Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
8
Like
3.023
Πόντοι
736

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
στο Ρουφ , που είναι η πιάτσα ? στη Π. Ράλλη πάνω ? Στη στρατολογία ? που κοντά ?



01:00 η ώρα

Στη διασταύρωση μετά τα ΚΤΕΛ είχε δύο τεμάχια (δε τα είδα εγώ)

Στο Ρουφ καμία από τις 2
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Η καριολα η Ατζελα δεν κανει 30αρι (απο οσο ξερω) και δεν ειναι και 35! Αρα για μιλφονακι θα μιλαει ο Ivan...Οποιος πηγε, να ενημερωσει παρακαλω...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Η καριολα η Ατζελα δεν κανει 30αρι (απο οσο ξερω) και δεν ειναι και 35! Αρα για μιλφονακι θα μιλαει ο Ivan...Οποιος πηγε, να ενημερωσει παρακαλω...

πριν λιγο δεν ηταν στο ποστο της

:(

 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Θα περασω το μεσημερι να δω. Μακακρι να το πετυχω,ασε που εχω μια υποψια για ποια προκειται. Αλλα θελω να ειμαι σιγουρος πριν κανω τον Τρουμαν... :hi:
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.537
Πόντοι
2.756
Σημερα ωρα 545πμ

Βερανζερου+Σωκρατους το πρωτο χοτελι που ανεβαινεις το δρομο (δεν θυμαμαι ονομα). Αυτο με τις καρεκλιτσες απ'εξω. Καλντεριμι απο ψηλο μελαχρινο, δερματινη κοντη κολλητη φουστα καθοταν σε τραπεζακι. Με το που σταματησα της ειπα να της μιλησω και ηρθε στο παραθυρο.Με  αγγλικα μονο(τρομαρα της) μου ειπε αν ηθελα παρεα. Την ωρα που πηγα να ρωτησω λεπτομερειες 2 ρουμανοι μαλακες πιασανε θεση. Ο ενας διπλα της και αλλος μπροστα απο το αμαξι. Βαζω πρωτη και ο τυπος μου λεει αν ηθελα να την παρω στο χοτελι. Του απαντω οτι σε αυτο το χοτελι δεν παω και μονο σε αλλο η σε αμαξι. Μου ειπε που θα την πας, και του απαντω καπου κοντα. "θα ακολουθησω με αμαξι" μου λεει. Του ειπα, ετσι δεν θελω. Αρχιζω το μαρσαρησμα να φυγει ο αλλος μαλακας απο μπροστα και συγχρονως βγαζω κατω απο το καθισμα αστυνομικο καρουμπαλο και το τοποθετω στον ουρανο του αμαξιου. Εξαφανιζολ και οι δυο σε 1sec.
Προσοχη εκει κατω μαγκες οταν ειναι ερημια. Δυστυχως οι εποχες αλλαζουν! ;)
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Ρουμανοι, Γεωργιανοι ειναι οι καλυτεροι.  :sunglasses:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.882
Πόντοι
7.885
Σημερα ωρα 545πμ

Βερανζερου+Σωκρατους το πρωτο χοτελι που ανεβαινεις το δρομο (δεν θυμαμαι ονομα). Αυτο με τις καρεκλιτσες απ'εξω. Καλντεριμι απο ψηλο μελαχρινο, δερματινη κοντη κολλητη φουστα καθοταν σε τραπεζακι. Με το που σταματησα της ειπα να της μιλησω και ηρθε στο παραθυρο.Με  αγγλικα μονο(τρομαρα της) μου ειπε αν ηθελα παρεα. Την ωρα που πηγα να ρωτησω λεπτομερειες 2 ρουμανοι μαλακες πιασανε θεση. Ο ενας διπλα της και αλλος μπροστα απο το αμαξι. Βαζω πρωτη και ο τυπος μου λεει αν ηθελα να την παρω στο χοτελι. Του απαντω οτι σε αυτο το χοτελι δεν παω και μονο σε αλλο η σε αμαξι. Μου ειπε που θα την πας, και του απαντω καπου κοντα. "θα ακολουθησω με αμαξι" μου λεει. Του ειπα, ετσι δεν θελω. Αρχιζω το μαρσαρησμα να φυγει ο αλλος μαλακας απο μπροστα και συγχρονως βγαζω κατω απο το καθισμα αστυνομικο καρουμπαλο και το τοποθετω στον ουρανο του αμαξιου. Εξαφανιζολ και οι δυο σε 1sec.
Προσοχη εκει κατω μαγκες οταν ειναι ερημια. Δυστυχως οι εποχες αλλαζουν! ;)

Τύπε το καρούμπαλο από κανα παζάρι το ψώνισες  :uglystupid: :think:
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
40
Like
2.179
Πόντοι
1.206
Σημερα ωρα 545πμ

Βερανζερου+Σωκρατους το πρωτο χοτελι που ανεβαινεις το δρομο (δεν θυμαμαι ονομα). Αυτο με τις καρεκλιτσες απ'εξω. Καλντεριμι απο ψηλο μελαχρινο, δερματινη κοντη κολλητη φουστα καθοταν σε τραπεζακι. Με το που σταματησα της ειπα να της μιλησω και ηρθε στο παραθυρο.Με  αγγλικα μονο(τρομαρα της) μου ειπε αν ηθελα παρεα. Την ωρα που πηγα να ρωτησω λεπτομερειες 2 ρουμανοι μαλακες πιασανε θεση. Ο ενας διπλα της και αλλος μπροστα απο το αμαξι. Βαζω πρωτη και ο τυπος μου λεει αν ηθελα να την παρω στο χοτελι. Του απαντω οτι σε αυτο το χοτελι δεν παω και μονο σε αλλο η σε αμαξι. Μου ειπε που θα την πας, και του απαντω καπου κοντα. "θα ακολουθησω με αμαξι" μου λεει. Του ειπα, ετσι δεν θελω. Αρχιζω το μαρσαρησμα να φυγει ο αλλος μαλακας απο μπροστα και συγχρονως βγαζω κατω απο το καθισμα αστυνομικο καρουμπαλο και το τοποθετω στον ουρανο του αμαξιου. Εξαφανιζολ και οι δυο σε 1sec.
Προσοχη εκει κατω μαγκες οταν ειναι ερημια. Δυστυχως οι εποχες αλλαζουν! ;)
γενικα σε αυτα τα στεκια υπαρχει πολυ σαπιλα κ δεν αξιζει οχι να ψωνιζεις απο εκει αλλα ουτε να περνας για να δεις..Γινοντουσαν κ γινονται διαφορα σκηνικα, γι αυτο μαγκες μακρια..
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
εχω να δω την αλβανιδοκολαρα πολυ καιρο χαθηκε πουθενα;
 

blagman

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2008
Μηνύματα
42
Like
28
Πόντοι
0
Πριν απο καμια ωρα ημουνα μ εναν φιλο στην Πλατεια Πατησιων!!!Ειχε 3 γαζελες στο ρευμα προς Αθηνα κ αλλες 2 τροφαντες γαζελες απεναντι!!!!Οι πρωτες 2 στις 3 ητανε καλες εμφανισιακα και κωλαρες!!!Τις τιμησαμε με τον φιλο γιατι θελαμε ν ακουσουμε λιγο Γιωργο Μαγκα Αφρικης!!!!Πολυ καλο κλαρινο και οι δυο και ιδιαιτερα ωραιες κωλαρες!!!!Αν επαιζαν παραπανω φραγκα θα επαιζε και μπιφτεκωμα αλλα ενεκα η κριση!!!Να προσθεσω οτι σε πανε σ ενα αδιεξοδο απο κατω που ειναι παραλληλος της πλατειας και σε παιρνει ματι οτι γατι σκυλι κυκλοφορει και ενιοτε και ολοι οι κατοικοι!!!!Για χαβαλε και ξεμπουκωμα παντως αξιζει και το 10αρι και το 20αρι!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom