Νέα

Γκάστρωσα τη γυναίκα του φίλου μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pirokavlos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 288
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

matzafasoula

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2012
Μηνύματα
1.247
Like
875
Πόντοι
96
Αντικειμενικα ειναι φαουλ να γαμας γυναικα φιλου
Ωστοσο ας μην ειμαστε απολυτοι κριτες
Αν η τυπισσα πχ εκανε θεικα τσιμπουκια πως να πει καποιος οχι αν του τον βουτηξε στο στομα και ξεκινησε τα χουβερ ρουφηγματα με ΜΛΠΟΠ ΜΠΛΟΠ;
Η αν φοραγε φοβερα μινι με μποτες και ειχε εκφυλα πουτανιαρικα κυλοτακια στα απλυτα της;

Οταν καποιοι κανουν παρεα καιρο μπορει να του γινε απωθημενο του τυπου η γυναικα αυτη

Αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου

Οσο πιο απαγορευμενο κατι τοσο πιο "ελκυστικα" γραφει στο πισω μερος του μυαλου μας
Aπό που προκύπτει το "Αντικειμενικά" ?

Ισα-ίσα την πηδάς (και σε πηδάει) και γνωρίζεις / συμπάσχεις περισσότερο τον φίλο σου.
Ασε που του κάνεις και την ζωή πιό εύκολη.

Το μόνο πρόβλημα, μην μάθει η γυναίκα του ότι αυτός πηδάει άλλη. :)
Τάφος, μην πεις κουβέντα, ούτε καν υπονοούμενα ..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.620
Πόντοι
3.346

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.183
Like
34.533
Πόντοι
9.931
ουστ κοπριταρα...φίλος -φιδι- να σου τυχει...

το πιο "αντρικιο" θα ταν στη χειροτερη να τον επιανες και να του λεγες οτι "η γυναικα σου μου κωλοτριβεται"... το πιο ευκολο δε, να την αγνοουσες, τιμωντας ετσι τα παντελονια σου και τη φιλια σας...
Αν κάνεις κατι τέτοιο κατα 90% ο φιλος θα τα βάλει μαζι σου, θα σου πει οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται, οτι φαντάζεσαι πράγματα, οτι τον ζηλεύεις και το χειρότερα απο ολα οτι εσυ κωλοτριβεσαι και οχι η γυναίκα του.
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
Αν κάνεις κατι τέτοιο κατα 90% ο φιλος θα τα βάλει μαζι σου, θα σου πει οτι δεν ξέρεις τι σου γίνεται, οτι φαντάζεσαι πράγματα, οτι τον ζηλεύεις και το χειρότερα απο ολα οτι εσυ κωλοτριβεσαι και οχι η γυναίκα του.
Καλυτερα να φυγεις χωρις να πεις και να κανεις τιποτα.
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
Αν σοβαρολογείς και δεν τρολάρεις είσαι πολύ μεγάλος μ@λ@κ@ας. Τόσες γυναίκες εκεί έξω, τη γυναίκα του φίλου σου βρήκες να γαμήσεις;
Δεν το έχουν όλοι οι άντρες με τις γυναίκες, ούτε τους κάθεται εύκολα φάση με γκόμενα.
Να μας διευκρινίσει ο νηματοθέτης αν γενικά βρίσκει να γαμήσει, δε μιλάω για αγοραίο έρωτα.
Αν όντως μπορείς και γαμάς, είναι μαλακία να το κάνεις με γυναίκα φίλου.
Αλλά αν σου κάθεται μια ανά δεκαετία, τότε μπαίνεις σε μεγάααλους πειρασμούς
 
OP
OP
pirokavlos

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω. Ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτο.

Κακώς απολογούμε,αλλά κουβέντα να γινεται.

Πρώτα απ ολα δεν ειναι γυναίκα του,είναι απλά σε σχέση κι ο ίδιος την έχει κερατώσει με άλλες και πάει σε μπουρδέλα όπως οι περισσοτεροι εδω μέσα. Η μήπως εσύ φίλε που πας σε μπουρδέλα δε κερατώνεις τη φίλη σου ή τη γυναίκα σου? Απ την άλλη ξέρω θα μου πεις περι φιλιας κλπ, πιστεύω όmως οτι στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο.

Η κοπέλα γουσταρε και πηδήχθηκε κι αν δε το κανα εγω θα το κανε κάποιος άλλος, οπως γίνεται με όλες τις γυναίκες.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846
"στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο" - ρε συ τα διαβάζεις ή στα στέλνουνε;
έχω κάνει σχέση με παντρεμένη 2 χρόνια. Έχω πάει με παντρεμένες one night stand. Αλλά ποτέ δε γνώριζα το σύζυγο. Ποτέ με γυναίκα φίλου.

Τουλάχιστον μην τον λες φίλο σου αφού τον έχεις γράψει στα παπάρια σου και κοιτάς την πάρτη σου. Αυτός σε θεωρεί φίλο του, εσύ τον θεωρείς μαλάκα. Λίγο ειλικρίνεια ρε παίκτη, σε forum μιλάς με ψευδώνυμο.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Τυπε νηματοθετη αν δεχτουμε οτι η ιστορια ειναι αληθινη και οχι φιδια (πολυ πιθανο),τοτε μαλλον δεν ειναι τοσο...φιλος ο φιλος σου...Κι αν μπορεις και μιλας μαζι του και κανετε παρεα,τοτε λυπαμαι αλλα κοροιδευεις οχι τον ιδιο αλλα τον εαυτο σου.Επισης φασκεις και αντιφασκεις.Στο πρωτο ποστ λες οτι ειναι γυναικα του φιλου σου και τωρα τα γυρνας λεγοντας οτι δεν ειναι γυναικα του αλλα απλα σε σχεση...Δε σε κρινω φυσικα αλοιμονο,γνωμη εκφραζω,απλα κατι δεν μου κολλαει στην ολη φαση...
Επισης πως ειναι δυνατον να πηγαινει σε μπουρδελα οπως ειπες,και να μην ειναι μελος του σαιτ οπως απεκλεισες στην αρχη του νηματος;Δεν νομιζω να υπαρχουν μπουρδελιαρηδες που να μην ειναι μελη εδω :tooth::tooth::tooth:
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.070
Κριτικές
128
Like
22.340
Πόντοι
28.900
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω. Ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτο.

Κακώς απολογούμε,αλλά κουβέντα να γινεται.

Πρώτα απ ολα δεν ειναι γυναίκα του,είναι απλά σε σχέση κι ο ίδιος την έχει κερατώσει με άλλες και πάει σε μπουρδέλα όπως οι περισσοτεροι εδω μέσα. Η μήπως εσύ φίλε που πας σε μπουρδέλα δε κερατώνεις τη φίλη σου ή τη γυναίκα σου? Απ την άλλη ξέρω θα μου πεις περι φιλιας κλπ, πιστεύω όmως οτι στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο.

Η κοπέλα γουσταρε και πηδήχθηκε κι αν δε το κανα εγω θα το κανε κάποιος άλλος, οπως γίνεται με όλες τις γυναίκες.
Ρε αδερφέ τι διαφορά έχει αν είναι παντρεμένοι ή αν έχουν απλώς σχέση. Όπως και να είναι η κοπέλα είναι το εταίρων ημιση του φίλου σου και εσύ δεν τον σεβάστηκες. Του πξδηξες την γυναίκα. Αυτό σημαίνει χτύπημα κάτω από την μέση, κοινώς έκανες πουστια.
Άρα δεν είσαι φίλος του είσαι πουστης και μάλιστα μεγάλος, γιατί ποτέ μα ποτέ δεν πηδας γυναίκα φίλου!!!
Και κάτι ακόμα, αν ένας 《φίλος σου》 σου πηδουσε την δικιά σου γυναίκα τι θα έλεγες;;;
Μπράβο στον φίλο μου που μου πηδηξε την γυναίκα!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Εγώ ένα πράγμα έχω να πω. Ο αναμάρτητος πρώτο το λίθο βαλέτο.

Κακώς απολογούμε,αλλά κουβέντα να γινεται.

Πρώτα απ ολα δεν ειναι γυναίκα του,είναι απλά σε σχέση κι ο ίδιος την έχει κερατώσει με άλλες και πάει σε μπουρδέλα όπως οι περισσοτεροι εδω μέσα. Η μήπως εσύ φίλε που πας σε μπουρδέλα δε κερατώνεις τη φίλη σου ή τη γυναίκα σου? Απ την άλλη ξέρω θα μου πεις περι φιλιας κλπ, πιστεύω όmως οτι στην ηθικη και την ανηθικότητα δεν υπάρχει μέτρο.

Η κοπέλα γουσταρε και πηδήχθηκε κι αν δε το κανα εγω θα το κανε κάποιος άλλος, οπως γίνεται με όλες τις γυναίκες.
Τυπε μου μην απολογεισαι
Το προσωπο σου στο αβαταρ εμπνεει σεβασμο
Μου θυμιζει ενα ιερεα της επαρχιας στον οποιο πηγαινα την τοτε κοπελα μου για εξομολογηση
Της αλαφραινε την ψυχουλα ο Πατερ
Προσωπικα εχω "κερασει"εμμεση πιπα/CIM αρκετες γκομενες φιλων μου που ηταν ωραιες οταν τους καλουσα σπιτι να τους τραταρω:εχυνα τον καφε τους
Να εχω τυψεις;
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Προσωπικα εχω "κερασει"εμμεση πιπα/CIM αρκετες γκομενες φιλων μου που ηταν ωραιες οταν τους καλουσα σπιτι να τους τραταρω:εχυνα τον καφε τους
Να εχω τυψεις;
Πόσο σαπίλας ρε μεγάλε…!!!!!
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Φίλτατε τώρα που σου έφυγε ο κρύος ιδρώτας λόγω αρνητικού τέστ, κανονίστε με τη γκόμενα να βρεθούμε όλοι μαζί να το συζητήσουμε παρέα.
Έχω εμπειρία στα μπερδέματα θα τα βρούμε όλα!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Να αναλαβεις τις υποχρεωσεις σου.
Προτεινω για κουμπαρο τον φιλο σου.
Ουτως η αλλως την γαμαει και αυτος.
Κουμπάρος εγώ μετά
Αρκεί να μην είναι κάνα τριμπαζο η κουμπάρα....
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.101
Πόντοι
6.236
Προσωπικα εχω "κερασει"εμμεση πιπα/CIM αρκετες γκομενες φιλων μου που ηταν ωραιες οταν τους καλουσα σπιτι να τους τραταρω:εχυνα τον καφε τους
Να γιατί σε επίσκεψη, ζητάς μπίρα ή πορτοκαλάδα σε κουτάκι (εννοείται ότι τα ανοίγεις εσύ - αν έρθουν ανοιγμένα, δεν τα αγγίζεις) :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom