Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 623
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 146 27,1%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 79 14,7%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 132 24,5%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 181 33,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    538

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.686
Πόντοι
9.931
Άποψη πρεπει να έχουν οσοι τους την έπεσε γκομενα-γυναικα φιλου και ειπαν οχι... ολοι οι αλλοι να ξέρουν οτι η θεωρία απο την πραξη εχουν μεγαλη απόσταση... επίσης ειναι πολυ εύκολο να απορρίψεις μια μετρια γκομενα απο μια μουναρα γκομενα.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
5
Like
12.680
Πόντοι
3.786
Άποψη πρεπει να έχουν οσοι τους την έπεσε γκομενα-γυναικα φιλου και ειπαν οχι... ολοι οι αλλοι να ξέρουν οτι η θεωρία απο την πραξη εχουν μεγαλη απόσταση... επίσης ειναι πολυ εύκολο να απορρίψεις μια μετρια γκομενα απο μια μουναρα γκομενα.
Ξέρεις τι μου θυμίζει αυτό που λες;Κάποιοι τύποι είναι της άποψης ότι μόνο αν βρεθείς σε όργιο και απορρίψεις κάποιον άνδρα,είσαι σίγουρος ότι δεν είσαι bi.Εγώ σε όργιο δεν έχω συμμετάσχει αλλά ξέρω ότι είμαι straight
 

stax

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
23
Like
9
Πόντοι
0
μου την επεσε εκεινη ( τσιμπουκωνοντας ενα δαχτυλο μου ) και ενω μ εφτιαξε ,τελικα ΔΕΝ το εκανα ,ουτε κ ειπα τπτ στο φιλο
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.289
Κριτικές
7
Like
4.916
Πόντοι
736
Ποτέ ,ποτέ ,ποτέ σε φίλο και δεν του λέω τίποτα . Μουνι@ , εκδιδόμενες ,ιερόδουλες υπάρχουν και είναι παντού . Στου φίλου μου θα πάω?
 

damiano17

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.344
Κριτικές
9
Like
8.439
Πόντοι
2.280

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.129
Πόντοι
206
Οποίος πηδαει γυναικα φιλου του ειναι ξεφτίλας .
Μια φορα ενα τυπακι στενοχωρημενο ημουν 26 ετων τοτε αυτος ηταν 30 ετων ετοιμος να αυτοκτονησει.
Του λεω τι επαθες ρε φιλε ασε μου λεει η κοπελα μου τα εμπλεξε με το φιλο μου τον ταδε,ο ταδε ηταν ενας 1.90 ελαφρα γυμνασμενος καινοχι μονο του πηδηξε τη κοπέλα του πουλησε τσαμπουκά και μαγκιά μπροστα στη καριολα.
Ο τύπος αδυνατος 1.70 θα τις ετρωγε και δεν φτανει η προδοσια μονο αλλα βγηκε και κερατας και γδαρμενος.
Εγω αυτον τον ειχα αχτι γιατί μου κολαγε σε ενα γυμανστηριο που πηγαιναμε και του ασε θα τον φτιαξω.
Τλεος παντων μετα απο 6 μερες τον πετυχαινω με τη γκόμενα η γκομενα μια 1.65 μελαχροινη απο κρητη φοιτητρια τέλειοφοιτη.
Παω στο μερος του και του λεω ρε ξεφτιλα αλλες γκομενες δεν έβρισκες να πηδησεις του φιλου σου βρήκες?μου λεει εμένα γουστάρει η ταδε την να τον κάνει τον μαλάκα τον αλλον,του λεει να τον χωριζε και μετα να τα φτιαχνε μαζι σου οχι να φαει κερατο και να μη το ξερει,και μου λεει οτι γουσταρουμε κανουμε και με σπρωχνει,εγω 1.80 απλα πολυ πιο γυμνασμενος,παιρνω φορα και το δινω μια κλωτσιά στο στερνο καιντου κανω κεφαλοκλειδωμα παει να.με χτυπησει κεφάλι του πιανω το χερι καιντο αλλο ενω το κεφάλι του κατω και καταφέρνει λογο υψους να ξεφυγει,τον αφηνω και τοναρχιζω σε δεξι κροσε μπηκαν αλλοι στη μεση μετα εγινε τζαρτζαλο.
Την αλλη μερα το λεω στο τυπο τι εγινε και μολις τον ειδε με πρησμένο ματιμου λεει φιλε αισθανομαι οτι πηρα το αιμα μου πίσω.
 
Εγγρ.
11 Δεκ 2018
Μηνύματα
50
Κριτικές
4
Like
287
Πόντοι
280
Όχι δε θα τη πήδαγα ακόμα κι αν είχα να γαμησω 5 χρόνια.
Μιλάμε για φίλο αληθινό ομως.
Αν ήταν απλά γνωστός που λέμε ένα γεια μια φορά το μηνα θα τη ξεμούνιαζα.
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
Πολλοί άντρακλες εδώ τελευταία.
Λίγο μαλάκες αλλά υπάρχουνε κι αυτοί.

Αμα στην πέσει γκόμενα φίλου, η σχέση τους έχει τελειώσει.
Αν την πηδήξω, βοηθάω κι εγώ να τελειώσει πιό γρήγορα

Αν η σχέση τους έχει τελματώσει και η γκόμενα το φχαριστηθεί, πιθανόν και να συνεχίσουν.
Σε κάθε περίπτωση μόνο καλό και αγάπη πρόσφερα.

"She was married when we first met
Soon to be divorced
I helped her out of a jam, I guess
But I used a little too much force"



Περιμένω το "Ευχαριστώ" από τον φίλο, αν είναι φίλος και το μάθει.
Προφανώς και η γυναίκα μου έχει τα ίδια δικαιώματα, δεν χρειάζεται να το μάθω, ευχαριστημένη μόνο να είναι ..
Ενας πάνω, ένας κάτω δεν κάνει διαφορά..

ΥΓ2
Η ΟΠΟΙΑ γυναίκα, δεν είναι ιδιοκτησία κανενός, μόνο του εαυτού της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
To πιάνει ο καθένας από την δική του σκοπιά και δεν βλέπει συνολικά το πράγμα δυστυχώς.

Για αρχή, ένας σύγχρονος νέος αν μιλάμε για τα πρώιμα στάδια που αρχίζει να έχει ορμές πχ ως έφηβος έως και τα 25, με την αρρώστια που προωθείται από παντού, τα αίσχη που βλέπουν στα κινητά από μικρά και ότι συνοδεύεται με όλα αυτά, οι ανθρώπινες σχέσεις έχουν ευτελιστεί τελείως. Σημαντικό ποσοστό αυτών θα γαμούσε και την ίδια του τη μάνα. Μιλάμε για αρρωστημένη εποχή που η μέση λογική και ένστικτο ανθρώπου δεν έχουν λογική αν δεις την συνολική πορεία του ανθρώπου τους τελευταίους πολλούς αιώνες. Μιλάμε για χαζεμένα και κατεστραμμένα άτομα μεγαλωμένα στο μάτριξ με ελάχιστες εμπειρίες, ταιζώμενοι φρουτόκρεμα στο στόμα από τους γονείς χωρίς να έχουν ίχνος συνείδησης το τι παίζει έξω στην κοινωνία, αν υπάρχουν δυσκολίες και καμία συμβάδιση με την πραγματική τους ηλικία. Εδώ θα γαμούσαν και τον ίδιο τον φίλο για να μη το χοντρύνω. Καθίστε με πιτσιρικάδες να καταλάβετε πώς έχουν εξελιχτεί τα πράγματα και θα καραφλιάσετε.

Όσον αφορά κόσμο που είναι σώας τα φρένας και ζει κανονικά χωρίς πειραγμένο εγκέφαλο θα συμφωνήσω με τους περισσότερους. Ούτε για αστείο. Καταρχάς όσο και μουνάρα να είναι η γκόμενα του φίλου σου, αν είναι όντως φίλος, έχει σβηστεί από το μυαλό σου σαν σεξουαλικό ον από την πρώτη στιγμή. Τι έχεις αυτήν τι ένα κούτσουρο είναι το ίδιο. Αν είναι τερματισμένη τσόντα τότε τι να πω. Τότε ούτε κι ο φίλος θα έχει θέμα αν την δεις περίεργα. Αλλά και πάλι δεν θα κάνεις κίνηση με τίποτα. Επίσης γκόμενα που είχε φίλος στο παρελθόν δεν την γαμάς ποτέ. Είναι άλλος ένας κανόνας. Όχι απλά να την πηδούσε, να είχαν σχέση σοβαρή να διευκρινήσω...

Αναφορικά με την δική μου περίπτωση μου έχουν τύχει αρκετά σκηνικά ως φοιτητής. Αν και ήμουν στα πλαίσια αιώνιος φοιτητής είχα την τύχη να γνωρίζω 1ο-2ο έτος κορίτσια και είχα ακόμη το φοιτητικό life style όσο κι αν δεν με σήκωνε πλέον. Όσο μικρότερες γνώριζα τόσο πιο πολύ ριχνόντουσαν για πλάκα, στέλναν μηνύματα και θέλαν σκίσιμο στεγνό. Ομιλώντας για μια μεγάλη παρέα 10 ατόμων που για πλάκα έσκιζα την γκόμενα του άλλου και δεν θα έτρεχε και κάστανο μιας ούτε ο ίδιος θα είχε και πρόβλημα. Οι πολύ νέοι έχουν χάσει την μπάλα, δεν έχουν αρχές, ηθικούς φραγμούς και λειτουργούν τελείως στο σκοτάδι. Παίζει να χαιρόταν αν του την γαμούσα κιόλας. Σε τέτοιο βαθμό ανωμαλίας. Κλάην μάην περίπτωση εδώ. Και να γαμούσα καμία όπως ξανάπα δεν θα έτρεχε μία στο 2023. Στο θέμα μας έχω 2 περιπτώσεις μου έχουν τύχει να μου το πηγαίνουν πλαγίως γκόμενες καλών φίλων που γνωριζόμασταν από μικρά παιδιά. Και τις 2 έστριψα και έσβησα και τα προφίλ και αποστασιοποιήθηκα κι από τον φίλο και τις 2 φορές μέχρις ότου λίγο καιρό μετά χωρίσαν και βρήκαν άλλες και δεν τους το είπα ποτέ αλλά δεν θα χα πρόβλημα να τους το πω τόσο καιρό μετά.

Κλείνοντας θα πω και 2-3 περιπτώσεις ανθρώπων που μου κατέστρεψαν σε ''εισαγωγικά'' τη ζωή σε συγκεκριμένες καλές περιόδους της ζωής μου. Έχοντας από μικρό παιδί την φιλία ως κάτι πάρα πολύ σημαντικό και ιερό κάποια καλόπαιδα με πούλησαν με πάρα πολύ άσχημο τρόπο κάνοντας με να αναθεωρήσω τελείως και για την φιλία αλλά και για την ζωή κάποια πράγματα γενικότερα. Ε αυτωνών συγγνώμη κιόλας, αν μου δινόταν ευκαιρία θα τους γαμούσα την πρώην ή και την γυναίκα τους αν ήμουν ξανά σε περίοδο νεύρων και ερχόταν και η πουστιά που μου καναν στο νου και με είχε στείλει στον πάτο για πολύ καιρό.

Υ.Γ. Ακόμη κι αν το κάνεις ή το σκέφτεσαι να το κάνεις ακόμη κι αν δεν τον θεωρείς φίλο ή οτιδήποτε, ετοιμάσου και για χοντρό βρωμόξυλο. Και όταν ξέρεις ότι έχεις άδικο, ακόμη και τιραμόλας να σαι θα σε γαμήσει ο άλλος ανάποδα. Όποιος έχει δίκιο έχει υπεροχή σε τέτοιες περιπτώσεις.

Σύνοψη: Είτε σε πραγματικό φίλο, είτε σε συνεργάτη, είτε σε γνωστό ούτε που σου περνάει απ το μυαλό να κάνεις κάτι τέτοιο αν είσαι παντελονάτος και σωστός. Διαφορετικά είσαι καθίκι και σύντομα θα το βρεις μπροστά σου και να εύχεσαι να λήξει μόνο με ξύλο.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Πολλοί άντρακλες εδώ τελευταία.
Λίγο μαλάκες αλλά υπάρχουνε κι αυτοί.

Αμα στην πέσει γκόμενα φίλου, η σχέση τους έχει τελειώσει.
Αν την πηδήξω, βοηθάω κι εγώ να τελειώσει πιό γρήγορα

Αν η σχέση τους έχει τελματώσει και η γκόμενα το φχαριστηθεί, πιθανόν και να συνεχίσουν.
Σε κάθε περίπτωση μόνο καλό και αγάπη πρόσφερα.

"She was married when we first met
Soon to be divorced
I helped her out of a jam, I guess
But I used a little too much force"



Περιμένω το "Ευχαριστώ" από τον φίλο, αν είναι φίλος και το μάθει.
Προφανώς και η γυναίκα μου έχει τα ίδια δικαιώματα, δεν χρειάζεται να το μάθω, ευχαριστημένη μόνο να είναι ..
Ενας πάνω, ένας κάτω δεν κάνει διαφορά..

ΥΓ2
Η ΟΠΟΙΑ γυναίκα, δεν είναι ιδιοκτησία κανενός, μόνο του εαυτού της.
Σ' αυτό συμφωνώ, με μια μικρή διόρθωση
Αμα στην πέσει γκόμενα φίλου, η σχέση τους δεν ξεκίνησε ποτέ.
Κάποια καιροσκοπία παίζει από πίσω, κάποια εκμετάλλευση και σίγουρα δεν τον γούσταρε ποτέ. Διαφορετικά θα σεβόταν 2 πράγματα όπως και να χε.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Αν το πεις το πολύ πολύ να τον χάσεις από φίλο..
Οι πουτανες τα φέρνουν όλα τουμπα

θα μου εξηγήσεις το σκεπτικό σου;
Δεν είναι σκεπτικό. Είναι η ψυχολογία του ανταγωνισμού. Ποιος έχει καλύτερο αυτοκίνητο ποιος έχει καλύτερη μηχανη ποιος έχει ποιο ωραια γκομενα ποιος θα γαμησει ποιο δυνατα την γκομενα
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
214
Like
202
Πόντοι
21
Εμένα μου έτυχε η φάση 3 φορές.
1η με γκόμενα φίλου η οποία μου την έπεφτε. Αφου της το ξεκοψα ότι δε γίνεται τίποτα για αυτό το λόγο παει αμέσως του λέει ότι χωρίζουμε και από εκεί και περα πεφτουν γερά πηδηγματα.
Το λέω στον φίλο και η απάντηση είναι ότι θα μου το έλεγε αυτός να την παρω γιατί φαίνεται ότι με έκανε κεφι.

Παρόμοια με την πρωτη μόνο που τον ενημερώνω τηλεφωνικά την ώρα που την κεράτωνε με άλλη. Η απάντηση..... Προχωράτο.

Παντρεμένη γυναίκα φίλου η οποία έχει την φήμη της ατακτης(εχω γράψει σε άλλο θέμα) το αποτέλεσμα ήταν να είναι στημένο από τον φίλο και συζηγο γιατί του άρεσε το μάτι.
Δλαδη αν δεν λειτουργουσα έτσι δεν θα τις πηδαγα και θα έβγαινα και μακακας κατά κάποιο τρόπο.
Αβυσσος η ψυχή της γυναίκας. Και για την ιστορία... Η 3η όταν την χώρισα συνεχίστηκε το ίδιο βιολί με άλλους.
Την 2η την πηρα παρτουζα με τον κολλητό για τιμωρία.... (Παιδιά βογγηξε η ψώλα) .
Η 1η έχει περασει λαός από το κορμί της.
 

Akis88888

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
56
Like
97
Πόντοι
0
Αν πηδας την γυναίκα του φίλου σου, τότε είσαι μαλακας και επίσης παύει ο άλλος να θεωρείται φίλος σου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.468
Πόντοι
3.296
Οχι αλλα θα γινονουν φιλος με το γκομενο μιας που πηδαγα
:2on1:
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.248
Πόντοι
201
Πολλοί άντρακλες εδώ τελευταία.
Λίγο μαλάκες αλλά υπάρχουνε κι αυτοί.

Αμα στην πέσει γκόμενα φίλου, η σχέση τους έχει τελειώσει.
Αν την πηδήξω, βοηθάω κι εγώ να τελειώσει πιό γρήγορα

Αν η σχέση τους έχει τελματώσει και η γκόμενα το φχαριστηθεί, πιθανόν και να συνεχίσουν.
Σε κάθε περίπτωση μόνο καλό και αγάπη πρόσφερα.

"She was married when we first met
Soon to be divorced
I helped her out of a jam, I guess
But I used a little too much force"



Περιμένω το "Ευχαριστώ" από τον φίλο, αν είναι φίλος και το μάθει.
Προφανώς και η γυναίκα μου έχει τα ίδια δικαιώματα, δεν χρειάζεται να το μάθω, ευχαριστημένη μόνο να είναι ..
Ενας πάνω, ένας κάτω δεν κάνει διαφορά..

ΥΓ2
Η ΟΠΟΙΑ γυναίκα, δεν είναι ιδιοκτησία κανενός, μόνο του εαυτού τη

Πολλοί άντρακλες εδώ τελευταία.
Λίγο μαλάκες αλλά υπάρχουνε κι αυτοί.

Αμα στην πέσει γκόμενα φίλου, η σχέση τους έχει τελειώσει.
Αν την πηδήξω, βοηθάω κι εγώ να τελειώσει πιό γρήγορα

Αν η σχέση τους έχει τελματώσει και η γκόμενα το φχαριστηθεί, πιθανόν και να συνεχίσουν.
Σε κάθε περίπτωση μόνο καλό και αγάπη πρόσφερα.

"She was married when we first met
Soon to be divorced
I helped her out of a jam, I guess
But I used a little too much force"



Περιμένω το "Ευχαριστώ" από τον φίλο, αν είναι φίλος και το μάθει.
Προφανώς και η γυναίκα μου έχει τα ίδια δικαιώματα, δεν χρειάζεται να το μάθω, ευχαριστημένη μόνο να είναι ..
Ενας πάνω, ένας κάτω δεν κάνει διαφορά..

ΥΓ2
Η ΟΠΟΙΑ γυναίκα, δεν είναι ιδιοκτησία κανενός, μόνο του εαυτού της.
Όχι ότι διαφωνώ με το σκεπτικό σου, απλά για τη φιλία σου καλό θα ήταν η αφορμή για το χωρισμό να μην είσαι εσύ, άσχετα αν τα αίτια είναι πιο βαθιά. Ο δικός μου παντρεύτηκε και είναι ευτυχισμένος με δύο παιδιά, τουλάχιστον έτσι δείχνει. Φαντάζεσαι να του το χαλούσα;..Πολύ σχετικά όλα και έχει να κάνει πολύ και με τις ηλικίες
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
768
Like
1.132
Πόντοι
206
Όχι ότι διαφωνώ με το σκεπτικό σου, απλά για τη φιλία σου καλό θα ήταν η αφορμή για το χωρισμό να μην είσαι εσύ, άσχετα αν τα αίτια είναι πιο βαθιά. Ο δικός μου παντρεύτηκε και είναι ευτυχισμένος με δύο παιδιά, τουλάχιστον έτσι δείχνει. Φαντάζεσαι να του το χαλούσα;..Πολύ σχετικά όλα και έχει να κάνει πολύ και με τις ηλικίες
Πόσα χρόνια είναι παντρεμένος ?
Μετά από 10-15-20 χρ'ονια γάμου οι σχέσεις ρουτινιάζουν.
Και αυτός και αυτή μάλλον θέλουν να πηδηχτούν και με άλλους.
Αυτός δεν είναι λόγος να χαλάσει οπωσδήποτε η σχέση τους.

Τους εύχομαι να είναι πάντα ευτυχισμένοι, καλό είναι να δώσει ο ένας στον άλλον ελευθερίες.

ΥΓ
Υπάρχουν και οι κολλημένοι.
Αυτός είναι για μένα, αυτή είναι για μένα, ο ένας και μοναδικός.
Καλή τύχη.

Πολλές φορές δεν είναι σκέτο πήδημα.
Σε γουστάρω, με γουστάρεις.
Αλλωστε σαν φίλοι έχουμε ζήσει χρόνια μαζί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tην Καλημερα στους συναγωνιστες ...αντε....να πω και εγω τα δικα μου...
΄΄Φιλος΄΄....μεγαλη κουβεντα ...''ο αδελφος που επιλεγεις....''
Με 5 ποτα και 7 μπουρδελοτσαρκες δεν γινεται ο αλλος Φιλος σου....πολλες φορες ερχονται ανθρωποι στην ζωη μας για καποιο λογο...ισως για να παμε ενα βημα πισω...η ενα βημα μπροστα....να περασουμε καταστασεις και να ωριμασουμε ..
σε ποιο μικρη ηλικια ημουνα αρνητικος....τωρα δεν ξερω....
Διαβασα ολους τους συναγωνιστες....και ολοι εχετε ενα μερος δικιο...''αλλα'' υπαρχει ενα γαμημενο'' αλλα'' ....
Καλα να περνατε......
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.268
Κριτικές
8
Like
32.591
Πόντοι
6.536
Καμιά γυναίκα δεν δέχεται την απόρριψη. Νόμος! Άμα στο δίνει στο πιάτο έχει την πουτανιά μέσα της. Την πήδηξες; Σε κρατάει στο χέρι. Άμα βγει στη φόρα θα το παίξει ότι εσύ την "παρέσυρες". Άμα μείνει κρυφό μπορεί όποτε θέλει να σε καρφώσει στον άνδρα της. Δεν την πήδηξες; Θα τη φας την καρφωτή ότι και καλά της την έπεσες... Θα βάλει και το περιτύλιγμα ότι τον προστατεύει από σκάρτο φίλο κτλ. Το ίδιο θα πει όταν το προλάβεις εσύ στον φίλο σου. Σε κάθε περίπτωση η φιλία τελειώνει. Έτσι χαλάν τις ανδροπαρέες...
Πρέπει να είσαι τριμάλακας να σε τουμπάρει αν δεν έχεις ενδώσει.
Αν σου σε έχει στείλει δε και καμμιά φωτό στην μπανιέρα της, να γαμάει το μουνάκι της με δονητή και να σου λέει "σε θέλω" την έχεις στο χέρι για τα περαιτέρω αν χρειαστεί....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom