Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 623
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 146 27,1%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 79 14,7%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 132 24,5%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 181 33,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    538

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
1
Like
2.992
Πόντοι
456
Αυτό είναι από τις λίγες ακλόνητες αλήθειες της ζωής.Αν θέλει η άλλη να γαμηθεί...θα γαμηθεί.

Φιλίες πραγματικές πολύ δύσκολο να υπάρχουν και σίγουρα δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνεις αν δεν δοκιμαστείς στην πράξη...

Οι πιο πολλοί θα σου πουν "με τίποτα" , "εγώ πουστιές δεν κάνω" αλλά τα λένε εκ του ασφαλούς.

Για να τους δω όταν θα αρχίσει να στέλνει γυμνές φωτο η γκόμενα του φίλου ή όταν θα τους πει να πάνε σε κανένα ξενοδοχείο να γαμηθεί σαν πουτανακι γιατί δεν την πηδάει ο φίλος ή γιατί την έχει μικρή :2funny:

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.686
Πόντοι
9.931
Αυτό είναι από τις λίγες ακλόνητες αλήθειες της ζωής.Αν θέλει η άλλη να γαμηθεί...θα γαμηθεί.

Φιλίες πραγματικές πολύ δύσκολο να υπάρχουν και σίγουρα δεν μπορείς να ξέρεις τι θα κάνεις αν δεν δοκιμαστείς στην πράξη...

Οι πιο πολλοί θα σου πουν "με τίποτα" , "εγώ πουστιές δεν κάνω" αλλά τα λένε εκ του ασφαλούς.

Για να τους δω όταν θα αρχίσει να στέλνει γυμνές φωτο η γκόμενα του φίλου ή όταν θα τους πει να πάνε σε κανένα ξενοδοχείο να γαμηθεί σαν πουτανακι γιατί δεν την πηδάει ο φίλος ή γιατί την έχει μικρή :2funny:

Για αυτο εγραψα ποιο πισω η θεωρεία απο την πραξη εχει μεγάλη απόσταση. Και εγω λεω οτι δεν θα γαμουσα γκομενα-γυναικα φιλου, αλλα οταν σκέφτομαι την πρωην γκομενα του φιλου μου Σ. με την κωλαρα, βυζαρα και την προστυχοφατσαρα ΄λεω οτι αν μου την ειχε πεσει κατα 80-90% θα την γαμουσα αβλεπει.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.243
Πόντοι
456
Για αυτο εγραψα ποιο πισω η θεωρεία απο την πραξη εχει μεγάλη απόσταση. Και εγω λεω οτι δεν θα γαμουσα γκομενα-γυναικα φιλου, αλλα οταν σκέφτομαι την πρωην γκομενα του φιλου μου Σ. με την κωλαρα, βυζαρα και την προστυχοφατσαρα ΄λεω οτι αν μου την ειχε πεσει κατα 80-90% θα την γαμουσα αβλεπει.
Αν είναι καλός φίλος θα ντρεποσουν που του την έκανες για μια ώρα Καβλας.
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Εγώ πάντως έμπαινα. Αλλά επειδή στο παρελθόν έχω ξαναμπεί η μεγάλη μαλακία είναι όταν έρχονται σπίτι σου, πάτε σπίτι τους, βγαίνετε για καφέδες ποτά φαγητά όλοι μαζί κ.λπ. Για να φτάσει η άλλη στο σημείο να σου την πέσει αγνοώντας τους κινδύνους λογικά δεν θα γίνει μια φορά και τέλος.. θα τραβήξει.. και στο τραβήξει υπάρχουν θέματα.. Ένας απο τους δύο να τσιμπηθεί έχει γαμηθεί ο Δίας.
Καλό κι εύκολο είναι να λές άλλο η οικογενειακή μου ζωή (για όσους έχουν οικογένεια φυσικά) κι άλλο οι άλλες που γαμάω, αλλά τα κουτάκια που έχουμε όλοι στο μυαλό μας, οτι τα ξεχωρίζουμε τα πράγματα και άλλο το γαμήσι άλλο η παρέα άλλο το ένα άλλο το άλλο, είναι πανεύκολο να γίνουν απο κουτάκια "ορθολογικής" σκέψης σε κουτάκια κοκακόλας που σου μπαίνουν στον κώλο μόλις παρατραβήξει η φάση.
Μιλάω για μένα και μόνο συναγωνιστές. Που τον έχω παίξει και με 2-3 φίλες της γυναίκας μου επειδή σε κάτι μπάνια καλοκαιρινά μου βάζανε τα πόδια ανοιχτά με μαγιό στο 1μιση μέτρο απέναντι.
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.643
Πόντοι
456
Λαμβανωντας υποψιν σχολια και ψηφους καταλαβαινει κανεις ευκολα οτι οι αρσενικες πουτανες ανταγωνιζονται στα ισα της θηλυκες...να προσεχουμε αδελφια παντελονατα ποιους κανουμε φιλους...λιγοι μειναμε...πολυ λιγοι οσοι εχουμε φιλοτιμο και αξια στην ψυχη...οχι μονο στο βρακι!!!!
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
214
Like
202
Πόντοι
21
Λαμβανωντας υποψιν σχολια και ψηφους καταλαβαινει κανεις ευκολα οτι οι αρσενικες πουτανες ανταγωνιζονται στα ισα της θηλυκες...να προσεχουμε αδελφια παντελονατα ποιους κανουμε φιλους...λιγοι μειναμε...πολυ λιγοι οσοι εχουμε φιλοτιμο και αξια στην ψυχη...οχι μονο στο βρακι!!!!
Όπως γράφτηκε πιο πανω..... Αν δεν σου κάτσει η φάση.....
 
OP
OP
S

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.429
Like
2.234
Πόντοι
456
Λαμβανωντας υποψιν σχολια και ψηφους καταλαβαινει κανεις ευκολα οτι οι αρσενικες πουτανες ανταγωνιζονται στα ισα της θηλυκες...να προσεχουμε αδελφια παντελονατα ποιους κανουμε φιλους...λιγοι μειναμε...πολυ λιγοι οσοι εχουμε φιλοτιμο και αξια στην ψυχη...οχι μονο στο βρακι!!!!
Αυτό θα έγραφα κι εγώ...Σιγά-σιγά η ψαλίδα κλείνει και μάλλον θα πάει στο 50-50 τελικά, αν συνεχιστεί η ψηφοφορία.
Τι πιο δυσκολο βρε τυπε; συνηθως αυτες κανουν το πρωτο πεσιμο και αν δουν οτι γουσταρεις προχωρανε και στο κυριος πιατο.
Βεβαια η το ξεκοβεις απο την αρχη και μετα αναλογα τι θα κανει η γκομενα ενημερωνεις τον φιλο σου η την πηδας και χανεις εναν φιλο η περισσοτερους αναλογα την παρεα που εχεις.
Εγώ πάλι , δε θα έλεγα ότι κάνουν αυτές την πρώτη κίνηση.
Και υπάρχει λόγος, για να μην εκτεθούν. Ενώ με ένα άγνωστο άντρα, δεν τρέχει και τίποτα.
Επίσης, ακόμα και αν γουστάρεις εσύ τη γυναίκα, αν δε σου δώσει κάπου πάτημα να ξεκινήσεις, είναι απείρως πιο δύσκολο να φλερτάρεις: Μπορεί να εκτεθείς, μπορεί να το πει στον άντρα της, μπορεί να μη σου ξαναμιλήσει ποτέ.
Κανένας δε μπαίνει στη διαδικασία αυτή, να ρισκάρει καταστάσεις.
 

johnny rotten

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
65
Like
88
Πόντοι
0

Εγώ πάντως έμπαινα. Αλλά επειδή στο παρελθόν έχω ξαναμπεί η μεγάλη μαλακία είναι όταν έρχονται σπίτι σου, πάτε σπίτι τους, βγαίνετε για καφέδες ποτά φαγητά όλοι μαζί κ.λπ. Για να φτάσει η άλλη στο σημείο να σου την πέσει αγνοώντας τους κινδύνους λογικά δεν θα γίνει μια φορά και τέλος.. θα τραβήξει.. και στο τραβήξει υπάρχουν θέματα.. Ένας απο τους δύο να τσιμπηθεί έχει γαμηθεί ο Δίας.
Καλό κι εύκολο είναι να λές άλλο η οικογενειακή μου ζωή (για όσους έχουν οικογένεια φυσικά) κι άλλο οι άλλες που γαμάω, αλλά τα κουτάκια που έχουμε όλοι στο μυαλό μας, οτι τα ξεχωρίζουμε τα πράγματα και άλλο το γαμήσι άλλο η παρέα άλλο το ένα άλλο το άλλο, είναι πανεύκολο να γίνουν απο κουτάκια "ορθολογικής" σκέψης σε κουτάκια κοκακόλας που σου μπαίνουν στον κώλο μόλις παρατραβήξει η φάση.
Μιλάω για μένα και μόνο συναγωνιστές. Που τον έχω παίξει και με 2-3 φίλες της γυναίκας μου επειδή σε κάτι μπάνια καλοκαιρινά μου βάζανε τα πόδια ανοιχτά με μαγιό στο 1μιση μέτρο απέναντι.
Οι ...φιλες της γυναικας σου αδερφε μονο φιλες δεν ειναι....Οι γυναικες που σεβονται την φιλη τους δεν φερονται σαν φτηνα βρωμοπουτανα.Μπορει κ να ζηλευουν τον γαμο-ασφαλεια κ θελουν να το διαλυσουν ολο αυτο.Το νου σου!
 

Giakoumis1

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
19
Like
50
Πόντοι
0
Στο παρελθόν έχω πάει με γυναίκα που ήθελε φίλος μου , όχι να έχουν σχέση.
Σε βραδινη έξοδο έτυχε να είμαστε δίπλα τραπέζια , λίγο παιχνίδι εγώ, λίγο αυτή, μετά από λίγο καταλήξαμε στο αμάξι μου.

Συναγωνιστές, αν και η γυναίκα ήταν φωτιά, η ντροπή που ένιωσα την επόμενη μέρα ήταν τεράστια. Δεν αξίζει σε καμία περίπτωση να πουλήσετε μια σχέση φιλίας για ένα πηδημα με οποιαδήποτε σαύρα που το μόνο που την απασχολεί είναι η καλοπέραση της. Αν γυρνούσα το χρόνο πίσω, θα είχα φύγει, θα είχα πάει σε κάνα ρδελο να αδειάσω κ απλά δεν θα έτρεχε τίποτα. Για καμιά πατσαβούρα, για καμιά υαινα δεν πρόκειται να ξανακάνω το ίδιο σε κανένα φίλο.-
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.062
Πόντοι
11.956
Τώρα ποια όχι ...δεν κάνω τέτοια με γυναίκες φίλων οι και γνωστών....αλλά σε ποιο μικρή ηλικία εκεί γύρω στα 30-35....με αρκετές όλες μετά από αρκετά ποτά ...πάνω στην καύλα που λέμε ....τώρα σωστό λάθος .. έγινε...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.153
Like
50.898
Πόντοι
12.756
Τώρα ποια όχι ...δεν κάνω τέτοια με γυναίκες φίλων οι και γνωστών....αλλά σε ποιο μικρή ηλικία εκεί γύρω στα 30-35....με αρκετές όλες μετά από αρκετά ποτά ...πάνω στην καύλα που λέμε ....τώρα σωστό λάθος .. έγινε...
:bottom:
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.574
Κριτικές
8
Like
3.243
Πόντοι
456
Τώρα ποια όχι ...δεν κάνω τέτοια με γυναίκες φίλων οι και γνωστών....αλλά σε ποιο μικρή ηλικία εκεί γύρω στα 30-35....με αρκετές όλες μετά από αρκετά ποτά ...πάνω στην καύλα που λέμε ....τώρα σωστό λάθος .. έγινε...
Εισαι μουνις ρε:happy:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.710
Κριτικές
90
Like
36.332
Πόντοι
25.467
Τώρα ποια όχι ...δεν κάνω τέτοια με γυναίκες φίλων οι και γνωστών....αλλά σε ποιο μικρή ηλικία εκεί γύρω στα 30-35....με αρκετές όλες μετά από αρκετά ποτά ...πάνω στην καύλα που λέμε ....τώρα σωστό λάθος .. έγινε...

Είπαμε!

Αυστηρά από κώλο και στεγνά. Μουνί, γλωσσόφιλα, χαμουρέματα, τσιμπούκια, γλειφομούνια, ισπανικές και λοιπά ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ δια ροπάλου. Κάποια πράγματα πρέπει να τα σεβόμαστε ρεμάλια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom