Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
Παιδιά και όμως πιστέψτε το... δεν έχει τόσο σημασία το μέγεθος, από το να ξέρει να τον χρησιμοποιεί σωστά και όπως πρέπει!!!!!! :dancing:

πάντως εσυ λονακι, αρκείσαι στα 23 εκατοστά του βαρβάτου σου!
αλλά με αυτό που γράφεις να συμπεράνω οτι δεν τα χρησιμοποιεί σωστά?
ότι δεν είναι 23 εκατοστά? αλλά 13?
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
πάντως εσυ λονακι, αρκείσαι στα 23 εκατοστά του βαρβάτου σου!
αλλά με αυτό που γράφεις να συμπεράνω οτι δεν τα χρησιμοποιεί σωστά?
ότι δεν είναι 23 εκατοστά? αλλά 13?

ρε κοριτσια εσεις τωρα μην τρελαθω αλλα καλυτερα 13 παρα 23. τουλαχιστον με τα 13 δεν λιωνεις στον πονο. η μονο εγω ποναω;
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
χμμμ
βασικα καλυτερα 23 απο τα 13. τον πονο μπορεισ να τον αποφυγεισ καπωσ. αν δεν το νιωθεισ καθολου τοτε δεν μπορεισ να κανεισ κατι....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τζίφος ρε γαμώτο...εγω με 56 πόντους,θεληματικό πηγούνι κ.λ.π. μάλλον δεν έχω ελπίδα να.........απ ότι λένε τα κορίτσια μας.... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
χμμμ
βασικα καλυτερα 23 απο τα 13. τον πονο μπορεισ να τον αποφυγεισ καπωσ. αν δεν το νιωθεισ καθολου τοτε δεν μπορεισ να κανεισ κατι....

νομιζω οτι εχετε φλιπαρει με τα νουμερα. ρε παρε χαρακα και κοιτα ποσα ειναι 13εκατοστα που δεν τα νιωθεις κιολας :headbang: παιζει ρολο βεβαια και το παχος
 

Επισκέπτης
Το τέλειο μέγεθος είναι αυτό που ταιριάζει σε μένα  ;)
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω οτι εχετε φλιπαρει με τα νουμερα. ρε παρε χαρακα και κοιτα ποσα ειναι 13εκατοστα που δεν τα νιωθεις κιολας :headbang: παιζει ρολο βεβαια και το παχος

οκ σορρυ τοτε μαλλον εγω εχω προβλημα... γτ δεν τουσ νιωθεισ μονο σε μερικεσ στασεισ.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
οκ σορρυ τοτε μαλλον εγω εχω προβλημα... γτ δεν τουσ νιωθεισ μονο σε μερικεσ στασεισ.

κοιτα να δεις δεν ξερω αν εισαι αντρας η γυναικα παντως εγω εμπιστευομαι μονο τα ματια μου και τον χαρακα μου. τα νουμερα τα ακουω βερεσε
 

guzelll

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
παντωσ και το πλατοσ παιζει πολυ σημαντικο ρολο. κοπελα ειμαι
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε τι τραβάμε με τα μεγέθη......μάγκες μην τσιμπάτε....και Μικροί και Μεγάλοι  μια χαράπερνάνε....μην σας παρασύρουν οι κυρίες στο να αισθάνεστε μειονεκτικά.....γιατί τις παπαριές του στυλ ..άμα δεν τον έχεις 50 πόντους δεν την βρίσκω τις έχουμε ακούσει πολλές φορές και μετά.....θελω κι άλλο.....ξεκολλάτε βρεεεεεεε........ο έρωτας ξεκινάει απο το μυαλό....άιντε.....πρωτού τα πάρω,ξεχάσω ότι είμαι υψηλοτάτου επιπέδου και σφαγώ με τις κυρίες....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
...κι ανίκανος να είσαι (π.χ. παράλυτος από κάποιο ατύχημα) άμα ο εγκέφαλος στροφάρει με 1000 και μπορείς να μπεις + να της γαμήσεις το μυαλό φτάνει... και μόνο με την σκέψη θα χύνει με σπασμούς... 
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε τι τραβάμε με τα μεγέθη......μάγκες μην τσιμπάτε....και Μικροί και Μεγάλοι  μια χαράπερνάνε....μην σας παρασύρουν οι κυρίες στο να αισθάνεστε μειονεκτικά.....γιατί τις παπαριές του στυλ ..άμα δεν τον έχεις 50 πόντους δεν την βρίσκω τις έχουμε ακούσει πολλές φορές και μετά.....θελω κι άλλο.....ξεκολλάτε βρεεεεεεε........ο έρωτας ξεκινάει απο το μυαλό....άιντε.....πρωτού τα πάρω,ξεχάσω ότι είμαι υψηλοτάτου επιπέδου και σφαγώ με τις κυρίες....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μαζι σου ταλε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

...κι ανίκανος να είσαι (π.χ. παράλυτος από κάποιο ατύχημα) άμα ο εγκέφαλος στροφάρει με 1000 και μπορείς να μπεις + να της γαμήσεις το μυαλό φτάνει... και μόνο με την σκέψη θα χύνει με σπασμούς... 

ενταξει το γαμησες
 

Επισκέπτης
ρε τι τραβάμε με τα μεγέθη......μάγκες μην τσιμπάτε....και Μικροί και Μεγάλοι  μια χαράπερνάνε....μην σας παρασύρουν οι κυρίες στο να αισθάνεστε μειονεκτικά.....γιατί τις παπαριές του στυλ ..άμα δεν τον έχεις 50 πόντους δεν την βρίσκω τις έχουμε ακούσει πολλές φορές και μετά.....θελω κι άλλο.....ξεκολλάτε βρεεεεεεε........ο έρωτας ξεκινάει απο το μυαλό....άιντε.....πρωτού τα πάρω,ξεχάσω ότι είμαι υψηλοτάτου επιπέδου και σφαγώ με τις κυρίες....... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τοτε εσυ δεν εχεις παραπονα, νομιζω οτι ειπες οτι εισαι καπου στους 53  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom