Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (6 μέλη και 18 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Ώρα 02 30, ξημέρωμα Πέμπτης 25/9/2015, παρέα με επισκέπτη (πλέον) του site από την πλατεία Μεταξουργείου μπαίνει η ιδέα για καταδρομική στις λάγνες πιάτσες της Ομόνοιας.  Ανηφορίζοντας με τα πόδια την Αγίου Κωνσταντίνου στρίβουμε στη μαγευτική Σωκράτους, εκεί κανείς μπορούσε να αντικρίσει κάθε λογής πρεζάκια ...
Ανηφορίζοντας την Καποδιστρίου και στο ύψος της διασταύρωσης της με την 3ης Σεπτεμβρίου τρεις γαζέλες στους δρόμους μιλάγανε μεταξύ, αφού οι δυο μας χαιρέτησαν ξεκίνησε η καυλάντα  μέσα στο δρόμο. Η δικιά μου κοπέλα έκανε 15 ευρώ τσιμπούκι σε ένα σκοτεινό σημείο λίγο πιο πάνω, ενώ με 20 γαμιόταν.
Περιγραφή

Μόνικα, Γκανέζα κοντή με ωραίο πρόσωπο, κοτσίδα ράστα μαλλιά, τσιμπουκόχειλα, και αφράτο ζουμερό κωλαράκι.

Αφού με τον συναγωνιστή πήγαμε λιγο πιο πέρα, ύστερα από τη καυλάντα, είχα τεράστια ανάγκη την κοπέλα και την ξανά πλησιάζω, η συμφωνία έκλεισε στα 15 ευρώ τσιμπούκι στο σκοτεινό σημείο της Καποδιστρίου.
Πηγαίνουμε εκεί και ξεκινάω να την χαμουρεύω άγρια ενώ σε κάποια φάση με έτριψε με την κωλάρα της. Ξεκουμπώνομαι και τα κατεβάζω μέσα στους δρόμους, αφού μου είπε δυο τρία πράγματα εκείνη την φάση μου περνάει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι, πότε με χέρι και πότε άνευ εγώ να την δαχτυλιάζω με μανία και αυτή να μουγκρίζει αισθησιακά ... τα αμάξια να περνάνε χωρίς να με βλέπουν όμως ο πόρνος συναγωνιστής να με κοιτάει από την γωνία της Καποδιστρίου και να χαμογελάει ... η έκσταση, το μυστήριο, ο φόβος για το απρόσμενο έιχε φτάσει στο τέρμα ... κι ενώ δαχτύλιαζα άγρια με το ένα χέρι με το άλλο χούφτωνα το γυμνό βυζί της και κάπου εκεί έχυσα με μανία και τα πόδια να τρέμουν από καύλα ... αφού έβγαλα 1 λίτρο σπέρμα που έκανα εντύπωση στην κοπέλα πήγαμε ξανά στο σημείο της πιάτσας όπου προς τιμή της πέταξε την καπότα στον κάδο κι όχι κάτω ... μάλιστα μου λέει μόλις σκότωσες 3 παιδιά !!!  :hi:  Ύστερα ένιωθα σαν πρεζάκι που μόλις πήρε την πρέζα του, το είχα τεράστια ανάγκη ...
respect! :rockon: τα σεβη μου  :rockon:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Ώρα 02 30, ξημέρωμα Πέμπτης 25/9/2015, παρέα με επισκέπτη (πλέον) του site από την πλατεία Μεταξουργείου μπαίνει η ιδέα για καταδρομική στις λάγνες πιάτσες της Ομόνοιας.  Ανηφορίζοντας με τα πόδια την Αγίου Κωνσταντίνου στρίβουμε στη μαγευτική Σωκράτους, εκεί κανείς μπορούσε να αντικρίσει κάθε λογής πρεζάκια ...
Ανηφορίζοντας την Καποδιστρίου και στο ύψος της διασταύρωσης της με την 3ης Σεπτεμβρίου τρεις γαζέλες στους δρόμους μιλάγανε μεταξύ, αφού οι δυο μας χαιρέτησαν ξεκίνησε η καυλάντα  μέσα στο δρόμο. Η δικιά μου κοπέλα έκανε 15 ευρώ τσιμπούκι σε ένα σκοτεινό σημείο λίγο πιο πάνω, ενώ με 20 γαμιόταν.
Περιγραφή

Μόνικα, Γκανέζα κοντή με ωραίο πρόσωπο, κοτσίδα ράστα μαλλιά, τσιμπουκόχειλα, και αφράτο ζουμερό κωλαράκι.

Αφού με τον συναγωνιστή πήγαμε λιγο πιο πέρα, ύστερα από τη καυλάντα, είχα τεράστια ανάγκη την κοπέλα και την ξανά πλησιάζω, η συμφωνία έκλεισε στα 15 ευρώ τσιμπούκι στο σκοτεινό σημείο της Καποδιστρίου.
Πηγαίνουμε εκεί και ξεκινάω να την χαμουρεύω άγρια ενώ σε κάποια φάση με έτριψε με την κωλάρα της. Ξεκουμπώνομαι και τα κατεβάζω μέσα στους δρόμους, αφού μου είπε δυο τρία πράγματα εκείνη την φάση μου περνάει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι, πότε με χέρι και πότε άνευ εγώ να την δαχτυλιάζω με μανία και αυτή να μουγκρίζει αισθησιακά ... τα αμάξια να περνάνε χωρίς να με βλέπουν όμως ο πόρνος συναγωνιστής να με κοιτάει από την γωνία της Καποδιστρίου και να χαμογελάει ... η έκσταση, το μυστήριο, ο φόβος για το απρόσμενο έιχε φτάσει στο τέρμα ... κι ενώ δαχτύλιαζα άγρια με το ένα χέρι με το άλλο χούφτωνα το γυμνό βυζί της και κάπου εκεί έχυσα με μανία και τα πόδια να τρέμουν από καύλα ... αφού έβγαλα 1 λίτρο σπέρμα που έκανα εντύπωση στην κοπέλα πήγαμε ξανά στο σημείο της πιάτσας όπου προς τιμή της πέταξε την καπότα στον κάδο κι όχι κάτω ... μάλιστα μου λέει μόλις σκότωσες 3 παιδιά !!!  :hi:  Ύστερα ένιωθα σαν πρεζάκι που μόλις πήρε την πρέζα του, το είχα τεράστια ανάγκη ...

:wanker: :wanker: :wanker:
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
απεναντι απο το amnesia στην βαθης το σαββατο πρωι ηταν δυο κομματια.
το ενα ξανθο πρεζακι με μοσχαρισιο βλεμμα
μαλλον ελληνιδα
και το αλλο καστανο γυρω στα 30 καλοδιατηρημενο,
γαλαζοπρασινα ματια ,ρωσιδα μου ειπε αξιογαητο πολυ
.ξερει κανεις ποια ειναι?
 

millepetrozza

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
1
Ώρα 02 30, ξημέρωμα Πέμπτης 25/9/2015, παρέα με επισκέπτη (πλέον) του site από την πλατεία Μεταξουργείου μπαίνει η ιδέα για καταδρομική στις λάγνες πιάτσες της Ομόνοιας.  Ανηφορίζοντας με τα πόδια την Αγίου Κωνσταντίνου στρίβουμε στη μαγευτική Σωκράτους, εκεί κανείς μπορούσε να αντικρίσει κάθε λογής πρεζάκια ...
Ανηφορίζοντας την Καποδιστρίου και στο ύψος της διασταύρωσης της με την 3ης Σεπτεμβρίου τρεις γαζέλες στους δρόμους μιλάγανε μεταξύ, αφού οι δυο μας χαιρέτησαν ξεκίνησε η καυλάντα  μέσα στο δρόμο. Η δικιά μου κοπέλα έκανε 15 ευρώ τσιμπούκι σε ένα σκοτεινό σημείο λίγο πιο πάνω, ενώ με 20 γαμιόταν.
Περιγραφή

Μόνικα, Γκανέζα κοντή με ωραίο πρόσωπο, κοτσίδα ράστα μαλλιά, τσιμπουκόχειλα, και αφράτο ζουμερό κωλαράκι.

Αφού με τον συναγωνιστή πήγαμε λιγο πιο πέρα, ύστερα από τη καυλάντα, είχα τεράστια ανάγκη την κοπέλα και την ξανά πλησιάζω, η συμφωνία έκλεισε στα 15 ευρώ τσιμπούκι στο σκοτεινό σημείο της Καποδιστρίου.
Πηγαίνουμε εκεί και ξεκινάω να την χαμουρεύω άγρια ενώ σε κάποια φάση με έτριψε με την κωλάρα της. Ξεκουμπώνομαι και τα κατεβάζω μέσα στους δρόμους, αφού μου είπε δυο τρία πράγματα εκείνη την φάση μου περνάει καπότα και ξεκινάει τσιμπούκι, πότε με χέρι και πότε άνευ εγώ να την δαχτυλιάζω με μανία και αυτή να μουγκρίζει αισθησιακά ... τα αμάξια να περνάνε χωρίς να με βλέπουν όμως ο πόρνος συναγωνιστής να με κοιτάει από την γωνία της Καποδιστρίου και να χαμογελάει ... η έκσταση, το μυστήριο, ο φόβος για το απρόσμενο έιχε φτάσει στο τέρμα ... κι ενώ δαχτύλιαζα άγρια με το ένα χέρι με το άλλο χούφτωνα το γυμνό βυζί της και κάπου εκεί έχυσα με μανία και τα πόδια να τρέμουν από καύλα ... αφού έβγαλα 1 λίτρο σπέρμα που έκανα εντύπωση στην κοπέλα πήγαμε ξανά στο σημείο της πιάτσας όπου προς τιμή της πέταξε την καπότα στον κάδο κι όχι κάτω ... μάλιστα μου λέει μόλις σκότωσες 3 παιδιά !!!  :hi:  Ύστερα ένιωθα σαν πρεζάκι που μόλις πήρε την πρέζα του, το είχα τεράστια ανάγκη ...


ξεροχυνω  :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
κανει ακαποτο η αλβανιδοκολαρα;;περιεργο!!!δεχεται χυσια στη μουρη γιατι οσες φορες το ζητησα και τιποτα...
σημερα μεσημερι που την ρωτισα 20+5 το hotel για απλο προγραμμα. +10 για καθε extra ακαποτα κωλος κτλπ.
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
σημερα μεσημερι που την ρωτισα 20+5 το hotel για απλο προγραμμα. +10 για καθε extra ακαποτα κωλος κτλπ.
ακαποτα ?? :think:  Ελπιζω να ενοεις ακαποτα τσιμπουκια και οχι γαμισια , γιατι αν κανει ακαποτα γαμησια η Αντζελα κηνδυνος θανατος μακρυα ..

Την ειχα παρει πριν απο δυο εβδομαδες περιπου, μου εκανε σεχ και πιπα με προφυλαξη και μαλιστα οταν τελειωσε ο χρονος του πρωτου 20 ευρου μου εβαλε επιπλεον καποτα πανω απο την ηδη υπαρχουσα - μιας και δεν ειχα τελειωσει - σαν εχτρα προφυλαξη.

Γενικα δεν της βρισκω κατι ιδιεταιρο , βασικα ουτε κρυο ουτε ζεστη θα την χαρακτιριζα σιτεμενη γυναικα το μουνι της εχει γραψει αρκετα χλμ και δεν καταλαβαινεις τιποτα , απο ηλικια μου ειπε 30 αν  και  απο προσοπο φαινεται να ειναι 40 +
Στο σεξ απο πανω δεν σου καθεται (που για εμενα ειναι στανταρ η πρωτη σταση που ζηταω)δυο πραματα κανει καλα τουρλωνει τον κολο της στα 4 και καθεται και κοιταει το κινητο ανα διαστηματα μην βγει εκτος χρονου εικοσαρικου, και  το τσιμπουκι
Ειναι  πολυδιαφημισμενη και πολυσηζητημενη μεσω του σαιτ  που αυτο εχει σαν συνεπεια να αυξησει την τιμη για μιση ωρα να θελει 50 , απο την στιγμη που σε στουντιο με 50 εχεις μια ωρα, χωρις τα εξοδα ξενοδοχειου εχεις και την δυνατοτητα να διαλεξεις αναμεσα σε 2- 3 κοπελες

Κατι αλλο που ηθελα να πω προσωχη κυκλοφορει ενα ρουμανακι αδυνατη, μελαχρινη  με ωραιο σωμα και γλυκο χαμογελο που σε ξεγελα. Ειναι  μετριου αναστηματος 20 χρονων μου ειπε εχει και ενα σκουλαρικη στην μυτη.
Με ξεγαλασε και μου εφαγε ενα εικοσαρικο καραφολα του κερατα, την βρηκα στην πλατεια λαυριου πισω απο τις στασεις συμφωνησαμε 20 Ευρω τα εικοσι λεπτα + 5 το χοτελ, παμε στο ξενοδοχειο της δινω τα λεφτα και στο δωματιο βγαζει τα ρουχα της μου δινει το πρφλκτκ στο χερι και ξαπλωνει ανασκελα και καθεται και δεν κανει τιποτα κατεβαζει και μια μουρη λες και της ειχα κανει τιποιτα. Φοραω μονος μου το προφυλακτικο της λεω τι κανεις σηκω να κανουμε λιγο πιπα πως θα σε γαμησω ετσι μυ λεει "δωσει αλλα εικοσι" αποκλειεται λις λεω μου λεει δεν με ενδιαφερει , τοτε παω να την γαμησω λιγο ετσι και κλεινει τα ποδια της ξαναλεει δωσε αλλα εικοσι της λεω θα βγω εξω και θα βρω αλλη με εικοσι σε σενα δε δινω τπτ απο τα νευρα μου ειχε πεσει το εργαλειο και μου λεει " ουτε σε παππου ετσι, αλλα και οι παπαουδες τους σηκωνεται εσενα οχι"
αυτα ντυθυκα και εφυγα πρωτος απο το δωματιο (ολο το σκηνικο κρατησε 5 λεπτα το πολυ)  μεχρι να φορεσει το βρακι της εγω ειχα βαλει ολα τα ρουχα πολυ βρωμιαρα μακρυα
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
ακαποτα ?? :think:  Ελπιζω να ενοεις ακαποτα τσιμπουκια και οχι γαμισια , γιατι αν κανει ακαποτα γαμησια η Αντζελα κηνδυνος θανατος μακρυα ..

Την ειχα παρει πριν απο δυο εβδομαδες περιπου, μου εκανε σεχ και πιπα με προφυλαξη και μαλιστα οταν τελειωσε ο χρονος του πρωτου 20 ευρου μου εβαλε επιπλεον καποτα πανω απο την ηδη υπαρχουσα - μιας και δεν ειχα τελειωσει - σαν εχτρα προφυλαξη.

Γενικα δεν της βρισκω κατι ιδιεταιρο , βασικα ουτε κρυο ουτε ζεστη θα την χαρακτιριζα σιτεμενη γυναικα το μουνι της εχει γραψει αρκετα χλμ και δεν καταλαβαινεις τιποτα , απο ηλικια μου ειπε 30 αν  και  απο προσοπο φαινεται να ειναι 40 +
Στο σεξ απο πανω δεν σου καθεται (που για εμενα ειναι στανταρ η πρωτη σταση που ζηταω)δυο πραματα κανει καλα τουρλωνει τον κολο της στα 4 και καθεται και κοιταει το κινητο ανα διαστηματα μην βγει εκτος χρονου εικοσαρικου, και  το τσιμπουκι
Ειναι  πολυδιαφημισμενη και πολυσηζητημενη μεσω του σαιτ  που αυτο εχει σαν συνεπεια να αυξησει την τιμη για μιση ωρα να θελει 50 , απο την στιγμη που σε στουντιο με 50 εχεις μια ωρα, χωρις τα εξοδα ξενοδοχειου εχεις και την δυνατοτητα να διαλεξεις αναμεσα σε 2- 3 κοπελες

Κατι αλλο που ηθελα να πω προσωχη κυκλοφορει ενα ρουμανακι αδυνατη, μελαχρινη  με ωραιο σωμα και γλυκο χαμογελο που σε ξεγελα. Ειναι  μετριου αναστηματος 20 χρονων μου ειπε εχει και ενα σκουλαρικη στην μυτη.
Με ξεγαλασε και μου εφαγε ενα εικοσαρικο καραφολα του κερατα, την βρηκα στην πλατεια λαυριου πισω απο τις στασεις συμφωνησαμε 20 Ευρω τα εικοσι λεπτα + 5 το χοτελ, παμε στο ξενοδοχειο της δινω τα λεφτα και στο δωματιο βγαζει τα ρουχα της μου δινει το πρφλκτκ στο χερι και ξαπλωνει ανασκελα και καθεται και δεν κανει τιποτα κατεβαζει και μια μουρη λες και της ειχα κανει τιποιτα. Φοραω μονος μου το προφυλακτικο της λεω τι κανεις σηκω να κανουμε λιγο πιπα πως θα σε γαμησω ετσι μυ λεει "δωσει αλλα εικοσι" αποκλειεται λις λεω μου λεει δεν με ενδιαφερει , τοτε παω να την γαμησω λιγο ετσι και κλεινει τα ποδια της ξαναλεει δωσε αλλα εικοσι της λεω θα βγω εξω και θα βρω αλλη με εικοσι σε σενα δε δινω τπτ απο τα νευρα μου ειχε πεσει το εργαλειο και μου λεει " ουτε σε παππου ετσι, αλλα και οι παπαουδες τους σηκωνεται εσενα οχι"
αυτα ντυθυκα και εφυγα πρωτος απο το δωματιο (ολο το σκηνικο κρατησε 5 λεπτα το πολυ)  μεχρι να φορεσει το βρακι της εγω ειχα βαλει ολα τα ρουχα πολυ βρωμιαρα μακρυα
για ακαποτα που εγραψα εννοω τσιμπουκια οχι γαμισια.κατα την γνωμη μου αν θεσ το πακετο με ακαπελα τσιμπουκι + κωλος +hotel φτανεις το 50αρικο, με κινδυνο ξεπετας η βιασυνης απο μερους της οπως λενε πιο πανω οι πιο εμπειροι συναγωνιστες, πολλα για πιατσοβια
 

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
να και η κωλάρα της Άντζελας επί τω έργω!
 

Συνημμένα

  • IMG_0019a.JPG
    IMG_0019a.JPG
    48,2 KB · Εμφανίσεις: 100

IeronimosBoss

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2013
Μηνύματα
357
Like
46
Πόντοι
1
Υπάρχουν αρκετά, αλλά δεν είναι σωστό να δημοσιοποιηθούν!  :-
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
διαφημιση της κανει αυτη την στιγμη αν δε το χεις καταλαβει,να δεις αυριο ποσοι θα πανε να την δουν απο κοντα
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
διαφημιση της κανει αυτη την στιγμη αν δε το χεις καταλαβει,να δεις αυριο ποσοι θα πανε να την δουν απο κοντα

e ενταξει δεν πειραζει
ωραια διαφιμηση παντως :grin: :grin:
 

block0

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.811
Like
2
Πόντοι
16
Υπάρχουν αρκετά, αλλά δεν είναι σωστό να δημοσιοποιηθούν!  :-
ναι δεν ειναι σωστο να ανεβουν,συμφωνω μαζι σου μονο που εσυ ανεβασες 1...  :rockon:
τελοσπαντων κανε οτι θες,παραταυτα καλη ενημερωση,μια εικονα χιλιες λεξεις
:hi:
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
191
Κριτικές
11
Like
636
Πόντοι
311
που την πετυχαινουμε αυτη φιλαρακι..
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
[quote  ]
να και η κωλάρα της Άντζελας επί τω έργω!
[/quote]
Φιλε μου πως εβγαλες την φωτογραφια ? Το γνωριζει η Αντζελα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom