Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
30 Ιαν 2014
Μηνύματα
263
Like
0
Πόντοι
1
Ώρα 02 30, ξημέρωμα Πέμπτης 25/9/2015, παρέα με επισκέπτη (πλέον) του site από την πλατεία Μεταξουργείου μπαίνει η ιδέα για καταδρομική στις λάγνες πιάτσες της Ομόνοιας.  Ανηφορίζοντας με τα πόδια την Αγίου Κωνσταντίνου στρίβουμε στη μαγευτική Σωκράτους, εκεί κανείς μπορούσε να αντικρίσει κάθε λογής πρεζάκια ...
Ανηφορίζοντας την Καποδιστρίου και στο ύψος της διασταύρωσης της με την 3ης Σεπτεμβρίου τρεις γαζέλες στους δρόμους μιλάγανε μεταξύ, αφού οι δυο μας χαιρέτησαν ξεκίνησε η καυλάντα  μέσα στο δρόμο. Η δικιά μου κοπέλα έκανε 15 ευρώ τσιμπούκι σε ένα σκοτεινό σημείο λίγο πιο πάνω, ενώ με 20 γαμιόταν.
Περιγραφή

Μόνικα, Γκανέζα κοντή με ωραίο πρόσωπο, κοτσίδα ράστα μαλλιά, τσιμπουκόχειλα, και αφράτο ζουμερό κωλαράκι.

Αφού με τον συναγωνιστή πήγαμε λιγο πιο πέρα, ύστερα από τη καυλάντα, είχα τεράστια ανάγκη την κοπέλα και την ξανά πλησιάζω, η συμφωνία έκλεισε στα 15 ευρώ τσιμπούκι στο σκοτεινό σημείο της Καποδιστρίου.
Πηγαίνουμε εκεί και ξεκινάω να την χαμουρεύω άγρια ενώ σε κάποια φάση με έτριψε με την κωλάρα της. Ξεκουμπώνομαι και τα κατεβάζω μέσα στους δρόμους, αφού μου είπε δυο τρία πράγματα εκείνη την φάση μου περνάει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι, πότε με χέρι και πότε άνευ εγώ να την δαχτυλιάζω με μανία και αυτή να μουγκρίζει αισθησιακά ... τα αμάξια να περνάνε χωρίς να με βλέπουν όμως ο πόρνος συναγωνιστής να με κοιτάει από την γωνία της Καποδιστρίου και να χαμογελάει ... η έκσταση, το μυστήριο, ο φόβος για το απρόσμενο έιχε φτάσει στο τέρμα ... κι ενώ δαχτύλιαζα άγρια με το ένα χέρι με το άλλο χούφτωνα το γυμνό βυζί της και κάπου εκεί έχυσα με μανία και τα πόδια να τρέμουν από καύλα ... αφού έβγαλα 1 λίτρο σπέρμα που έκανα εντύπωση στην κοπέλα πήγαμε ξανά στο σημείο της πιάτσας όπου προς τιμή της πέταξε την καπότα στον κάδο κι όχι κάτω ... μάλιστα μου λέει μόλις σκότωσες 3 παιδιά !!!  :hi:  Ύστερα ένιωθα σαν πρεζάκι που μόλις πήρε την πρέζα του, το είχα τεράστια ανάγκη ...
:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
που μπορω να τη βρω?
Πολυ ευκολο, αραζει στην πλατεια λαυριου καθε πρωι και μεχρι τις 6 το απογευμα. Απο το τζοις μεχρι την αλλη γωνια! Θα την αναγνωρισεις ευκολα, ειναι η πιο εντυπωσιακη σε αυτη την πιατσα! Μακρυ μαυρο μαλι, στενο μπλουζακι και σορτσακι ή κολαν για να ξεχωριζει το κωλαρακι της! Η κωλαρα της καλυτερα!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Πολυ ευκολο, αραζει στην πλατεια λαυριου καθε πρωι και μεχρι τις 6 το απογευμα. Απο το τζοις μεχρι την αλλη γωνια! Θα την αναγνωρισεις ευκολα, ειναι η πιο εντυπωσιακη σε αυτη την πιατσα! Μακρυ μαυρο μαλι, στενο μπλουζακι και σορτσακι ή κολαν για να ξεχωριζει το κωλαρακι της! Η κωλαρα της καλυτερα!

πλατεια λαυρειου?
Σορρυ δεν τα παω καλα με κεντρο
 

freess

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
παίδες θέλω την βοήθεια σας. Στραβάδι στο άθλημα της πιάτσας οπότε το ερώτημα μου είναι
Έξω απο το ξενοδοχείο lito είδα μια αδύνατη ξανθιά (ακριβώς στην γωνία καθότανε με 3η Σεπτεμβρίου) και μια άλλη αρκετά εύσωμη (καθότανε στην πόρτα του lito). τι ρόλο παίζουν και αν αξίζει.
Hμουνα στο αμάξι με γυναίκα οπότε δεν μπορούσα να σταματήσω
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.779
Κριτικές
4
Like
1.811
Πόντοι
216
που εισαι ρε dude με το live και την απευθειας συνδεση απο τους τοπους των τεκταινομενων...
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
369
Κριτικές
5
Like
850
Πόντοι
81
παίδες θέλω την βοήθεια σας. Στραβάδι στο άθλημα της πιάτσας οπότε το ερώτημα μου είναι
Έξω απο το ξενοδοχείο lito είδα μια αδύνατη ξανθιά (ακριβώς στην γωνία καθότανε με 3η Σεπτεμβρίου) και μια άλλη αρκετά εύσωμη (καθότανε στην πόρτα του lito). τι ρόλο παίζουν και αν αξίζει.
Hμουνα στο αμάξι με γυναίκα οπότε δεν μπορούσα να σταματήσω

η ξανθια αν ηταν αδυνατη ψηλουλα με ψιλοκαρε μαλλι και γαλαζια ματια ηταν η σοφια, ελληνιδα - ακα πιπετο στο παρκινγ εκει κοντα 20 ευρω. βιαστικη πιπα για να ξεμπερδευει. την χοντρη την εχω δει παλαιοτερα, ξενη νομιζω, οχι τοσο μπελαλιδικη απ΄οσο μπορω να καταλαβω. ας μιλησει καποιος που την εχει δοκιμασει. παντως καμμια δεν ενδυκνειται για παρεταιρω περιπτυξεις περαν του στοματικου στο αμαξι. 
 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
πλατεια λαυρειου?
Σορρυ δεν τα παω καλα με κεντρο
e
Απο την πλατεια Ομονοιας βρισκεις την 3ηΣεπτεμβριου,δεξι πεζοδρομιο, και κατηφοριζεις. Μεταξυ 2ου και 3ου καθετου, ειναι η πλατεια (τροπος του λεγειν πλατεια) Λαυριου. Εχει πολλες στασεις λεωφορειων και τρολει. Εκει στο πεζοδρομιο εχει μπολικες πιατσοβιες. Προσεξε ομως γιατι ελαχιστες ειναι αυτες που αξιζουν (δεν εννοω μονο απο εμφανιση, αλλα και καθαριοτητα και υπηρεσιες)!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
e
Απο την πλατεια Ομονοιας βρισκεις την 3ηΣεπτεμβριου,δεξι πεζοδρομιο, και κατηφοριζεις. Μεταξυ 2ου και 3ου καθετου, ειναι η πλατεια (τροπος του λεγειν πλατεια) Λαυριου. Εχει πολλες στασεις λεωφορειων και τρολει. Εκει στο πεζοδρομιο εχει μπολικες πιατσοβιες. Προσεξε ομως γιατι ελαχιστες ειναι αυτες που αξιζουν (δεν εννοω μονο απο εμφανιση, αλλα και καθαριοτητα και υπηρεσιες)!

Ευχαριστω πολυ φιλε :hi:
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
παίδες θέλω την βοήθεια σας. Στραβάδι στο άθλημα της πιάτσας οπότε το ερώτημα μου είναι
Έξω απο το ξενοδοχείο lito είδα μια αδύνατη ξανθιά (ακριβώς στην γωνία καθότανε με 3η Σεπτεμβρίου) και μια άλλη αρκετά εύσωμη (καθότανε στην πόρτα του lito). τι ρόλο παίζουν και αν αξίζει.
Hμουνα στο αμάξι με γυναίκα οπότε δεν μπορούσα να σταματήσω
H αδυνατη όπως σου ειπε και ο φιλος ακατέργαστος είναι μαλλον η Σοφια ...η άλλη η γεματη μπορει να είναι η Γεωργιανη η Αννα η μια αλαβανιδα δεν θυμαμαι ονομα( δεν εχεις δωσει περισσοτερα στοιχεια-εμφανισης για να σε βοηθήσουμε!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom