Νέα

Συμβουλές για ερωτικές επιτυχίες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 66
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Piopo συμφωνώ μαζί σου 99%.
Πιστεύω ότι έτσι είναι τα πράγματα.
Εχω κάνει πολλά καμάκια και τα περισσότερα αποτυχημένα.
Δε μετανιώνω όμως γιατί συνεχώς βελτιώνω την τεχνική.
Επίσης κατάλαβα ότι οι γυναίκες θέλουν ψεματάκια και δούλεμα.
Κάτι επίσης σημαντικό είναι ότι όταν πάμε για καμάκι δεν πρέπει να είμαστε δέσμιοι του αποτελέσματος.Δηλαδή να μην σκεφτόμαστε την χυλόπιτα γιατί ούτως ή άλλως 95% θα την φας.
Τέλος θέλω να διευκρινίσω κάτι πολύ σημαντικό.
Ολα αυτά που είπα και αυτά που είπε ο Piopo Αφορούν καθαρό καμάκι με άγνωστες γκόμενες.Οχι με γκόμενες μέσα απο ΠΑΡΕΑ.
Αν είναι από παρεα πέφτει κατακόρυφα ο βαθμός δυσκολίας.

ΚΑΛΕΣ ΧΥΛΟΠΙΤΕΣ.Αυτό είναι το μυστικό.
 

Madman17

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
600
Like
0
Πόντοι
6
+1 και με τους 2.

Απλα το δικο μου μυαλο γυρναει γυρω απο σχεσεις και οχι απλα ενα πηδημα! Σε μια σχεση το καλυτερο και πιο δυνατο κομματι εινα ο πρωτος μηνας!

Τα προκατ δεν αξιζουν γιατι αν σου βγει αλλιως και θες κατι παραπανω εισαι αναγκασμενος να υποκρινεσαι και εκει το εχασες το παιχνιδι! Ενω αν ξεκινας με το ειμαι ο Madman17 μπορεις να περιμενεις τα παντα!

Τωρα σχετικα με το καμακι οπως εχω πει ξανα παιζουν παρα πολλα και διαφορα απο γυναικα σε γυναικα! Η πρωτη εντυπωση παντως ειναι η καλυτερη!
Παιχνιδι με τα ματια και η σταση "σε θελω αλλα ουτε καιγομαι, ουτε λιγουρι ειμαι" νομιζω μετραει περισοτερο!
Επισης το να μπορεις να ξεχωρισεις και να αναδειξεις την μοναδικοτητα του αλλου ειναι μια σπουδαια αρχη...
 

kakoslikos

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
162
Like
7
Πόντοι
1
Ο Madman17 έγραψε : "Επίσης το να μπορείς να ξεχωρίσεις και να αναδειξεις την μοναδικότητα του αλλου ειναι μια σπουδαία αρχή..."
---------------------------------------------------------------------
Το'χεις πιάσει μικρέ. Δεν υπάρχουν συνταγές σε αυτά τα πράγματα, αλλά γενικά αυτό είναι το νόημα. Το να βρεις το μεδούλι του άλλου είναι ακριβώς αυτό το πράγμα και τότε σπάνια τον/την χάνεις, είτε για κρεβάτωμα είτε για φιλία είτε για οτιδήποτε.
 

sunset25

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
187
Like
146
Πόντοι
1
θα συμφωνίσω και εγώ στο 1ο ποστ.

μια μικρή εμπειρία μου μιας και δε τα πολύ κάνω αυτά είναι ότι σε κλαμπ αφου ψιλοκοίταζα μια τύπισσα πάω δίπλα της και της δίνω ένα χαρτάκι με το τηλ. μου και της λέω σε περιμένω αύριο για καφέ.. πράγματι βγήκαμε αν και δεν έγινε τίποτε μετά! :)
 

meargy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλά τα λες φιλε αλλα ποιος τα ακούει
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Σωστα! Μπορει ο καλος γαμιας να ειναι ο σαβουρογαμιας... αλλα
ο "τολμών νικα" οπως λενε και στα ηρωικα ΛΟΚ
 

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Συμφωνω με μπαιτ και μαντμαν........να προσθεσω κατι μονο......πολλες φορες κυνηγαμε (αντρες και γυναικες) απιαστα πραγματα......τα οποια οταν δεν τα αποκτουμε τα βριζουμε ή οταν τα αποκτουμε τελικα βλεπουμε οτι δεν ηταν ετσι οπως περιμεναμε.......και δεν μιλαω μονο για την εμφανιση....μιλαω για πολλα διαφορετικα στοιχεια που κανουν εναν ανθρωπο......

Τι συνιστά το άπιαστο? Γιατί κάποιος να θεωρήσει εκ των προτέρων ότι αυτό που θέλει είναι άπιαστο? Μου φαίνεται ηττοπαθής λογική.


Σωστα! Μπορει ο καλος γαμιας να ειναι ο σαβουρογαμιας... αλλα
ο "τολμών νικα" οπως λενε και στα ηρωικα ΛΟΚ

Να προσθέσω και τη σοφή παραδοσιακή παροιμία: Λέγε λέγε το κοπέλι, κάνει την κυρά και θέλει.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οταν μιλαω για απιαστο μιλαω για παραδειγμα για εναν αντρα μιας μετριας οικονομικης καταστασης και μορφωσης που κυνηγαει (συνειδητα ή ασυνειδητα) κατι τελειως διαφορετικο (ισως ηταν ατοπος ο χαρακτηρισμος μου "απιαστο") οπως μια γυναικα Β.Π....η συγκεκριμενη γυναικα εχει μαθει σε εναν τροπο ζωης, διασκεδασης, εχει ενα συγκεκριμενο κυκλο.....στην περιπτωση λοιπον που γινει κατι αναμεσα τους ο μεν πιθανον να αρχισει να μιλαει για την "ψωνισμενη γκομενα που θελει ακριβα εστιατορια, ακριβα αμαξια, τον αντρα να της πληρωνει καθε βημα, εχει φλωρους-χλεχλεδες-ντιντιδες φιλους" και ου τω καθεξης και ηδε κοπελιτσα να μιλαει για τον "βλαχο που εμπλεξε, που την παει για σουβλακια αντι να την κυκλοφορησει σε χαι εστιατορια, που την παει για διακοπες στο χωιο της μανας του αντι να την παει αραχωβα" κτλ κτλ κτλ.....για μενα δεν φταιει ουτε ο ενας ουτε ο αλλος και ουτε ειμαι φυσικα της αποψης να βρισκει καποιος εναν ανθρωπο με τον οποιο να ταιριαζουν απολυτα απλα τα μεταξωτα βρακια θελουν επιδεξιους πισινους και συνηθως αυτο το "διαφορετικο" και "απιαστο" πες το οπως θες συνηθως δεν εξελισσεται σε αυτο που περιμεναμε.....το μυστηριο ειναι οτι συνεχιζουμε και κυνηγαμε τους ιδιους ανθρωπους μεχρι να το παρουμε αποφαση οτι δεν βγαινει πουθενα (ητοι γκομενες φραγκατες καλομαθημενες, χαζογκομενες, ανοργασμικες και τα αντιστοιχα σερνικα τους παντρεμενους, χωρισμενους, με παιδια, με λεφτα, χωρις λεφτα, εργασιομανεις)

δεν το θεωρω ηττοπαθη λογικη απλα με την προυποθεση οτι για καθε αποτυχια δεν κατηγορουμε τον αλλον αποκλειστικα γιατι το μεριδιο ειναι και τον δυο....απαξ και καποιος μπορει να το συνειδητοποιησει αυτο και κανει πλεον συνειδητες επιλογες δεν βλεπω να υπαρχει προβλημα πουθενα....
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Μουνίτσα εύγε. Σωστή προσέγγιση. To cultural gap είναι η σημαντικότερη παράμετρος. Γιατί κάποτε περνάει ο έρωτας και επιστρέφουμε στην πραγματικότητα δηλαδή σε αυτά που έχουμε μάθει και κουβαλάμε μέσα μας. Όπως το έθεσες είναι αυτονόητο ότι δεν φταίει ούτε ο ένας ούτε ο άλλος. Απλά θέλει αρετή και τόλμη να το "παραδεχτούμε" δημοσίως γιατί απλά κανείς δεν μας μαθαίνει να αναλαμβάνουμε το μερίδιο της ευθύνης που μας αναλογεί και προτιμάμε την εύκολη λύση δηλαδή να τα φορτώνουμε στους άλλους. Όσο για το ότι κυνηγάμε πάντα τα ίδια οφείλεται συνήθως στους "αυτοματισμούς" και τις εκκλεκτικές συγγένειες που έχουμε αναπτύξει κατά την κοινωνικοποίηση μας και στο πλαίσιο της εκμάθησης των "ρόλων". Αυτά τα ολίγα γιατί εκτός από την καλογερική είναι βαρειά και η ψυχανάλυση :)
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6

Alekosatbourdela

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
122
Like
2
Πόντοι
1
Μιας και ανοίξαμε τετοιο thread μπήκα να πώ καταρχας οτι όλοι εχετε δίκιο και σας υποστηρίζω όλους. Απλα θα πώ ενα ονομα στα ανοιχτα γιατι ξερω σιγουρα οτι οι πιο ψαγμενοι θα το ξερετε και οι οχι τοσο εμπειροι(δεν ειναι κακο και γω απο αυτους ημουν καποτε οπως και αλλοι εδω) ψαχτε και καντε download οτι βρητε απο David DeAngelo
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
μπήκα να πώ καταρχας οτι όλοι εχετε δίκιο και σας υποστηρίζω όλους.

Φιλαράκο η φράση σου θα πρέπει να βρίσκεται πρώτη-πρώτη στο "Εγχειρίδιο Κενών Φράσεων για Τηλεοπτικούς Καλεσμένους που Πρέπει να Πούνε Κάτι" ή στο "Πως να Ξεκινήσετε τον Πολιτκό σας Λόγο - Οδηγίες για Επαρχιώτες Υποψήφιους Βουλευτές που Βασανίζονται από Χαμηλό Δείκτη Νοημοσύνης"

το σχόλιο δεν είναι προσωπικό - απλά η φράση σου είναι καταπληκτική και με εμπνέει
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Παντως το resume ειναι ενα: ( και στο καμακι, και στη δουλεια , και στον γαμο και οπου εμπλεκονται πανω απο ενας ανθρωποι)
DISPLAY DETERMINATION
δηλαδη: Παμε για πηδο, η για να βρουμε το αλλο μας μισο???
Εαν παμε για πηδο τοτε ολα επιτρεπονται... ολα ειναι αληθεια και ολα ισχυουν. Τωρα το επιπεδο ηθικης του καθενος μας ρυθμιζει το ευρος των λεγομενων.
Στο κατω κατω δεν νομιζω οτι καμμια γυναικα επεσε με την απολυτη ειλικρινεια ( θες να πηδηχτουμε? Ναι θελω) Ολα θελουν και το σκηνικο τους

Εαν τωρα παμε να βρουμε το αλλο μας μισο τοτε καλο θα ειναι να ειμαστε ειλικρινεις γιατι αλλοιως θα πρεπει μετα να υποκρινόμαστε και αυτο ειναι major problem
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
Οι συμβουλες μου ειναι οι εξης..
1.Την γυναικα αν δεν τη κανεις πουστη θα σου φυγει.
2.Καμμια δεν πεθανε απο το κωλο (συμπληρωμα στο 1)
3.Μην κολατε με μια γκομενα..υπαρχουν εκατομμυρια παλομενα μουνοχειλα εκει εξω για εσας.
4.Μην γινεστε μουνοδουλοι.Καλο το χωσιμο αλλα μην σας τραβαει απο τη μυτη.
5.Χαλαρα και να ειστε ο εαυτος σας.
6.Μην αφησετε ΠΟΤΕ εξοδο με φιλους για να βγειτε με γκομενα.Αν το κανετε ειστε για το πουτσο.Οι φιλοι ειναι για παντα -η γκομενα ειναι για το πουτσο.

Να ειστε ολοι καλα
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Οι συμβουλες μου ειναι οι εξης..
1.Την γυναικα αν δεν τη κανεις πουστη θα σου φυγει.
2.Καμμια δεν πεθανε απο το κωλο (συμπληρωμα στο 1)
3.Μην κολατε με μια γκομενα..υπαρχουν εκατομμυρια παλομενα μουνοχειλα εκει εξω για εσας.
4.Μην γινεστε μουνοδουλοι.Καλο το χωσιμο αλλα μην σας τραβαει απο τη μυτη.
5.Χαλαρα και να ειστε ο εαυτος σας.
6.Μην αφησετε ΠΟΤΕ εξοδο με φιλους για να βγειτε με γκομενα.Αν το κανετε ειστε για το πουτσο.Οι φιλοι ειναι για παντα -η γκομενα ειναι για το πουτσο.

Να ειστε ολοι καλα
respect ..τιποτα αλλο
 

metso1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
77
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Οι συμβουλες μου ειναι οι εξης..
1.Την γυναικα αν δεν τη κανεις πουστη θα σου φυγει.
2.Καμμια δεν πεθανε απο το κωλο (συμπληρωμα στο 1)
3.Μην κολατε με μια γκομενα..υπαρχουν εκατομμυρια παλομενα μουνοχειλα εκει εξω για εσας.
4.Μην γινεστε μουνοδουλοι.Καλο το χωσιμο αλλα μην σας τραβαει απο τη μυτη.
5.Χαλαρα και να ειστε ο εαυτος σας.
6.Μην αφησετε ΠΟΤΕ εξοδο με φιλους για να βγειτε με γκομενα.Αν το κανετε ειστε για το πουτσο.Οι φιλοι ειναι για παντα -η γκομενα ειναι για το πουτσο.

Να ειστε ολοι καλα

+1000
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Οι συμβουλες μου ειναι οι εξης..
1.Την γυναικα αν δεν τη κανεις πουστη θα σου φυγει.
2.Καμμια δεν πεθανε απο το κωλο (συμπληρωμα στο 1)
3.Μην κολατε με μια γκομενα..υπαρχουν εκατομμυρια παλομενα μουνοχειλα εκει εξω για εσας.
4.Μην γινεστε μουνοδουλοι.Καλο το χωσιμο αλλα μην σας τραβαει απο τη μυτη.
5.Χαλαρα και να ειστε ο εαυτος σας.
6.Μην αφησετε ΠΟΤΕ εξοδο με φιλους για να βγειτε με γκομενα.Αν το κανετε ειστε για το πουτσο.Οι φιλοι ειναι για παντα -η γκομενα ειναι για το πουτσο.

Να ειστε ολοι καλα
Να συμπληρωσω οτι καλο ειναι να της κανεις και τη μουρη κρεας που και που οταν δεν υπακουει.
Να της παιρνεις τα γκαφρα και να την πασαρεις και στους φιλους που εννοειται τους βαζεις πανω απο αυτη.
Να την κοιτας και να καταλαβαινει τι θα πεις πριν το πεις.
Να την πηδας οσο το δυνατον πιο πολυ απο τον κωλο και οσο πιο καφρικα γινεται ουτως ωστε να εισαι ο μονος που της εχει κανει τα χειροτερα.
Μη κανετε τη μαλακια και δε την ταραξετε στο κερατο και ας κανει γαμω τα γαμησια γιατι σημαινει οτι φλωρεψατε και παψατε νασται κυνηγοι.

Ακολουθειστε και τις δικες μου συμβουλες μαγκες και αμα βγαλετε γκομενα που να γουσταρει τετοια φαση ριχτε κανα ποστ να μπειτε και στο γκινες!
Περιμενω και απο αβγαλτους να επικροτησουν αυτα που ειπα.
Υγεια και ευημερια σε ολους!
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Φιλε όταν κάνεις ειρωνία μπορείς να βάλεις στο τέλος του Post σου ένα Υ.Σ. που να το λέει, εκτός αν τα εννοείς.
 

ISO9002

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
199
Κριτικές
30
Like
6
Πόντοι
11
Συμβουλές και από εμένα <ΕΙΡΩΝΙΑ και θα βάλω και στο τέλος Υ.Σ.>
1. Αν κοιτάς μία γυναίκα στα μάτις μην αλοιθωρίζεις
2. Απ'τον κώλο τον μογκόλο, και μογκόλο σούπερ-κώλο (πείτε το γρήγορα 4 φορές.. το κάνατε; Απίστευτο! Ότα μ@λ@κία σας ζητάνς το κάνετε;)
3. Όταν γνωρίσεις μία γυναίκα για πρώτη φορά, σπάστης τα δόντια και βούτα τα μούτρα της σε χλωρίνη. Να είσαι σίγουρος ότι θα σε ερωτευτευτεί τρελλά μέγα φουτσαρά!
4. Όλες οι γυναίκες είναι πούστηδες. Οι πούστηδες είναι από την Λαπωνία. Και ο Αη Βασίλης είναι αράπης.
5. Έχω γαμώ τις εμπειρίες και ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΕΙΤΕ γαμώ το κερατό μου. Ότι λέω είναι αλήθεια επειδή έχω γ@μήσει πάνω από 700 γκόμενες-πούστηδες.

Υ.Γ. Ειρωνία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom