Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

Επισκέπτης
δεν ειπα νορμαλ.....ειπα ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ!!!!!!!
Υπαρχει διαφορα....
ούτε εντυπωσιακό είναι σωστή περιγραφή....μάλλον για υπερμέγεθος θα το έλεγα...;)
άσε που δε νομίζω στις 10 γκόμενες να μην πονέσουν κ οι 10....άντε χατηρικά 9...
 

Επισκέπτης
Εξακολουθω να μην διαφωνω μαζι σου και περιμενω και εσυ να συμφωνησεις οτι το μεγεθος ''μετραει''και για αυτο ειναι κοινο μυστικο οτι το συζητανε στις γυναικοπαρεες....
Δεν ειπα οτι ειναι το Α και το Ω αλλα παιζει το ρολο του....
Συμφωνώ απόλυτα....
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ούτε εντυπωσιακό είναι σωστή περιγραφή....μάλλον για υπερμέγεθος θα το έλεγα...;)
άσε που δε νομίζω στις 10 γκόμενες να μην πονέσουν κ οι 10....άντε χατηρικά 9...
θεωρω οτι ΜΕΧΡΙ 24 ποντους δεν ειναι τρομακτικο εμφανισιακα για την γυναικα και κανει καλα την δουλεια του στον τομεα των ''εντυπωσεων''....
Απο εκει και πανω ξεκιναει το τσιρκο....αλλα ετσι και αλλοιως αποψεις ειναι αυτες οποτε....
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Παιδια απο συζητησεις που εχω κανει με κοπελες την ωρα του σεξ  κατα τη διαρκεια των διαλειματων, οι περισσοτερες δε γουσταρουν ουτε τους μπαμιες ουτε αυτους που την εχουν τεραστια. Νομιζω απο αυτα που μου εχουν πει γυναικες οτι το ιδανικο ειναι 17-20 αλλα μεγαλη σημασια εχει και το παχος. Αν καποιος την εχει τεραστια μονο ζημια θα κανει. Αν παλι εχει καλο μηκος αλλα ειναι σαν οδοντογλυφιδα ουτε ο αντρας το ευχαριστιεται ουτε η γυναικα.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ρε παιδια ειπαμε παιζει ρολο μονο σε ακρες περιπτωσεις. νομιζετε εχει μεγαλη διαφορα το 14 με το 15; καμια σχεδον και ειναι μια χαρα! τελικα εχετε πολυ μεγαλο προβλημα ρε γαμωτο. εδω μου εχει τυχει με γκομενο να μην χωραει να το βαλει μεσα και μετα επειδη δεν τελειωσα νομιζε οτι τελικα μαλλον μου επεφτε μικρο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: εφαγε μπινελικι για τις βλακειες και ηρεμησε μετα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
θεωρω οτι ΜΕΧΡΙ 24 ποντους δεν ειναι τρομακτικο εμφανισιακα για την γυναικα και κανει καλα την δουλεια του στον τομεα των ''εντυπωσεων''....
Απο εκει και πανω ξεκιναει το τσιρκο....αλλα ετσι και αλλοιως αποψεις ειναι αυτες οποτε....

το ειπα και το ξαναλεω 24 ειναι για να περνεις δρομο μεχρι 17-18 το πολυ
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ισως να μην εχω γινει κατανοητος....
Εγω λεω οτι το μεγεθος παιζει ρολο οχι στην πραξη αυτη καθ'αυτη αλλα στο να εντυπωσιασει που σημαινει να προδιαθεσει θετικα το θηλυκο....
Παιζει και να κανω λαθος παντως ειναι η αποψη μου....παντως εννοω αυτο και οχι την ωρα της ''δουλειας''οτι κανει την διαφορα.....(που μεταξυ μας πιστευω οτι και εκει την κανει λιγο....)
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ρε παιδια ειπαμε παιζει ρολο μονο σε ακρες περιπτωσεις. νομιζετε εχει μεγαλη διαφορα το 14 με το 15; καμια σχεδον και ειναι μια χαρα! τελικα εχετε πολυ μεγαλο προβλημα ρε γαμωτο. εδω μου εχει τυχει με γκομενο να μην χωραει να το βαλει μεσα και μετα επειδη δεν τελειωσα νομιζε οτι τελικα μαλλον μου επεφτε μικρο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: εφαγε μπινελικι για τις βλακειες και ηρεμησε μετα

Δε ξερω τι λες εσυ αλλα εγω θεωρω οτι 14 εκατοστα ειναι μπαμια.
Πρεπει να εισαι πολυ καλος στο σεξ για να αναπληρωσεις το γεγονος οτι εχεις σκουλικακι.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ισως να μην εχω γινει κατανοητος....
Εγω λεω οτι το μεγεθος παιζει ρολο οχι στην πραξη αυτη καθ'αυτη αλλα στο να εντυπωσιασει που σημαινει να προδιαθεσει θετικα το θηλυκο....
Παιζει και να κανω λαθος παντως ειναι η αποψη μου....παντως εννοω αυτο και οχι την ωρα της ''δουλειας''οτι κανει την διαφορα.....(που μεταξυ μας πιστευω οτι και εκει την κανει λιγο....)

οχι δα... αμα ειναι να μου πεταξει ο αλλος εξω το παλαμαρι και να πει σ αρεσει μαναρι μου και μετα να μην κανει τπτ ειναι μαλακια. αμα δεν φερθει με την αναλογη λεπτοτητα και ενδιαφερον δεν με νοιαζει οσο και να την εχει. και για να ξερεις τις γυναικες αλλα πραματα τις εντυπωσιαζουν ;)


Δε ξερω τι λες εσυ αλλα εγω θεωρω οτι 14 εκατοστα ειναι μπαμια.
Πρεπει να εισαι πολυ καλος στο σεξ για να αναπληρωσεις το γεγονος οτι εχεις σκουλικακι.


14 εκ σκουλικακι η μιλας για χιλιοστα;;;
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
δεν κανεις λαθος... ο αληθινος ερωτας δεν κοιτα εμφανιση :) :) :) :) :) :) και στο λεω εκ πειρας

ε οχι.. αρχικα κοιταει μια χαρα
το γουστο φυσικα ειναι υποκειμενικο.. μπορει να σου αρεσει κ ο σχεδον κουασιμοδος επειδη εχει αυτο το κατι που θα θελεις στην εμφανιση του.. μολις τον δεις

αλλα τ οτι δεν μετραει η εμφανιση ειναι ουτοπια
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
οχι δα... αμα ειναι να μου πεταξει ο αλλος εξω το παλαμαρι και να πει σ αρεσει μαναρι μου και μετα να μην κανει τπτ ειναι μαλακια. αμα δεν φερθει με την αναλογη λεπτοτητα και ενδιαφερον δεν με νοιαζει οσο και να την εχει. και για να ξερεις τις γυναικες αλλα πραματα τις εντυπωσιαζουν ;)

Όλες, τα ίδια; Δεν είχετε καμιά ιδιαιτερότητα ρε γμτ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom