Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Εva η αρχή της αβεβαιότητας σε αυτό μέγεθος παίζει κάποιο ρόλο;
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εva η αρχή της αβεβαιότητας σε αυτό μέγεθος παίζει κάποιο ρόλο;

κοιτα να δεις με τετοια μεγεθη ειμαστε υποχρεωμενοι να λαβουμε υποψην μας τις σχετικιστηκες θεωριες οποτε ναι παιζει ρολο
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Ρωτάω γιατί δεν ξέρω και ντρέπομαι :S  σε εμένα είναι 17cm
πάρ' το αλλιώς. δεν θα έχεις ποτέ πρόβλημα για την πίσω πόρτα
ξέρεις τι είναι να μη σου δίνει κώλο ούτε βίζιτα? μιλάμε για κατάρα!!!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Κάπου 26 μέλη και άλλοι τόσοι επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα...Όλες οι γκόμενες ψάχνουν να βρουν τον Rocco αλλά οι ίδιες δεν είναι ούτε η μουνότριχα της Silvia Saint,Jenna Jameson,Aurora Snow κλπ...Ας βελτιωθούν και οι γκόμενες στο κρεβάτι,και κυρίως να αποβάλλουν τα ταμπού που κουβαλάνε από τη μαμά τους,και μετά ψάχνουν και για πόντους.Από αυτό το θέμα,έχουν πλουτίσει δεκάδες τσαρλατάνοι που πουλάνε ότι μαλακία βρουν για να μεγαλώσει το καυλί.Κολοκύθια,είναι γενετικό.Όπως και το ύψος που έχουν πολλές γκόμενες της τάξης του 1,60 που για να τις φιλήσεις πρέπει να σκύψεις κινδυνεύοντας να πάθεις λουμπάγκο.Άβυζες,χοντρωκώλες,με κώλο σαν κεφαλογραβιέρα,και αυτές είναι που λένε "Εγώ θέλω ο άντρας να έχει 20 πόντους".Ε,αν βρεις κάποιον με 20 πόντους να σε γαμήσει,να πας λαμπάδα στο θεό που πιστεύεις.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Κάπου 26 μέλη και άλλοι τόσοι επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα...Όλες οι γκόμενες ψάχνουν να βρουν τον Rocco αλλά οι ίδιες δεν είναι ούτε η μουνότριχα της Silvia Saint,Jenna Jameson,Aurora Snow κλπ...Ας βελτιωθούν και οι γκόμενες στο κρεβάτι,και κυρίως να αποβάλλουν τα ταμπού που κουβαλάνε από τη μαμά τους,και μετά ψάχνουν και για πόντους.Από αυτό το θέμα,έχουν πλουτίσει δεκάδες τσαρλατάνοι που πουλάνε ότι μαλακία βρουν για να μεγαλώσει το καυλί.Κολοκύθια,είναι γενετικό.Όπως και το ύψος που έχουν πολλές γκόμενες της τάξης του 1,60 που για να τις φιλήσεις πρέπει να σκύψεις κινδυνεύοντας να πάθεις λουμπάγκο.Άβυζες,χοντρωκώλες,με κώλο σαν κεφαλογραβιέρα,και αυτές είναι που λένε "Εγώ θέλω ο άντρας να έχει 20 πόντους".Ε,αν βρεις κάποιον με 20 πόντους να σε γαμήσει,να πας λαμπάδα στο θεό που πιστεύεις.

ρε ειναι δυνατον να παρατησεις τον Α γκομενο γτ δεν την εχει 20εκ. αυτες που τις λενε τετοιες μαλακιες ουτε οι ιδιες δεν τις πιστευουν
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Και όμως ξέρω περίπτωση παιδιού που είχε μικρό και μετά από περίπου 1 μήνα που η γκόμενα το έπαιζε δύσκολη,πάνε για τα περαιτέρω,και του λέει "α,έχεις πολύ μικρό,αν το ήξερα δε θα τα έφτιαχνα μαζί σου".Και τις απαντάει και αυτός "αν το ήξερα θα είχα βάλει ταμπέλα με το μέγεθος κρεμασμένη στο λαιμό μου".Τελικά μετά από 2 χρόνια,μέσω φίλου-τυχαία-ανακάλυψε ότι η κοπέλα είχε προβλήματα,και έπαιρνε και ψυχοφάρμακα..."Σώθηκα μεγάλε" μου είπε!
Και δε μιλάμε για 5 πόντους.Κάπου 14 πόντους έχει,απ'ότι είπε.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Και όμως ξέρω περίπτωση παιδιού που είχε μικρό και μετά από περίπου 1 μήνα που η γκόμενα το έπαιζε δύσκολη,πάνε για τα περαιτέρω,και του λέει "α,έχεις πολύ μικρό,αν το ήξερα δε θα τα έφτιαχνα μαζί σου".Και τις απαντάει και αυτός "αν το ήξερα θα είχα βάλει ταμπέλα με το μέγεθος κρεμασμένη στο λαιμό μου".Τελικά μετά από 2 χρόνια,μέσω φίλου ανακάλυψε ότι η κοπέλα είχε προβλήματα,και έπαιρνε και ψυχοφάρμακα..."Σώθηκα μεγάλε" μου είπε!
Και δε μιλάμε για 5 πόντους.Κάπου 14 πόντους έχει,απ'ότι είπε.

και 14 ποντοι ειναι λιγοι τωρα θα με τρελανετε;;;;;
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Tελικά μετά από 2 χρόνια, μέσω φίλου -τυχαία- ανακάλυψε ότι η κοπέλα είχε προβλήματα, έπαιρνε και ψυχοφάρμακα...

ρε γμτ... έχει γεμίσει ο τροπός ψυχοπαθείς + παλαβιάρες :uglystupid:
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
"α,έχεις πολύ μικρό,αν το ήξερα δε θα τα έφτιαχνα μαζί σου
Δεν ξέρω παιδιά, πάντως τέτοια πράγματα είναι πολύ άσχημα να τα λες στον άλλο και δείχνουν, αν μη τι άλλο, κάκιστο χαρακτήρα ατόμου.
Μπορεί να είναι όντως έτσι και να μη σου αρέσει κάτι που βλέπεις. Δεν είναι ανάγκη να πληγώσεις τον άλλο ειδικά από τη στιγμή που δεν έχει δώσει τέτοιο δικαίωμα.
Αίσχος.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Λες και όταν βλέπεις κάποιον στο μπαρ,κοιτάζεις να δεις αν φουσκώνει το παντελόνι...Μέσα στο σκοτάδι!Χώρια ότι παίζουν και χαρτομάντιλα όπως κάνουν οι γκόμενες με τα βυζιά τους!
Ψώνια είναι όσες έχουν προτεραιότητα το μέγεθος.Αρκεί ο άντρας να είναι σωστός,και κυρίως να έχει τη διάθεση να την ικανοποιήσει.Διότι και 30 πόντους πούτσα να έχει,αν σκοπός του είναι μόνο να χύσει και να κοιμηθεί,βράστα...Η γκόμενα και μετά τον οργασμό θέλει χάδια και αγκαλίτσες.Όχι ροχαλητό!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Δεν ξέρω παιδιά, πάντως τέτοια πράγματα είναι πολύ άσχημα να τα λες στον άλλο και δείχνουν, αν μη τι άλλο, κάκιστο χαρακτήρα ατόμου.
Μπορεί να είναι όντως έτσι και να μη σου αρέσει κάτι που βλέπεις. Δεν είναι ανάγκη να πληγώσεις τον άλλο ειδικά από τη στιγμή που δεν έχει δώσει τέτοιο δικαίωμα.
Αίσχος.

ελα ντε.. εδω ηξερα ενα τυπα που βρωμαγε και δεν τολμησα να του το πω ποτε. φαντασου αυτη η μαλακισμενη
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ποια χαρτομάντηλα; Μόνο;
Εδώ υπάρχουν σουτιέν που φουσκώνουν, με σιλικόνη, με ψεύτικη ρώγα, βρακιά με σιλικόνη στον κώλο για να τον κάνει να φαίνεται πιο λείος και "βραζιλιάνικος".... έλεος πια.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Λες και όταν βλέπεις κάποιον στο μπαρ,κοιτάζεις να δεις αν φουσκώνει το παντελόνι...Μέσα στο σκοτάδι!Χώρια ότι παίζουν και χαρτομάντιλα όπως κάνουν οι γκόμενες με τα βυζιά τους!
Ψώνια είναι όσες έχουν προτεραιότητα το μέγεθος.Αρκεί ο άντρας να είναι σωστός,και κυρίως να έχει τη διάθεση να την ικανοποιήσει.Διότι και 30 πόντους πούτσα να έχει,αν σκοπός του είναι μόνο να χύσει και να κοιμηθεί,βράστα...Η γκόμενα και μετά τον οργασμό θέλει χάδια και αγκαλίτσες.Όχι ροχαλητό!

αχ imaginas   :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: μεσα στο μυαλο μου εισαι. και μετα νανακια αγκαλιτσα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ποια χαρτομάντηλα; Μόνο;
Εδώ υπάρχουν σουτιέν που φουσκώνουν, με σιλικόνη, με ψεύτικη ρώγα, βρακιά με σιλικόνη στον κώλο για να τον κάνει να φαίνεται πιο "βραζιλιάνικος".... έλεος πια.

οτι θες... γαμισε τα. το βρισκω πολυ μεγαλη κοροιδια να βλεπει ο αλλος βυζαρες και κωλαρα και μετα να παιρνει τα 3 του. εδω ενα wonderbra λεω να παρω γτ θα ταιριαζε με καποια ρουχα και το σκεφτομαι κατα ποσο ειναι σωστο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom