Νέα

Πώς ρίχνουμε τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
14
Πόντοι
766
βοθρε το αβαταρ αυτο δε μ αρεσει,
να βαλεις το πακμαν,
και απο κατω θα λες,
καποτε θα φαμε
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
βοθρε το αβαταρ αυτο δε μ αρεσει,
να βαλεις το πακμαν,
και απο κατω θα λες,
καποτε θα φαμε
καλιτερα να σου χαλαο τιν ορεξι,να κανισ κε ικονομια στισ πιτσες χατ
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η καλυτερη λυση ειναι μια οπως ειπαν και αλλοι...βαλτης τρικλοποδια..θα την ριξεις σιγουρα.... ;) :cheesy:
 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Να προσέχετε παιδιά με τις στρίπερ...

Γιατί απο τέτοιοι :

http://[URL unfurl="true"]www.animal-forum.co.uk/wp-content/uploads/2008/01/fluffy-rabbit.jpg[/img[/URL]]


Μπορεί να βρεθείτε τέτοιοι :

[img]http://img.alibaba.com/photo/51058336/Frozen_Rabbit_Hind_Legs.jpg

:2funny: :2funny:


**Για να μην την πάθετε...να ρωτάτε τον Yorgos...για συμβουλές & εκτιμήσεις των καταστάσεων σε πολύ προνομιακές τιμές  :grin: :grin:
το χειροτερο ειναι μην βρεθειτε τετοιοι....
 

Συνημμένα

  • metatokamaki.jpg
    metatokamaki.jpg
    45 KB · Εμφανίσεις: 23

vitsi

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
537
Like
0
Πόντοι
6
Να σας πώ εγώ που είμαι μεγάλος πως έχω ρίξει δύο στριπτητζούδες πριν κάποια χρόνια.
Η μία ήταν ψιλοσούργελο, Βουλγάρα, καλό κρεββάτι,αλλά τρελαμένη, χασικλού και τέτοια.Η άλλη ρε παιδιά ήταν μιγάδα από μάνα Αγγίδα και πατέρα νοτιοαμερικάνο, ένα απίστευτο πάντρεμα ξανθού, μαύρου και ινδιάνικου στοιχείου. Δούλευε στο Σταρ στην Τατοίου πριν κάμποσα χρόνια και ήταν μακράν το αστέρι του μαγαζιού. Για να την πάρεις χορό Σάββατο έπρεπε να έχεις μέσον το μαίτρ.
Λοιπόν μη σας κρατάω σε αγωνία για το πως το έκανα εγώ και μπορείτε να το κάνετε κι εσείς.
Βρίσκεις γκόμενα, φίλη, αρραβωνιάρα, γυναίκα, βίζιτα, ότι μπορείς τέλος πάντων, κατά προτίμησιν Ελληνίδα, εμφανίσημη και ακόμα καλλίτερα να φαίνεται ή ακόμη πιο καλά και να είναι κάπως κυριλέ. Φυσικά εν εν λόγω κορασίς οφείλει να είναι bi [μην σκάτε πολλές είναι] και να της αρέσουν οι γυναίκες πραγματικά.
Αφού έχετε επισκευθεί μόνοι ή με αντροπαρέα το μαγαζί και έχετε εντοπίσει το στόχο ή τους στόχους, ρωτώντας και δήθεν τυχαία αν δέχονται γυναίκες για χορό και κόβοντας αντιδράσεις, πάτε μετά με την γκόμενα που λέγαμε. Της παίρνετε μερικούς χορούς με τον στόχο και 70% η δουλειά προχωράει μόνη της, η στριπτιτζού θα δεχθεί την πρότασή σας για τρίο αν δεν το προτείνει και μόνη της. Το 70% αναφέρεται στο ποσοστό των bi - lesbian στο χώρο των στριπτητζάδικων, κατά δήλωσιν των ιδίων, με συμπλήρωμα πως τους άντρες τους έχουν βαρεθεί [αλλά καλή είναι και μια τσουτσούνα στην παρτούζα!]. Αυτό που κατάλαβα από μόνος μου είναι πως αυτές έχουν άχτι τις κυριλάτες Ελληνίδες γιατί συνήθως τις απαξιώνουν και άμα βρεθεί καμιά να τις γουστάρει κάνουν σαν τρελές, γιατί βέβαια μεταξύ τους πλακομουνιάζονται αβέρτα.
Δεν λέω παπαριές τώρα γέρος άνθρωπος [50+], ή φάση [φάσεις,αλλά τη βουλγάρα δεν την πολυμετράω ενώ η άλλη ήταν από τα πιο εντυπωσιακά μωρά που έχω δεί, όχι που έχω πάρει] έχει γίνει όπως τη περιγράφω, επαναλήφθηκε και φυσικά μου είχε ομολογήσει πως μόνος μου δε είχα καμία πιθανότητα ούτε να με κοιτάξει όχι να μου κάτσει!
Αυτά και αρχίστε να ψάχνετε την Ελληνίδα παρτεναίρ σας. Χρήσιμες και οι Ελλ[ε]ινίδες καμιά φορά!

'Οταν η μαλακία γίνεται επιστήμη.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τελος..απο σημερα θα εφαρμοζω το μπασκετικο pick and roll..! :2funny:
( Την αρπαζουμε και τρεχουμε..)

Τουλαχιστον για τον Βαζελο δουλευει μια χαρα.. :2funny:

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Διακόψατε  αμέσως  το φραπέ !
Σας  πειράζει !
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Τελος..απο σημερα θα εφαρμοζω το μπασκετικο pick and roll..! :2funny:
( Την αρπαζουμε και τρεχουμε..)

Τουλαχιστον για τον Βαζελο δουλευει μια χαρα.. :2funny:

Αυτα..
:2funny: :2funny: :2funny:
Μήπως καλύτερα pick up & roll (την "φορτώνουμε" και τρέχουμε)?
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
μαλλον το παιχνιδι με τις στριππερς είναι χαμένο...βρεθηκε ένας ανθρωπος ο gianevan και
σας έδωσε μια ιδέα ...ότι επειδή είναι λαικές και ειναι εκτεθειμένες τόσο πολύσ τους αντρες
τους αρέσει η κυριλέ γκόμενα ....ωραία νουνο-παγίδα....και σχετικά φτηνή....

και εσείς αντί να το δείτε το θέμα...το γυρίσατε σε χαβαλέ..αυτά κάνει η απελπισία...το χετε χάσει το παιχνίδι...οπότε σιγά μη βγάλετε κιολας
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μαλλον το παιχνιδι με τις στριππερς είναι χαμένο...βρεθηκε ένας ανθρωπος ο gianevan και
σας έδωσε μια ιδέα ...ότι επειδή είναι λαικές και ειναι εκτεθειμένες τόσο πολύσ τους αντρες
τους αρέσει η κυριλέ γκόμενα ....ωραία νουνο-παγίδα....και σχετικά φτηνή....

και εσείς αντί να το δείτε το θέμα...το γυρίσατε σε χαβαλέ..αυτά κάνει η απελπισία...το χετε χάσει το παιχνίδι...οπότε σιγά μη βγάλετε κιολας

Δλδ  γιατί  θα  πρέπει  να  καταστρώνουμε  επιτελικά  σχέδια  για  φορτώσουμε  μια  τσουλίτσα  ρε  κολητέ ?

Δλδ  το  παραδοσιακό  ντηλάκι ( πόσο ,που , πότε ?) δεν είναι καλύτερο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom