Νέα

Κάποιος να μου εξηγήσει τη φάση swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα protaris4
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.037
Κριτικές
9
Like
12.974
Πόντοι
3.836
Επειδή πολύ ασχοληθήκαμε μαζί σου.

Οι swingers δε σου απαντάνε επειδή πολύ απλά είσαι ένα ανώριμο παιδάκι που δεν έχει βγει από το χωριό του. Να σου πει ένας swinger γιατί του αρέσει να είναι swinger είναι σαν να ρωτάς κάποιον που κάνει αναρρίχηση γιατί δεν παίρνει το αυτοκίνητο να πάει στην κορυφή του βράχου να τελειώνουμε. Το ίδιο ηλίθιες είναι οι απορίες σου.

Από τη μια το swinging κατέστρεψε τη χώρα, από την άλλη αν σου προσφέρει κάποιος τη γυναίκα του δε θα σε πείραζε. Από τη μια "τι θα πουν οι γείτονες (εσύ είσαι ο γείτονας αν δεν το κατάλαβες) για τον κερατά' από την άλλη "εντάξει αν το κάνουν στα κρυφά δεν πειράζει".

Επειδή σε βλέπω και σε τρώει (αλλιώς δε θα συνέχιζες τη συζήτηση) πήγαινε σε μια βραδιά για μόνους άντρες σε ένα swingers bar να σου φύγει η απορία και σταμάτα να το παίζεις ηθικό στοιχείο. Αλλιώς αν όντως ενοχλείται τόσο πολύ η ηθική σου, μην ασχολείσαι καθόλου. Θέλεις να συζητήσετε με ένα ζευγάρι swingers για ποιο λόγο; Για να σου πουν τις εμπειρίες τους και να καυλώσεις ή μήπως επειδή θες να δοκιμάσεις αλλά φοβάσαι μη μαθευτεί;
 

mn2

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2015
Μηνύματα
136
Like
462
Πόντοι
21
O χρήστης protaris4 ομολογουμένως έχει φάει το ξύλο της αρκούδας.

Αν δεν είσαι 17 χρόνων πάντως δε δικαιολογείται να μην καταλάβεις αυτά που γράφτηκαν.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.407
Κριτικές
1
Like
7.343
Πόντοι
2.306
Προσωπικα φιλος δεν ειμαι σαν εσενα δεν εχω πηδηξει γυναικα αλλου.αν θες το πιστευεις.την εχω πεσει σε κοπελα αλλου χωρισε και μετα ηταν με μενα.δεν μου αρεσει να γλυφω εκει που εχυσε ο αλλος και να τις κυκλοφορω με καμαρι.μονο σε επιπληρωμη τετοια.δεν περιμενω να το καταλαβεις.δεν ειμαστε ολοι το ιδιο
Καλα αυτο το « χωρισε και μετα ηταν με μενα» μη το πας και στη Τραπεζα….:confused:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.698
Κριτικές
126
Like
7.699
Πόντοι
7.885
Εσυ πως το ξερεις? Εχεις προσωπικη εμπειρια?εισαι swinger και ακολουθας εσυ κ η δικια σου τους κανονες και ουτενεσυ ουτε αυτη δεν ξενοπηδατε μονοι? Δωσε λιγο λεπτομερειες.οχι προσωπικα στοιχεια.
Τύπε μην το κουράζεις το θέμα, έχουν απαντηθεί όλα αυτά που ρωτάς σε αντίστοιχα θρεντ. Για να το θέσω όσο πιο απλά μπορώ δεξου το σουιγκινγκ ως έναν τρόπο ζωής. Όπως ο άλλος επιλέγει να ζει στην πόλη, σε νησί , στο βουνό κλπ.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.795
Πόντοι
5.406
Ο χρήστης ,@protaris4 μάλλον είναι κλώνος του Ακροατή που του άρεσε να γλύφει ψωλές. Έχει αλλάξει λίγο το στυλ του για να μην τον πάρουν πρέφα. Ρωτάει μαλακίες όλη την ώρα για να τον βρίζουν και τη βρίσκει με αυτό.
 

Mandragora

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2024
Μηνύματα
275
Like
398
Πόντοι
21
Επειδή πολύ ασχοληθήκαμε μαζί σου.

Οι swingers δε σου απαντάνε επειδή πολύ απλά είσαι ένα ανώριμο παιδάκι που δεν έχει βγει από το χωριό του. Να σου πει ένας swinger γιατί του αρέσει να είναι swinger είναι σαν να ρωτάς κάποιον που κάνει αναρρίχηση γιατί δεν παίρνει το αυτοκίνητο να πάει στην κορυφή του βράχου να τελειώνουμε. Το ίδιο ηλίθιες είναι οι απορίες σου.

Από τη μια το swinging κατέστρεψε τη χώρα, από την άλλη αν σου προσφέρει κάποιος τη γυναίκα του δε θα σε πείραζε. Από τη μια "τι θα πουν οι γείτονες (εσύ είσαι ο γείτονας αν δεν το κατάλαβες) για τον κερατά' από την άλλη "εντάξει αν το κάνουν στα κρυφά δεν πειράζει".

Επειδή σε βλέπω και σε τρώει (αλλιώς δε θα συνέχιζες τη συζήτηση) πήγαινε σε μια βραδιά για μόνους άντρες σε ένα swingers bar να σου φύγει η απορία και σταμάτα να το παίζεις ηθικό στοιχείο. Αλλιώς αν όντως ενοχλείται τόσο πολύ η ηθική σου, μην ασχολείσαι καθόλου. Θέλεις να συζητήσετε με ένα ζευγάρι swingers για ποιο λόγο; Για να σου πουν τις εμπειρίες τους και να καυλώσεις ή μήπως επειδή θες να δοκιμάσεις αλλά φοβάσαι μη μαθευτεί;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
218
Like
723
Πόντοι
81
Εγω εχω να πω οτι οποιος εχει την μυγα μυγιαζεται.....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.037
Κριτικές
9
Like
12.974
Πόντοι
3.836
λέγοντας βάρος εννοείς το συνολικό βάρος του ζευγαριού;
 

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
218
Like
723
Πόντοι
81
Το εξ απανεκαθεν δεν το επιασες κυριε κυβερνητα, θα σου κατεβασω βαθμο
ναι κρυοκωλος ντιπ για ντιπ ο μπαγασας ,ο captain Pike ειναι ο καυλιαρογκομενιαρης κυβερνητης και μαλιστα βλεπωντας την σειρα ειμαι εκατο τοις εκατο σιγουρος οτι ηταν και swinger
 
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.961
Κριτικές
32
Like
25.708
Πόντοι
8.346
Ο μονος λογικος ανθρωπος που εδωσε τη πιο λογικη απαντηση.
....γιατι ρε μαγκα μου, οποιος δεν ταιριαζει με τα γουστα κ τις καβλες τις δικες σου ειναι παραλογος κ ανευ λογικης?!?!? Δν υπαρχει σωστο η λαθος στην καβλα (αρκει να μν ειναι παρανομο)!
Μαλλον κατα λαθος περασες απο 'δω!!!
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

zevgarips

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
218
Like
723
Πόντοι
81
αρχηγέ, με το βάρος που είπες, υπολόγισε την παραπανίσια πυκνότητα :grin:
:grin:
λέγοντας βάρος εννοείς το συνολικό βάρος του ζευγαριού;
Ασε την πυκνοτιτα γιατι διαβαζα Δανεζη σημερα στη παραλια και κοντεψα να λαλησω δεν μπορουσα και να συγκεντρωθω με ολο αυτο το κωλομουνι γυρω μην ξανακουσω για πυκτοτητα. Οχι μονο δικο μου την προηγουμενη εβδομαδα που ειχα παει τον σκυλο στον κτηνιατρο ζυγιστικα και εγω στην ζυγαρια του κτηνιατρειου 95κιλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom