται εκ του αποτελέσματος και όχι από τις όποιες προθέσεις....

επιτελους ρε ανθρωπε πες τα... εχω βαρεθει να ακουω μαλακιες απο τις φιλες μου. μην του καθεσαι ευκολα μη εκεινο μην το αλλο. αι σιχτιρ. ευχαριστω που επιβεβαιωνεις τις σκεψεις μου. :thumbsup: :thumbsup:
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
Φίλε μου, εάν μένεις στη Σουηδία, μπορείς να μου πεις κάτι απλό; εάν ρωτήσεις μία πληροφορία στο δρόμο από μία κοπέλα, για έναν δρόμο ας πούμε, θα σου απαντήσει;στην Ελλάδα κινδυνεύεις να φωνάξει κανέναν χωροφύλακα να σου κάνει μήνυση για σεξουαλική παρενόχληση.....


Αγαπητέ  Φίλε ,


  Οι Σουηδεζες  δεν θεωρουν  οτι  θα τις πηδήξεις  επειδή θα πεις καλημέρα!!!

  Αυτά μόνο στην Ελλάδα γίνονται...


  Οι λογοι είναι πολλοί(Κοινωνικοί , σεξουαλική εκπαίδευση κτλ)

 

 
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
επιτελους ρε ανθρωπε πες τα... εχω βαρεθει να ακουω μαλακιες απο τις φιλες μου. μην του καθεσαι ευκολα μη εκεινο μην το αλλο. αι σιχτιρ. ευχαριστω που επιβεβαιωνεις τις σκεψεις μου. :thumbsup: :thumbsup:
Κούκλα μου γλυκιά, το να μην μου κάτσεις εύκολα, και το να μου το παίζεις μη μου άπτου και δήθεν, είναι αυτό το οποίο θα με ξενερώσει, όσο τρελαμένος και να είμαι μαζί σου!!! Και όταν μου κάτσεις, αφού γίνει το μοιραίο μάλλον θα γίνω πουλόπουλος!!!Εάν είσαι συνειδητοποιημένη, θα σε σεβαστώ απόλυτα!!! Πρέπει να το καταλάβετε κάποια στιγμή οι γυναίκες.....
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.519
Κριτικές
11
Like
3.359
Πόντοι
4.615
Αγαπητέ  Φίλε ,


  Οι Σουηδεζες  δεν θεωρουν  οτι  θα τις πηδήξεις  επειδή θα πεις καλημέρα!!!

  Αυτά μόνο στην Ελλάδα γίνονται...


  Οι λογοι είναι πολλοί(Κοινωνικοί , σεξουαλική εκπαίδευση κτλ)

 

 
Φίλε μου, εδώ στην καλύτερη περίπτωση κινδυνεύεις να φας καμία τσάντα στο κεφάλι εάν πεις καλημέρα.....
 

Journeyman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Γενικοτερα στις μερες μας υπαρχει πολυ μοναξια. Ισως περισσοτερη απο οση νομιζουμε. Και ιδιατερα χτυπαει τους αντρες.

ΟΙ λογοι πολλοι, διαφορετικοι και πραγματικα ακομη και αν τους εντοπισεις δεν αντιμετωπιζονται:
Μπορει να φαινεται αστειο και εχει οντως πλακα αλλα οταν κοριτσακια υποκεινται σε πλυση εγκεφαλου καθημερινα μεσω του cosmopolitan του sex and the city και αλλων... υγειων προτυπων πραγματικα ειναι πολυ δυσκολο να αποβληθει αυτη η ριζωμενη αντιληψη μεσα τους για το sex τις σχεσεις γενικοτερα. Εχουν πια σεξουαλικη ελευθερια και ειναι  χειραφετημενες αλλα δεν ξερουν να το διαχειριστουν αυτη την ελευθερια κινησεων. Θελουν να φαινονται σεξυ να συμπεριφερονται σεξυ αλλα... μαπα το καρπουζι.  :S Και δεν ξερουν να ενεργουν σωστα γιατι απο τη μια πλευρα η samantha jones και απο την αλλη η μαμα η κλασικη με τις περιεργες αντιληψεις το πραγμα γινεται μπουρδελο μεσα στο κεφαλι της :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom