Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.882
Πόντοι
7.885
χτες στην κωνσταντινουπολεως λιγο μετα το ενα και ενα κατα τις 12 δυο τεμαχια το ενα νταρντανομωρο το αλλο ξανθο αρκετα δυνατο, δεν ειχα παραπανω επαφη γιατι ημουν με μηχανή.
εχω ακουσει φημες για πιατσα στον ρεντη κοντα στα βιλατζ ξερετε κατι?

Εγώ πέρασα κατά τις 01:30 και φόρτωσα την όλγα για ένα απαξιωτικό τσιμπούκι  :pipa1: :pipa2:.Η Σόνια αν και είναι καλύτερη εμφανησιακά δεν παλεύεται με τίποτα η πολυλογία της  :S :tickedoff: :headbang:.Της έγλειφα με την άνεσή μου τα βυζιά της ενώ από μόνη της κατέβασε το βρακί της για να την δαχτυλιάσω  :rockon: :rockon:.Για άλλη μια φορά ήταν πεντακάθαρη ενώ μου πρόσφερε με ευχαρίστηση και μια χαλαρωτική ποδομαλακία  :orchestra:.Στο τέλος όπως πάντα πήρε καπότα και μωρομάντηλα για να τα πετάξει εκεί που πρέπει  :sunglasses: :sunglasses:,αν κι εγώ κράτησα τα μωρομάντηλα με τα χύσια μου για να τα αδειάσω όπως πάντα στο κόκκινο μπουρδέλο του πειραιά,το γαμημένο καραισκάκη  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:.Η συνήθεια που έγινε λατρεία  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εγώ πέρασα κατά τις 01:30 και φόρτωσα την όλγα για ένα απαξιωτικό τσιμπούκι  :pipa1: :pipa2:.Η Σόνια αν και είναι καλύτερη εμφανησιακά δεν παλεύεται με τίποτα η πολυλογία της  :S :tickedoff: :headbang:.Της έγλειφα με την άνεσή μου τα βυζιά της ενώ από μόνη της κατέβασε το βρακί της για να την δαχτυλιάσω  :rockon: :rockon:.Για άλλη μια φορά ήταν πεντακάθαρη ενώ μου πρόσφερε με ευχαρίστηση και μια χαλαρωτική ποδομαλακία  :orchestra:.Στο τέλος όπως πάντα πήρε καπότα και μωρομάντηλα για να τα πετάξει εκεί που πρέπει   :sunglasses: :sunglasses:,αν κι εγώ κράτησα τα μωρομάντηλα με τα χύσια μου για να τα αδειάσω όπως πάντα στο κόκκινο μπουρδέλο του πειραιά,το γαμημένο καραισκάκη  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:.Η συνήθεια που έγινε λατρεία  :2funny: :2funny: :2funny:
Σώπα ρε βουτυρομπεμπέ, :jerking: παιδί του μπαμπά.... Αν σε βαστάει το κωλάράκι σου πέρνα απο το Καραϊσκάκη. :pipa3: :lheel: :lheel: :lheel:
 

DRAKOS31

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2009
Μηνύματα
281
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
:rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
Εγώ πέρασα κατά τις 01:30 και φόρτωσα την όλγα για ένα απαξιωτικό τσιμπούκι  :pipa1: :pipa2:.Η Σόνια αν και είναι καλύτερη εμφανησιακά δεν παλεύεται με τίποτα η πολυλογία της  :S :tickedoff: :headbang:.Της έγλειφα με την άνεσή μου τα βυζιά της ενώ από μόνη της κατέβασε το βρακί της για να την δαχτυλιάσω  :rockon: :rockon:.Για άλλη μια φορά ήταν πεντακάθαρη ενώ μου πρόσφερε με ευχαρίστηση και μια χαλαρωτική ποδομαλακία  :orchestra:.Στο τέλος όπως πάντα πήρε καπότα και μωρομάντηλα για να τα πετάξει εκεί που πρέπει   :sunglasses: :sunglasses:,αν κι εγώ κράτησα τα μωρομάντηλα με τα χύσια μου για να τα αδειάσω όπως πάντα στο κόκκινο μπουρδέλο του πειραιά,το γαμημένο καραισκάκη  :birdman: :birdman: :2funny: :2funny:.Η συνήθεια που έγινε λατρεία  :2funny: :2funny: :2funny:
 

peinasmenos_lukos

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2014
Μηνύματα
116
Like
0
Πόντοι
1
η Σονια (αν ειχε και κωλαρα αυτη ηταν) . Τωρα, για Village, απλα φημες....μην ακους!

είχα πετύχει το καλοκαίρι έξω από τα τει εκεί στον βενέτη μια ξέμπαρκη δυο βράδια αλλά έκτοτε πολλά ακούω και τίποτα δεν βλέπω
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
είχα πετύχει το καλοκαίρι έξω από τα τει εκεί στον βενέτη μια ξέμπαρκη δυο βράδια αλλά έκτοτε πολλά ακούω και τίποτα δεν βλέπω
πριν περιπου 2 χρονια καλντεριμιαζε μια εξω απο CAN CAN αλλα για 2-3 μηνες. Δεν ηταν τπτ το ιδιαιτερο εμφανισιακα (ποτε δεν την δοκιμασα). Παντως η περιοχη αυτη αδεια. Και απεναντι κατω απο γεφυρα αδεια ειναι. Αντε να βρεις ενα μπαζο πα και που, αλλα οπως παλια-με τιποτα. Εδω ρε φιλε αδειασε και η Ι. Οδος που παντα ειχε 2 αξιολογα Ρουμανακια και ενα ωραιο τελειως ξεκωλο Αλβανακι. Πανε αυτα, φιλε... ( η Εβγα βλεπεις...)
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
live πλατεια λαυριου, πορνοσταρικη 35αρα αλβανιδα, με γκρι ξεκωλαν και γοβικο

στα 30 με ελευθερο στοματικο

 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
live πλατεια λαυριου, πορνοσταρικη 35αρα αλβανιδα, με γκρι ξεκωλαν και γοβικο

στα 30 με ελευθερο στοματικο


[/quote} Τι κριμα να μην εχουμε μια φωτο να θαυμασουμε κωλαρα  :rockon:
 

11october

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2014
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
το κουνελι υπαρχει συναγωνιστες;λειπω εδω κι ενα μηνα εκτος ελλαδος και ειχα αναγκη μια φωτογραφια της :)
ΤΟ ΚΟΥΝΕΛΙ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ....ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΓΑΜΟ ΚΟΙΝΩΝΙΑ....!!! :2funny: :2funny: :2funny: ...ΧΑ ΧΑ
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
αναμενουμε live ρεπορταζ  :rockon: :rockon: :rockon:

Λοιπόν ήδη έχουν κλείσει οι δρόμοι γύρω από το Πολυτεχνείο (οπότε και το τρίγωνο). Αρχικά δεν είδα καμία κοπέλα μιας και έχει γεμίσει αστυνομικούς η πλατεία αλλά καθώς προχωρούσα βλέπω ξαφνικά ΕΝΑ ΚΩΛΟ :kissass: μέσα σε ένα γκρι κολάν. Από πίσω να τρέχουν από παπούδες μέχρι μαγαζάτορες. Λέω εδώ είμαστε. Κοντό, μελαχροινό, με το κολάν απλά σαν κάλυμα μιας και έβλεπες το μαύρο στρίνγκο από μέσα ξεκάθαρα. Δεν περνούσε απαρατήρητη ούτε από τις γυναίκες που ήταν στο δρόμο. Με μαύρη γόβα γαμάτη. Πρόσωπο μέτριο. Δυστυχώς επειδή της την έπεφταν πολλοί δεν μπόρεσα να τραβήξω φωτό. Τελικά η κορασίδα για να αποφύγει κάποιους πιεστικούς τρύπωσε σε ένα στενό και εξαφανίστηκε.  :- 
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Λοιπόν ήδη έχουν κλείσει οι δρόμοι γύρω από το Πολυτεχνείο (οπότε και το τρίγωνο). Αρχικά δεν είδα καμία κοπέλα μιας και έχει γεμίσει αστυνομικούς η πλατεία αλλά καθώς προχωρούσα βλέπω ξαφνικά ΕΝΑ ΚΩΛΟ :kissass: μέσα σε ένα γκρι κολάν. Από πίσω να τρέχουν από παπούδες μέχρι μαγαζάτορες. Λέω εδώ είμαστε. Κοντό, μελαχροινό, με το κολάν απλά σαν κάλυμα μιας και έβλεπες το μαύρο στρίνγκο από μέσα ξεκάθαρα. Δεν περνούσε απαρατήρητη ούτε από τις γυναίκες που ήταν στο δρόμο. Με μαύρη γόβα γαμάτη. Πρόσωπο μέτριο. Δυστυχώς επειδή της την έπεφταν πολλοί δεν μπόρεσα να τραβήξω φωτό. Τελικά η κορασίδα για να αποφύγει κάποιους πιεστικούς τρύπωσε σε ένα στενό και εξαφανίστηκε.  :- 
Απ'οτι φαινεται πολλοι συνανθρωποι μας εχουν τεραστια αναγκη μια κωλαρα σαν αυτη  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Noah_1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.844
Κριτικές
26
Like
570
Πόντοι
306
Απ'οτι φαινεται πολλοι συνανθρωποι μας εχουν τεραστια αναγκη μια κωλαρα σαν αυτη  :rockon: :rockon: :rockon:

Εγώ που δεν τιμάω κοπέλες της πιάτσας αυτή την κωλάρα ίσως να την τιμούσα.. Εκανε πολύ καλή παρουσίαση στο προιον της  :2funny: :2funny: όντως όπως λέει και ο Ivan πορνοσταρική εμφάνιση
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736
Εγώ που δεν τιμάω κοπέλες της πιάτσας αυτή την κωλάρα ίσως να την τιμούσα.. Εκανε πολύ καλή παρουσίαση στο προιον της  :2funny: :2funny: όντως όπως λέει και ο Ivan πορνοσταρική εμφάνιση
ισως το τριγωνο να ζησει ενδοξες μερες  :rockon:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Μπααα μισός κούκος δεν φέρνει την άνοιξη.. Elysium και περιξ συνεχίζει και έχει τσιγγανο-αλβανίδες  :vomit:
Η τελεια παρακμα φιλε....Για εμενα τουλαχιστον που εχω δει την Σολωνος με ασπρα ρουχα, γαμησε τα....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
:rockon:

ξαναπερασα πριν λιγο για ματακι...


φοβερη κωλαρουμπα η πορνοαλβανιδα

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom