Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
φιλε παιζει κατι καλο για  :pipa2: :pipa2: πιτσιρικι καλο αλλα 5.30 με 5.40 το πρωι βαρβαρη ωρα πιπινι γαλακτος οποιος το προλαβει ξανθο αλλα δε παει καθημερινα
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
τι πατε με μαυρες και γριες αφου εχει πιτσιρικια ελληνακια ρουφιολες
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
φιλε παιζει κατι καλο για  :pipa2: :pipa2: πιτσιρικι καλο αλλα 5.30 με 5.40 το πρωι βαρβαρη ωρα πιπινι γαλακτος οποιος το προλαβει ξανθο αλλα δε παει καθημερινα
εγω φιλε τις ωρες αυτες ειμαι σχεδον παντα εξω, αλλα αυτο που λες δεν το εχω δει πουθενα...που ακριβως ειναι?
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
σατωβριανδου και μενανδρου οχι ολες τις μερες ομως
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.535
Πόντοι
2.756
σατωβριανδου και μενανδρου οχι ολες τις μερες ομως
εχω ψωνισει απο το κοφτηριο της Prova τετοιες ωρες ρουμανα μιλφ+αλμπα γυρω στα 30...δεν εχω δει ποτε κατι το διαφορετικο στην περιοχη...Εκτος απο πρεζακια (που δεν με ενδιαφερουν) δεν εχω δει κατι αλλο. Ποιες μερες βγαινουν? Το ιδιο συμβαινει και τις νυχτες που ειμαι παρα πολλες φορες στην περιοχη(τις νυχτες ειναι που δεν υπαρχει τιποτα εκτος απο αλμπα μιλφ θεορατη που δεν πλησιαζεται. Αν γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος ισως βγαλω ακρη...
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.179
Πόντοι
1.206
Περασμα απο την πιατσα στο ρουφ, αλλα τιποτα μια βολτα κ απο τα κτελ κηφισου, οπου ηταν μια ξανθια η οποια επαιζε με το κινητο της..ολα αυτα κατα τις 12 κ κατι..
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
νέκρα η πιάτσα μάγκες, ένα αξιόλογο μαυράκι στο ελισέουμ
 

giorgos568

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2015
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
νέκρα η πιάτσα μάγκες
συμφωνώ και εγώ νεκρά μεγάλη.
Γιατι ομος εδω διαβαζουμε οτι τωρα τελευταια λογο κρισης κλπ η πορνεία αυγανεται κατακορυφα, οτι  νοικοκυρες, φοιτητριες, κουμπαρες, συμπεθερες και δε συμαζευεται βγαινουν στο ¨κλαρι"  για ενα μεροκαματο κλπ ...
Απο την αλλη στην πραξη εμεις παρατηρουμε οτι οι δρομοι ειναι αδειοι τι λετε να συμβαινει απευθυνομαι σε ολους ας πει ο καθενας την γνωμη του.
:think: :think: :think:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
ρε παιδιά εγώ στην Πατησίων βλέπω μάυρες  :o
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
128
Πόντοι
146
συμφωνώ και εγώ νεκρά μεγάλη.
Γιατι ομος εδω διαβαζουμε οτι τωρα τελευταια λογο κρισης κλπ η πορνεία αυγανεται κατακορυφα, οτι  νοικοκυρες, φοιτητριες, κουμπαρες, συμπεθερες και δε συμαζευεται βγαινουν στο ¨κλαρι"  για ενα μεροκαματο κλπ ...
Απο την αλλη στην πραξη εμεις παρατηρουμε οτι οι δρομοι ειναι αδειοι τι λετε να συμβαινει απευθυνομαι σε ολους ας πει ο καθενας την γνωμη του.
:think: :think: :think:


έπιασε χειμώνας ρε μύστη ... λογικό να πέφτει η ελεύθερη πορνεία, καλοκαίρι γίνεται χαμός σχετικα
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.179
Πόντοι
1.206
Λιγο πριν την κάνω από Αθήνα για δουλειά έκτος Αθηνών, πέρασμα από Ρουφ ήταν η Σονια κ μια ξανθιά. Την πρόλαβε άλλος συναγωνιστης. Μετά στα ΚΤΕΛ δύο που παίζανε με το κινητό.
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
συμφωνώ και εγώ νεκρά μεγάλη.
Γιατι ομος εδω διαβαζουμε οτι τωρα τελευταια λογο κρισης κλπ η πορνεία αυγανεται κατακορυφα, οτι  νοικοκυρες, φοιτητριες, κουμπαρες, συμπεθερες και δε συμαζευεται βγαινουν στο ¨κλαρι"  για ενα μεροκαματο κλπ ...
Απο την αλλη στην πραξη εμεις παρατηρουμε οτι οι δρομοι ειναι αδειοι τι λετε να συμβαινει απευθυνομαι σε ολους ας πει ο καθενας την γνωμη του.
:think: :think: :think:
Φιλε Γιωργο καλημέρα καταρχήν...στο ερωτημα που βαζεις και είναι πολύ σωστο...εχω να σου πω ότι οι νοικοκυρες οι φοιτητριες κτλ.. είναι ανθρωποι της διπλανης πορτας..σκεψου... πως θα βγουνε στις πιατσες να τις βλεπουν ολοι γνωστοι και αγνωστοι!!!Δεν είναι επαγγελματιες.. συνηθως αυτές οι γυναικες κλεινουν συναντήσεις μεσα από πολύ γνωστους ανθρώπους η μεσα από αγγελιες...και μαλιστα χωρις φωτο. Επισης παρα πολλες ελληνιδες (για πρωτη φορα σε τοση εκταση) εχουν παει στην γειτονικη Ιταλια για να βγαλουν χρηματα. Αποτέλεσμα της κρισης!!!
 

neronas1987

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
την προηγουμενη εβδομαδα,ωρα 13.00 εθεαθη το κουνελι να εξερχεται της οικιας της, φορουσε  τζιν παντελονι κολλητο και τζιν μπουφαν και μαλλι ξανθο-μπλε και να κατευθυνεται προς λεωφορο αλεξανδρας,λιγο πριν ομως απο την αλεξανδρας σταματησε σε μια μηχανη που την περιμενε αντρας σιγουρα 40αρης οπως τον εκοψα απο μακρια,μιλησαν λιγο,ανταλλαξαν φιλακι στ στομα,ανεβηκε στη μηχανη και εφυγαν..οπως εχω γραψει στ παρελθον την εχω δει με διαφορετικο αντρα και παιδια στη γειτονια δεν ξερω ομως αν ηταν δικα της ή αν ηταν αδερφος της και ανιψια της
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Πριν λίγο έξω από το Λιτό είχε πάνω από 4 κομμάτια
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
01:00 η ώρα

Στη διασταύρωση μετά τα ΚΤΕΛ είχε δύο τεμάχια (δε τα είδα εγώ)

Στο Ρουφ καμία από τις 2
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.803
Like
14.563
Πόντοι
3.656
Συνάδελφοι, καλησπέρα.
Χτες έφαγα τη χειρότερη φόλα της ζωής μου. Πήρα μια ψηλή κοκκινομάλα, μου δήλωσε Ρωσοπόντια (γα Ρωσίδα σκέτη την έκοψα), Ελένη,είναι 12 χρόνια στην Ελλάδα. Ζήτησε 15 ευρώ και δήλωσε ότι τα κάνει όλα. Σώμα πολύ λεπτό, πίπα κάτω του μετρίου, όχι μόνο δεν έδωσε κώλο.αλλά ήθελε να την πάρω χωρίς να βγάλει παντελόνι και παπούτσια!!!!!! Απλά κατεβάζοντας τα πατζάκια, γιατί είχε λέει χτυπήσει με μηχανή, πέη κυανά. Την έδιωξα κακήν κακώς, το δημοσιεύω γα να μην τη φάει κάποιος άλλος. 
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.938
Κριτικές
8
Like
2.978
Πόντοι
506
Συνάδελφοι, καλησπέρα.
Χτες έφαγα τη χειρότερη φόλα της ζωής μου. Πήρα μια ψηλή κοκκινομάλα, μου δήλωσε Ρωσοπόντια (γα Ρωσίδα σκέτη την έκοψα), Ελένη,είναι 12 χρόνια στην Ελλάδα. Ζήτησε 15 ευρώ και δήλωσε ότι τα κάνει όλα. Σώμα πολύ λεπτό, πίπα κάτω του μετρίου, όχι μόνο δεν έδωσε κώλο.αλλά ήθελε να την πάρω χωρίς να βγάλει παντελόνι και παπούτσια!!!!!! Απλά κατεβάζοντας τα πατζάκια, γιατί είχε λέει χτυπήσει με μηχανή, πέη κυανά. Την έδιωξα κακήν κακώς, το δημοσιεύω γα να μην τη φάει κάποιος άλλος.   
πρεζου πηρες ρε τυπε? :think:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.876
Πόντοι
7.885
Συνάδελφοι, καλησπέρα.
Χτες έφαγα τη χειρότερη φόλα της ζωής μου. Πήρα μια ψηλή κοκκινομάλα, μου δήλωσε Ρωσοπόντια (γα Ρωσίδα σκέτη την έκοψα), Ελένη,είναι 12 χρόνια στην Ελλάδα. Ζήτησε 15 ευρώ και δήλωσε ότι τα κάνει όλα. Σώμα πολύ λεπτό, πίπα κάτω του μετρίου, όχι μόνο δεν έδωσε κώλο.αλλά ήθελε να την πάρω χωρίς να βγάλει παντελόνι και παπούτσια!!!!!! Απλά κατεβάζοντας τα πατζάκια, γιατί είχε λέει χτυπήσει με μηχανή, πέη κυανά. Την έδιωξα κακήν κακώς, το δημοσιεύω γα να μην τη φάει κάποιος άλλος.   

Μύστη μπόκολε ήσουν έτοιμος για ακραίο ρομαντισμό  :rockon: :rockon: :orchestra:.Που το πέτυχες το ελενάκι μύστη μου  :uglystupid: :think:,δώσε λεπτομέρειες του σκηνικού  :cum: :cum:,που πήγατε,πως ήταν ο χώρος,ώρα κλπ  :rolleyes: :uglystupid:.Είμαστε έτοιμοι να ξεροχύσουμε  :wanker: :wanker:,μη μας κρατάς σε αγωνία  :grin: :grin:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Ενημερωτικά να αναφέρω οτι η κοντή όμορφη ξανθιά ήταν έξω απο το Elysium πριν λίγο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom