Νέα

Η ζωή είναι δύσκολη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
954
Like
3.988
Πόντοι
446
Γαμησε τα χθες με επιασε κριση δε γουσταρω να δουλευω σκλαβος μια ζωη
Και σημερα το βραδυ μετα τη δουλεια κοντεψα να τρελλαθω
Χωρις λογο απλα ενιωθα οτι το χανω
Μαλλον απο την πιεση
Καποιες μερες ειναι δυσκολες παιδια το θεμα ειναι να μην ξεφευγουμε στα δυσκολα γιατι ερχονται και καλες μερες μετα :rockon:
Σε νοιώθω. Έχεις την συμπαράστασή μου
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Για ποια χώρα μιλάμε;
Πάντως με διδακτορικό μπορείς να διεκδικήσεις κάτι καλό σίγουρα...ο απόφοιτος λυκείου απλά τον ήπιε όπου και να πάει,δεν θα αντέξει στο υψηλό κόστος ζωής.
Γερμανία καυλεα μου!
Ξέρω ότι θα μπορούσα να έπαιρνα περισσότερα αλλά θα δω πως θα γίνει, θα κοιτάξω να αλλάξω δουλειά σε κάνα χρόνο
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Δε γλυτωνεις ουτε με το θανατο
Μετεμψυχωνεσαι και ζεις παλι παιδικα χρονια μετα να σε ξεσκατιζουν σα μωρο
Τραγικο
Δεν υπαρχει σωτηρια ειμαστε ολοι καταδικασμενοι εδω για παντα
Μονη σωτηρια ειναι το γλυκο μουνακι καμιας πουτανας

αυτο δεν μπορω να το ξερω, οπως κανεις μας, αλλα ειναι και αυτο μια θεωρία (βεβαια αν δεν κανω λαθος, ο ανθρωπος ειναι το τελικο σταδιο του κυκλου, πιο πριν εχει ζωο, φυτο κλπ)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.191
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Γερμανία καυλεα μου!
Ξέρω ότι θα μπορούσα να έπαιρνα περισσότερα αλλά θα δω πως θα γίνει, θα κοιτάξω να αλλάξω δουλειά σε κάνα χρόνο
Μπορείς να συνεννοηθείς στα γερμανικά;
Μπορείς να πας στον κινηματογράφο και να διαβάσεις γερμανικούς υπότιτλους η την βγάζεις εκτός δουλειάς αγκαλιά με τον Η /Υ;
Γιατί καλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και η ζωή εκτός δουλειάς...αν δεν την ζεις τότε δεν έκανες τίποτα .
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Άμα είναι να ντρέπεσαι να λες στην γκόμενα τι δουλειά κάνεις απλά δεν αξίζει...
Πορνε μου καμία δουλειά δεν είναι ντροπή εκτός αν είσαι πολιτικός ή πουτάνας γιος μπάτσος!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.191
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Πορνε μου καμία δουλειά δεν είναι ντροπή εκτός αν είσαι πολιτικός ή πουτάνας γιος μπάτσος!
Ο μπάτσος θα σε προστατέψει αν στην πέσουν τίποτα περίεργοι...
Βέβαια στην Γερμανία το επίπεδο τους είναι πολύ χαμηλό ,όχι όπως εδώ που οι αστυνομικές σχολές είναι υψηλοβαθμες και οι ένστολοι γενικά είναι το άνθος της νεολαίας από υγεία και σωματική διάπλαση.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
Μπορείς να συνεννοηθείς στα γερμανικά;
Μπορείς να πας στον κινηματογράφο και να διαβάσεις γερμανικούς υπότιτλους η την βγάζεις εκτός δουλειάς αγκαλιά με τον Η /Υ;
Γιατί καλά τα λεφτά αλλά υπάρχει και η ζωή εκτός δουλειάς...αν δεν την ζεις τότε δεν έκανες τίποτα .
Η εταιρεία μου πληρώνει τα μάθηματα γερμανικών αλλά να σου πω την αλήθεια δεν έχω την τρελή όρεξη να μάθω αφού μία χαρά κάνω τη δουλειά μου στα αγγλικά.
Από γερμανικά ξέρω μονό τα βασικά που σίγουρα δεν είναι αρκετά για να μιλήσεις για σύνθετα θέματα.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.170
Κριτικές
18
Like
19.929
Πόντοι
4.546
Άμα είναι να ντρέπεσαι να λες στην γκόμενα τι δουλειά κάνεις απλά δεν αξίζει...
Μάλλον κάτι τρέχει με εσένα τον ίδιο αν ντρέπεσαι που δουλεύεις ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ και ΔΕΝ είσαι τεμπέλης.

Το πως θα το εκλάβει ο αλλος, στην καραπουτσακλαρα σου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.191
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Μάλλον κάτι τρέχει με εσένα τον ίδιο αν ντρέπεσαι που δουλεύεις ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ και ΔΕΝ είσαι τεμπέλης.

Το πως θα το εκλάβει ο αλλος, στην καραπουτσακλαρα σου.
Έχεις δίκιο όμως επειδή οι γκόμενες είναι μεγαλωμένες στα πούπουλα υπαρχουν πολλοι που δεν θέλουν να τις αναστατώσουν και ουσιαστικά γίνονται ένας άλλος εαυτός δίπλα τους.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
ετσι ακριβως τυπε...τουλαχιστον οι πουστηδες μας εκτιμανε εμας τους αντρες, και μαλιστα για τα γνησια αρσενικα κανουν σαν λυσασμενες, οχι σαν τις ελλεηνιδες που θελουν πουστακια
Καμιά γυναίκα δεν θέλει φλώρους και πουστράκια δίπλα της, εκτός και αν έχουν λεφτά οι τελευταίοι ή μέσον για δουλειές (συνήθως καλλιτεχνικές) που την ενδιαφέρουν (για ένταξη στην δουλειά ή προώθηση)...
Η γυναίκα δεν έλκεται από κάτι που θα της θυμίζει το φύλο της (σε εμφάνιση και συμπεριφορά)...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
εαν σε πληρωνουν αντρες για να τους γαμας ομως σημαίνει ότι θα τους υποτάσεις δυο φορές όμως...μια στο σεξουαλικό κομμάτι σκίζοντας τους τον κώλο, και μια στο οικονομικό κομμάτι κανοντάς τους τα πελατάκια σου


(το ξεμπουρδελεψα μονος μου και ηθελα να κανω και σοβαρο θρεντ :confused::confused::confused: )
Δεν τους υποτάσεις...
Το γουστάρουν και το κάνουν...
Εσύ νομίζεις ότι αυτό είναι υποταγή...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
ΤΙ να κανουμε ρε παιδια ειναι δυσκολο να εισαι αρσενικος
Αφου ο γαμιας εξευτελιζει αυτον που γαμιεται
Γιαυτο ολοι θελουν να γαμανε
Και οποιος γαμιεται πληρωνεται με τον ενα η τον αλλο τροπο
Αν θελετε ευκολη ζωη σαν τις γυναικες παντε γινεται αδερφες
Θα ειστε μες στα λουσα και θα σας εχουν ολοι στα οπα οπα, αλλα στο σεξ θα σας ξεφτιλιζουν
Ο δρομος του αρσενικου ειναι δυσκολος και μοναχικος, αλλα στο σεξ ειναι κυριαρχος
Ειναι πνευματικος ο δρομος του αντρα ενω της γυναικας μεσα στην υλη
Όποιος γαμιέται είναι μέσα στα λούσα;
Υπάρχουν πολλοί τραβεστί που γαμιούνται ίσα - ίσα για να φάνε...
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.597
Like
5.222
Πόντοι
1.056
Καμιά γυναίκα δεν θέλει φλώρους και πουστράκια δίπλα της, εκτός και αν έχουν λεφτά οι τελευταίοι ή μέσον για δουλειές (συνήθως καλλιτεχνικές) που την ενδιαφέρουν (για ένταξη στην δουλειά ή προώθηση)...
Η γυναίκα δεν έλκεται από κάτι που θα της θυμίζει το φύλο της (σε εμφάνιση και συμπεριφορά)...

Δεν ισχύει αυτο που λες...
τοτε για πιο λογο οι μουναρες κανουν συνεχεία παρεα με πούστηδες και ειναι ολες κολλητές μαζί τους?

παω σε ενα κλαμπ και βλεπω μια πουσταρα με 5 γκομενες που τον ειχαν σαν θεο....των ρωτούσαν για τα πάντα!

και ο/η/το δεν ηταν ούτε λεφτάς, ούτε κάποιος...
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
τοτε για πιο λογο οι μουναρες κανουν συνεχεία παρεα με πούστηδες και ειναι ολες κολλητές μαζί τους?

παω σε ενα κλαμπ και βλεπω μια πουσταρα με 5 γκομενες που τον ειχαν σαν θεο....των ρωτούσαν για τα πάντα!

και ο/η/το δεν ηταν ούτε λεφτάς, ούτε κάποιος...
Δεν ξέρεις τι παραμύθια μπορεί να τους πουλάει με πειστικότητα...
Ούτε μπορεί να ξέρεις τις διασυνδέσεις του και τις οικονομικές του δυνατότητες με λεπτομέρεια (ή και καθόλου)...
Άσε που μπορεί να τις έχει και για δόλωμα (αυτό πάντα γινόταν)...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.654
Κριτικές
6
Like
11.010
Πόντοι
3.936
Η ζωη ειναι δυσκολη κι εμεις την κανουμε δυσκολοτερη ψηφιζοντας τους ιδιους και τους ιδιους, που κοιτανε πως θα γεμισουν την τσεπη τους κανοντας γιουρουσι στο κρατικο χρημα. Αυτους ποιος τους ελεγχει ; Αυτοι ομως θελουν να ελεγχουν με καθε τροπο εμας :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.191
Κριτικές
62
Like
44.817
Πόντοι
9.297
Γιατί αμφιβάλλεις;
Περνάνε από πολλους γιατρούς ,περνάνε από Πανελλήνιες ,περνάνε από ψυχοτεχνικα.
Δεν υπάρχει άλλη κατηγορία εργαζομένων και επιτυχόντων από Πανελλήνιες που να έχει περασει από τοσους ελέγχους.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.216
Like
13.558
Πόντοι
3.656
Γιατί αμφιβάλλεις;
Περνάνε από πολλους γιατρούς ,περνάνε από Πανελλήνιες ,περνάνε από ψυχοτεχνικα.
Δεν υπάρχει άλλη κατηγορία εργαζομένων και επιτυχόντων από Πανελλήνιες που να έχει περασει από τοσους ελέγχους.
τύπε...ειδικά τα ψυχολογικά τεστ έχουν απόλυτη επιτυχία....δεν υπάρχει ούτε ένας αστυνομικός ψυχωτικός με τη βία και σαδιστής....όλους τους τσακώνουν :rockon:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.155
Κριτικές
16
Like
3.502
Πόντοι
1.446
Οι τραβεστι γαμανε κυριως παρα γαμιουνται
Πανε ολοι οι πουστηδες που εχουν αρνηση
Και πάλι δεν αλλάζει αυτό την ουσία των όσων λέω...
Ομοφυλόφιλοι είναι όσοι πάνε (διεγείρονται) με το ίδιο φύλο, είτε ενεργητικά, είτε παθητικά (λαϊκά πούστης), είτε ενεργοπαθητικά (λαϊκά μπινές)...
Έχουν άρνηση και κόμπλεξ να παραδεχθούν την ομοφυλοφιλία τους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom