Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Μύστες ζαρντεν και ιερώνυμε ευχαριστώ για τις πληροφορίες  :hi:.Νομίζω την έχω ήδη τεράστια ανάγκη αυτή την πιατσόβια  :rockon: :rockon: :zfuck: :fuck2:.

Αρχηγέ, περιμένουμε με πελώρια ανυπομονησία την ενημέρωση-απερκατ-χοοκ-κροσε που θα μας κάνεις μετά την ρομαντική σου συνέυρεση με την κορασίδα  :wanker: :wanker: :wanker:
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Το Μαρακι ξανθο πιπινι στη θεση του χθες μενανδρου και σατωβριανδου 5.40 το πρωι  :pipa2: :pipa2:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Καλησπερα σε ολη την παρεα... χθες το βραδυ κατα τις 1, πετυχα 2 μουναρες στην πιατσα των κτελ κηφησου. Μια μελαχροινη αλογα με τατου κ μια ξανθια κορμαρα τουμπανο. Ξερεις κανενας συναγωνιστης αν αξιζουν κατι οι κορασιδες η τσαμπα θα ξοδευτουμε;
της ξεπετας φιλε (αν ειναι αυτες που εχω στο μυαλο μου-που σιγουρα ειναι)
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Έχει ωραία τσιμπουκόχειλα για πιπες αλλά νομιζω της έδωσες πολλά. Ξεκινάει απο 20-30 σε hotel(τουλάχιστον πέρυσι που την είχα ρωτήσει για πρώτη φορά). Εγώ την παίρνω για αρκετη ώρα και φυσικά για ... 
εχεις δικιο φιλε...τα χειλια μαλλον τα εχει σοβατισει γιατι δεν ηταν ετσι παλια...παντως στην πιπα ηταν και ειναι καλη... ;)
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
Καλησπερα σε ολη την παρεα... χθες το βραδυ κατα τις 1, πετυχα 2 μουναρες στην πιατσα των κτελ κηφησου. Μια μελαχροινη αλογα με τατου κ μια ξανθια κορμαρα τουμπανο. Ξερεις κανενας συναγωνιστης αν αξιζουν κατι οι κορασιδες η τσαμπα θα ξοδευτουμε;
η ξανθια(συλβια),απο την δευτερη,τριτη φορα τιμαει στο ακεραιο το 30αρι για πιπα-γαμησι στο αμαξι κ βεβαια φορτωνεται ανετα για χοτελ με το αναλογο τιμημα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Έχει ωραία τσιμπουκόχειλα για πιπες αλλά νομιζω της έδωσες πολλά. Ξεκινάει απο 20-30 σε hotel(τουλάχιστον πέρυσι που την είχα ρωτήσει για πρώτη φορά). Εγώ την παίρνω για αρκετη ώρα και φυσικά για ... 

αυτα ειναι πρωινιατικα :cum:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
η ξανθια(συλβια),απο την δευτερη,τριτη φορα τιμαει στο ακεραιο το 30αρι για πιπα-γαμησι στο αμαξι κ βεβαια φορτωνεται ανετα για χοτελ με το αναλογο τιμημα
η καριολα με εκλεψε φιλε...μου ειχε παρει 40, αλλα περασα ωραια...χαλαλι... :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
η καριολα με εκλεψε φιλε...μου ειχε παρει 40, αλλα περασα ωραια...χαλαλι... :2funny: :2funny:
σ εχω κοψει για μπερκετη,οποτε ξερω οτι δεν κλαις το 10ρικο.
Εξαλλου ειμαι σιγουρος οτι το εδωσες χωρις δυσανασχετηση γιατι απλα βαριοσουν να κανεις παζαρια,για να μην σε ξεπεταξει η ουκρανα καλντεριμιτζου
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
σ εχω κοψει για μπερκετη,οποτε ξερω οτι δεν κλαις το 10ρικο.
Εξαλλου ειμαι σιγουρος οτι το εδωσες χωρις δυσανασχετηση γιατι απλα βαριοσουν να κανεις παζαρια,για να μην σε ξεπεταξει η ουκρανα καλντεριμιτζου
ετσι ειναι who...αυτο ακριβως σκεφτομαι πολλες φορες...Παντως το σημειο GROUND 0,  παλαιοτερα ηταν ενα μεγαλο Λουνα Παρκ. Φορτωνα τα παντα ολα. Ειχες τεραστιες επιλογες ΟΛΕΣ τις ωρες της ημερας. Επαιζαν ολες οι ηλικιες για ολα τα γουστα. Τωρα οι καριολες εχουν εξαφανιστει. Ειναι πολυ λυπηρο. Παντως το καινουργιο αυτοκινητο, τοτε, θυμαμαι το ειχα "στρωσει" εκει σε αυτο το σημειο...Μιλαμε για πολλα χιλιομετρα.... :2funny: :2funny:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
ειχαν μαθει ολες , το γαμιστρωνα στην καβαλας με εμενα!!!ωραιες εποχες.... :2funny: :2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
ετσι ειναι who...αυτο ακριβως σκεφτομαι πολλες φορες...Παντως το σημειο GROUND 0,  παλαιοτερα ηταν ενα μεγαλο Λουνα Παρκ. Φορτωνα τα παντα ολα. Ειχες τεραστιες επιλογες ΟΛΕΣ τις ωρες της ημερας. Επαιζαν ολες οι ηλικιες για ολα τα γουστα. Τωρα οι καριολες εχουν εξαφανιστει. Ειναι πολυ λυπηρο. Παντως το καινουργιο αυτοκινητο, τοτε, θυμαμαι το ειχα "στρωσει" εκει σε αυτο το σημειο...Μιλαμε για πολλα χιλιομετρα.... :2funny: :2funny:

:2funny:
αυτο ηταν στρωσιμο
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
τωρα ειμαι ετοιμος να μεταναστεύσω στον Πειραια γιατι εχω καρφωθει να παρω την Ισαμπελα. Ακομα δεν την εχω δει ...πιστευω να πεσει στα χερακια μου και αμεσως ακολουθει και κριτικη για τους φιλους. Που θα παει καποια μερα θα την πετυχω...σαν φαντασμα ειναι η καριολα...εκει που λενε συναγωνιστες οτι την ειδαν, φευγω σφαιρα αλλα πουθενα... :2funny: :2funny:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τωρα ειμαι ετοιμος να μεταναστεύσω στον Πειραια γιατι εχω καρφωθει να παρω την Ισαμπελα. Ακομα δεν την εχω δει ...πιστευω να πεσει στα χερακια μου και αμεσως ακολουθει και κριτικη για τους φιλους. Που θα παει καποια μερα θα την πετυχω...σαν φαντασμα ειναι η καριολα...εκει που λενε συναγωνιστες οτι την ειδαν, φευγω σφαιρα αλλα πουθενα... :2funny: :2funny:
αρρωστε μπαζοφιλε
 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
Μύστες ζαρντεν και ιερώνυμε ευχαριστώ για τις πληροφορίες  :hi:.Νομίζω την έχω ήδη τεράστια ανάγκη αυτή την πιατσόβια  :rockon: :rockon: :zfuck: :fuck2:.

Πρόσεξε μην ξεχάσεις το  :pipa2: και το  :pipa1: γιατί είναι ωραία εμπειρία τα τσιμπουκόχειλα και η τσιμπουκογλώσσα της!  :)
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
Ευχαριστω φιλαρακι... οποτε μακρυα κι αγαπημενοι που λεμε...χαχα
 

feelgood

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
12
Like
111
Πόντοι
11
η ξανθια(συλβια),απο την δευτερη,τριτη φορα τιμαει στο ακεραιο το 30αρι για πιπα-γαμησι στο αμαξι κ βεβαια φορτωνεται ανετα για χοτελ με το αναλογο τιμημα
Η ξανθια που ειδα δεν ηταν η Συλβια, αλλα μια αλλη ξανθια πολυ μουναρα. Με ωραιο κορμι κ πολυ σεξυ κοριτσι, με πιασιματα κ ωραιπ προσωπο.
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
Σε καμιά εβδομάδα θα βρίσκομαι για 4-5 μέρες στην Ομόνοια για πορνοδιακοπές για αυτό θέλω μιά ενημέρωση σχετικά με τα τεμάχια στην οδό Σωκράτους-Σατωβριάνδου-Ξούθου-Βεραντζέρου,αναφέρομαι αποκλειστικά και μόνο για πρεζούδες Α η Β βαθμού.
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
Σε καμιά εβδομάδα θα βρίσκομαι για 4-5 μέρες στην Ομόνοια για πορνοδιακοπές για αυτό θέλω μιά ενημέρωση σχετικά με τα τεμάχια στην οδό Σωκράτους-Σατωβριάνδου-Ξούθου-Βεραντζέρου,αναφέρομαι αποκλειστικά και μόνο για πρεζούδες Α η Β βαθμού.

τυπε εχεις βαλει στοχο να φυγεις απο την αθηνα με παρασημα βλεπω ... ναυαρχος ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom