Νέα

Θα πηδούσατε γυναίκα φίλου;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sotos71
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 623
  • Εμφανίσεις 90K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Θα πηδούσατε τη γυναίκα φίλου σας;

  • Ναι, χωρίς κανένα ενδοιασμό, θα τη σκίσω.

    Ψήφοι: 146 27,1%
  • Θα το κάνω, αλλά ξέρω ότι ίσως το μετανοιώσω.

    Ψήφοι: 79 14,7%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και θα του τα πω όλα.

    Ψήφοι: 132 24,5%
  • Με τίποτα! Η φιλία δε σπάει και δε θα του πω τίποτα.

    Ψήφοι: 181 33,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    538

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.367
Πόντοι
25.036
Άσε μας ρε τύπε

Δλδ η πουτανα του φίλου τι είναι;

Ο φίλος που ποιός ξέρει γιατί η πουτανα ξενοκοιταει είναι άμοιρος ευθυνών

Άντε με τους κριτές των πάντων εδώ πέρα.. ο καθένας το βλέπει όπως νομίζει. Δεν υπάρχει άσπρο ή μαύρο
Ο κώδικας των πραγματικών αρσενικών λέει:
"ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΣΟΥ ΜΑΚΡΙΆ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΦΙΛΩΝ"
5 δισεκατομμύρια γυναίκες εκεί έξω, βρεξ' τον όπου αλλού θες.
Άμα δεν μπορείς να συγκρατήσεις τις ορμές σου για χάρη του φίλου σου, είσαι αρσενική πουτανα που είπε και ο φίλος πιο πάνω....
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.233
Κριτικές
10
Like
5.623
Πόντοι
2.816
Ο κώδικας των πραγματικών αρσενικών λέει:
"ΚΡΑΤΑ ΤΗΝ ΨΩΛΗ ΣΟΥ ΜΑΚΡΙΆ ΑΠΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΦΙΛΩΝ"
5 δισεκατομμύρια γυναίκες εκεί έξω, βρεξ' τον όπου αλλού θες.
Άμα δεν μπορείς να συγκρατήσεις τις ορμές σου για χάρη του φίλου σου, είσαι αρσενική πουτανα που είπε και ο φίλος πιο πάνω....
Ηθικολογίες στο γιο σου τύπε

+Και στην κόρη σου ε.. γιατί και οι πουτανες κόρες κάποιων είναι


Αλλιώς με ψηφίζεις για mr malaka

Του χρόνου όμως γιατί φέτος δεν είχα πολλά ένσημα
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.367
Πόντοι
25.036
Ηθικολογίες στο γιο σου τύπε

+Και στην κόρη σου ε.. γιατί και οι πουτανες κόρες κάποιων είναι


Αλλιώς με ψηφίζεις για mr malaka

Του χρόνου όμως γιατί φέτος δεν είχα πολλά ένσημα
Του χρόνου λοιπόν :2funny:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.681
Πόντοι
1.756
Μου την επεσε γυναικα φιλου...ξεκωλιαρα τελειως...
Εστελνε μυνηματα αλλα την αγνοησα τελειως....τελικα εμαθε οτι πηδιοταν με αλλον...
Οταν με ρωτησε το φιλαρακι εδωσα διπλωματικη απαντηση...
"μου εστελνε κατι μυνηματα αλλα νομιζα στο φιλικο ηταν"....
και αυτη ειναι η πιο σωστη απαντηση...να κανεις τον ανηξερο...
 
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
220
Like
670
Πόντοι
81
Καμιά γυναίκα δεν δέχεται την απόρριψη. Νόμος! Άμα στο δίνει στο πιάτο έχει την πουτανιά μέσα της. Την πήδηξες; Σε κρατάει στο χέρι. Άμα βγει στη φόρα θα το παίξει ότι εσύ την "παρέσυρες". Άμα μείνει κρυφό μπορεί όποτε θέλει να σε καρφώσει στον άνδρα της. Δεν την πήδηξες; Θα τη φας την καρφωτή ότι και καλά της την έπεσες... Θα βάλει και το περιτύλιγμα ότι τον προστατεύει από σκάρτο φίλο κτλ. Το ίδιο θα πει όταν το προλάβεις εσύ στον φίλο σου. Σε κάθε περίπτωση η φιλία τελειώνει. Έτσι χαλάν τις ανδροπαρέες...
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
442
Like
802
Πόντοι
81
Εσείς που θα το κάνατε ειδικά σε κοντινό φίλο και μάλιστα με οργή και μίσος ,κοιτάξτε το λίγο διοτι κάνει κρα από χιλιόμετρα ότι είστε αγαμητοι και βολευεστε με παρέες .Και κάτι άλλο επειδή μάλλον είστε μικροί.
Karma is a bitch!
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
Δεν το συζητάμε καν.Έχουμε και κάποιες αρχές.Με τίποτα!Και φυσικά θα του το έλεγα ότι μου την έπεσε,για να τη χωρίσει και να προλάβει το επόμενο κέρατο
μπραβο σου ρε μαγκα.Τιμάς την φιλία και σεβεσαι τους αλλους ανδρες!Δεν εισαι κανα αρχίδι οπως μερικοι.Και παλι μπραβο!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσείς που θα το κάνατε ειδικά σε κοντινό φίλο και μάλιστα με οργή και μίσος ,κοιτάξτε το λίγο διοτι κάνει κρα από χιλιόμετρα ότι είστε αγαμητοι και βολευεστε με παρέες .Και κάτι άλλο επειδή μάλλον είστε μικροί.
Karma is a bitch!
Οσοι το κανουν αυτο εκτος απο κομπλεξικα ατομα θελουν και καμια φαπα.Το μονο σιγουρο
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.146
Like
4.681
Πόντοι
1.756
Καμιά γυναίκα δεν δέχεται την απόρριψη. Νόμος! Άμα στο δίνει στο πιάτο έχει την πουτανιά μέσα της. Την πήδηξες; Σε κρατάει στο χέρι. Άμα βγει στη φόρα θα το παίξει ότι εσύ την "παρέσυρες". Άμα μείνει κρυφό μπορεί όποτε θέλει να σε καρφώσει στον άνδρα της. Δεν την πήδηξες; Θα τη φας την καρφωτή ότι και καλά της την έπεσες... Θα βάλει και το περιτύλιγμα ότι τον προστατεύει από σκάρτο φίλο κτλ. Το ίδιο θα πει όταν το προλάβεις εσύ στον φίλο σου. Σε κάθε περίπτωση η φιλία τελειώνει. Έτσι χαλάν τις ανδροπαρέες...
την πηδας και την τραβας κρυφο βιντεο..... να δουμε ποιος κραταει ποιον μετα.....
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.177
Κριτικές
14
Like
4.441
Πόντοι
3.715
οι ζηλιάρηδες και φθονεροί θα πέσουν πρώτοι σε κάθε ευκαιρία γιατί έχουν θέμα με τον εαυτό τους. Κι αυτοί δεν είναι φίλοι. Οι πραγματικοί φίλοι δεν κάνουν μαλακίες γιατί σέβονται.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
μερικοι λενε θα το εκαναν αλλα κατα τ αλλα μετά τους φταινε οι αλλοι που ειναι κακοί.Παντως εχω φιλο που ειναι οκ σε οτι τον χρειαστώ αλλα αν μπλεξει με μουνί πανε τελειωσανε ολα.Απο συζητηση που ειχαμε κανει παλιά και επειδη τον εχω ψυχολογησει ειμαι σιγουρος οτι θα το εκανε αυτό σε μενα αν του δινόταν η ευκαιρια να γαμησει μια γκομενα μου ή την συζυγό μου.Απλα θα κοιταγε να μην το μαθω ποτέ!
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.501
Πόντοι
5.585
Δεν την γαμάω με τίποτα και φροντίζω να εχω στοιχεια (συνομιλιες κτλπ) οτι αυτη ψαχνεται για πουτσο και οχι εγω να την γαμησω ωστε οταν του το πω να μην μπορει να τον τουμπαρει η άλλη και να μην ειναι απλά ο λόγος μου ενάντια στον δικό της.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
5
Like
12.680
Πόντοι
3.786
Δεν την γαμάω με τίποτα και φροντίζω να εχω στοιχεια (συνομιλιες κτλπ) οτι αυτη ψαχνεται για πουτσο και οχι εγω να την γαμησω ωστε οταν του το πω να μην μπορει να τον τουμπαρει η άλλη και να μην ειναι απλά ο λόγος μου ενάντια στον δικό της.
Όντως σε περίπτωση που σου στείλει μηνύματα,το λες στον φίλο.Σε άλλη περίπτωση όμως όπως λένε πολλοί παραπάνω,μπορεί να παρουσιάσει το άσπρο-μαύρο,οπότε εκεί σιωπάς
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
Αν ειναι πραγματικός φιλος σου,δεν θα σου βγει να το κανεις οσο καθίκι και να εισαι.
Αν ομως δεν ειναι φίλος σου πραγματικα και δεν τον βλεπεις σαν πραγματικο φίλο,τοτε θα το κανεις!
Εγω προσωπικα οχι οτι θελω να το παιξω κανα καλο παιδάκι,αλλα αυτό δεν θα μου βγαινε με τιποτα...Ας παω σε ενα μπουρδελο στην τελική.Κι επισης τοσες πολλες γυναικες εχει εκει εξω,τι θα γινει αν χασεις και ενα στανταρ γαμήσι δηλαδη??
Για να μην το παω πιο μακριά το θεμα....Αν υπαρχει Θεός και το κανετε αυτό σε εναν που σας εχει φερθεί και συμπαρασταθεί σαν φιλος,νομιζω οτι αργά ή γρηγορα θα την γαμήσετε ασχημα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Αν γαμάς τη γυναίκα άλλου άντρα χωρίς αυτός να το ξέρει, τότε ΔΕΝ είστε φίλοι. Είναι τόσο απλό. Η φιλία έχει τελειώσει ,εσύ τον θεωρείς μαλάκα για αυτό δε σε νοιάζει αν πληγωθεί.

Αν μάθαινα ότι φίλος μου πήγε με τη δικιά μου, άσχετα αν εκείνη του την έπεσε, όχι μόνο τον κόβω από φίλο ,τον κόβω και κομμάτια. Θα φάει πολύ περισσότερο ξύλο από έναν άσχετο.

Αν μου την έπεφτε η γυναίκα φίλου θα φρόντιζα να ξεκόψω από το ζευγάρι και ας σκοτωθούν μόνοι τους. Άντρας που δεν παίρνει χαμπάρι ότι η γυναίκα είναι καραπουτανάρα ή τρελά ερωτευμένος είναι ή τρελά βλαμμένος.
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.501
Πόντοι
5.585
Δεν την γαμάω με τίποτα και φροντίζω να εχω στοιχεια (συνομιλιες κτλπ) οτι αυτη ψαχνεται για πουτσο και οχι εγω να την γαμησω ωστε οταν του το πω να μην μπορει να τον τουμπαρει η άλλη και να μην ειναι απλά ο λόγος μου ενάντια στον δικό της.

Όντως σε περίπτωση που σου στείλει μηνύματα,το λες στον φίλο.Σε άλλη περίπτωση όμως όπως λένε πολλοί παραπάνω,μπορεί να παρουσιάσει το άσπρο-μαύρο,οπότε εκεί σιωπάς

Ε καυλάντα που να προχωρήσει σε φάση γαμησιου με άτομο μέσα σε τέτοιο κοινό στενό κύκλο δεν γίνεται να προχωρήσει χωρίς μηνύματα.
Που θα γινει ολη αυτη η καυλαντα μεταξύ των δυο πριβε δυσκολο. Ολη επικοινωνια γινεται παντα με παρουσια και του φιλου.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
729
Like
959
Πόντοι
86
Αν γαμάς τη γυναίκα άλλου άντρα χωρίς αυτός να το ξέρει, τότε ΔΕΝ είστε φίλοι. Είναι τόσο απλό. Η φιλία έχει τελειώσει ,εσύ τον θεωρείς μαλάκα για αυτό δε σε νοιάζει αν πληγωθεί.

Αν μάθαινα ότι φίλος μου πήγε με τη δικιά μου, άσχετα αν εκείνη του την έπεσε, όχι μόνο τον κόβω από φίλο ,τον κόβω και κομμάτια. Θα φάει πολύ περισσότερο ξύλο από έναν άσχετο.

Αν μου την έπεφτε η γυναίκα φίλου θα φρόντιζα να ξεκόψω από το ζευγάρι και ας σκοτωθούν μόνοι τους. Άντρας που δεν παίρνει χαμπάρι ότι η γυναίκα είναι καραπουτανάρα ή τρελά ερωτευμένος είναι ή τρελά βλαμμένος.
πολυ φοβαμαι ομως οτι οι περισσοτεροι εκει εξω,δεν συμφωνουν με εμάς.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
778
Κριτικές
32
Like
4.992
Πόντοι
2.836
Άντρας που δεν παίρνει χαμπάρι ότι η γυναίκα είναι καραπουτανάρα ή τρελά ερωτευμένος είναι ή τρελά βλαμμένος.
Η τρελά αγαμητός που βρήκε μια πολύ τούμπανο γυναίκα ή όποια προκαλεί συνεχώς κ αυτόν τον νοιάζει μόνο ότι κυκλοφορεί ένα αστέρι κ το παίζει κάποιος στους άλλους δειχνοταν την κατάκτηση του...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom