Νέα

Είμαι κότα ρε παιδιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 559
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Α καλα να φσιε η μαλάκια δηλαδή, να γαμησουμε θέλουμε Τύπε μαλάκια τραβάω και με καμία φώτο στο νετ

ναι αλλα εδω δεν μιλαμε για τυχαια γκομενα...μιλαμε για τον ερωτα του, που δεν εχει καν μια φωτογραφια της να κοιταει τις μοναχικές νύχτες
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
με το 20ρικο, γαμας, χυνεις και τελος

με την σελφι θα εχεις να την κοιτας οσο θες οποτε θες, και να τραβας και καμια μαλακια πανω στις καυλες
Δε συμφωνώ με τη άποψη σου αλλα ενταξει
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
ναι αλλα εδω δεν μιλαμε για τυχαια γκομενα...μιλαμε για τον ερωτα του, που δεν εχει καν μια φωτογραφια της να κοιταει τις μοναχικές νύχτες
Όχι απλά το έρωτα μου μπρο αλλά λιώνω έχω δακρύσει για εκείνη,τη αγαπώ πολύ πείτε με βλάκα που ερωτεύτηκα ιεροδουλη πείτε με ότι θέλετε,δε μου έχει ξανασυμβεί έτσι και αλλιώς να ερωτευτω τόσο,να νοιωθω ότι με γεμίζουν τα πάντα στο πρόσωπο της στο σώμα της στη αύρα της,είναι και καλός άνθρωπος,δε θα πάψω νά την αγαπώ ποτέ.Κανεις δε μπορεί να με καταλάβει γιατί κανείς δε ερωτεύτηκε ιερόδουλη όμως σκέψου έχω πάει τόσες φορές στο αγοραιο και μόνο τις φορές με εκείνη θυμάμαι με μεγάλη αγάπη και γλυκά συναισθήματα με τις άλλες απλά πέρασα καλά μέχρι εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Όχι απλά το έρωτα μου μπρο αλλά λιώνω έχω δακρύσει για εκείνη,τη αγαπώ πολύ πείτε με βλάκα που ερωτεύτηκα ιεροδουλη πείτε με ότι θέλετε,δε μου έχει ξανασυμβεί έτσι και αλλιώς να ερωτευτω τόσο,να νοιωθω ότι με γεμίζουν τα πάντα στο πρόσωπο της στο σώμα της στη αύρα της,είναι και καλός άνθρωπος,δε θα πάψω νά την αγαπώ ποτέ.Κανεις δε μπορεί να με καταλάβει γιατί κανείς δε ερωτεύτηκε ιερόδουλη όμως σκέψου έχω πάει τόσες φορές στο αγοραιο και μόνο τις φορές με εκείνη θυμάμαι με μεγάλη αγάπη και γλυκά συναισθήματα με τις άλλες απλά πέρασα καλά μέχρι εκεί.

Μια ερώτηση μπρο...σε πειράζει να σκέφτεσαι ότι μόλις τελειώσει με εσένα θα παει με αλλους 10 την ίδια μέρα? Το λεω γιατι εγω όποτε ερωτεύομαι μια γυναικα γίνομαι φουλ ζηλιάρης και με πειράζει να σκέφτομαι ότι μιλάει με άλλους άντρες
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Μια ερώτηση μπρο...σε πειράζει να σκέφτεσαι ότι μόλις τελειώσει με εσένα θα παει με αλλους 10 την ίδια μέρα? Το λεω γιατι εγω όποτε ερωτεύομαι μια γυναικα γίνομαι φουλ ζηλιάρης και με πειράζει να σκέφτομαι ότι μιλάει με άλλους άντρες
Είμαι και εγώ φουλ ζηλιάρης αλλά με αυτή τη κοπέλα θα έκανα όλες τις εξαιρέσεις του κοσμου.Ξερεις γιατί?γιατί τη αγαπώ με όλη μου τη ψυχή.Ισως να τη ερωτεύτηκα γιατί είναι όμορφη απλή καθόλου ντίβα και βγάζει έναν καλό χαρακτήρα άντε τώρα να βρεις έξω τέτοια Ελληνίδα,όλες οι ωραίες είναι συγουρα ντίβες ή συγουρα δε βγάζουν απλότητα και είναι στημένες ελπίζω να με καταλαβαίνεις τι λέω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Έχει τα δικια του...έβλεπες παλαιότερα νέους άνδρες και έλεγες βλέπω ΑΝΔΡΕΣ.
Τώρα όχι μόνο γεμίσαμε φλωρακια που για να δείχνουν ότι είναι άνδρες κυκλοφορούν με μούσια και τατουάζ αλλά έχουν διαστάσεις κοριτσιών και νομιζω ότι πολλες από αυτές τις μυξες φοράνε ίδιο νούμερο ρούχα και παπουτσια με κορίτσια.
Η γενιά αυτή έχει καει από την κούνια της και ανησυχώ για τις επόμενες...
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Έχει τα δικια του...έβλεπες παλαιότερα νέους άνδρες και έλεγες βλέπω ΑΝΔΡΕΣ.
Τώρα όχι μόνο γεμίσαμε φλωρακια που για να δείχνουν ότι είναι άνδρες κυκλοφορούν με μούσια και τατουάζ αλλά έχουν διαστάσεις κοριτσιών και νομιζω ότι πολλες από αυτές τις μυξες φοράνε ίδιο νούμερο ρούχα και παπουτσια με κορίτσια.
Η γενιά αυτή έχει καει από την κούνια της και ανησυχώ για τις επόμενες...
Έχει καρακαει φίλε γαμησετα,ακριβώς αυτό δε είναι δυνατόν ένας άντρας να είναι πιο λεπτός από μια γυναίκα και να κυκλοφορεί με τατουάζ μούσια και τραποντυσιμο,έχω σιχαθεί να τους βλέπω κάθε μέρα βαρέθηκα να μη βλέπω ένα φυσιολογικό αρσενικό σα εμένα,γεμίσαμε φλωροαδερφες.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Καθε φορα που νομιζω οτι εχεις πιασει πατω, πας πιο κατω.
ΣΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΟΙ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ
ΜΑΛΑΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ
Ελπιζω να τρολλαρεις φιλε πραγματικα
Δε μπορω να το δεχτω οτι υπαρχει τοσο μεγαλος βλακας
Άσε εσύ μωρε φλωρουμπα κάτσε να θαυμάζεις το φλωρογκεουλα τον Αργυρό και μετά τα λέμε.Οταν θα θαυμάζεις πραγματικά αρσενικά και όχι φλώρους τα ξαναλέμε,τώρα είσαι τραγικός και δε έχεις και θέση στο μπου εδώ όλα τα μέλη είναι άντρες που πάνε στα μπουρδέλα οχι φλωροι μουσατοι με κοιλιακους σα τον Αργυρό.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Δε θαυμαζω τον Αργυρο βλακα.
Απο τοσα που σου ειπα αυτο καταλαβες:jerking:
Σου ειπα οτι ειναι πιο ωραιος απο το μπιφτεκι που θαυμαζεις
Εγω δεν θαυμαζω αντρες για την ομορφια
Η ομορφια ειναι για τις γυναικες απαραιτητη, οχι για τους αντρες
Για τον αντρα μετρανε αλλα πραγματα, αλλα εσυ δε μπορεις να το καταλαβεις και καθεσαι και θαυμαζεις γκομενους σα 12χρονο κοριτσακι
Εισαι αξιολυπητος πραγματικα
Και εσύ αλλα κατάλαβες για εμένα.Εγω είπα απλά ότι δε υπάρχουν πλέον άντρες φυσιολογικοί σε αυτή τη εποχή όλοι πλέον είναι στιλ αργύρου ή τρανου(μουσατοι με τατουαζ και κοιλιακούς),έχουμε καταντήσει οι γκόμενες να είναι πιο ογκώδεις από τους "άντρες" πλέον(που το θεωρώ μέγιστη κατάντια γιατί ο άντρας είναι ο δυνατός και η γυναίκα η αδύναμη αρα ο άντρας πρέπει πάντα να είναι θηρίο και η γυναίκα η αδύνατη) και οσο το μπιφτέκι που θαυμαζω μπορεί να μη είναι και μοντέλο αλλά είναι άντρας τουλάχιστον ο Αργύρος μπορεί να είναι πιο ωραίος αλλά μόνο άντρας δεν είναι και ούτε θα γίνει και πότε.Δε πρέπει ένας άντρας να είναι και πολύ ωραίος γιατί καταντά Φλώρος μετα,οπότε καλύτερα το μπιφτέκι όπως τον αποκαλείς γιατί είναι άντρας τουλάχιστον παρα ο Φλώρος ο Αργύρος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Τελικα τι έγινε με το γκόμενά κι στη πολυκατοικία? Έχει περάσει και μια βδομάδα λογικά το πουτανακι θα εχει ήδη βρει αλλον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε θαυμαζω τον Αργυρο βλακα.
Απο τοσα που σου ειπα αυτο καταλαβες:jerking:
Σου ειπα οτι ειναι πιο ωραιος απο το μπιφτεκι που θαυμαζεις
Εγω δεν θαυμαζω αντρες για την ομορφια
Η ομορφια ειναι για τις γυναικες απαραιτητη, οχι για τους αντρες
Για τον αντρα μετρανε αλλα πραγματα, αλλα εσυ δε μπορεις να το καταλαβεις και καθεσαι και θαυμαζεις γκομενους σα 12χρονο κοριτσακι
Εισαι αξιολυπητος πραγματικα
Τι λες μωρέ μετράει και η ομορφιά στους άντρες, όχι μο ο τα φραγκα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Άσε εσύ μωρε φλωρουμπα κάτσε να θαυμάζεις το φλωρογκεουλα τον Αργυρό και μετά τα λέμε.Οταν θα θαυμάζεις πραγματικά αρσενικά και όχι φλώρους τα ξαναλέμε,τώρα είσαι τραγικός και δε έχεις και θέση στο μπου εδώ όλα τα μέλη είναι άντρες που πάνε στα μπουρδέλα οχι φλωροι μουσατοι με κοιλιακους σα τον Αργυρό.
Τυπάρα Ζαν, με τον χοντρούλη της φωτογραφίας τι έγινε, έκανες κονέ;;
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
Τι εχω χάσει εδω ρε πουστη μου.
Απο τον ορισμο του αντρακλα και nu male , σε αγσπησα μια πουτανα.
Ας κάνει ένας μια περίληψη γτ πρόκειται για νήμα έπος
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Τι εχω χάσει εδω ρε πουστη μου.
Απο τον ορισμο του αντρακλα και nu male , σε αγσπησα μια πουτανα.
Ας κάνει ένας μια περίληψη γτ πρόκειται για νήμα έπος
Που να δεις που ο ίδιος ο τυπαρας ο Ζανουλης ξερογλύφεται εδώ και 2-3 σελίδες και για έναν χοντρούλη που μας έβαλε φωτογραφία. :confused::confused:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Που να δεις που ο ίδιος ο τυπαρας ο Ζανουλης ξερογλύφεται εδώ και 2-3 σελίδες και για έναν χοντρούλη που μας έβαλε φωτογραφία. :confused::confused:
Χαχαχαχα τι θα γίνει ρε μπαρόκ?σου είπα δε είμαι γκεουλακος με το ζόρι να με βγάλεις και μενα?
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Που να δεις που ο ίδιος ο τυπαρας ο Ζανουλης ξερογλύφεται εδώ και 2-3 σελίδες και για έναν χοντρούλη που μας έβαλε φωτογραφία. :confused::confused:

ποιος καλε?? Ο studiakias? μην λες τετοια ρε για το παιδι, μια χαρα αρχιδατος ειναι, αφου γαμαει φουλ μουνακια στα μπουρδελα
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Εχασες το καλυτερο.
Αν μια πουτανα σου πει τι ωραιος εισαι, σημαινει οτι εισαι αντρακλας και σε γουσταρουν, γιατι φυσικα ολες οι πουτανες ειναι πολυ αντικειμενικες και λενε παντα την αληθεια αφου δεν εχουν τιποτα να κερδισουν.

Εμενα παντως μια 65αρα πουτανα που παω 1 φορα τον μηνα οποτε με βλεπει με αγκαλιαζει και μου λεει μαγαπαει...λες να με δουλεύει?? Εγω νόμιζα της έβγαζα το μητρικό ένστικτο
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
Εχασες το καλυτερο.
Αν μια πουτανα σου πει τι ωραιος εισαι, σημαινει οτι εισαι αντρακλας και σε γουσταρουν, γιατι φυσικα ολες οι πουτανες ειναι πολυ αντικειμενικες και λενε παντα την αληθεια αφου δεν εχουν τιποτα να κερδισουν.
Όπα κάτσε ρε. Δλδ εμενα που μ λενε τι μεγκαλο πουτσο π εχω , μου λένε ψέματα?!?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom