Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.972
Κριτικές
34
Like
7.764
Πόντοι
3.886
Λοιπόν οποιος ενδιαφερετε για καλες γυφτισες μεσημέρι και βράδυ εχει στην Αγ. Μελετιου 115 στο φαναρι δίπλα στην εθνικη ,εχει 2 νεαρες σχετικα καλες που σου καθαρίζουν τα τζαμιά με θρασσος και εκεί τις κάνεις παζάρι για το τι θες.

Επίσης γυφτισες εχει οταν ερχεσαι απο Πειραιά Θηβων περνας απο το village και κατω απο τη γεφυρα του πετρου ραλλη εχει ενα μικρο καταβλισμο με τσιγγάνους σε σκηνές , εκει εχει νεαρες καλες απλα παρκάρεις επάνω στο πεζοδρόμιο βραδυνες ωρες και παίζεις τα φωτα , οταν έρθουν κανεις παζάρι αλλα τους δινεις και ενα αφρόλουτρο να πλυθούν σε ενα λάστιχο που έχουν εκει και για να κάνεις τη δουλειά σου πας σε καβαντζα απεναντι κοντα στο νεκροταφειο που δεν εχει ψυχη το βραδυ
Ισχύει αυτό για Αγίου Μελετίου;
 
Εγγρ.
12 Μαΐ 2022
Μηνύματα
326
Like
917
Πόντοι
81
επειδη βαρεθηκα να αναζητω καλτεριμιτζουδες στην αθηνα ειπα να 'ξανοιχτω στο αμερικα εκει που εχει αυθεντικες μαυρουλες αλλα και ασπρουλες για ολα τα γουστα
παρτε μια γευση λοιπον απο σιατλ


 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
Φυσικά. Όλες όσες έχω πλησιάσει τους έχω πει το ίδιο ποίημα. Αυτονόητο ότι πλένω τα χέρια μου επιδεικτικά, για να δουν ότι είναι καθαρά πριν προβώ σε δακτυλοσκόπηση, και πριν κατέβω στο τρίγωνο έχω ρίξει οινόπνευμα στα χέρια μου για να βεβαιωθώ ότι δεν έχω κάποια εκδορά / αμυχή. Η Κασσάνδρα όμως από μόνη της είναι πεντακάθαρη. Έχει πάντα δικό της λιπαντικό, και κάθε φορά που της ζητάω πίπα αφού την έχω πηδήξει από το μουνί, αλλάζει προφυλακτικό και μου το φοράει. Καμία άλλη σεξεργάτρια δεν το κάνει. Δυό - τρεις μάλιστα το παίρνουν κατ' ευθείαν από τον κώλο τους στο στόμα τους, ίσως τους αρέσει η γεύση
Ευχαριστω για την διευκρινιση , αρα τα μονο που κανει ακαποτα ειναι μουνοκωλοδαχτυλα ,φυσικα με την πολυ καλη Κ Υ κρεμα (λιπαντικο ) !!!!!!
 
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Ρε μάγκες μια ξανθιά από τις σοβιετικές στην eurobank, με ωραίο στυλ, κάποιες φορές με μια κόκκινη τσάντα, που είναι ναι μεν μεγάλη αλλά φαίνεται ένα κλικ μικρότερη από τις άλλες αν και έχει κάποια κιλακια λέει τίποτα ?
Μποκολε τα φώτα σου
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
Ισχύει αυτό για Αγίου Μελετίου;
ναι εχω πάρει τη μια στο αμαξά όμως βραδύ σε στενάκι (μαύρα μακρια μαλλια με μακριά φούστα και αθλητικά παπούτσια) απο τις 3 γυφτισες που εχει στο φαναρι ,
και κοντά στο village δεν εχω πάρει ακόμα μονο εχω ρωτησει αλλα θα κανω καταδρομικη το Σαββατο που ερχετε που θα αφήσω το γυναίκα να δει ταινία εκει
 

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
Ρε μάγκες μια ξανθιά από τις σοβιετικές στην eurobank, με ωραίο στυλ, κάποιες φορές με μια κόκκινη τσάντα, που είναι ναι μεν μεγάλη αλλά φαίνεται ένα κλικ μικρότερη από τις άλλες αν και έχει κάποια κιλακια λέει τίποτα ?
Μποκολε τα φώτα σου
Για την Λουσυ αναφέρεσε. Καλή είναι σε γενικές γραμμές. Σώμα καλό. Πίπα καλή. Στο σεξ μέτρια πράγματα.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Για την Λουσυ αναφέρεσε. Καλή είναι σε γενικές γραμμές. Σώμα καλό. Πίπα καλή. Στο σεξ μέτρια πράγματα.
επειδηπερναω σχεδον καθε μερα απο εκει,εχω την εντυπωση οτι η λουση που λες ειναι μαλλον η μεγαλυτερη ή απο τις πιο μεγαλες ,απλα στα νιατα της ηταν γκομεναρα και εχει και εναν αριστοκρατικο αερα εμφανισιακα και σε ντυσιμο...και καμια σχεση με παραπανω κιλα που ανφερθηκε...
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.810
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Μετά τα αποδεκατισμένα στουντιάκια της Κων/λεως και στην διασταύρωση των γραμμών με την σακατεμένη Μεγάλου Αλεξάνδρου, έχω πετύχει μια αρκετά όμορφη μελαχρινή ψηλέγκο με μπότες που ψωλοδιαβαίνει με κολλητό φουστάκι και ωραίο σώμα. Σταματούν αρκετοί αλλά δεν έχω παρατηρήσει να την φορτώνει κάνεις. Λέτε να παίζει ψωλέας κάτω από το φουστάκι; αλλά κι έτσι να είναι πως στον πούτσον δεν την τσιμπολογά κανείς;
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.980
Like
5.025
Πόντοι
1.106
Μετά τα αποδεκατισμένα στουντιάκια της Κων/λεως και στην διασταύρωση των γραμμών με την σακατεμένη Μεγάλου Αλεξάνδρου, έχω πετύχει μια αρκετά όμορφη μελαχρινή ψηλέγκο με μπότες που ψωλοδιαβαίνει με κολλητό φουστάκι και ωραίο σώμα. Σταματούν αρκετοί αλλά δεν έχω παρατηρήσει να την φορτώνει κάνεις. Λέτε να παίζει ψωλέας κάτω από το φουστάκι; αλλά κι έτσι να είναι πως στον πούτσον δεν την τσιμπολογά κανείς;
Δώσε λίγο ακόμα στοιχεία του σημείου να καταλάβουμε κι εμείς που δεν είμαστε της περιοχης
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.810
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Δώσε λίγο ακόμα στοιχεία του σημείου να καταλάβουμε κι εμείς που δεν είμαστε της περιοχης
Ούτε εγώ αλλά θα προσπαθήσω με συμβολικό τρόπο. Πήγαινε Ιερά οδός 36 που είναι ο Johnie hot dog και μετά όπως θα κοιτάς την καντίνα, εστίασε αριστερά εντελώς ευθεία γύρω στα 300 μέτρα στα φανάρια. Μόλις βρεις τα φανάρια ακριβώς απέναντι σκάει η τύπισσα. Βράδυ την έχω πετύχει 5-6 φορές γύρω στις 23.00 - 00.00.
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.980
Like
5.025
Πόντοι
1.106
Ούτε εγώ αλλά θα προσπαθήσω με συμβολικό τρόπο. Πήγαινε Ιερά οδός 36 που είναι ο Johnie hot dog και μετά όπως θα κοιτάς την καντίνα, εστίασε αριστερά εντελώς ευθεία γύρω στα 300 μέτρα στα φανάρια. Μόλις βρεις τα φανάρια ακριβώς απέναντι σκάει η τύπισσα. Βράδυ την έχω πετύχει 5-6 φορές γύρω στις 23.00 - 00.00.
Έχω την υποψία πως έχει αναφερθεί με καλά σχόλια
Επομένως όπως φεύγεις από τον Johny και πας ας πουμε προς Αιγάλεω Κηφισού την βλέπεις στο δεξί σου χέρι μετά τις γραμμές?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.810
Like
8.032
Πόντοι
2.356
Έχω την υποψία πως έχει αναφερθεί με καλά σχόλια
Επομένως όπως φεύγεις από τον Johny και πας ας πουμε προς Αιγάλεω Κηφισού την βλέπεις στο δεξί σου χέρι μετά τις γραμμές?
Όπως φεύγεις αριστερά από την καντινα προς Αιγάλεω (σωστά), βλέπεις φανάρια. Με το που περνάς τα φανάρια, κοιτάς αριστερά και στέκεται απέναντι στην γωνία του δρόμου πηγαινερχόμενη.
 

Freiburger

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
9
Like
278
Πόντοι
20
ναι εχω πάρει τη μια στο αμαξά όμως βραδύ σε στενάκι (μαύρα μακρια μαλλια με μακριά φούστα και αθλητικά παπούτσια) απο τις 3 γυφτισες που εχει στο φαναρι ,
και κοντά στο village δεν εχω πάρει ακόμα μονο εχω ρωτησει αλλα θα κανω καταδρομικη το Σαββατο που ερχετε που θα αφήσω το γυναίκα να δει ταινία εκει
Την έκανες την καταδρομικη τελικά; Αν ναι, δώσε ένα feedback
 

GiogrosMou

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2022
Μηνύματα
70
Like
319
Πόντοι
20
Την έκανες την καταδρομικη τελικά; Αν ναι, δώσε ένα feedback
Πήγα χθες Σάββατο στις δεκα στο βραδυ, παρκαρα λιγο πιο πισω απεντατι απο το λαστιχάδικο, επεξα τα φώτα και σε 5 λεπτα ηρθαν 2 γυφτισες εμφανησημες θα ελεγα, ζητουσαν 30 ευρω να διαλεξω αλλα οταν ρωτησα ηλικια η μια ειναι 17 και η αλλη 23 ,κόμπλαρα για λιγο και μετα έφυγα για μεταξουργείο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.570
Πόντοι
3.656
Πήγα χθες Σάββατο στις δεκα στο βραδυ, παρκαρα λιγο πιο πισω απεντατι απο το λαστιχάδικο, επεξα τα φώτα και σε 5 λεπτα ηρθαν 2 γυφτισες εμφανησημες θα ελεγα, ζητουσαν 30 ευρω να διαλεξω αλλα οταν ρωτησα ηλικια η μια ειναι 17 και η αλλη 23 ,κόμπλαρα για λιγο και μετα έφυγα για μεταξουργείο
αν κατάλαβα καλά ζητάνε 30 ευρώ για γαμήσι μέσα στο αυτοκίνητο; η πάνε ξενοδοχείο και πληρώνεις εξτρά;
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.070
Πόντοι
2.477
Πήγα χθες Σάββατο στις δεκα στο βραδυ, παρκαρα λιγο πιο πισω απεντατι απο το λαστιχάδικο, επεξα τα φώτα και σε 5 λεπτα ηρθαν 2 γυφτισες εμφανησημες θα ελεγα, ζητουσαν 30 ευρω να διαλεξω αλλα οταν ρωτησα ηλικια η μια ειναι 17 και η αλλη 23 ,κόμπλαρα για λιγο και μετα έφυγα για μεταξουργείο
Γιατι κομπλαρες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom