Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.786
Κριτικές
9
Like
1.548
Πόντοι
266
Προχτες κατα τις 11 το βράδυ πήτρα εξω απο το λιτο μια Ατζελα που απο ότι μου είπε δουλευε και κωνσταντινουπόλεως Βουλγαρα.Προκειται για μελαχρινη κοντη και πολύ λεπτή με ωραιο στητο 1,5αρι βυζακι και μικρο ωραιο κωλαρακι..Τίμή στα 20+10 και δεν βιαζεται καθολου!!απο υπηρεσίες τιποτα το ιδαιτερο..
 

mio mio amio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2013
Μηνύματα
351
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
στην διασταυρωση σχιστου-σκαραμαγκα στο πεζοδρομιο μερα μεσημερι 14.00 σε καθημερινη βαση κανουν πιατσα 2 μαυρακια γυρω στα 25 το ενα ειναι αξιογαμητο
δεν καθονται πανω ακριβως στην διασταυρωση αλλα στο φαναρι που βγαινουν απο τα ναυπηγια

εγω δεν εκανα κρουση να μαθω λεπτομεριες γιατι δε μου αρεσουν οι μαυρες
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
στην διασταυρωση σχιστου-σκαραμαγκα στο πεζοδρομιο μερα μεσημερι 14.00 σε καθημερινη βαση κανουν πιατσα 2 μαυρακια γυρω στα 25 το ενα ειναι αξιογαμητο
δεν καθονται πανω ακριβως στην διασταυρωση αλλα στο φαναρι που βγαινουν απο τα ναυπηγια

εγω δεν εκανα κρουση να μαθω λεπτομεριες γιατι δε μου αρεσουν οι μαυρες

Εμενα μ ρεσουν αλλα που να τρεχω εκει κατω >:(
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
368
Κριτικές
5
Like
850
Πόντοι
81
ψες αργα κατα την 1 ετιμηθη μια ολγα ξανθια με μπουκλα μαλλι wannabe αφρο απο την πιατσα του ρουφ, τσιμπουκι βιαστικο με καποτα μισοτσιτσιδη με τα βυζακια εξω. καμμια περιποιηση της γυρω περιοχης, ενω της εγινε η υποδειξη λεγοντας μου οτι αυτα μονο στο ξενοδοχειο γινονται, ενω προηγουμενως ειχε συμφωνησει. πονηρο απο μερους της αλλα βαρεθηκα να ασχοληθω. υ.γ δεν με αφησε να πεταξω τιποτα απο το αμαξι, σαν καλη νοικοκυρα τα μαζεψε μεσα σε ενα  μωρομαντηλο. φευγοντας ειδα αλλη μια με πιο κοντο μαλλι, σκεπτομενος πως πρεπει να τιμηθει και αυτη, αλλα σκεφτηκα πως θα ειναι ενα χαμενο 20ευρω.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
στην διασταυρωση σχιστου-σκαραμαγκα στο πεζοδρομιο μερα μεσημερι 14.00 σε καθημερινη βαση κανουν πιατσα 2 μαυρακια γυρω στα 25 το ενα ειναι αξιογαμητο
δεν καθονται πανω ακριβως στην διασταυρωση αλλα στο φαναρι που βγαινουν απο τα ναυπηγια

εγω δεν εκανα κρουση να μαθω λεπτομεριες γιατι δε μου αρεσουν οι μαυρες
:hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
καλημερα φιλε who!!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
ψες αργα κατα την 1 ετιμηθη μια ολγα ξανθια με μπουκλα μαλλι wannabe αφρο απο την πιατσα του ρουφ, τσιμπουκι βιαστικο με καποτα μισοτσιτσιδη με τα βυζακια εξω. καμμια περιποιηση της γυρω περιοχης, ενω της εγινε η υποδειξη λεγοντας μου οτι αυτα μονο στο ξενοδοχειο γινονται, ενω προηγουμενως ειχε συμφωνησει. πονηρο απο μερους της αλλα βαρεθηκα να ασχοληθω. υ.γ δεν με αφησε να πεταξω τιποτα απο το αμαξι, σαν καλη νοικοκυρα τα μαζεψε μεσα σε ενα  μωρομαντηλο. φευγοντας ειδα αλλη μια με πιο κοντο μαλλι, σκεπτομενος πως πρεπει να τιμηθει και αυτη, αλλα σκεφτηκα πως θα ειναι ενα χαμενο 20ευρω.
φιλε μου, αυτη την "αλλη" επρεπε να παρεις-Σονοα και γαμω τα μουνια και κωλους!! Το εχω ξαναγραψει. Ισως ο,τι καλυτερο πλεον προσφερεται σε εμας τα αρρωστα ρεμαλια!!!
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
368
Κριτικές
5
Like
850
Πόντοι
81
φιλε συναθλητη zadren αν δεν βαριεσαι ανακεφαλαιωσε σε παρακαλω για την κορασιδα, η παραπεμψε με στα λεγομενα σου, ευχαριστω ;-)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
συμμαχικο δε κολλαμε κει για ισαβελα κανεις;
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
φιλε συναθλητη zadren αν δεν βαριεσαι ανακεφαλαιωσε σε παρακαλω για την κορασιδα, η παραπεμψε με στα λεγομενα σου, ευχαριστω ;-)
πισω απο πετρου ραλλη κατω απο γεφυρα, εξω απο πολυκ/κιες αξιωματικων. Η σονια η καλυτερη πουτανιτσα μεχρι στιγμης φιλε...Κοντα μαυρο μαλλι και κωλαρα..συνηθως το καλοκαιρακι φορουσε σορτσακι μινι τζιν και ηταν πολυ καυλα. Εχω κριτικες και χαρτη GPS κρεμασμενο στο νημα για τις πουτανες στο Πιάτσα στο Ρουφ
καλη συνεχεια, ρεμαλια
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
πισω απο πετρου ραλλη κατω απο γεφυρα, εξω απο πολυκ/κιες αξιωματικων. Η σονια η καλυτερη πουτανιτσα μεχρι στιγμης φιλε...Κοντα μαυρο μαλλι και κωλαρα..συνηθως το καλοκαιρακι φορουσε σορτσακι μινι τζιν και ηταν πολυ καυλα. Εχω κριτικες και χαρτη GPS κρεμασμενο στο νημα για τις πουτανες στο Πιάτσα στο Ρουφ
καλη συνεχεια, ρεμαλια
και το αλβανο εχεις γαμησει?
χα,χα,χα.
Καλημερα
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
καλημερα φιλε μου...μονο το εχω γαμησει? αυτο παρολιγο να το παντρευτω κιολλας!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Πέρασμα πριν από καμιά ώρα από elysium. Είχε ένα ξανθό πιπίνι (ψιλοκαρέ μαλλί) στην πόρτα γαμάτο. Δυστυχώς ήμουν με αυτοκίνητο. Πέρασα μετά από μερικά λεπτά πεζός αλλά δυστυχώς δεν ήταν εκεί.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
Πέρασμα πριν από καμιά ώρα από elysium. Είχε ένα ξανθό πιπίνι (ψιλοκαρέ μαλλί) στην πόρτα γαμάτο. Δυστυχώς ήμουν με αυτοκίνητο. Πέρασα μετά από μερικά λεπτά πεζός αλλά δυστυχώς δεν ήταν εκεί.
η γνωστη αλβανιδοκαυλαρα...παει και αμαξι στα 40...ιδια τιμη την πηρα για Prive. Απο το δυνατα μωρα της γειτονιας. Καυλα σκετη με κατι ασπρα σορτσακια. Πιπα πολυ καλη (ακα) - τα παντα ολα. Ακομα και στο αμαξι-απαικτη...
 

diakosa

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2010
Μηνύματα
620
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
6
η γνωστη αλβανιδοκαυλαρα...παει και αμαξι στα 40...ιδια τιμη την πηρα για Prive. Απο το δυνατα μωρα της γειτονιας. Καυλα σκετη με κατι ασπρα σορτσακια. Πιπα πολυ καλη (ακα) - τα παντα ολα. Ακομα και στο αμαξι-απαικτη...

Και είναι καθαρή η ρουφιάνοβα ή έτσι κι έτσι?
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
η γνωστη αλβανιδοκαυλαρα...παει και αμαξι στα 40...ιδια τιμη την πηρα για Prive. Απο το δυνατα μωρα της γειτονιας. Καυλα σκετη με κατι ασπρα σορτσακια. Πιπα πολυ καλη (ακα) - τα παντα ολα. Ακομα και στο αμαξι-απαικτη...

Δες PM
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom