Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ποια χαρτομάντηλα; Μόνο;
Εδώ υπάρχουν σουτιέν που φουσκώνουν, με σιλικόνη, με ψεύτικη ρώγα, βρακιά με σιλικόνη στον κώλο για να τον κάνει να φαίνεται πιο λείος και "βραζιλιάνικος".... έλεος πια.

Μην τρελενεστε ρε.Εδω βλεπεις κατι τηλεγραφοξυλα που πεταν εξω οτι εχουν και δεν εχουν.Και περνανε απ'το δρομο και πολλοι μαλακες αντρες λενε τι βυζαρες,τι κωλαρα!

Ποια μωρε τα ανυπαρκτα?Παντως να ξερετε αυτες που συνηθως εχουν τεραστια βυζια και κωλο οχι μονο δεν ''καυχιενται''αλλα προσπαθουν και να το κρυψουν.

Εμενα η πρωην μου οταν βγαιναμε φορουσε πουλοβερ η χοντρη ζακετα. ;)

 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Παντως να ξερετε αυτες που συνηθως εχουν τεραστια βυζια και κωλο οχι μονο δεν ''καυχιενται''αλλα προσπαθουν και να το κρυψουν.

Αυτό είναι αλήθεια, και αν δεν προσπαθούν να το κρύψουν κιόλας, τουλάχιστον δεν έχουν κόμπλεξ να δείξουν ότι έχουν!
Μάλλον αυτό είναι γενικότερη αλήθεια της ζωής. Βλπ. πλούσιους vs. νεόπλουτους (ή ούτε καν...)
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
Μην τρελενεστε ρε.Εδω βλεπεις κατι τηλεγραφοξυλα που πεταν εξω οτι εχουν και δεν εχουν.Και περνανε απ'το δρομο και πολλοι μαλακες αντρες λενε τι βυζαρες,τι κωλαρα!

Ποια μωρε τα ανυπαρκτα?Παντως να ξερετε αυτες που συνηθως εχουν τεραστια βυζια και κωλο οχι μονο δεν ''καυχιενται''αλλα προσπαθουν και να το κρυψουν.

Εμενα η πρωην μου οταν βγαιναμε φορουσε πουλοβερ η χοντρη ζακετα. ;)
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ποια μωρε τα ανυπαρκτα?Παντως να ξερετε αυτες που συνηθως εχουν τεραστια βυζια και κωλο οχι μονο δεν ''καυχιενται''αλλα προσπαθουν και να το κρυψουν.

ετσι ειναι οπως τα λες. βλεπω και την κολλητη μου και την αδερφη μου που εχουν μεγαλα βυζια και δεν τα εκμεταλευονται
 

Dyl

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Το μέγεθος δεν είναι πάντα κριτήριο.Π.χ.υπάρχουν τσόντες με άντρες που τον έχουν 20+ και στριφογυρίζουν για να τον βάλουν στη γυναίκα και άλλοι που τον έχουν σχετικά μικρό και τη βλέπεις να ουρλιάζει.Θα πω κάτι που το λένε οι γκόμενες όταν τις ρωτάνε.αλλά παίζει ρόλο η τεχνική και η θέληση.
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Αυτό είναι αλήθεια, και αν δεν προσπαθούν να το κρύψουν κιόλας, τουλάχιστον δεν έχουν κόμπλεξ να δείξουν ότι έχουν!
Μάλλον αυτό είναι γενικότερη αλήθεια της ζωής. Βλπ. πλούσιους vs. νεόπλουτους (ή ούτε καν...)

Οχι συνηθως ειπα φορανε φαρδια.Οχι ξωβυζα.Ουτε εφαρμοστα.Προφανως οι περισσοτερες ντρεπονται στο δρομο να κυκλοφορησουν(εννοω οι πολυ προικισμενες) αλλα στο κρεβατι και μεσα στο σπιτι... ;)
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
ετσι ειναι οπως τα λες. βλεπω και την κολλητη μου και την αδερφη μου που εχουν μεγαλα βυζια και δεν τα εκμεταλευονται

Μπορεί να τα εκμεταλεύονται στο κρεβάτι!
 

kwstaswd

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2008
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
βρε παιδια μην τρελαυουμε...ξερετε καμια περπτωση που γυναικα χωρισε τον αντρα επειδη ηταν.... τεραστιος?
19 τον εχω και δεν 8α με χαλαγε και μεγαλυτερο...
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Μην τρελενεστε ρε.Εδω βλεπεις κατι τηλεγραφοξυλα που πεταν εξω οτι εχουν και δεν εχουν.Και περνανε απ'το δρομο και πολλοι μαλακες αντρες λενε τι βυζαρες,τι κωλαρα!

Ποια μωρε τα ανυπαρκτα?Παντως να ξερετε αυτες που συνηθως εχουν τεραστια βυζια και κωλο οχι μονο δεν ''καυχιενται''αλλα προσπαθουν και να το κρυψουν.

Εμενα η πρωην μου οταν βγαιναμε φορουσε πουλοβερ η χοντρη ζακετα. ;)

πες τα :2funny:
απλα οι ανδρες βλεπουν αυτο που φαινεται κ οχι αυτο που ειναι (αυτο το ανακαλυπτουν οταν ειναι αργα χαχαχαχα) οσον αφορα αυτο το θεμα
κ μην πας πολυ εξω.. κ εδω μεσα αν εισαι γυναικα κ διαβασεις κανα ριβιου για γκομενες που δεν ηταν οπως στις φωτο κ απογοητευτηκαν απ την εμφανιση τους... κ μετα δεις τις φωτος κ με το γυναικειο σου ματι βλεπεις τα παντα.. ε οσο να πεις.. σου κανει εντυπωση που οι ανδρες δεν τα βλεπουν :2funny:
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Ερωτηση:

Ολες οι γυναικες πονανε οταν το βαζεις εσυ μεσα αργα εστω?Γιατι η αλλη πονουσε.

Και δευτερο η πρωην ειχε μια ασχημη συνηθεια κατ'εμε.Οταν το καναμε μου εσκιζε την πλατη με τα νυχια.Σε σημειο η πλατη μου να ειναι απιστευτα κοκκινη.Αυτο ξερει κανεις γιατι το εκανε?

Δεν θα πω την απαντηση της μιας και με νοιαζει να μου πειτε την γνωμη σας εσεις.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
βρε παιδια μην τρελαυουμε...ξερετε καμια περπτωση που γυναικα χωρισε τον αντρα επειδη ηταν.... τεραστιος?
19 τον εχω και δεν 8α με χαλαγε και μεγαλυτερο...

την γυναικα σου θα την χαλαγε ομως και ναι υπαρχουν κι αυτες που θα χωριζαν ενα μεγαλο
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ερωτηση:

Ολες οι γυναικες πονανε οταν το βαζεις εσυ μεσα αργα εστω?Γιατι η αλλη πονουσε.

Και δευτερο η πρωην ειχε μια ασχημη συνηθεια κατ'εμε.Οταν το καναμε μου εσκιζε την πλατη με τα νυχια.Σε σημειο η πλατη μου να ειναι απιστευτα κοκκινη.Αυτο ξερει κανεις γιατι το εκανε?

Δεν θα πω την απαντηση της μιας και με νοιαζει να μου πειτε την γνωμη σας εσεις.

οχι δεν ποναν ολες. ειναι καποιες που λογο κατασκευης μητρας ποναν κι οχι επειδη δεν ειναι αρκετα ανοιχτες. αλλα μονο στην αρχη. επισης αμα εχει καιρο να το κανει θα πονεσει μετα την πρωτη φορα.

οσο για τα νυχια που λες. ε απλα σε ηθελε πολυ.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Αυτό με τα νύχια μ' έχει προβληματίσει κι εμένα. Αρκετές φορές.

Αλλά μήπως αφήνουν ίχνη "ιδιοκτησίας" για ανταγωνίστριες?  ;)
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
οχι δεν ποναν ολες. ειναι καποιες που λογο κατασκευης μητρας ποναν κι οχι επειδη δεν ειναι αρκετα ανοιχτες. αλλα μονο στην αρχη. επισης αμα εχει καιρο να το κανει θα πονεσει μετα την πρωτη φορα.

οσο για τα νυχια που λες. ε απλα σε ηθελε πολυ.

Λοιπον οχι πονουσε στην αρχη οταν της το εβαζα μεσα παντα.

Οσον αφορα με τα νυχια αυτη μου απαντησε οτι οπως την ποναω εγω θελει να ποναει και αυτη εμενα.
Ειναι φυσιολογικο αυτο?

Το sex για μια κοπελα ειναι απολαυση(οπως και για μενα) ομως το να λεει οτι θελει να με ποναει δεν μου φαινεται τροπος ανταποδοσης της απολαυσης. :idiot:
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Αυτό με τα νύχια μ' έχει προβληματίσει κι εμένα. Αρκετές φορές.

Αλλά μήπως αφήνουν ίχνη "ιδιοκτησίας" για ανταγωνίστριες?  ;)

οχι ρε συ κι εμενα μου εχει ερθει να το κανω κατι φορες αλλα κρατηθηκα για να μην τον πονεσω. ειναι απλα θεμα παθους
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Λοιπον οχι πονουσε στην αρχη οταν της το εβαζα μεσα παντα.

Οσον αφορα με τα νυχια αυτη μου απαντησε οτι οπως την ποναω εγω θελει να ποναει και αυτη εμενα.
Ειναι φυσιολογικο αυτο?

Το sex για μια κοπελα ειναι απολαυση(οπως και για μενα) ομως το να λεει οτι θελει να με ποναει δεν μου φαινεται τροπος ανταποδοσης της απολαυσης. :idiot:

ε ειναι θεμα κατασκευης τοτε. εχω και μια φιλη με το ιδιο προβλημα αν μπορεις να το πεις ετσι. δεν τρεχει τπτ. απλα πιεζεται η μητρα γι αυτο. παντως γενικως ειναι κατι στασεις που ποναν ανεξαρτητου βαθους και μεγεθους. τωρα αυτο με τα νυχια που λεει η δικια σου.... τι να πω....
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Εσύ ΟΚ ΕΥΑ, δεν το αμφισβητώ. Αλλά κάποιες φορές τόχω σκεφτεί, όταν αναγκάστηκα να "εξαφανιστώ" από κάποιες, λόγω σημαδιών στην πλάτη.  :rolleyes:

Αλήθεια, οι κυρίες με τα μεγάλα βυζιά, μήπως θα έπρεπε να τα αξιοποιήσουν? :think:

Δηλώνω Πρόθυμος να βοηθήσω ;)
 

Επισκέπτης
Το δικό μου...νομίζω είναι αρκετά μεγάλο....:) :) :)

URL]]
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Εσύ ΟΚ ΕΥΑ, δεν το αμφισβητώ. Αλλά κάποιες φορές τόχω σκεφτεί, όταν αναγκάστηκα να "εξαφανιστώ" από κάποιες, λόγω σημαδιών στην πλάτη.  :rolleyes:

Αλήθεια, οι κυρίες με τα μεγάλα βυζιά, μήπως θα έπρεπε να τα αξιοποιήσουν? :think:

Δηλώνω Πρόθυμος να βοηθήσω ;)

και γτ δεν τους το ειπες να σταματησουν; τοσο απλο... :)

Το δικό μου...νομίζω είναι αρκετά μεγάλο....:) :) :)

http://[URL unfurl="true"]www.sexgetter.com/huge---cocks-20.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

ρε ειναι στραβο... θα ποναει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom