Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
το μοναδικο προβλημα που εχουν οι πρικισμενοι εχει να κανει με το πρωκτικο.Εκει και εγω νομιζω οτι εχουν μιωνεκτημα.Εχω φιλο που λογω του μεγε8ους του δυσκολα κανει πρωκτικο με τις δικες του - ο λογος ευνοητος
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Η χειμερινή ατάκα ήταν πάντα έτοιμη:

"Ποιος θα τα δει?"

μα ελεος ρε συ. πες της ποναει ρε ηλιθια κοφτο. εγω μια φορα καταλαθος του τραβηξα μια και κοντεψε να γινει χαμος. ενταξει ειμαι και λιγο αγαρμπη δεν λεω
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
το μοναδικο προβλημα που εχουν οι πρικισμενοι εχει να κανει με το πρωκτικο.Εκει και εγω νομιζω οτι εχουν μιωνεκτημα.Εχω φιλο που λογω του μεγε8ους του δυσκολα κανει πρωκτικο με τις δικες του - ο λογος ευνοητος

σωστα τα λες
 

Επισκέπτης
το μοναδικο προβλημα που εχουν οι πρικισμενοι εχει να κανει με το πρωκτικο.Εκει και εγω νομιζω οτι εχουν μιωνεκτημα.Εχω φιλο που λογω του μεγε8ους του δυσκολα κανει πρωκτικο με τις δικες του - ο λογος ευνοητος
πες του να μην προσπαθεί να βάλει όλο τον πούτσο μέσα στον κώλο της γκόμενας...
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
μα ελεος ρε συ. πες της ποναει ρε ηλιθια κοφτο. εγω μια φορα καταλαθος του τραβηξα μια και κοντεψε να γινει χαμος. ενταξει ειμαι και λιγο αγαρμπη δεν λεω

Η αλήθεια είναι πως "τότε" δεν πολυπονάει.  Όταν σε κάποια φάση ιδρώσεις λίγο το καταλαβαίνεις καλά.  :2funny:

Με τις γυναίκες δε γίνομαι βίαιος. Ο Χαμός είναι εκτός προδιαγραφών.  :sunglasses:
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
τελειο μεγεθος δεν υπαρχει..υπαρχουν καλοι και κακοι εραστες!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι πως "τότε" δεν πολυπονάει.  Όταν σε κάποια φάση ιδρώσεις λίγο το καταλαβαίνεις καλά.  :2funny:

Με τις γυναίκες δε γίνομαι βίαιος. Ο Χαμός είναι εκτός προδιαγραφών.  :sunglasses:

΄λολ δεν ειπα οτι με εδειρε η με εβρισε αλλα θυμοσε και μου το ξεκοψε μια και καλη.

τελειο μεγεθος δεν υπαρχει..υπαρχουν καλοι και κακοι εραστες!!

αδιαφοροι και αυτοι που νοιαζονται
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
΄λολ δεν ειπα οτι με εδειρε η με εβρισε αλλα θυμοσε και μου το ξεκοψε μια και καλη.

αδιαφοροι και αυτοι που νοιαζονται


μια γυναικα οπως και ενας αντρας τελειωνει και με το μυαλο!εξαλλου αν το σεξ ηταν μονο η διεισδυση,μαλλον καποια στιγμη θα καταντουσε βαρετο..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μια γυναικα οπως και ενας αντρας τελειωνει και με το μυαλο!εξαλλου αν το σεξ ηταν μονο η διεισδυση,μαλλον καποια στιγμη θα καταντουσε βαρετο..

σιγουρα :) γι αυτο το σκετο σεξ/απλο γαμισι δεν μου πολυαρεσει. γτ στην ουσια δεν εχει τπτ
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ποιο ειναι το πιο τελειο μεγεθος κ ποιο δεν ειναι κ βλακειες
λες κ αμα θελει ο αλλος να το κανει 50ποντους θα τα καταφερει

πραγματα τα οποια δεν μπορεις να τ αλλαξεις τα αποδεχεσαι
κ σ οποιον αρεσουν

σιγουρα. αλλα ακομα και να μπορεις να τα αλλαξεις καμια φορα ειναι τελειως μαλακια.

ταιριαζουμε!!χαχαχαχαχ

κοιτα ειμαι τελειως χαζορομαντικη απλα δεν το δειχνω
 

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
σιγουρα. αλλα ακομα και να μπορεις να τα αλλαξεις καμια φορα ειναι τελειως μαλακια.

κοιτα ειμαι τελειως χαζορομαντικη απλα δεν το δειχνω

δεν σημαινει οτι οσοι ειναι εδω πανε μονο με πουτ@@νες ή ειναι αναισθητοι!"απλα μαρεσει το site"χαχαχα!!χαζορομαντικες ειστε ολες αλλα η σφαλιαρα σφαλιαρα!!
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν σημαινει οτι οσοι ειναι εδω πανε μονο με πουτ@@νες ή ειναι αναισθητοι!"απλα μαρεσει το site"χαχαχα!!χαζορομαντικες ειστε ολες αλλα η σφαλιαρα σφαλιαρα!!

ε οχι και σφαλιαρες
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Τελικα για να καταλαβω και εγω,ποιο ειναι το τελειο μεγεθος???? :think: :think: :think: :think:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
δεν εννοω απαραιτητα προσωπακι!αλλα και εκει αν υπαρχει το βιτσιο ευχαριστως!!!

αλλο να πεφτει στο κωλι καμια ετσι πανω στο σεξ κι αλλο να πεφτει καθε μερα λογο νευρων για να ξεκαθαρισουμε τι λεμε εεε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom