Νέα

Πώς ρίχνουμε τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε παιδιά πως να ρίξω τι στριπτιζέζ που μένει από κάτω μου :think: είχε ξαπλώσει σήμερα στο μπαλκόνι και έκανε ηλιοθεραπεία φορώντας μόνο το στρινγκ...πάλι καλά που φόραγε και αυτό :bigdick: :bigdick:
εσυ τουλαχιστον εχεις δουλεια να κανεις  :bigdick: , εγω που εχω απο κατω τη θεια Μαρικα :sleeping:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Δεν τα θέλω πίσω...είμαι φίλος...αν κάποτε έχω ζόρια κ είμαι φυλακή..απλά να με θυμηθείς να μου φέρνεις τσιγάρα..;)

Έγινε  ρε  περνάω  εισπράξω  και  έννοια  σου  7 πακέτα  μάλμπορο την ημέρα  θα  σου  φέρνω !
 

sponsoras

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
209
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
1
Να πω κι εγώ τα δικά μου.

Αφού η κουβέντα προχωρήσει –εν μέσω ευρώ- πέρα από τα ζώδια, που κάνεις διακοπές ,τι ωραίο τραγούδι είναι αυτό...κ.τ.λ. και επιδείξουμε συγκρατημένο θαυμασμό για τον χαρακτήρα τους,  υπάρχει ένα λεπτό σημείο ισορροπίας που τους δίνουμε να καταλάβουν πως για να ξοδέψουμε παραπάνω πρέπει να εισπράξουμε και όχι το αντίθετο. Αν ξεγελάσουμε το λιγουρόμετρο τους, από την δεύτερη επίσκεψη δρέπουμε καρπούς (συνήθως). Λέω εγώ τώρα?! :jerking:

Tip Δεν μένουμε στο μαγαζί όταν ο στόχος φύγει από το τραπέζι

Για την καψούρα δεν ισχύει τίποτα, τρέχουμε και δεν φτάνουμε ούτε εμείς ούτε τα ευρώ

Εθισμένος
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ου θέλει πολλή προσπάθεια για τις ρίξετε..
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ου θέλει πολλή προσπάθεια για τις ρίξετε..

Να σας πώ εγώ που είμαι μεγάλος πως έχω ρίξει δύο στριπτητζούδες πριν κάποια χρόνια.
Η μία ήταν ψιλοσούργελο, Βουλγάρα, καλό κρεββάτι,αλλά τρελαμένη, χασικλού και τέτοια.Η άλλη ρε παιδιά ήταν μιγάδα από μάνα Αγγίδα και πατέρα νοτιοαμερικάνο, ένα απίστευτο πάντρεμα ξανθού, μαύρου και ινδιάνικου στοιχείου. Δούλευε στο Σταρ στην Τατοίου πριν κάμποσα χρόνια και ήταν μακράν το αστέρι του μαγαζιού. Για να την πάρεις χορό Σάββατο έπρεπε να έχεις μέσον το μαίτρ.
Λοιπόν μη σας κρατάω σε αγωνία για το πως το έκανα εγώ και μπορείτε να το κάνετε κι εσείς.
Βρίσκεις γκόμενα, φίλη, αρραβωνιάρα, γυναίκα, βίζιτα, ότι μπορείς τέλος πάντων, κατά προτίμησιν Ελληνίδα, εμφανίσημη και ακόμα καλλίτερα να φαίνεται ή ακόμη πιο καλά και να είναι κάπως κυριλέ. Φυσικά εν εν λόγω κορασίς οφείλει να είναι bi [μην σκάτε πολλές είναι] και να της αρέσουν οι γυναίκες πραγματικά.
Αφού έχετε επισκευθεί μόνοι ή με αντροπαρέα το μαγαζί και έχετε εντοπίσει το στόχο ή τους στόχους, ρωτώντας και δήθεν τυχαία αν δέχονται γυναίκες για χορό και κόβοντας αντιδράσεις, πάτε μετά με την γκόμενα που λέγαμε. Της παίρνετε μερικούς χορούς με τον στόχο και 70% η δουλειά προχωράει μόνη της, η στριπτιτζού θα δεχθεί την πρότασή σας για τρίο αν δεν το προτείνει και μόνη της. Το 70% αναφέρεται στο ποσοστό των bi - lesbian στο χώρο των στριπτητζάδικων, κατά δήλωσιν των ιδίων, με συμπλήρωμα πως τους άντρες τους έχουν βαρεθεί [αλλά καλή είναι και μια τσουτσούνα στην παρτούζα!]. Αυτό που κατάλαβα από μόνος μου είναι πως αυτές έχουν άχτι τις κυριλάτες Ελληνίδες γιατί συνήθως τις απαξιώνουν και άμα βρεθεί καμιά να τις γουστάρει κάνουν σαν τρελές, γιατί βέβαια μεταξύ τους πλακομουνιάζονται αβέρτα.
Δεν λέω παπαριές τώρα γέρος άνθρωπος [50+], ή φάση [φάσεις,αλλά τη βουλγάρα δεν την πολυμετράω ενώ η άλλη ήταν από τα πιο εντυπωσιακά μωρά που έχω δεί, όχι που έχω πάρει] έχει γίνει όπως τη περιγράφω, επαναλήφθηκε και φυσικά μου είχε ομολογήσει πως μόνος μου δε είχα καμία πιθανότητα ούτε να με κοιτάξει όχι να μου κάτσει!
Αυτά και αρχίστε να ψάχνετε την Ελληνίδα παρτεναίρ σας. Χρήσιμες και οι Ελλ[ε]ινίδες καμιά φορά!
 

Επισκέπτης
Συμφωνώ με τον φίλο παραπάνω...απλά εγώ έχω εμπειρία με φίλους GAY (αδερφές κοινώς)....

Όταν πάτε με τους φίλους σας τους πούστηδες στα στριπτηζάδικα...τους αφήνετε να κάνουν πρώτοι παιχνίδι...

Αφού γίνουν φιλενάδες με τις κυρίες...ή αφού φάνε την απόρριψη για γαμήσι....έρχεστε εσείς οι άντρακλες που είστε παρέα τους...κ βάζετε τα πράγματα στη θέση τους...κ το πουλάκι σας στο μουνάκι της κυρίας...

Ακολουθήστε με κ δεν θα χάσετε...

Εεεε...όσο για πουστάρες...μην σκάτε...υπάρχουν πολλές εκεί έξω...μην κοιτάτε ρε στον καθρέπτη εσείς δεν είστε...
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Συμφωνώ με τον φίλο παραπάνω...απλά εγώ έχω εμπειρία με φίλους GAY (αδερφές κοινώς)....

Όταν πάτε με τους φίλους σας τους πούστηδες στα στριπτηζάδικα...τους αφήνετε να κάνουν πρώτοι παιχνίδι...

Αφού γίνουν φιλενάδες με τις κυρίες...ή αφού φάνε την απόρριψη για γαμήσι....έρχεστε εσείς οι άντρακλες που είστε παρέα τους...κ βάζετε τα πράγματα στη θέση τους...κ το πουλάκι σας στο μουνάκι της κυρίας...

Ακολουθήστε με κ δεν θα χάσετε...

Εεεε...όσο για πουστάρες...μην σκάτε...υπάρχουν πολλές εκεί έξω...μην κοιτάτε ρε στον καθρέπτη εσείς δεν είστε...

Βλέπω όμως να σου λέει η γκόμενα δεν κάνουμε ένα τρίο...
Εκεί να δεις η πούστρα πως θα γουστάρει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans5

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
784
Like
0
Πόντοι
6
Να σας πώ εγώ που είμαι μεγάλος πως έχω ρίξει δύο στριπτητζούδες πριν κάποια χρόνια.
Η μία ήταν ψιλοσούργελο, Βουλγάρα, καλό κρεββάτι,αλλά τρελαμένη, χασικλού και τέτοια.Η άλλη ρε παιδιά ήταν μιγάδα από μάνα Αγγίδα και πατέρα νοτιοαμερικάνο, ένα απίστευτο πάντρεμα ξανθού, μαύρου και ινδιάνικου στοιχείου. Δούλευε στο Σταρ στην Τατοίου πριν κάμποσα χρόνια και ήταν μακράν το αστέρι του μαγαζιού. Για να την πάρεις χορό Σάββατο έπρεπε να έχεις μέσον το μαίτρ.
Λοιπόν μη σας κρατάω σε αγωνία για το πως το έκανα εγώ και μπορείτε να το κάνετε κι εσείς.
Βρίσκεις γκόμενα, φίλη, αρραβωνιάρα, γυναίκα, βίζιτα, ότι μπορείς τέλος πάντων, κατά προτίμησιν Ελληνίδα, εμφανίσημη και ακόμα καλλίτερα να φαίνεται ή ακόμη πιο καλά και να είναι κάπως κυριλέ. Φυσικά εν εν λόγω κορασίς οφείλει να είναι bi [μην σκάτε πολλές είναι] και να της αρέσουν οι γυναίκες πραγματικά.
Αφού έχετε επισκευθεί μόνοι ή με αντροπαρέα το μαγαζί και έχετε εντοπίσει το στόχο ή τους στόχους, ρωτώντας και δήθεν τυχαία αν δέχονται γυναίκες για χορό και κόβοντας αντιδράσεις, πάτε μετά με την γκόμενα που λέγαμε. Της παίρνετε μερικούς χορούς με τον στόχο και 70% η δουλειά προχωράει μόνη της, η στριπτιτζού θα δεχθεί την πρότασή σας για τρίο αν δεν το προτείνει και μόνη της. Το 70% αναφέρεται στο ποσοστό των bi - lesbian στο χώρο των στριπτητζάδικων, κατά δήλωσιν των ιδίων, με συμπλήρωμα πως τους άντρες τους έχουν βαρεθεί [αλλά καλή είναι και μια τσουτσούνα στην παρτούζα!]. Αυτό που κατάλαβα από μόνος μου είναι πως αυτές έχουν άχτι τις κυριλάτες Ελληνίδες γιατί συνήθως τις απαξιώνουν και άμα βρεθεί καμιά να τις γουστάρει κάνουν σαν τρελές, γιατί βέβαια μεταξύ τους πλακομουνιάζονται αβέρτα.
Δεν λέω παπαριές τώρα γέρος άνθρωπος [50+], ή φάση [φάσεις,αλλά τη βουλγάρα δεν την πολυμετράω ενώ η άλλη ήταν από τα πιο εντυπωσιακά μωρά που έχω δεί, όχι που έχω πάρει] έχει γίνει όπως τη περιγράφω, επαναλήφθηκε και φυσικά μου είχε ομολογήσει πως μόνος μου δε είχα καμία πιθανότητα ούτε να με κοιτάξει όχι να μου κάτσει!
Αυτά και αρχίστε να ψάχνετε την Ελληνίδα παρτεναίρ σας. Χρήσιμες και οι Ελλ[ε]ινίδες καμιά φορά!

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Η στριπτηζοπαγίδα του gianevan ...είναι αξιόπιστη....τη συστήνω και εγώ αν έχετε καμμία ελληνίδα κίνκυ βεβαίως...
 

s1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2008
Μηνύματα
422
Like
0
Πόντοι
1
Να σας πώ εγώ που είμαι μεγάλος πως έχω ρίξει δύο στριπτητζούδες πριν κάποια χρόνια.
Η μία ήταν ψιλοσούργελο, Βουλγάρα, καλό κρεββάτι,αλλά τρελαμένη, χασικλού και τέτοια.Η άλλη ρε παιδιά ήταν μιγάδα από μάνα Αγγίδα και πατέρα νοτιοαμερικάνο, ένα απίστευτο πάντρεμα ξανθού, μαύρου και ινδιάνικου στοιχείου. Δούλευε στο Σταρ στην Τατοίου πριν κάμποσα χρόνια και ήταν μακράν το αστέρι του μαγαζιού. Για να την πάρεις χορό Σάββατο έπρεπε να έχεις μέσον το μαίτρ.
Λοιπόν μη σας κρατάω σε αγωνία για το πως το έκανα εγώ και μπορείτε να το κάνετε κι εσείς.
Βρίσκεις γκόμενα, φίλη, αρραβωνιάρα, γυναίκα, βίζιτα, ότι μπορείς τέλος πάντων, κατά προτίμησιν Ελληνίδα, εμφανίσημη και ακόμα καλλίτερα να φαίνεται ή ακόμη πιο καλά και να είναι κάπως κυριλέ. Φυσικά εν εν λόγω κορασίς οφείλει να είναι bi [μην σκάτε πολλές είναι] και να της αρέσουν οι γυναίκες πραγματικά.
Αφού έχετε επισκευθεί μόνοι ή με αντροπαρέα το μαγαζί και έχετε εντοπίσει το στόχο ή τους στόχους, ρωτώντας και δήθεν τυχαία αν δέχονται γυναίκες για χορό και κόβοντας αντιδράσεις, πάτε μετά με την γκόμενα που λέγαμε. Της παίρνετε μερικούς χορούς με τον στόχο και 70% η δουλειά προχωράει μόνη της, η στριπτιτζού θα δεχθεί την πρότασή σας για τρίο αν δεν το προτείνει και μόνη της. Το 70% αναφέρεται στο ποσοστό των bi - lesbian στο χώρο των στριπτητζάδικων, κατά δήλωσιν των ιδίων, με συμπλήρωμα πως τους άντρες τους έχουν βαρεθεί [αλλά καλή είναι και μια τσουτσούνα στην παρτούζα!]. Αυτό που κατάλαβα από μόνος μου είναι πως αυτές έχουν άχτι τις κυριλάτες Ελληνίδες γιατί συνήθως τις απαξιώνουν και άμα βρεθεί καμιά να τις γουστάρει κάνουν σαν τρελές, γιατί βέβαια μεταξύ τους πλακομουνιάζονται αβέρτα.
Δεν λέω παπαριές τώρα γέρος άνθρωπος [50+], ή φάση [φάσεις,αλλά τη βουλγάρα δεν την πολυμετράω ενώ η άλλη ήταν από τα πιο εντυπωσιακά μωρά που έχω δεί, όχι που έχω πάρει] έχει γίνει όπως τη περιγράφω, επαναλήφθηκε και φυσικά μου είχε ομολογήσει πως μόνος μου δε είχα καμία πιθανότητα ούτε να με κοιτάξει όχι να μου κάτσει!
Αυτά και αρχίστε να ψάχνετε την Ελληνίδα παρτεναίρ σας. Χρήσιμες και οι Ελλ[ε]ινίδες καμιά φορά!

σωστος ο φιλος.εχω φιλη 5 χρονια μια στριπτιζου που μενει κοντα στο σπιτι μου ενα απο τα τοπ3 ονοματα του συγκεκριμενου μαγαζιου.κανουμε πολλη παρεα εχουμε βγει αρκετες φορες και ξερω παρα πολλα και διαπιστωμενα πραματα γι αυτην.εκτος απο τη συλλογη δονητων που εχει για να γαμιεται με τις φιλες τις παρολο οτι εχει σχεση(διασταυρωμενο και διαπιστωμενο) μου ειχε πει οτι την μοναδικη φορα που ειχε σφοδρα επιθυμια να γαμηθει ηταν οταν μια κυρια που ειχε παει στο μαγαζι με τον αντρα της,την φλερταρε.μου ειπε ηθελα να γαμηθω πολυ μαζι τους απλα δεν εκφρασανε την επιθυμια για κατι παραπανω
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.423
Κριτικές
61
Like
42.546
Πόντοι
22.785
με μαρουλακι... τι αλλο;;;;;
 

Επισκέπτης
Να προσέχετε παιδιά με τις στρίπερ...

Γιατί απο τέτοιοι :

http://[URL unfurl="true"]www.animal-forum.co.uk/wp-content/uploads/2008/01/fluffy-rabbit.jpg[/img[/URL]]


Μπορεί να βρεθείτε τέτοιοι :

[img]http://img.alibaba.com/photo/51058336/Frozen_Rabbit_Hind_Legs.jpg

:2funny: :2funny:


**Για να μην την πάθετε...να ρωτάτε τον Yorgos...για συμβουλές & εκτιμήσεις των καταστάσεων σε πολύ προνομιακές τιμές  :grin: :grin:
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Με ένα τούβλο πέφτουνε σίγουρα !! Tούβλο απο 50 ευρα.  :2funny:
Ειμαι στην φάση ομιλίας με δύο απο δαύτες θέλει απιστευτη υπομονή δεν ξέρω ακόμα πόσο καιρό θα το συνεχίσω είμαι ήδη -1000. :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Ειμαι στην φάση ομιλίας με δύο απο δαύτες θέλει απιστευτη υπομονή δεν ξέρω ακόμα πόσο καιρό θα το συνεχίσω είμαι ήδη -1000.

Δεν θα έπρεπε να υπολογίζεις το χρηματικό! Σύμφωνα με το nick σου, εσύ τα έχεις καβατζώσει σε repos!!!  :cheesy:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  ρε  για  να  πηδήξουμε  μια  ξεβράκωτη  τώρα  να  κάνουμε  ολόκληρο  επιτελικό  σχέδιο .

Καλααααααααααααά
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
O μόνος τρόποςνα ρίξεις στριπτιζού είδικά σε μεγάλο μαγαζί είναι να χεις μια επίχρυση τσιμπίδα και να χεις καμια 200αρια ευρώ τουλάχιστον και να της τα κάνεις δωράκι.Μόνο έτσι μπορεί να θαμπωθεί και ίσως να γουστάρει και παρέα εκτός,από τη μια να σου κάθεται και από την α΄λλη να σε ξαφρίζει.Όποιος έχει τρελά φράγκα και δεν εχει καμια σοβαρή σχέση και του αρέσουν οι μαλακίες ας το κάνει..
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Να προσέχετε παιδιά με τις στρίπερ...

Γιατί απο τέτοιοι :

http://[URL unfurl="true"]www.animal-forum.co.uk/wp-content/uploads/2008/01/fluffy-rabbit.jpg[/img[/URL]]


Μπορεί να βρεθείτε τέτοιοι :

[img]http://img.alibaba.com/photo/51058336/Frozen_Rabbit_Hind_Legs.jpg

:2funny: :2funny:


**Για να μην την πάθετε...να ρωτάτε τον Yorgos...για συμβουλές & εκτιμήσεις των καταστάσεων σε πολύ προνομιακές τιμές  :grin: :grin:
στιφαδο η κοκινιστο με κρασακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom