Νέα

Ποιό είναι το σωστό μέρος για καμάκι/γνωριμία; (και άλλες ερωτήσεις)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jim85
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.367
Κριτικές
36
Like
37.716
Πόντοι
18.565
Αντε να πω και εγω την μαλακια μου. Οταν πηγαινετε για καμακι προσπαθηστε να πηγαινετε μονοι. Αν πατε ομως με παρεα, μην πατε με καποιον πιο καμακιαρη η, πιο ωραιο απο εσας. Διαλεχτε για παρεα εναν πιο ασχημο, η, πιο χοντρο, που να μην το εχει στο καμακι. Ετσι και την αυτοπεποιθηση σας ανεβαζετε, και δεν εχετε φοβο οτι ο αλλος θα σας φαει την γκομενα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.544
Πόντοι
8.846
Αντε να πω και εγω την μαλακια μου. Οταν πηγαινετε για καμακι προσπαθηστε να πηγαινετε μονοι. Αν πατε ομως με παρεα, μην πατε με καποιον πιο καμακιαρη η, πιο ωραιο απο εσας. Διαλεχτε για παρεα εναν πιο ασχημο, η, πιο χοντρο, που να μην το εχει στο καμακι. Ετσι και την αυτοπεποιθηση σας ανεβαζετε, και δεν εχετε φοβο οτι ο αλλος θα σας φαει την γκομενα.
θα συμφωνήσω ότι το καμάκι/φλερτ είναι γενικά μοναχικό "σπορ" ή το πολύ με κάποιον κολλητό...
αν και προσωπικά ποτέ σχεδόν δεν πήγα επί τούτου.
απλά από κάποια ηλικία και μετά το "εξασκούσα" όποτε δινόταν ευκαιρία
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.023
Like
11.863
Πόντοι
2.256
Στο αμάξι είναι σκέτη κτηνωδία ,είναι σαν να τρως κοκκινιστό στα όρθια και χωρίς ψωμί...μπράβο πάντως που επενδύεις χρόνο και χρήμα αλλά βρίσκεις ανταπόκριση.
Ναι αλλα αμα η αλλη δεν μπορει και ειναι πυραυλος απο τη καβλα δεν την αφηνεις ετσι. Την 1 ωρα που το παιδι της επαιζει μπαλα αυτη "λυσσαγε" από ολες τις παντες, κοντοπουτανο 35ρι δεν υπηρχε περιπτωση να το αφησω ετσι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.824
Πόντοι
9.297
Ναι αλλα αμα η αλλη δεν μπορει και ειναι πυραυλος απο τη καβλα δεν την αφηνεις ετσι. Την 1 ωρα που το παιδι της επαιζει μπαλα αυτη "λυσσαγε" από ολες τις παντες, κοντοπουτανο 35ρι δεν υπηρχε περιπτωση να το αφησω ετσι.
Και πάλι....έφαγες κοκκινιστό με τα χέρια και όρθιος.
Αξίζει μια συναντηση με πιο καλές συνθήκες.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Περασα απο σχολη χορου,ειχε κατι θειτσες και γερους χορευανε ποντιακα,προσεξα ομως κι 2 μουανκι ωραια,γυρω στα 20,λεω μπας και βρουμε γκομενα σε εχολη χορου?το προβλημα ειανι οτι τα βαρειμαι αυτα
 

giannSL

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
24
Like
34
Πόντοι
0
Καλη η ερωτηση του Jim . Αλλα θελω να ρωτησω , στο μπαρ , οπου καποια που μας αρεσει και δειχνει να της αρεσουμε , οταν ειναι με παρεα και γυναικοπαρεα , πως προσεγγιζουμε ?
εγω προσωπικα νιωθω αρκετα αβολα να εστιασω την προσοχη μου και να πιασω κουβεντα με την ΜΙΑ της παρεας απορριπτωντας τις αλλες .
σιγουρα το ιδανικο ειναι η προσεγγιση να γινει παρεα με παρεα αν υπαρχει δυνατοτητα
 

giannSL

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
24
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους τους φιλους εδω μεσα

Ειμαι χρονια μελος και συνηθως δεν γραφω για προσωπικους λογους που δεν θελω να αναφερω αλλα παρακολουθω αρκετα θεματα και καταστασεις εδω στην κοινοτητα μας.

Για το συγκεκριμενο θεμα ομως επειδη τυχαινει να ειμαι χρονια στην πιατσα και κυριως σε αυτο που λενε παλιο κλασικο καμακι θα ηθελα να πω δυο κουβεντες και εγω μηπως βοηθησω καποια νεα παιδια που μπορει να ειναι ντροπαλα η να μην ξερουν καν τι παει να πει κλασικο καμακι και κυριως οταν παμε για διασκεδαση γιατι αυτο ειναι το κλασκικο οπου βγαινουμε να πιουμε ενα ποτο με το φιλο μας σε ενα μπαρ-κλαμπ με σκοπο να γνωρισουμε καποια κοπελα και να παμε παρακατω και οπου βγαλει.

Πολυ σημαντικο ειναι η εμφανιση οχι τοσο απαραιτητα στο ντυσιμο αλλα σε ολα τα αλλα.( περιποιημενα μαλλια γεννια η καθαρο προσωπο οχι τριχες στην μυτη και τα αυτια καθαρη αναπνοη και κυριως το αρωμα που θα φοραμε να αφηνει την ταυτοτητα μας) Απο εκει και περα επιλεγουμε τα μεροι διασκεδασης που θα παμε να ξερουμε αφενος οτι παιζουν γυναικες και δεν ειναι ΚΨΜ και αφετερου να ειναι φωτεινα για να μπορεις να εχεις οπτικη επαφη.

Αφου εχουμε φτασει ως εκει μετα ειναι ο τροπος προσεγγισεις που βγαινει στο καθενα για να ξεκινησει μια συζητηση ειτε κερνοντας ενα σφινακι αλλα οχι μονο σε εκεινη σε οποιον αλλον ειναι μαζι της συνηθως φιλη-ες της η κερνοντας τα ποτα που πινουν για τους πιο οικονομικα ευκαταστατους. Αυτο σημαινει οτι το αθλημα για να μπορεσεις να το υποστηριξεις θα πρεπει να εισαι διαθετημενος να χαλασεις και καποια χρηματα ανεξαρτητα το αποτελεσμα.Ακομη καλυτερα αν το μαγαζι εχει ελληνικα και διαθετει λουλουδια θα ηταν και αυτο μια ενναλακτικη να της πεταξεις λουλουδια κλπ .
Με το να πας να πεις 2 αττακες χωρις να κανεις καποια κινησει απο τις παραπανω ο βαθμος δυσκολιας ανεβαινει πολυ και ολα αυτα με την προυποθεση οτι πριν εχετε ανταλαξει και 2 ματιες πιο εντονες μεταξυ σας αλλιως ειναι καθαρο ρισκο.

Οταν πλησιασεις να μιλησεις εκει δεν υπαρχει συνταγη τι θα πεις αρκει να εισαι ευγενικος να κρατας τι απαραιτητες αποστασεις για αρχη να μην φωναζεις μεσα στο αυτι της απο το αγχοα και να μην δειχνεις οτι εχεις αγχος να προσπαθεις να εισαι ομιλητικος με ολοι της την παρεα αν καταφερεις και μεινεις .

Οτιδηποτε ρωτησεις θα αναμενεις μια απαντηση που ειναι λογικο οπως πχ πως σε λενε απο που εισαι ερχεσαι συχνα εδω κλπ

Αν η απαντηση ειναι μονολεκτικη σταματας να ρωτας συνεχεια πραγματα και περιμενεις να δεις αν κανει κινηςη και η ιδια να σε ρωτησει κατι που ειναι ενα σημαδι οτι ενδιαφερεται να συνεχισεις αν δεν κανει καμια κινηση και δεν σε ρωταει τιποτα η δεν ενδιαφερεται η νοιωθει αβολα εκεινη την στιγμη με τις φιλες της η γιατι ειναι ντροπαλη οποτε συνεχιζεις εσυ την κουβεντα προσπαθωντας να την χαλαρωσεις οσο μπορεις Αν εχει ελληνικα εκεινη την στιγμη που μιλατε προσπαθησε να την κανεις να χωρεψετε για να εχετε και επαφη που βοηθαει να ειναι πιο φιλικη απεναντι σου.Επισης σημαντικο ειναι να δεις τι πινει και ποσο διοτι το ποτο ριχνει τις αμυνες οσο και αν αντισταθουν.

Απο εκει και περα στο χερι σου ειναι να παρει ενα ινστα
ενα τηλ η για τους πιο τολμηρους πανω στον χορο να κανεις κινηση και για ενα φιλι που μπορει να το αναζητουν και καλα να περνας.


Οπως ειπε και καποις φιλος παραπανω και συμφωνω θα πρεπει να εχεις θρασος να μην ντρεπεσαι να φας χυλοπιτα γιατι ειναι το πιο πιθανο να συμβαινει αλλα αν επιμενεις με ωραιο τροπο δεν υπαρχει περιπτωση να μην κανεις γνωριμιες .

Το καμακι θελει θρασος
-υπομονη και επιμονη…!!!
αν ειμαστε ασχετοι απο χορο , εχουμε ελπιδες ?
καλες συμβουλες , και το κλειδι στην αρχη ειναι κερασμα στην παρεα της . ( για οσους αντεχει η τσεπη τους,...εγω θα κερνουσα την ιδια)
 

t0nic

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
56
Like
51
Πόντοι
0
Περασα απο σχολη χορου,ειχε κατι θειτσες και γερους χορευανε ποντιακα,προσεξα ομως κι 2 μουανκι ωραια,γυρω στα 20,λεω μπας και βρουμε γκομενα σε εχολη χορου?το προβλημα ειανι οτι τα βαρειμαι αυτα
σχολες χορου ειναι δυνατο μερος για να κανεις γνωριμιες (ειδικα αν εισαι 30-40) οπως και τα λατιν παρτυ. πανε πολλες κακομοιρες που και καλα θελουν να μαθουν λατιν... για να βρουν γκομενο πανε οσαν την πρωην μου, εγω βεβαια επειδη ειμαι σαν εσενα τα βαριεμαι αυτα ασε που δεν εχω και τοσο χρονο να τρεχω οποτε τους καπνισει να κανουν παρτυ.
Γενικα θελει υπομονη αν πας σε τετοιες φασεις για να κανεις γνωριμια.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
Αυτά τα κάναμε φοιτητές ρε τύπε
Και γιατί δεν γάμαγες ούτε τότε ;
Και σε καταφύγιο βομβαρδισμών , το 1941 ... πάλι δεν θα γάμαγες. Θα έλεγες ότι κάνουν πολύ θόρυβο τα βομβαρδιστικά ... δεν μπορούσες να μιλήσεις ... και μετά δεν προλάβαινες ... επειδή βγήκατε από το καταφύγιο .... όταν έφυγαν τα βομβαρδιστικά !!

Θα σου φταίγαν και τα αντιαεροπορικά .... σκεπάζει ο ήχος του 4κάννου τη φωνή της γκόμενας !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
Περασα απο σχολη χορου,ειχε κατι θειτσες και γερους χορευανε ποντιακα,προσεξα ομως κι 2 μουανκι ωραια,γυρω στα 20,λεω μπας και βρουμε γκομενα σε εχολη χορου?το προβλημα ειανι οτι τα βαρειμαι αυτα


Πας σε λάτιν ρε .... όχι όταν χοερεύουν διπάτ ....

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.511
Like
17.627
Πόντοι
3.656
σχολες χορου ειναι δυνατο μερος για να κανεις γνωριμιες (ειδικα αν εισαι 30-40) οπως και τα λατιν παρτυ. πανε πολλες κακομοιρες που και καλα θελουν να μαθουν λατιν... για να βρουν γκομενο πανε οσαν την πρωην μου, εγω βεβαια επειδη ειμαι σαν εσενα τα βαριεμαι αυτα ασε που δεν εχω και τοσο χρονο να τρεχω οποτε τους καπνισει να κανουν παρτυ.
Γενικα θελει υπομονη αν πας σε τετοιες φασεις για να κανεις γνωριμια.
Είναι στάνταρ τα πάρτυ , ίδια μέρα κάθε βδομάδα ... εκπαιδευτικά πάρτυ ....
συνήθως 20.00 ή 21.00 ... για 2ωρο ....
 

daddycool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2022
Μηνύματα
614
Κριτικές
14
Like
1.697
Πόντοι
496
Συστησου και πούλα τον εαυτό σου ή κάτι που υποτίθεται ότι είναι ο εαυτός σου. Εκεί και τότε που βλέπεςι ότι σε ακούνε.
Μην ξεχασεις να κανεις την κίνηση όταν θεωρείς ότι το αρνακι είναι κατά 75% ψημένο.
Αυτά. Μόνο.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.039
Κριτικές
9
Like
12.978
Πόντοι
3.836
Ναι αλλα αμα η αλλη δεν μπορει και ειναι πυραυλος απο τη καβλα δεν την αφηνεις ετσι. Την 1 ωρα που το παιδι της επαιζει μπαλα αυτη "λυσσαγε" από ολες τις παντες, κοντοπουτανο 35ρι δεν υπηρχε περιπτωση να το αφησω ετσι.
είσαι κομμάντο εσύ παίζεις παντού.

Χωρισμένες 35-55 στα dating apps γίνεται μακελειό, υπάρχουν και καλά κομμάτια το πρόβλημα είναι ότι τις περιορίζουν στον ελεύθερο χρόνο τα παιδιά.
Παντρεμένες αν μπουν στα dating apps θα μπουν χωρίς φωτογραφία και αυτό είναι ρίσκο γιατί μπορεί να σου προκύψει κανένα τέρας της Αποκάλυψης.

Για τα κόλπα που προτείνει ο Μ40 πρέπει να έχεις πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση και να είσαι πολύ προσεκτικός και κυρίως αποφασιστικός. Κυρίως νεότερες ηλικίες παίζουν σε τέτοια.
Εχω κάνει σχέση 2 χρόνια με παντρεμένη (tinder) και one night stand με παντρεμένες Ρωσίδες που πήγαιναν διακοπές χωρίς σύζυγο. Οι παντρεμένες που το έχουν πάρει απόφαση είναι πολύ εύκολος στόχος, αυτό που ψάχνουν είναι κάποιον να ασχολείται μαζί τους, να στέλνει μήνυμα, να τις πηδάει, να λέει καμιά καλή κουβέντα, να τις ανεβάζει. Υπάρχουν και πολύ δυνατά κομμάτια, αλλά αν δεν έχεις πρόσβαση μέσω παρέας ή λόγω επαγγέλματος (μπάρμαν π.χ.) τότε πιο δύσκολα τα πράγματα, πρέπει να τη συναντήσεις κάπου τυχαία μόνη της και να καταφέρεις να της τραβήξεις την προσοχή.
 

t0nic

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2021
Μηνύματα
56
Like
51
Πόντοι
0
Είναι στάνταρ τα πάρτυ , ίδια μέρα κάθε βδομάδα ... εκπαιδευτικά πάρτυ ....
συνήθως 20.00 ή 21.00 ... για 2ωρο ....
νταξει εδω στην επαρχια γινονται συνηθως 1 φορα τον μηνα αντε 2 και σε διαφορετικη πολη.. γυρνανε οι ιδιοι και οι ιδιοι γυρω γυρω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.781
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom