Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
οχι δα... αμα ειναι να μου πεταξει ο αλλος εξω το παλαμαρι και να πει σ αρεσει μαναρι μου και μετα να μην κανει τπτ ειναι μαλακια. αμα δεν φερθει με την αναλογη λεπτοτητα και ενδιαφερον δεν με νοιαζει οσο και να την εχει. και για να ξερεις τις γυναικες αλλα πραματα τις εντυπωσιαζουν ;)
Ρε εβα ελεος...δεχομαι οτι μπορει να μην σε εντυπωσιαζει προσωπικα ενα μεγαλο πεος αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις οτι τις περισσοτερες γυναικες δεν τις ενδιαφερει.....εγω ξερω απο εμπειρια ακριβως το αντιθετο....δεν σε αμφισβητω αλλα δεξου οτι υπαρχουν και διαφορετικες πτυχες σε ενα θεμα....
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ε οχι.. αρχικα κοιταει μια χαρα
το γουστο φυσικα ειναι υποκειμενικο.. μπορει να σου αρεσει κ ο σχεδον κουασιμοδος επειδη εχει αυτο το κατι που θα θελεις στην εμφανιση του.. μολις τον δεις

αλλα τ οτι δεν μετραει η εμφανιση ειναι ουτοπια

πιστεψε με οτι υπαρχουν και περιπτωσεις οπου αυτο το αρχικα που λες ειναι καπως δυσκολο :)
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ε οχι.. αρχικα κοιταει μια χαρα
το γουστο φυσικα ειναι υποκειμενικο.. μπορει να σου αρεσει κ ο σχεδον κουασιμοδος επειδη εχει αυτο το κατι που θα θελεις στην εμφανιση του.. μολις τον δεις

αλλα τ οτι δεν μετραει η εμφανιση ειναι ουτοπια
ελα πες καμμια αληθεια γιατι η εva θελει να μας τρελλανει!!!!!
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
και βεβαια. αλλα εσεις οι αντρες μιλατε για εκατοστα λες και εχετε μουνι και ξερετε :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Πλερωνουμε και εχουμε μανταμ..

Απο 1 ωρα μεχρι οσο θελουμε..

Καντε και εσεις το ιδιο αμα ολα σας βρωμανε και σας ξυνιζουν..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Ρε εβα ελεος...δεχομαι οτι μπορει να μην σε εντυπωσιαζει προσωπικα ενα μεγαλο πεος αλλα μην προσπαθεις να μας πεισεις οτι τις περισσοτερες γυναικες δεν τις ενδιαφερει.....εγω ξερω απο εμπειρια ακριβως το αντιθετο....δεν σε αμφισβητω αλλα δεξου οτι υπαρχουν και διαφορετικες πτυχες σε ενα θεμα....

κοιτα να δεις επειδη δεν το λενε, δεν παει να πει οτι εχω αδικο. μπορει να λεμε μεταξυ φιλεναδων την ειχε τοση και να κανουμε αναλυτικη περιγραφη αλλα ξερουμε οτι δεν αρκει ο εντυπωσιασμος για να τελειωσει μια γυναικα, ουτε καν την καβλωνει βασικα
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ελα πες καμμια αληθεια γιατι η εva θελει να μας τρελλανει!!!!!

διαβαζεις τι λεω;;;; ειπα να μην ειναι τεεεεεεεεεεεεεεεεεεερας αλλα και να ειναι ο γαμαω θεος δεν γινεται επισης
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
κοιτα να δεις επειδη δεν το λενε, δεν παει να πει οτι εχω αδικο. μπορει να λεμε μεταξυ φιλεναδων την ειχε τοση και να κανουμε αναλυτικη περιγραφη αλλα ξερουμε οτι δεν αρκει ο εντυπωσιασμος για να τελειωσει μια γυναικα, ουτε καν την καβλωνει βασικα
Ε Λ Ε Ο Σ !!!!!!!!Χιλιες φορες εχω πει οτι σιγουρα ΔΕΝ ΑΡΚΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ......
Απλα παιζει ρολο!!!!! :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ρε δεν ειναι βυζια το πουλι :o :o :o :o :o :o
Σιγα σιγα θα πεις και αληθεια....
Οπως για τον αντρα ειναι εντυπωσιακο ενα μεγαλο και ωραιο στηθος ,το ιδιο ειναι και το πεος για την γυναικα .....
που θα πηγαινε????δεν θα την ελεγες την αληθεια????
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Σιγα σιγα θα πεις και αληθεια....
Οπως για τον αντρα ειναι εντυπωσιακο ενα μεγαλο και ωραιο στηθος ,το ιδιο ειναι και το πεος για την γυναικα .....
που θα πηγαινε????δεν θα την ελεγες την αληθεια????

ακριβως αυτο θελω να πω. οτι εσεις αμα δειτε και βυζαρα τρελενεστε εμεις οχι. ειπαμε μην ειναι και τοσο δα, ενα νορμαλ μεγεθος και σε μηκος και σε παχος.
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Οπως για τον αντρα ειναι εντυπωσιακο ενα μεγαλο και ωραιο στηθος ,

Σιγά το εντυπωσιακό.Αν είναι μεγαλύτερο από νούμερο 2-3 τότε είναι κρεμασμένο σαν σφουγγαρίστρα,και δεν κάνει για τίποτα.Μιλάω για φυσικό βέβαια.Αν είναι ψεύτικο μένει σταθερό αλλά είναι απαίσιο από σχήμα.Και εδώ βέβαια είναι υποκειμενικό το θέμα.
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
ακριβως αυτο θελω να πω. οτι εσεις αμα δειτε και βυζαρα τρελενεστε εμεις οχι. ειπαμε μην ειναι και τοσο δα, ενα νορμαλ μεγεθος και σε μηκος και σε παχος.

Εσενα σου αρεσουνε οι μπαμιες. Το καταλαβαμε αυτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom