Νέα

Πώς ρίχνουμε τις στριπτηζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα staristo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Είπα ότι με μικρή σχετική προσπάθεια και με ασήμαντα έξοδα πήρα "1,5" ΣΤΡΗΠΤΙΤΖΟΥ [αυτό ήταν νομίζω το θέμα μας] σε παρτούζες [που επαναλήφθηκαν], χωρίς να την πληρώσω τίποτα εκτός από τους χορούς στο μαγαζί, τους καφέδες που ήπιαμε πριν τις παρτούζες και το γαμιστρωνοξενοδοχείο,αν μπορείς εσύ να το κάνεις με άλλο τρόπο γιατί δεν το κάνεις;

Μην ανησυχείς αδελφέ.. Κατάλαβα πολύ καλά τι έγραψες.

Απλά εγώ, εκ πεποιθήσεως πάντα πληρώνω όταν γαμαω, ώστε να πληρώνω τα λιγότερα.

Τις ψευδαισθήσεις ότι έρχονται για μένα, τις άφησα πίσω μου μαζί με την εφηβεία.

Αυτά..


 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
εχω σταμπαρει γκομενα στιπτιτζου πολυ γνωστη σε εσας και περιζητιτη με πολλες κριτικες εδω μεσα που την γαμαει φιλος καλος να σκαει καθε βδομαδα με αλλο κινιτο λες και ειναι κορη του γερμανου λολ !!! επισης γαμας καλα στριπτοπουτανκια χωρις καν να πατας στα μαγαζια που δουλευουν αν εχεις φιλο που εχει γκομενα στριπτιτζου η πρωην του επαγγελματος !!! Η διαφορα ειναι οτι δεν τα σκας επι τοπου αλλα σε βαθος χρονου αλλα γαμας καλα και σε βαθος χρονου !!!

Kαι εσυ δικιο εχεις Λεων..

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κον ΝΟΚΙΑ !

Δώσε  ΝΟΚΙΑ  να  διαλύσεις  τις  ψευδαισθήσεις !
Μια  απορία  όμως  , όταν έλεγα  εγώ  ότι  τελικά  έτσι είναι πιο φτηνο  και ολιγώτερο ψυχοφθόρο το σπορ  γιατί μου  την πέφτανε ?

Ναι  ρε  όλοι τζαμπα  γαμάνε , μερικούς  τους  πληρώνουνε  κι όλας !

Κον Βοθρον

αει @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Κον ΝΟΚΙΑ !

Δώσε  ΝΟΚΙΑ  να  διαλύσεις  τις  ψευδαισθήσεις !
Μια  απορία  όμως  , όταν έλεγα  εγώ  ότι  τελικά  έτσι είναι πιο φτηνο  και ολιγώτερο ψυχοφθόρο το σπορ  γιατί μου  την πέφτανε ?

Ναι  ρε  όλοι τζαμπα  γαμάνε , μερικούς  τους  πληρώνουνε  κι όλας !

Κον Βοθρον

αει @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
χαχαχα επιδι δε ερχομε μαζι σου ,τιχερε τα κεχριμαρια να σου βγουνε απο τι μιτι
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
 O συγκεκριμένος, που κατά δήλωση του είναι 50+,

Και επειδή από τον απαξιωτικό τρόπο που αναφέρεσαι στην ηλικία μου [που ο ίδιος την είπα] κατάλαβα πως είσαι μικρός να σου δώσω και μια συμβουλή.
Εγώ τα στριπτηζάδικα τα έχω κόψει πια εδώ και χρόνια [προτιμώ να "επενδύω" τα λεφτά μου πιο άμεσα σε C.T., call girls κλπ.] Τότε όμως που πήγαινα και γινόταν αυτές οι φάσεις να σου πώ τί σχολίαζαν πιο αρνητικά η φίλη μου με τη μιγάδα που ανέφερα; Την κομπλεξαρισμένη συμπεριφορά πιτσιρικάδων που ενώ πλήρωναν τα λεφτά τους για να τις πάρουν χορούς μετά [από κόμπλα] τις ειρωνευόταν [σαν αυτές να ήταν ζώα και να μην καταλάβαιναν] ή ακόμα χειρότερα έδειχναν να τις συχαίνονται.
Δίπλα μας ένας πιτσιρικάς την είχε πάρει χορό και μετά σκουπιζόταν με χαρτομάντηλα με συχασιά και πήγε στην τουαλέτα να πλυθεί [ίσως και να ήταν ιδρωμένη αυτή], οπότε γυρνάει η μιγάδα και λέει στην φίλη μου φωναχτά για να ακούσει η παρέα του "Oh my god, what a MALAKAS is this young man;"

   Αυτά και να προσέχετε μην να δείνετε τα λεφτά σας άμα δεν είστε σίγουροι πως κάτι σας αρέσει γιατί μετά θα σας πούνε μαλάκες.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1) Και επειδή από τον απαξιωτικό τρόπο που αναφέρεσαι στην ηλικία μου [που ο ίδιος την είπα] κατάλαβα πως είσαι μικρός να σου δώσω και μια συμβουλή.

2) "Oh my god, what a MALAKAS is this young man;"
   Αυτά και να προσέχετε μην να δείνετε τα λεφτά σας άμα δεν είστε σίγουροι πως κάτι σας αρέσει γιατί μετά θα σας πούνε μαλάκες.

1) Αστο αδελφε..Τραβηξες νταμα απο 12..Κοινως καηκες.( Την ηλικια σου την ανεφερα χωρις καποιο απαξιωτικο σχολιο.)

2) Ειτε τις γαμαμε ειτε οχι, απο την στιγμη που περασουμε την πορτα του μαγαζιου, ειμαστε μαλακες στα ματια τους. Οποτε τουλαχιστον ας τις γαμαμε.

Αυτα..
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
2) Ειτε τις γαμαμε ειτε οχι, απο την στιγμη που περασουμε την πορτα του μαγαζιου, ειμαστε μαλακες στα ματια τους. Οποτε τουλαχιστον ας τις γαμαμε.

Αυτα..
Εύγε!!! Και νόμιζα πως ήμουν ο μόνος που το πίστευε αυτό...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Και επειδή από τον απαξιωτικό τρόπο που αναφέρεσαι στην ηλικία μου [που ο ίδιος την είπα] κατάλαβα πως είσαι μικρός να σου δώσω και μια συμβουλή.
Εγώ τα στριπτηζάδικα τα έχω κόψει πια εδώ και χρόνια [προτιμώ να "επενδύω" τα λεφτά μου πιο άμεσα σε C.T., call girls κλπ.] Τότε όμως που πήγαινα και γινόταν αυτές οι φάσεις να σου πώ τί σχολίαζαν πιο αρνητικά η φίλη μου με τη μιγάδα που ανέφερα; Την κομπλεξαρισμένη συμπεριφορά πιτσιρικάδων που ενώ πλήρωναν τα λεφτά τους για να τις πάρουν χορούς μετά [από κόμπλα] τις ειρωνευόταν [σαν αυτές να ήταν ζώα και να μην καταλάβαιναν] ή ακόμα χειρότερα έδειχναν να τις συχαίνονται.
Δίπλα μας ένας πιτσιρικάς την είχε πάρει χορό και μετά σκουπιζόταν με χαρτομάντηλα με συχασιά και πήγε στην τουαλέτα να πλυθεί [ίσως και να ήταν ιδρωμένη αυτή], οπότε γυρνάει η μιγάδα και λέει στην φίλη μου φωναχτά για να ακούσει η παρέα του "Oh my god, what a MALAKAS is this young man;"

   Αυτά και να προσέχετε μην να δείνετε τα λεφτά σας άμα δεν είστε σίγουροι πως κάτι σας αρέσει γιατί μετά θα σας πούνε μαλάκες.
εμενα κε χορισ να παο μποθυθενα με λενε ,οποτε πρεπι αν αφτοκτονισο
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
Αφού έχετε βρεί τη λύση...σαμπάνια στη σαμπάνια,,,και δεν σας ενδιαφέρει στρίπερ σε βάθος χρόνου...δηλαδή να τη ρίξετε και απλά να τη γαμήσετε επί πληρωμή ...τότε μπράβο σας αλλά είσαστε εκτός θέματος....οπότε όλες αυτές τις μπουρτζο-περιαυτολογίες σε άλλο θρεντ (πχ...γαμήσι σε στριπτιζάδικο)....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αφού έχετε βρεί τη λύση...σαμπάνια στη σαμπάνια,,,και δεν σας ενδιαφέρει στρίπερ σε βάθος χρόνου...δηλαδή να τη ρίξετε και απλά να τη γαμήσετε επί πληρωμή ...τότε μπράβο σας αλλά είσαστε εκτός θέματος....οπότε όλες αυτές τις μπουρτζο-περιαυτολογίες σε άλλο θρεντ (πχ...γαμήσι σε στριπτιζάδικο)....
σοστοσ πεαστα τουσ,εσι φενεσε οτι ισε γνοτισ
 

present

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
140
Like
0
Πόντοι
1
οι σιγουροι τροποι α)με τρικλοποδια β)με δεξι ντιρεκτ
 

Επισκέπτης
Αφού έχετε βρεί τη λύση...σαμπάνια στη σαμπάνια,,,και δεν σας ενδιαφέρει στρίπερ σε βάθος χρόνου...δηλαδή να τη ρίξετε και απλά να τη γαμήσετε επί πληρωμή ...τότε μπράβο σας αλλά είσαστε εκτός θέματος....οπότε όλες αυτές τις μπουρτζο-περιαυτολογίες σε άλλο θρεντ (πχ...γαμήσι σε στριπτιζάδικο)....

1-2 ποτάκια αρκούν λέμε...πέρασαν οι εποχές της σαμπάνιας...πρέπει να γίνει το 12ο θαύμα για να βρεθεί γκόμενα τόσο αξιόλογη που θα αξίζει σαμπάνια...

Και όχι...δεν μας ενδιαφέρει γκόμενα-ξεβράκωτη σε βάθος χρόνου...ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ...να θεωρεί πως είναι γκόμενα του (μόνο δικιά του) ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ?

ΜΟΝΟ ΓΑΜΗΣΙ...αντε κ τιποτα μπουζούκια/κλαμπ..όταν ξεμένεις απο πιπινάκια...

Kαι δεν ειμαστε εκτος θέματος...απλά εσύ είσαι εκτός εποχής..
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αφού έχετε βρεί τη λύση...σαμπάνια στη σαμπάνια,,,και δεν σας ενδιαφέρει στρίπερ σε βάθος χρόνου...δηλαδή να τη ρίξετε και απλά να τη γαμήσετε επί πληρωμή ...τότε μπράβο σας αλλά είσαστε εκτός θέματος....οπότε όλες αυτές τις μπουρτζο-περιαυτολογίες σε άλλο θρεντ (πχ...γαμήσι σε στριπτιζάδικο)....
Ώπα φίλε γιατί μάλλον είσαι λάθος...
Στρίπερ σε βάθος χρόνου τί ακριβώς εννοείς... να την χρυσώσεις για το τίποτα μέχρι να την πηδήξεις επί πληρωμή??? ή να αγοράσεις την παραμύθα και καλά πηδιόμαστε αλλά δεν σου παίρνει φράγκα...
Εξάλλου ο nokia το παλληκάρι το είπε καθαρά... "με 1-2 ποτάκια κλείνεις τη δουλειά..." (κάπως έτσι και συγνώμη που δανείζομαι και τα λεγόμενα του)
 

Casablancas

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2007
Μηνύματα
900
Like
1
Πόντοι
6
εννοούμε να τη ριξεις ...όπως λέει και ο τίτλος...

να την κυκλοφορήσεις και να την ευχαριστηθείς χωρίς άμεσο χρηματισμό....

εφόσον όμως αναφέρεσαι σε πτάνα...είσαι εσύ εκτός θέματος.....και νοημοσύνης....

το τελευταίο ως απάντηση και σε άλλες διαπιστώσεις σου
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
1-2 ποτάκια αρκούν λέμε...πέρασαν οι εποχές της σαμπάνιας...πρέπει να γίνει το 12ο θαύμα για να βρεθεί γκόμενα τόσο αξιόλογη που θα αξίζει σαμπάνια...

Και όχι...δεν μας ενδιαφέρει γκόμενα-ξεβράκωτη σε βάθος χρόνου...ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ...να θεωρεί πως είναι γκόμενα του (μόνο δικιά του) ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ ?

ΜΟΝΟ ΓΑΜΗΣΙ...αντε κ τιποτα μπουζούκια/κλαμπ..όταν ξεμένεις απο πιπινάκια...

Kαι δεν ειμαστε εκτος θέματος...απλά εσύ είσαι εκτός εποχής..
αρχοντα κιριε μακλειν ποτε θα παμε να φαμε??
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Να  μου τη  γνωρίσεις  να  την πάρω  ψυχοκόρη !
 

Αν και είσαι εμφανώς ειρωνικός θα σου απαντήσω πραγματικά.

Σε δυό τρείς μήνες η Μαρία [αυτό ήταν το όνομά της και άμα νομίζετε πως λεω μαλακίες ρωτήστε αν δούλευε στο Σταρ κάποια έτσι κι έτσι. Θυμάμαι και το επίθετό της, Λατινοαμερικάνικο ήταν, φυσικά δεν το αναφέρω] έφυγε για το Χόλλυγουντ για να γίνει μεγάλη πορνοστάρ. Αυτό ήταν το όνειρό της και μόλις είχε κλείσει τα είκοσι. Μάλιστα πρότεινε στα σοβαρά και στη φίλη μου, που είχαν κολλήσει πολύ, να πάει μαζί της. Αυτή τότε ήταν λίγο πάνω από τα τριάντα και μόλις χωρισμένη. Δεν την βλέπω πια αλά ρε γαμώ το θα την βρώ να της πω να γραφτεί στο σάιτ να ποστάρει την εμπειρία από την μεριά της [να βαρεθεί μπορεί, να κολώσει όχι!]
Η φίλη μου της απάντησε γελώντας πως ήταν πολύ μεγάλη για να ξεκινήσει τέτοια "καριέρα"
αλλά αυτή επέμενε. "There is no problem, they fuck every age"
Τέλος πάντων φεύγοντας μας υποσχέθηκε πως θα μας έστελνε βιντεοκασέτες [δεν υπήρχαν τότε DVD] από τις τσόντες της.
Δεν είχαμε ποτέ νέα της, πάντως μεγάλη πορνοστάρ δεν πρέπει να έγινε γιατί θα την είχαμε πετύχει κάπου. Ελπίζω να είναι καλά και να μην την φάγανε σε κανένα στενό του δυτικού Λος Άντζελες.

Δεν σκοπεύω να επανέλθω στο θέμα όσες προκλήσεις και να δεχθώ, γιατί όπως καταλάβατε είχε αναπτυχθεί ανάμεσα στους τρεις μας και μια ιδιότυπη συναισθηματική σχέση ένα είδος άτυπης "οικογένειας", πέρα από το σεξ και στο τέλος τέλος το μετάνοιωσα που το ανέφερα κι όλας εδώ μέσα, έστω και ανώνυμα. Μερικά πράγματα πρέπει κανείς να τα κρατάει για τον ευατό του και να μην τα αναφέρει σε όσουν γουστάρουν πλάκα και ανέξοδη κριτική.

                                   Συγγνώμην αν σας κούρασα
 

Επισκέπτης
εννοούμε να τη ριξεις ...όπως λέει και ο τίτλος...

να την κυκλοφορήσεις και να την ευχαριστηθείς χωρίς άμεσο χρηματισμό....

εφόσον όμως αναφέρεσαι σε πτάνα...είσαι εσύ εκτός θέματος.....και νοημοσύνης....

το τελευταίο ως απάντηση και σε άλλες διαπιστώσεις σου

Εγώ με τον τίτλο του θρεντ καταλαβαίνω "πως θα τη ριξω στο κρεβάτι,καναπέ,ντιβάνι,πάτωμα κλπ"...εσύ τι ζόρι τραβάς ?  :pipa1:

Δεν γουστάρω να κυκλοφορώ με ξεβράκωτες...(υπάρχουν κ εξαιρέσεις)...δεν υπάρχει λόγος όταν υπάρχουν πολύ ομορφότερα μελισσάκια εκεί έξω...τελικά να σου πω την αλήθεια,ούτε κ να τις γαμάω δεν γουστάρω πλέον...πολύ μουρμούρα...κ αδέξιο γαμήσι...απλά έχουν πέσει οι τιμές κ βολεύεσαι όταν δεν έχεις χρόνο...(κ αν δεν γουστάρεις τα μπουρδέλα όπως εγώ)... :grin: :grin:

Εσυ είσαι εκτός θέματος + νοημοσύνης + πραγματικότητας...μικρέ μου πρίγκηπα...πες μου τη διεύθυνσή σου...να σου στείλω τηλεκατευθυνόμενο γιαούρτι...εραστή της πουτάνας... :2funny: :2funny:

Τα παπάρια μου...ως απάντηση στην κριτική σου...περι των υπόλοιπων διαπιστώσεων... :2funny: :2funny:

Πες της καριόλας σου (της στριπερ ντε)...να με πάρει τηλέφωνο...γιατί έχω καύλες...το βράδυ εσύ θα της προσφέρεις αγάπη...κι εγώ θα την ξεμουνιάζω... :boobies: :boobies: :boobies:

Χαιρετίσματα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom