Νέα

Κάποιος να μου εξηγήσει τη φάση swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα protaris4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.934
Κριτικές
8
Like
2.944
Πόντοι
506
Εσυ πως το ξερεις? Εχεις προσωπικη εμπειρια?εισαι swinger και ακολουθας εσυ κ η δικια σου τους κανονες και ουτενεσυ ουτε αυτη δεν ξενοπηδατε μονοι? Δωσε λιγο λεπτομερειες.οχι προσωπικα στοιχεια.
Για πιο λόγο μια γυναίκα που με τον άντρα της να είναι swingers, η γκόμενα να έχει την "ανάγκη" να ξενοπηδηχτεί με κάποιον στα κρυφά? Δε λέω ότι δε μπορεί να συμβεί. Λέω ότι δε βγάζει νόημα και σίγουρα δεν είναι στην πλειοψηφία. Ναι ότι έγραψα είναι από προσωπική εμπειρία στο χώρο και από κουβέντες που έχουν γίνει με κάποια ζευγάρια το οποία είναι και αρκετά χρόνια περισσότερα στο χώρο
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
675
Πόντοι
81
Για πιο λόγο μια γυναίκα που με τον άντρα της να είναι swingers, η γκόμενα να έχει την "ανάγκη" να ξενοπηδηχτεί με κάποιον στα κρυφά? Δε λέω ότι δε μπορεί να συμβεί. Λέω ότι δε βγάζει νόημα και σίγουρα δεν είναι στην πλειοψηφία. Ναι ότι έγραψα είναι από προσωπική εμπειρία στο χώρο και από κουβέντες που έχουν γίνει με κάποια ζευγάρια το οποία είναι και αρκετά χρόνια περισσότερα στο χώρο
Ευκολη ερωτηση μου εκανες.γιατι οταν αρχισει να ξενοπηδα γλυκενεται,της αρεσει.δεν θα σταματησει ευκολα.αν βρεθει καποιος ωραιος που δεν εχει παρτενερ ε τι θα κανει νομιζεις.θα τον πηδηξει στα κρυφα.

Αλλα να σε ρωτησω κατι και αν θες απαντας επειδη ειπες προσωπικη εμπειρια στο χωρο (λιγο γενικολογο). Ησουν με τη δικη σου ζευγαρι swingers,ειστε ακομη μαζι?ποσο καιρο ησασταν μαζι οταν ξεκινησατε πχ νεαροι η μεγαλοι σε ηλικια
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.934
Κριτικές
8
Like
2.944
Πόντοι
506
Ευκολη ερωτηση μου εκανες.γιατι οταν αρχισει να ξενοπηδα γλυκενεται,της αρεσει.δεν θα σταματησει ευκολα.αν βρεθει καποιος ωραιος που δεν εχει παρτενερ ε τι θα κανει νομιζεις.θα τον πηδηξει στα κρυφα.

Αλλα να σε ρωτησω κατι και αν θες απαντας επειδη ειπες προσωπικη εμπειρια στο χωρο (λιγο γενικολογο). Ησουν με τη δικη σου ζευγαρι swingers,ειστε ακομη μαζι?ποσο καιρο ησασταν μαζι οταν ξεκινησατε πχ νεαροι η μεγαλοι σε ηλικια
Λοιπόν, επειδή βλέπω ότι δεν έχει νόημα ο τίτλος του συγκεκριμένου thread και αυτό γιατί έχεις ήδη "αποφασίσει" από ότι φαίνεται για το τι πραγματικά συμβαίνει σε αυτό το χώρο χωρίς ούτε να έχεις περάσει από έξω από κάποια αντίστοιχο μαγαζί, άρα 0 προσωπική εμπειρία, μένεις στις αποφάσεις σου χωρίς να καταλαβαίνεις τι προσπαθούμε να σου πούμε δεν θα μπω στη διαδικασία να σου εξηγήσω περισσότερα πράγματα. Συγγνώμη αν κάτι έχω καταλάβει λάθος, αλλά αυτό βγάζεις από αυτά που γράφεις.

Και για να σου απαντήσω ναι ήμαστε ακόμα μαζί, ηλικίες παίζουν όλων των ειδών δεν έχει σημασία η δική μου. Υπάρχουν από 20 μέχρι 60+. Δε ξέρω αν σε κάλυψα. αυτά από μένα
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.407
Κριτικές
1
Like
7.342
Πόντοι
2.306
Εγω καταλαβα αυτοι που σχολιαζουν δεν ειναι αυτοι που τους πηδανε τις γυναικες αλλα οι λεγομενοι μπαλαντερναυτοι που θελουν να μπουν 3οι σε ζευγαρια.κατσε να βρω πρωτα εναν πραγματικο swinger να μου πει πως το βλεπειναυτος και τοτε ισως καταλαβω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πουτανες παλακιδες πηδουσαν ξαδερφε
μαλλον δεν θες να μαθεις, εχει βολευτει με την αποψη σου

«
Ο γιος του Πάπα Αλέξανδρου ΣΤ’, ο καρδινάλιος Καίσαρας Βοργίας, είχε διοργανώσει ένα δείπνο ακολασίας, στο οποίο έπαιρναν μέρος 50 γυμνές πόρνες πολυτελείας ή σύμφωνα με πολλούς ιστορικούς 50 γυναίκες της καλής κοινωνίας της Ρώμης που υποδύονταν τις πόρνες!
»

 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
136
Like
462
Πόντοι
21
Έδωσε την πιο λογική απάντηση σύμφωνα με τα δικά σου πιστεύω και γούστα. Την πιο λογική απάντηση για εμένα την έδωσε ο @Nubic . Άρα δεν υπάρχει σωστό και λάθος, αλλά πως του αρέσει να εκφράζεται και να κάνει ο καθένας ότι θέλει.

Έχεις πάρει ιστορικά δεδομένα και έχεις δει ότι όντως δε γινόταν αυτό στα διάφορα όργια που γινόντουσαν παλιά?
Ο Οβίδιος
Εγω καταλαβα αυτοι που σχολιαζουν δεν ειναι αυτοι που τους πηδανε τις γυναικες αλλα οι λεγομενοι μπαλαντερναυτοι που θελουν να μπουν 3οι σε ζευγαρια.κατσε να βρω πρωτα εναν πραγματικο swinger να μου πει πως το βλεπειναυτος και τοτε ισως καταλαβω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Πουτανες παλακιδες πηδουσαν ξαδερφε
Ρε φίλε....η σιγουριά σου να ξέρεις πρέπει να σε ανησυχεί. Η αυτοπεποίθηση ξέρεις αρετή ποιας κατηγορίας ανθρώπων είναι...

Ο Οβίδιος στους "Έρωτες" του, έχει ένα ποίημα για έναν που έπιασε τη γυναίκα του με άλλον κι αφού αρχικά έγινε έξαλλος , στο τέλος τη συγχωρεί και γουστάρει κιόλας :-)
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.934
Κριτικές
8
Like
2.944
Πόντοι
506
Ο Οβίδιος

Ρε φίλε....η σιγουριά σου να ξέρεις πρέπει να σε ανησυχεί. Η αυτοπεποίθηση ξέρεις αρετή ποιας κατηγορίας ανθρώπων είναι...

Ο Οβίδιος στους "Έρωτες" του, έχει ένα ποίημα για έναν που έπιασε τη γυναίκα του με άλλον κι αφού αρχικά έγινε έξαλλος , στο τέλος τη συγχωρεί και γουστάρει κιόλας :-)
Ρητορική ήταν η ερώτησή μου όπως μάλλον κατάλαβες γιατί ο νηματοθέτης από ότι φαίνεται δεν θέλει να καταλάβει ότι γινόντουσαν και παλιά αυτά και επιμένει στη δική του άποψη άσχετα με το τι λέμε εδώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.904
Πόντοι
6.236
Και αν η γυναικα σου αρχισει αυτα θα σταματησει η μετα θα αρχισει να την πηδαει και ο συναδελφος της παντρεμενος?γιατι θα της αρεσει το φλερτ το ξενοπηδημα κτλ.στο τελος θα τη γαμησουν ολοι και εσυ θα εισαι ο κερατας της γειτονιας...

Ευκολη ερωτηση μου εκανες.γιατι οταν αρχισει να ξενοπηδα γλυκενεται,της αρεσει.δεν θα σταματησει ευκολα.αν βρεθει καποιος ωραιος που δεν εχει παρτενερ ε τι θα κανει νομιζεις.θα τον πηδηξει στα κρυφα.
Αν είναι να πηδηχτεί με τον συνάδελφο τον παντρεμένο, θα πηδηχτεί είτε έχετε κάνει swinging είτε όχι.
Και όχι μόνο με τον παντρεμένο αλλά και με τον ανύπαντρο και με τον διαζευγμένο και με τον χήρο.
Εσύ περιμένεις η γυναίκα σου να γνωρίσει το σεξ και να αρχίσει να γλυκαίνεται στο swinging δηλαδή;
Τι στο καλό; Παρθένα την κρατάς ακόμα προκειμένου να μην γλυκαθεί και σου ξενογαμηθεί;

Ελευθερία, φίλε μου. Δεν υπάρχει καλύτερο. Και από εκεί και πέρα, ας είσαι τόσο μάγκας, που ενώ θα έχει την πλήρη ελευθερία να πάει με όποιον θέλει, εκείνη να επιλέγει μόνο εσένα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Από το "αλλαξοκολιές κι έγινε βραχιόλι" γκραν-γρανκ (μπουζούκι)

Φτάσαμε στο "χόρευε swing-ing"

Γίναμε Ευρώπη :rockon::rockon: γιατί άμα δεν κάνεις γύρα το γυναικάκι στην παρέα σαν το τσιγαρλίκι πως θα έχεις προοδευτικές σκέψεις :confused::confused:
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.118
Κριτικές
31
Like
3.272
Πόντοι
2.606
οσο πιο πελουσιοι τοσο πιο διεστραμμενοι ( αν ο αλλος δεν εχει να φαει, δεν εχει πρωταρχικη του εγνοια να του πηδηξουν τη γυναικα και δη τσαμπα, για γουστο…)
Γιατί το λες τύπε, εδώ μέλη χορταίνουν με μουνόζουμα :confused:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.961
Κριτικές
1
Like
2.651
Πόντοι
606
Α ρε μπαγασιδες έχε χάρη που είναι μέσα Αυγούστου και σκοτώνω τον άδειο μου χρόνο διαβάζοντας για τη λογική του σουινγκερ :confused:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.037
Κριτικές
9
Like
12.974
Πόντοι
3.836
Ο νηματοθέτης είναι άπιστος Θωμάς, θέλει swingers με πιστοποιητικό από το Δήμο και πτυχίο στη σουιγκερολογία να επιχειρηματολογήσουν.

Όχι ότι θα καταλάβει ποτέ ότι υπάρχουν και άνθρωποι που σκέφτονται με άλλο τρόπο εκτός από τον δικό του.

Εκτός αν τις πληροφορίες τις θέλεις επειδή το σκέφτεσαι και νιώθεις ενοχές ότι μπορεί να σου αρέσει.
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
675
Πόντοι
81
Ο νηματοθέτης είναι άπιστος Θωμάς, θέλει swingers με πιστοποιητικό από το Δήμο και πτυχίο στη σουιγκερολογία να επιχειρηματολογήσουν.

Όχι ότι θα καταλάβει ποτέ ότι υπάρχουν και άνθρωποι που σκέφτονται με άλλο τρόπο εκτός από τον δικό του.

Εκτός αν τις πληροφορίες τις θέλεις επειδή το σκέφτεσαι και νιώθεις ενοχές ότι μπορεί να σου αρέσει.
Λετε πολλα και διαφορα ιστοριες γενικολογες απο πραγματα που θελετε να ισχυουν οχι οτι ισχυουν.εγω ειπα αυτο που μου ειπε κοπελα που εκανε swing με τον δικο της σε μαγαζι.πηγαν ηταν 10 ζευγαρια αρχισαν το παρτυ και εμφανιστηκαν αλλοι 10 αρσενικοι που πληρωσαν μαλλον και μπηκα καο γαμουσαν χωρις να φερουν γυναικες.αλλοι εφεραν πουτανες εσκορτ.δεν ξαναπηγε γιατι καταλαβε οτι τους κοροιδευαν. Τωρα αν εσεις λετε οτι ξερετε ενα συγκεκριμενο ζευγαρι και κανετε με εκεινο που ειναι και κουμπαροι οκ ισως το πιστεψω,ισως πατε και χαλκιδικη ολοι μαζι κ ζειτε σε κοινωβιο.ξαφνικα η ελληνικη κοινωνια εγινε απελευθερωμενη.να βγει η φημη στο χωριο οτι γαμιεται η γυναικα σου και να.σε κοροιδευουν ολοι ,δε θα εχει τρυπα να κρυφτεις. Παντως μην με παρεξηγειτε και εγω δεν θα ειχα προβλημα να πηδω τις γυναικες των αλλων
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
675
Πόντοι
81
Αν είναι να πηδηχτεί με τον συνάδελφο τον παντρεμένο, θα πηδηχτεί είτε έχετε κάνει swinging είτε όχι.
Και όχι μόνο με τον παντρεμένο αλλά και με τον ανύπαντρο και με τον διαζευγμένο και με τον χήρο.
Εσύ περιμένεις η γυναίκα σου να γνωρίσει το σεξ και να αρχίσει να γλυκαίνεται στο swinging δηλαδή;
Τι στο καλό; Παρθένα την κρατάς ακόμα προκειμένου να μην γλυκαθεί και σου ξενογαμηθεί;

Ελευθερία, φίλε μου. Δεν υπάρχει καλύτερο. Και από εκεί και πέρα, ας είσαι τόσο μάγκας, που ενώ θα έχει την πλήρη ελευθερία να πάει με όποιον θέλει, εκείνη να επιλέγει μόνο εσένα.
Αν εχεις ελευθερια εσυνσιγουρα θα επιλεξεις την αγαπη σου αλλα μια στο τοσο θα επιλεγεις και την σβετλανα την 20χρονη που τα καταπινει...ε καπως ετσι θα κανει και η δικια σου. Ακομη να γνωρισω ενα κερατα που το λεει και χαιρετε,οταν τον βρω θα σε πω
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Λετε πολλα και διαφορα ιστοριες γενικολογες απο πραγματα που θελετε να ισχυουν οχι οτι ισχυουν.εγω ειπα αυτο που μου ειπε κοπελα που εκανε swing με τον δικο της σε μαγαζι.πηγαν ηταν 10 ζευγαρια αρχισαν το παρτυ και εμφανιστηκαν αλλοι 10 αρσενικοι που πληρωσαν μαλλον και μπηκα καο γαμουσαν χωρις να φερουν γυναικες.αλλοι εφεραν πουτανες εσκορτ.δεν ξαναπηγε γιατι καταλαβε οτι τους κοροιδευαν. Τωρα αν εσεις λετε οτι ξερετε ενα συγκεκριμενο ζευγαρι και κανετε με εκεινο που ειναι και κουμπαροι οκ ισως το πιστεψω,ισως πατε και χαλκιδικη ολοι μαζι κ ζειτε σε κοινωβιο.ξαφνικα η ελληνικη κοινωνια εγινε απελευθερωμενη.να βγει η φημη στο χωριο οτι γαμιεται η γυναικα σου και να.σε κοροιδευουν ολοι ,δε θα εχει τρυπα να κρυφτεις. Παντως μην με παρεξηγειτε και εγω δεν θα ειχα προβλημα να πηδω τις γυναικες των αλλων
Τυπε δεν εγινε ξαφνικα αυτη η απελευθερωση που λες ..εσυ αρχισες απλα να βλεπεις λιγο περα απο το τσαρδι σου...

Και απο τα λεγόμενα σου το προβλημα σου ειναι το κραξιμο και το κουτσομπολιό γιατι οπως ειπες ενα πηδημα θα το έριχνες στην γυναίκα του αλλου ...οποτε δεν καταλαβα τι απορια εχεις και γιατι:coffee:
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
675
Πόντοι
81
Τυπε δεν εγινε ξαφνικα αυτη η απελευθερωση που λες ..εσυ αρχισες απλα να βλεπεις λιγο περα απο το τσαρδι σου...

Και απο τα λεγόμενα σου το προβλημα σου ειναι το κραξιμο και το κουτσομπολιό γιατι οπως ειπες ενα πηδημα θα το έριχνες στην γυναίκα του αλλου ...οποτε δεν καταλαβα τι απορια εχεις και γιατι:coffee:
Προσωπικα φιλος δεν ειμαι σαν εσενα δεν εχω πηδηξει γυναικα αλλου.αν θες το πιστευεις.την εχω πεσει σε κοπελα αλλου χωρισε και μετα ηταν με μενα.δεν μου αρεσει να γλυφω εκει που εχυσε ο αλλος και να τις κυκλοφορω με καμαρι.μονο σε επιπληρωμη τετοια.δεν περιμενω να το καταλαβεις.δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
 
OP
OP
P

protaris4

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2023
Μηνύματα
476
Like
675
Πόντοι
81
Λοιπόν, επειδή βλέπω ότι δεν έχει νόημα ο τίτλος του συγκεκριμένου thread και αυτό γιατί έχεις ήδη "αποφασίσει" από ότι φαίνεται για το τι πραγματικά συμβαίνει σε αυτό το χώρο χωρίς ούτε να έχεις περάσει από έξω από κάποια αντίστοιχο μαγαζί, άρα 0 προσωπική εμπειρία, μένεις στις αποφάσεις σου χωρίς να καταλαβαίνεις τι προσπαθούμε να σου πούμε δεν θα μπω στη διαδικασία να σου εξηγήσω περισσότερα πράγματα. Συγγνώμη αν κάτι έχω καταλάβει λάθος, αλλά αυτό βγάζεις από αυτά που γράφεις.

Και για να σου απαντήσω ναι ήμαστε ακόμα μαζί, ηλικίες παίζουν όλων των ειδών δεν έχει σημασία η δική μου. Υπάρχουν από 20 μέχρι 60+. Δε ξέρω αν σε κάλυψα. αυτά από μένα
"Αυτα απο εμενα" εεε δεν ειπες και τιποτα. Σε ρωτησα 2 3 πραγματα δεν ειπες τιποτα.οκ δεν εισαι κ υποχρεωμενος φυσικα. Ασε θα μιλησουν οι αλλοι που τα βλεπουν στις τσοντες και πιστευουν οτι ετσι γινεται
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
194
Like
307
Πόντοι
21
Μου κανει τοση εντυπωση το θεμα swingers,το λεω φιλικα και με αγαπη δεν προσβαλω κανεναν.δεν μπορω να διανοηθω να βλεπω καποιον να γαμα τη γκομενα μου.να τη χυσει και μετα εγω να τη φιλισω?να φιλισει τα παιδια μας?το βρισκω τοσο αντιθετο στο τροπο ζωης μας,προφανως δεν συγκρινω με ξενους πχ γερμανους. Ακουω και αλλα κουφα οτι εσυ πας σε swingers με τη γυναικα σου αλλα αλλοι εξυπνοι φερνουν εσκορτσ η σε αλλες περιπτωσεις πληρωνουν και μπαινουν απο τη πισω πορτα οταν αρχισει το παρτυ διχως να φερουν γυναικα κτλ. Και αν η γυναικα σου αρχισει αυτα θα σταματησει η μετα θα αρχισει να την πηδαει και ο συναδελφος της παντρεμενος?γιατι θα της αρεσει το φλερτ το ξενοπηδημα κτλ.στο τελος θα τη γαμησουν ολοι και εσυ θα εισαι ο κερατας της γειτονιας.. καποιος να μου το εξηγησει πρακτικα το πως το κανουν και πως ζουνε μετα ,οι σχεσεις τους τα ορια κτλ...και αν εχετε γνωστους που ειναι ακομη μαζι η χωρισαν.ειναι παντρεμενα ζευγαρια η απλα ο αλλος εχει μια γκομενα μερικους μηνες και το παιζει swinger?εχω τοσες ερωτησεις..
Πρώτον μην αγχώνεσαι, σκέψου ότι είσαι ήδη ο κερατάς της γειτονιάς κ δεν έχεις τίποτα να χάσεις... Δεύτερον το αν μπαίνουν ελεύθερα αρσενικά στο χώρο δεν σε αφορά, εσύ πας για να σου γαμησουν τη γυναίκα και να γαμησεις γυναίκες άλλων. Αν δεν το λέει η καρδιά σου και αισθάνεσαι άσχημα φεύγεις και δεν επαναλαμβάνεις. Αν η γυναίκα σου θέλει να γαμηθει με άλλους δεν έχει να κάνει με το αν την πήγες σε swingers party, θέλει απλά να γαμηθει, άνθρωπος είναι
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.189
Κριτικές
3
Like
1.827
Πόντοι
496
Προσωπικα φιλος δεν ειμαι σαν εσενα δεν εχω πηδηξει γυναικα αλλου.αν θες το πιστευεις.την εχω πεσει σε κοπελα αλλου χωρισε και μετα ηταν με μενα.δεν μου αρεσει να γλυφω εκει που εχυσε ο αλλος και να τις κυκλοφορω με καμαρι.μονο σε επιπληρωμη τετοια.δεν περιμενω να το καταλαβεις.δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
εχεις γατζωθει στο συναίσθημα που σου βγαζει ο τροπος που σκέφτεσαι ομως η λογικη σου που ειναι συνδεδεμενη με το υπολοιπο συναίσθημα τον πουτσο θα τον έριχνες....

οπως βλεπεις αγαπητε ειμαστε οντα που κόβουμε και ράβουμε την ηθική και το συμφέρον στα μετρα μας !!!! και αναλογα το υποστηρίζουμε χωρις ομως να τα κανουμε τσουρεκια ...

ολο μαζι στη σουμα σου μας βγαινει μια μικρη παιχνιδιαρικη πονηρια διοτι σε τετοια θεματα δεν υπάρχει ολίγον εγκυος η ναι η οχι ...

βλεπεις οτι δεν σου κανει η φασουλα κανενα προβλημα μην κάθεσαι ομως να ζουζουνιζεις στα ποδια μας εφοσον δεν σου κανουν ..

ποτε κανενας αντρας απο τα ζευγαρια δεν θα σου πει οτι ειναι κερατας με την εννοια που σου κανει κεφι να ακουσεις διοτι πραγματικα δεν ειστε στο ιδιο μοντελο και επιλογή ερωτικης διαθεσης και τροπο ζωης..

οποτε καταλαβαίνω οτι εχεις αλλο μοντελο ερωτικης εκφρασης και το δέχομαι ,,,απο εκει και περα τι αλλο θες

οσο για την περηφάνια του αντρα τυπε δεν την εχει συνδεδεμενη με το μουνι της γυναικα του αλλα το πως φέρεται στο συνολο ποια η κοινωνικη του θεση , οτι εχει τα αρχιδια να κανει αυτο που θελει και το κανει.. ..οχι τι κανει στο κρεβατι του με την γυναίκα του που ειναι το παρεακι της ζωης του και συντροφος στα γαμισια τους ..



:coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom