Νέα

Ποιό είναι το τέλειο μέγεθος σε έναν άντρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 1katara2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 143K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσο την έχουμε τελικά εμείς οι Έλληνες??? (με την καλή έννοια)

  • Από το ολότελα.. (έως 10π)

    Ψήφοι: 11 2,2%
  • Νιώθω καλά...(11π έως 13π)

    Ψήφοι: 60 12,2%
  • Πιστέυω σε εμένα..(14π έως 16π)

    Ψήφοι: 216 44,1%
  • Ελλάς το μεγαλείο σου..(17π έως 20π)

    Ψήφοι: 172 35,1%
  • Τα πλούτη μου είναι αυτό... (21π έως ~)

    Ψήφοι: 31 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    490

Επισκέπτης
Tο μήκος δεν είναι το παν. Tο μήκος είναι το ένα στοιχείο. Πρέπει να είναι αρκετά μακρύ ώστε να μπορείς να κάνεις αρκετή "διαδρομή" βαθιάααα μέσα - έξω στο μουνάκι. Δηλαδή ένα καυλί σηκωμένο 12 εκατοστά δυσκολεύεται να κάνει διαδρομή μέσα - έξω. (Έχει πολύ κοντές "σχέσεις"). Πιστεύω ότι από 15-16 εκατοστά και μετά μπορείς να μπαινοβγαίνεις με οίστρο άνετα.
Tο άλλο στοιχείο είναι σημαντικότερο : Tο πάχος, η "περίμετρος" του πούτσου. Eκεί παίζονται πολλά καθώς ένας χοντρός πούτσος "γεμίζει" την μουνάρα, την βουλώνει την ξεχειλώνει. Όσοι έχουν "ποτηράτο" πούτσο ξέρουν τι εννοώ. Mε τον χοντρό ποτηράτο πούτσο η μουνάρα γεμίζει, ξεχειλίζει και τρελλαίνεται. "Ποτηράτος" με μέτρο βέβαια, γιατί και πάλι αν είναι πάρα πολύ χοντρός γίνεται δυσκολόχρηστος. Aπό τους παραπάνω προσδιορισμούς εξαιρούνται οι πηγαδομούνες που δεν "γεμίζουν" με τίποτα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Tο μήκος είναι το ένα στοιχείο.
Tο άλλο στοιχείο είναι σημαντικότερο : Tο πάχος, η "περίμετρος" του πούτσου. Όσοι έχουν "ποτηράτο" πούτσο ξέρουν τι εννοώ.

Κι όσοι τυχεροί έχουν ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ να δεις τι ξέρουν... ;)
 

Επισκέπτης
εγω παντως ευχαριστω τον υψιστο που με εκανε μικροτσουτσουνο κ ετσι καμια γυναικα δεν κολλαει με την παρτη μου.. :rolleyes:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Tο μήκος δεν είναι το παν. Tο μήκος είναι το ένα στοιχείο. Πρέπει να είναι αρκετά μακρύ ώστε να μπορείς να κάνεις αρκετή "διαδρομή" βαθιάααα μέσα - έξω στο μουνάκι. Δηλαδή ένα καυλί σηκωμένο 12 εκατοστά δυσκολεύεται να κάνει διαδρομή μέσα - έξω. (Έχει πολύ κοντές "σχέσεις"). Πιστεύω ότι από 15-16 εκατοστά και μετά μπορείς να μπαινοβγαίνεις με οίστρο άνετα.
Tο άλλο στοιχείο είναι σημαντικότερο : Tο πάχος, η "περίμετρος" του πούτσου. Eκεί παίζονται πολλά καθώς ένας χοντρός πούτσος "γεμίζει" την μουνάρα, την βουλώνει την ξεχειλώνει. Όσοι έχουν "ποτηράτο" πούτσο ξέρουν τι εννοώ. Mε τον χοντρό ποτηράτο πούτσο η μουνάρα γεμίζει, ξεχειλίζει και τρελλαίνεται. "Ποτηράτος" με μέτρο βέβαια, γιατί και πάλι αν είναι πάρα πολύ χοντρός γίνεται δυσκολόχρηστος. Aπό τους παραπάνω προσδιορισμούς εξαιρούνται οι πηγαδομούνες που δεν "γεμίζουν" με τίποτα.

μιλάμε για επιστημονική ανάλυση......  :uglystupid:  :uglystupid:  :uglystupid: 
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Όπως έχω αναφέρει και σε άλλο thread, το τέλειο πέος είναι 40 εκατοστά, με γεύση σοκολάτα, και εκσπερματώνει Ευρώ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Όπως έχω αναφέρει και σε άλλο thread, το τέλειο πέος είναι 40 εκατοστά, με γεύση σοκολάτα, και εκσπερματώνει Ευρώ.

και η σοκολάτα να είναι με 0% λιπαρά, να μην τις παχαινει......
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Κι όσοι τυχεροί έχουν ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ να δεις τι ξέρουν... ;)

....σιγά...τον πολυέλεο φιλε Duracell!
1245307000_d016c8dd13.jpg


 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
εγω παντως ευχαριστω τον υψιστο που με εκανε μικροτσουτσουνο κ ετσι καμια γυναικα δεν κολλαει με την παρτη μου.. :rolleyes:

H μικροτσουτσουνίαση έχει πλεονεκτήματα φίλε.
Εγώ έχω γαμήσει όλες τις γκόμενες της παρέας.
Γιατί μόλις τον δει μια, φωνάζει:
"Χα-χα, κορίτσια, ελάτε να δείτε τι μικρή που την έχει!"
 

Borg

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.170
Like
4
Πόντοι
16
H μικροτσουτσουνίαση έχει πλεονεκτήματα φίλε.
Εγώ έχω γαμήσει όλες τις γκόμενες της παρέας.
Γιατί μόλις τον δει μια, φωνάζει:
"Χα-χα, κορίτσια, ελάτε να δείτε τι μικρή που την έχει!"

και ρωτάω εγώ καλοπροάιρετα, ν την είχες μεγάλη και η γκομενα που πήδαγες φώναζε :

"Πω-πω, κορίτσια, ελάτε να δείτε πόσο μεγάλη την έχει!" πόσες θα είχες πάρει ???  :think:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
και ρωτάω εγώ καλοπροάιρετα, ν την είχες μεγάλη και η γκομενα που πήδαγες φώναζε :

"Πω-πω, κορίτσια, ελάτε να δείτε πόσο μεγάλη την έχει!" πόσες θα είχες πάρει ???  :think:

το μεγαλο καβλι ειναι πλεονεκτημα κακα τα ψεμματα η συγκριση τους πεους ενος συντροφου μια γυναικας με πρωην της στο μυαλο της ειναι  αναποφευκτη! ;)
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
το μεγαλο καβλι ειναι πλεονεκτημα κακα τα ψεμματα η συγκριση τους πεους ενος συντροφου μια γυναικας με πρωην της στο μυαλο της ειναι  αναποφευκτη! ;)
σκασίλα μας.....τώρα μιλάμε για γκόμενες που θέλουμε να πηδήξουμε το μουνί τους ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ..και ....όχι το μυαλό τους.....γι αυτές σε άλλο θρέντ.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
εγω τον εχω 20 εκατοστα και θελω να τον μεγαλωσω κι αλλο για να φτανει ο πεοσ μεχρι το κοκκαλο
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
σκασίλα μας.....τώρα μιλάμε για γκόμενες που θέλουμε να πηδήξουμε το μουνί τους ..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ..και ....όχι το μυαλό τους.....γι αυτές σε άλλο θρέντ.... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

αν το θετεις ετσι ok αλλα με τι ψυχολογια καποιος μικροτσουτσουνος μπορει να γαμησει απορω  :dunno:
ενω ενας ψωλαρας παει στον πολεμο εχωντας την καβλαρα του ως οπλο να αντιμετωπισει τον εχθρο!
 

lonaki

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά και όμως πιστέψτε το... δεν έχει τόσο σημασία το μέγεθος, από το να ξέρει να τον χρησιμοποιεί σωστά και όπως πρέπει!!!!!! :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom