Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (7 μέλη και 31 επισκέπτες)

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
τωρα είναι στα 80€. Πολύ καλη κωλαρα και δεκτική! Παραπονιέται μονο όταν το παρακάνω!
 

PASOKaras

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Μάγγες καλησπέρα. Χθές βράδυ πήρα μαυράκι ονόματι (μάλλον) Γκλόρια από Καποδιστρίου και Αριστοτέλους (Ελύζιουμ χοτέλ).
ΠΡΟΣΟΧΗ ΦΟΛΑΡΑ!!  :headbang:  :headbang:
Μην ψαρώσετε από την (ομολογουμένως) πολλά υποσχόμενη εμφάνισή της. Δεν το'χει το άθλημα και κοροϊδεύει τον κόσμο. Προκαταρκτικά μήδεν, πέρασμα καπότας σε πεσμένο μόριο, πίπα 5 δευτερολέπτων και μετά από σκληρές διαπραγματεύσεις, στάση μία και μοναδική (ιεραποστολική) με κλειστά τα πόδια, έτσι ώστε να μπαινοβγαίνει μόνο το κεφάλι!!!! :headbang: :headbang: Πρέπει να είσαι ο Lex Steel για να μπορείς να την γαμήσεις από τέτεια απόσταση!!!
.....και το χειρότερο απ'όλα (για 'μένα γιατί με ξενερώνει αφάνταστα), να ζητάει συνεχώς επιπλέον λεφτά κατά την διάρκεια της πράξης: -Έλα ν'αλλάξουμε στάση -Give me 10€ , -Βγάλε το σουτιέν σου -Give me 20€. Φυσικά και δεν της έδωσα τίποτα πέραν των 20€ στην αρχή, τα οποία και έκλαιγα μετά  :headbang: :headbang: Μαύρο στην απαταιώνισσα!!
Τα γράφω όλα αυτά για να γλυτώσει ο κόσμος τα €€€ του (που δεν περισσεύουν), γιατί το συγκεκριμένο είναι με διαφορά το πιό καλοφτιαγμένο αραπάκι που κυκλοφορεί στις πιάτσες και θα δελεάσει πολλούς ebony lovers (σαν και'μενα :smitten:)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.876
Πόντοι
7.885

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Eίναι στάνταρ 2-3 κάθε βράδι,έξω από το ''ΛΙΤΟ''  :rockon: :rockon:, η μία ψηλή ξανθιά είναι τελειωμένη πρεζού,αλλά πολύ δυνατό τεμάχιο  :wanker: :wanker:

Καλημέρα παιδια... ισχυει ότι η αντζελα το " το κουνελι" σταματησε γιατι ηρθε σε γαμο κοινωνια....και μαλιστα  με δικο μας Ελληνα?? Ετσι μου ειπαν κατι κορασιδες!!
 

konstantin30

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
δεν υπάρχει πλέον πιάτσα εκεί ... κατέβα Πλατεία Λαουρίου, Καποδιστρίου, Ελισεουμ και τα συναφή ... πήγαινε πάρκο Πατησιων και Γαλατσίου για υπαίθρια ηδονή

Παρκο Πατησσιων χτες με πιπινακι , ηταν δεν ηταν 20 χρονων για υπαιθρια πιπουλα!! ηταν τοσο ρομαντικα!!! μονο αρνητικο ενα μεθυσμενο νταμαρι που ηρθε και επαιρνε ματι απτο 1 μετρο  :huh: κοστος 10 ευρο καλα ηταν  :2funny:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
Παρκο Πατησσιων χτες με πιπινακι , ηταν δεν ηταν 20 χρονων για υπαιθρια πιπουλα!! ηταν τοσο ρομαντικα!!! μονο αρνητικο ενα μεθυσμενο νταμαρι που ηρθε και επαιρνε ματι απτο 1 μετρο  :huh: κοστος 10 ευρο καλα ηταν  :2funny:

στα υπόψιν τύπε  :hi:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.976
Πόντοι
506
Παρκο Πατησσιων χτες με πιπινακι , ηταν δεν ηταν 20 χρονων για υπαιθρια πιπουλα!! ηταν τοσο ρομαντικα!!! μονο αρνητικο ενα μεθυσμενο νταμαρι που ηρθε και επαιρνε ματι απτο 1 μετρο  :huh: κοστος 10 ευρο καλα ηταν  :2funny:
τι ωρα τυπε?
:wanker:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ρομαντικοί μύστες της ασφάλτου.........
καλησπέρα  :hi:
πέρασα και εγώ τις προάλλες από το παρκάκι για να δώσω ρομαντική πίπα στο παρκάκι αλλά οι σοκολάτες
είχαν ένα πολύ βαριεστημένο και κατσουφιασμένο ύφος  :'( :'( :'( :'( :'(
το καταλαβαίνω διότι είναι στο πεζοδρόμιο πουλώντας τσιμπούκια..
στον αγώνα όμως αφήνουν χουφτώματα κτλ κτλ ???
 

konstantin30

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ειχε πολλα πιπινια ? πως καταλαβαινουμε οτι δινουν πιπα ? μην την πατησουμε  :s&m_1: πηδιουντε ?
[/quoτε

Κατα τη μια το βραδυ χτες ειχε 5-6 και ηρθαν μονες τους, ειναι μαθημενες μαλλον! δε ξερω τι παιζει καθημερινες!!! οσο για το φιλο που ρωταει για χουφτωματα εγω επιασα και βυζακι σφιχτουτσικο!!! αν καποιος φιλος περασει καθημερινη ας ενημερωσει δεν ειμαι να τρεχω με τα παπακι μες στο κρυο τζαμπα!!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
ρομαντικοί μύστες της ασφάλτου.........
καλησπέρα  :hi:
πέρασα και εγώ τις προάλλες από το παρκάκι για να δώσω ρομαντική πίπα στο παρκάκι αλλά οι σοκολάτες
είχαν ένα πολύ βαριεστημένο και κατσουφιασμένο ύφος  :'( :'( :'( :'( :'(
το καταλαβαίνω διότι είναι στο πεζοδρόμιο πουλώντας τσιμπούκια..
στον αγώνα όμως αφήνουν χουφτώματα κτλ κτλ ???
αυτο το συμφωνεις απο πριν,γιατι αμα δεν το συμφωνησεις,ουτε το βυζι απεξω δεν θα ακουμπησεις ;)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
αυτο το συμφωνεις απο πριν,γιατι αμα δεν το συμφωνησεις,ουτε το βυζι απεξω δεν θα ακουμπησεις ;)

:jerking:

τι να πω.. έχουν πολύ απαξιωτική συμπεριφορά  :grin:
δεν μου εμπνέουν καθόλου ρομαντισμό
που τον έχω τεράστια ανάγκη  :sunglasses:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
αυτο το συμφωνεις απο πριν,γιατι αμα δεν το συμφωνησεις,ουτε το βυζι απεξω δεν θα ακουμπησεις ;)

όχι μόνο βύζι έχω ακουμπήσει χωρίς συμφωνία ... αλλά και κωλοδαχτύλιασμα με παράλληλο πέρασμα από αιδοίο  :erection:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Ειχε πολλα πιπινια ? πως καταλαβαινουμε οτι δινουν πιπα ? μην την πατησουμε  :s&m_1: πηδιουντε ?
[/quoτε

Κατα τη μια το βραδυ χτες ειχε 5-6 και ηρθαν μονες τους, ειναι μαθημενες μαλλον! δε ξερω τι παιζει καθημερινες!!! οσο για το φιλο που ρωταει για χουφτωματα εγω επιασα και βυζακι σφιχτουτσικο!!! αν καποιος φιλος περασει καθημερινη ας ενημερωσει δεν ειμαι να τρεχω με τα παπακι μες στο κρυο τζαμπα!!!
καθε μερα εκει ειναι αν δε βρεχει κιολας
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
:jerking:

τι να πω.. έχουν πολύ απαξιωτική συμπεριφορά  :grin:
δεν μου εμπνέουν καθόλου ρομαντισμό
που τον έχω τεράστια ανάγκη  :sunglasses:
ταξιαρχε μου μην την βαλεις στο αμαξι θα κανει 2 μερες να ξεμυρισει αν και νομιζω το χεις πελωρια αναγκη
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.505
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
όχι μόνο βύζι έχω ακουμπήσει χωρίς συμφωνία ... αλλά και κωλοδαχτύλιασμα με παράλληλο πέρασμα από αιδοίο  :erection:
μπορει και αυτο,εγω μιλαω για τον κανονα με τις μαυρουλες...την τελευταια φορα που ειχα παρει μαυρουλα, ηταν μια με τεραστιους βυζους.
της εκανα συμφωνια απο πριν οτι θα τα πεταξει εξω και στο αμαξι ,οταν αρχισε την πιπα,μου λεει-οκι βιζι-no money τοτε της ειπα και τα εβγαλε στην φορα..γενικα ειναι ξεπετες και προσπαθουν για το κατα το δυνατο,λιγοτερα..
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Tην Kυριακη το βραδακι εθεαθει στην περοιχη του Γαλαξια στην 3η Σεπτεμβριου  milf με ωραιο σωμα καστανο μαλλι  :idiot: :huh:κατω από τους ομους με ασπρες μποτες και σκουρο παλτο...!!! ξερει κανεις κατι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom